Türkiye Bisikletle Oryantiring ŞampiyonasıCmt 11.05.2019 15:49
Preliminary results - Uzun Mesafecreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
E16 (14/14)Status of: 15:496,5 km
PlStnoNameClubNatTime
153Mehmet Emin AsanBUCAK GHSKTUR55:32
284Turgut KöseKASTAMONU GSMTUR1:01:34
383Erdem KabaKASTAMONU GSMTUR1:11:43
460Gökhan KahveciogluDOĞA GSKTUR1:18:45
558Altar Ilgaz TuzcuogullariÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:26:26
6111Mustafa Berk DemirtasPUSAT SK.TUR1:35:03
7110Onur ÖzbaliPUSAT SK.TUR1:41:29
828Metehan YildizBOLU BSKTUR1:55:54
929Kahraman MeteBOLU BSKTUR2:03:55
1031Miraç ErbaşBOLU BSKTUR2:24:00
 
32Alp Yağız Han ÇalkaBOLU BSKTURdnf
139Emre KasapZİGANA DGSKTURdns
144Burak Gazi AticiPUSAT SK.TURdns
30Hüseyin YağmurBOLU BSKTURdns
 
 
 
E18 (12/12)Status of: 15:498,5 km
PlStnoNameClubNatTime
180Burak BayindirKANYON GDSKTUR1:19:12
251Cemal GülBOZÜYÜK 4 EYLÜL SK.TUR1:40:57
339Furkan İsenBOLU BSKTUR1:54:27
438Oğulcan ErköseBOLU BSKTUR2:17:10
 
113Alper OğlakçıPUSAT SK.TURdnf
37Eren Can YilmazBOLU BSKTURdnf
114Ömer Emirhan ŞimşekPUSAT SK.TURdnf
140Yavuz SerdarZİGANA DGSKTURdns
115Nuh ElmasanPUSAT SK.TURdns
36Ahmet KusogluBOLU BSKTURdns
15Gökhan KarakoçARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
14Sores TunçdemirARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
 
 
 
K18 (16/16)Status of: 15:496,9 km
PlStnoNameClubNatTime
152Elif Sena UygunBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTUR59:54
255Sıla DursunBURSA HEDEF GDSKTUR1:20:58
359Aysa Asya TuzcuogullariÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:27:05
433Berru ArslanBOLU BSKTUR2:33:12
5142Canan DişliBOLU BSKTUR2:46:02
690Zeynep BayındırLİDER SK.TUR2:49:58
 
56Ceren ÖzelerBURSA HEDEF GDSKTURmp
65Zeynep Ebrar AteşELMADAĞ KIŞ SK.TURdnf
67Duygu Gökçen BalçıkFATİH GSKTURdns
16Ilayda Berivan ToyARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
17Ayşenur ŞenARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
40Beyza MalliogluBOLU BSKTURdns
35Cansel DuruBOLU BSKTURdns
34Nisa İğnecioğluBOLU BSKTURdns
27Asya ZenginBEŞİKDÜZÜ YELKEN SK.TURdns
42Rabia AkıllıBOLU BSKTURdns
 
 
 
E20 (16/16)Status of: 15:4910,1 km
PlStnoNameClubNatTime
1100Atakan ÜlkerNEO DSKTUR1:36:25
2136Emre ÇetinkayaYAKAMOZ GSKTUR2:10:31
397Ibrahim Can GülMNC ORYANTIRINGTUR2:39:12
444Berkay KalayciBOLU BSKTUR2:55:10
599Semih ZorluNEO DSKTUR3:02:50
643Serkan ErenBOLU BSKTUR3:41:14
 
116Muhammed Vehbi Y KaratasliPUSAT SK.TURdnf
85Yunus Emre DegerogluKASTAMONU GSMTURdnf
137Mustafa AksuYUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
127Emrecan BostanTRABZON İSTİKLAL SKTURdns
126Asil Ahsen YilmazarslanSOMA LİNYİT SKTURdns
18Ömer YalçınARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
1Abdullah BaykanADRENALİN GSKTURdns
68Sevki Deniz BalçıkFATİH GSKTURdns
96Mehmet Ali ÜnelMERSİN DALIŞ MERKEZİ SKTURdns
81Ali Kadir KurtKARADENİZ TEKNİK DAĞCILIK İKTURdns
 
 
 
K20 (13/14)Status of: 15:498,3 km
PlStnoNameClubNatTime
1102Serdem Merve AtesNEO DSKTUR1:47:02
2101Yagmur Rüya EkeNEO DSKTUR1:59:33
388Aynur SevinKASTAMONU GSMTUR2:06:44
4130Meryem Sena YurtseverVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TUR2:15:29
587Zahide ÇölezKASTAMONU GSMTUR2:37:16
686Elif ÖzkayaKASTAMONU GSMTUR3:06:55
 
129Ruken AkdağVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdnf
138Duygu AtıcıYUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
131Ayşe Nur TekinVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdns
2Elif Kıymet YahşiADRENALİN GSKTURdns
91Ebru BucakLİDER SK.TURdns
128Gökçe Nur ÇakmakTRABZON İSTİKLAL SKTURdns
119Esra MemişRUBA (IRMAK) DSKTURdns
 
