Türkiye Bisikletle Oryantiring ŞampiyonasıPaz 12.05.2019 15:28
Preliminary results - Orta Mesafecreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
E16 (14/14)Status of: 15:285,1 km
PlStnoNameClubNatTime
160Gökhan KahveciogluDOĞA GSKTUR48:14
284Turgut KöseKASTAMONU GSMTUR1:00:37
3111Mustafa Berk DemirtasPUSAT SK.TUR1:06:21
453Mehmet Emin AsanBUCAK GHSKTUR1:11:47
528Metehan YildizBOLU BSKTUR1:12:25
658Altar Ilgaz TuzcuogullariÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:12:40
7110Onur ÖzbaliPUSAT SK.TUR1:13:41
883Erdem KabaKASTAMONU GSMTUR1:19:27
929Kahraman MeteBOLU BSKTUR1:40:43
1031Miraç ErbaşBOLU BSKTUR1:48:46
 
139Emre KasapZİGANA DGSKTURdns
144Burak Gazi AticiPUSAT SK.TURdns
32Alp Yağız Han ÇalkaBOLU BSKTURdns
30Hüseyin YağmurBOLU BSKTURdns
 
 
 
E18 (12/12)Status of: 15:286,8 km
PlStnoNameClubNatTime
180Burak BayindirKANYON GDSKTUR1:11:00
251Cemal GülBOZÜYÜK 4 EYLÜL SK.TUR1:55:04
3113Alper OğlakçıPUSAT SK.TUR1:59:43
439Furkan İsenBOLU BSKTUR2:11:45
5114Ömer Emirhan ŞimşekPUSAT SK.TUR2:32:11
 
38Oğulcan ErköseBOLU BSKTURmp
115Nuh ElmasanPUSAT SK.TURdns
140Yavuz SerdarZİGANA DGSKTURdns
14Sores TunçdemirARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
37Eren Can YilmazBOLU BSKTURdns
36Ahmet KusogluBOLU BSKTURdns
15Gökhan KarakoçARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
 
 
 
K18 (16/16)Status of: 15:285,8 km
PlStnoNameClubNatTime
152Elif Sena UygunBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTUR1:05:13
255Sıla DursunBURSA HEDEF GDSKTUR1:24:25
356Ceren ÖzelerBURSA HEDEF GDSKTUR1:50:31
459Aysa Asya TuzcuogullariÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:54:19
 
90Zeynep BayındırLİDER SK.TURdnf
33Berru ArslanBOLU BSKTURdnf
142Canan DişliBOLU BSKTURdnf
65Zeynep Ebrar AteşELMADAĞ KIŞ SK.TURdns
17Ayşenur ŞenARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
16Ilayda Berivan ToyARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
67Duygu Gökçen BalçıkFATİH GSKTURdns
27Asya ZenginBEŞİKDÜZÜ YELKEN SK.TURdns
42Rabia AkıllıBOLU BSKTURdns
40Beyza MalliogluBOLU BSKTURdns
34Nisa İğnecioğluBOLU BSKTURdns
35Cansel DuruBOLU BSKTURdns
 
 
 
E20 (16/16)Status of: 15:287,5 km
PlStnoNameClubNatTime
1136Emre ÇetinkayaYAKAMOZ GSKTUR59:19
2100Atakan ÜlkerNEO DSKTUR1:08:17
3116Muhammed Vehbi Y KaratasliPUSAT SK.TUR1:13:16
499Semih ZorluNEO DSKTUR1:16:11
597Ibrahim Can GülMNC ORYANTIRINGTUR1:34:32
643Serkan ErenBOLU BSKTUR1:41:26
744Berkay KalayciBOLU BSKTUR1:43:31
885Yunus Emre DegerogluKASTAMONU GSMTUR2:02:37
 
137Mustafa AksuYUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
127Emrecan BostanTRABZON İSTİKLAL SKTURdns
126Asil Ahsen YilmazarslanSOMA LİNYİT SKTURdns
18Ömer YalçınARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
1Abdullah BaykanADRENALİN GSKTURdns
68Sevki Deniz BalçıkFATİH GSKTURdns
96Mehmet Ali ÜnelMERSİN DALIŞ MERKEZİ SKTURdns
81Ali Kadir KurtKARADENİZ TEKNİK DAĞCILIK İKTURdns
 
 
 
K20 (14/14)Status of: 15:286,5 km
PlStnoNameClubNatTime
186Elif ÖzkayaKASTAMONU GSMTUR1:08:56
2102Serdem Merve AtesNEO DSKTUR1:29:04
3130Meryem Sena YurtseverVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TUR2:03:02
488Aynur SevinKASTAMONU GSMTUR2:11:25
587Zahide ÇölezKASTAMONU GSMTUR2:27:04
6101Yagmur Rüya EkeNEO DSKTUR2:29:49
 
129Ruken AkdağVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdnf
73Gamze Nur ErçikİZMİR ATLAS SK.TURdnf
2Elif Kıymet YahşiADRENALİN GSKTURdns
138Duygu AtıcıYUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
131Ayşe Nur TekinVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdns
91Ebru BucakLİDER SK.TURdns
119Esra MemişRUBA (IRMAK) DSKTURdns
128Gökçe Nur ÇakmakTRABZON İSTİKLAL SKTURdns
 