 
 
E21 (26/28)Status of: 15:4912,0 km
PlStnoNameClubNatTime
161Ferhat AlyilmazDORUK DAĞCILIK VE DSKTUR1:24:51
257Abdulkadir KöseogluNEO DSKTUR1:29:37
379Kaan AkmanJANDARMA GÜCÜ SKTUR1:35:21
43Ali UzunADRENALİN GSKTUR1:36:33
5108Can ÖzaslangözODTÜ SKTUR1:43:46
6105Can Hüseyin SapulNEO DSKTUR1:44:15
7121Erkan SezginSAFARİ DSK.TUR1:46:24
874Mehmet BaytaşİZMİR ATLAS SK.TUR1:52:01
9132Uğur AyçiçekVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TUR2:16:09
10125Mehmet ÖkmenSİLOPİ HABUR GMSK.TUR2:24:31
1189Muhammet GürtekinKASTAMONU GSMTUR2:26:01
1212Mustafa Çağlar ÜnalmışANTALYA ATLAS SK.TUR2:52:38
1392Oguz Kaan TuranLİDER SK.TUR3:21:35
14133Umut GürcanVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TUR3:23:55
 
93Israfil YildizhanLİDER SK.TURmp
123Hüseyin KurtaySİLOPİ HABUR GMSK.TURmp
118Erdi ArslanROTA ORYANTİRİNG SKTURdnf
9Halit UzunerANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTURdnf
122Cihan AcarSİLOPİ HABUR GMSK.TURdnf
107Zafer Taha ÖzdemirODTÜ SKTURdns
4Haydar AsanALPİN VE DOĞA GSKTURdns
76Nurtekin CuraİZMİR ATLAS SK.TURdns
143Abdurrahman ÇavdarNEO DSKTURdns
75Çetin ÇelikİZMİR ATLAS SK.TURdns
11Navdar KorkmazANTALYA ATLAS SK.TURdns
19Ozan AyçıçekARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
 
 
 
K21 (16/16)Status of: 15:499,0 km
PlStnoNameClubNatTime
164Gülsah Bircan AkpinarDORUK DAĞCILIK VE DSKTUR1:31:09
270Hilal OruçİNEGÖL ORYANTİRİNG GSKTUR1:47:23
38Nermin FenmenANKARA GSMTUR1:49:59
469Büsra AkkusİNEGÖL ORYANTİRİNG GSKTUR2:05:47
571Rabia Nur ArtunİNEGÖL ORYANTİRİNG GSKTUR2:27:40
613Eda AtakurtANTALYA ATLAS SK.TUR2:29:06
777Gamze AlpdoğanİZMİR ATLAS SK.TUR4:11:19
 
66Ceren DemirdenELMADAĞ KIŞ SK.TURmp
106Ayla SaraçogluNEO DSKTURdnf
135Kezban TaşVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdnf
141Cennet KurtZİGANA DGSKTURdns
120Beyza Nur KöroğluRUBA (IRMAK) DSKTURdns
20Aysenur CanataARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
63Yasemin ÖzgülerDORUK DAĞCILIK VE DSKTURdns
82Aslihan SuKARADENİZ TEKNİK DAĞCILIK İKTURdns
78Şengül ÜzenİZMİR ATLAS SK.TURdns
 
 
 
E40 (8/8)Status of: 15:498,6 km
PlStnoNameClubNatTime
110Murat Türker NazliakaANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:19:40
262Cevdet AlyilmazDORUK DAĞCILIK VE DSKTUR1:24:28
37Hakan UludağALPİN VE DOĞA GSKTUR1:30:14
472Mehmet Sırım ÜnalİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:38:05
55Muhammet ErköseALPİN VE DOĞA GSKTUR2:01:46
 
98Nuri DagdelenMNC ORYANTIRINGTURdns
6Deniz ŞekerALPİN VE DOĞA GSKTURdns
54Fatih UygunBUCAK GHSKTURdns
 
 
 
EYB (8/9)Status of: 15:494,5 km
PlStnoNameClubNatTime
1268Okan CengizALPİN VE DOĞA GSKTUR1:17:55
2117Kubilay KaratasliPUSAT SK.TUR1:22:47
 
267Ferhat AğaçSAFARİ DSK.TURdisq
94Yagiz Ali TuranLİDER SK.TURdnf
109Onat Mete GündüzPARDUS GSK.TURdnf
21Bülent SoyalpARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
22Hamza UçarARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
45Hamit ErbaşBOLU BSKTURdns
 
 
 
KYB (12/12)Status of: 15:493,5 km
PlStnoNameClubNatTime
195Melike TuranLİDER SK.TUR1:28:07
246Özgül ÖztürkBOLU BSKTUR1:52:41
3269Hesna Aslıhan CengizALPİN VE DOĞA GSKTUR1:55:47
 
220Nuran GeziciKASTAMONU GSMTURmp
47Esra Sıla AğışBOLU BSKTURmp
25Eylül Selen YıldırımARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
24Saime KayaARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
23Melike BilirARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
50Nihal BayrakBOLU BSKTURdns
26Zeynep GünayARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
48Erva AltunBOLU BSKTURdns
49Ahsen EroğluBOLU BSKTURdns