 
 
E21 (28/28)Status of: 15:289,3 km
PlStnoNameClubNatTime
1105Can Hüseyin SapulNEO DSKTUR1:04:11
261Ferhat AlyilmazDORUK DAĞCILIK VE DSKTUR1:04:45
357Abdulkadir KöseogluNEO DSKTUR1:11:29
479Kaan AkmanJANDARMA GÜCÜ SKTUR1:12:44
5121Erkan SezginSAFARİ DSK.TUR1:18:19
6108Can ÖzaslangözODTÜ SKTUR1:24:05
7118Erdi ArslanROTA ORYANTİRİNG SKTUR1:27:05
83Ali UzunADRENALİN GSKTUR1:30:00
9125Mehmet ÖkmenSİLOPİ HABUR GMSK.TUR1:30:16
1074Mehmet BaytaşİZMİR ATLAS SK.TUR1:30:37
119Halit UzunerANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:32:19
1293Israfil YildizhanLİDER SK.TUR1:34:45
13133Umut GürcanVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TUR1:34:59
1412Mustafa Çağlar ÜnalmışANTALYA ATLAS SK.TUR1:55:51
15132Uğur AyçiçekVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TUR1:58:17
16134Önder AktimurVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TUR2:17:02
1792Oguz Kaan TuranLİDER SK.TUR2:58:49
 
123Hüseyin KurtaySİLOPİ HABUR GMSK.TURot
122Cihan AcarSİLOPİ HABUR GMSK.TURot
89Muhammet GürtekinKASTAMONU GSMTURdnf
4Haydar AsanALPİN VE DOĞA GSKTURdns
124Süleyman DağSİLOPİ HABUR GMSK.TURdns
75Çetin ÇelikİZMİR ATLAS SK.TURdns
143Abdurrahman ÇavdarNEO DSKTURdns
76Nurtekin CuraİZMİR ATLAS SK.TURdns
11Navdar KorkmazANTALYA ATLAS SK.TURdns
19Ozan AyçıçekARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
107Zafer Taha ÖzdemirODTÜ SKTURdns
 
 
 
K21 (16/16)Status of: 15:287,4 km
PlStnoNameClubNatTime
164Gülsah Bircan AkpinarDORUK DAĞCILIK VE DSKTUR1:20:06
28Nermin FenmenANKARA GSMTUR1:48:05
370Hilal OruçİNEGÖL ORYANTİRİNG GSKTUR1:58:14
469Büsra AkkusİNEGÖL ORYANTİRİNG GSKTUR2:06:33
513Eda AtakurtANTALYA ATLAS SK.TUR2:27:19
671Rabia Nur ArtunİNEGÖL ORYANTİRİNG GSKTUR2:37:47
 
106Ayla SaraçogluNEO DSKTURot
135Kezban TaşVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURot
77Gamze AlpdoğanİZMİR ATLAS SK.TURdnf
120Beyza Nur KöroğluRUBA (IRMAK) DSKTURdns
63Yasemin ÖzgülerDORUK DAĞCILIK VE DSKTURdns
141Cennet KurtZİGANA DGSKTURdns
20Aysenur CanataARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
66Ceren DemirdenELMADAĞ KIŞ SK.TURdns
78Şengül ÜzenİZMİR ATLAS SK.TURdns
82Aslihan SuKARADENİZ TEKNİK DAĞCILIK İKTURdns
 
 
 
E40 (8/8)Status of: 15:286,7 km
PlStnoNameClubNatTime
110Murat Türker NazliakaANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:16:20
272Mehmet Sırım ÜnalİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:23:50
362Cevdet AlyilmazDORUK DAĞCILIK VE DSKTUR1:33:03
47Hakan UludağALPİN VE DOĞA GSKTUR2:00:38
55Muhammet ErköseALPİN VE DOĞA GSKTUR2:39:05
 
98Nuri DagdelenMNC ORYANTIRINGTURdns
6Deniz ŞekerALPİN VE DOĞA GSKTURdns
54Fatih UygunBUCAK GHSKTURdns
 
 
 
EYB (9/9)Status of: 15:284,0 km
PlStnoNameClubNatTime
1267Ferhat AğaçSAFARİ DSK.TUR50:35
2117Kubilay KaratasliPUSAT SK.TUR1:04:06
3268Okan CengizALPİN VE DOĞA GSKTUR1:24:57
445Hamit ErbaşBOLU BSKTUR1:49:22
594Yagiz Ali TuranLİDER SK.TUR2:06:39
 
270Yasin ÜnalmışVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURmp
109Onat Mete GündüzPARDUS GSK.TURdnf
21Bülent SoyalpARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
22Hamza UçarARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
 
 
 
KYB (12/12)Status of: 15:283,9 km
PlStnoNameClubNatTime
1269Hesna Aslıhan CengizALPİN VE DOĞA GSKTUR1:15:23
247Esra Sıla AğışBOLU BSKTUR2:05:10
346Özgül ÖztürkBOLU BSKTUR2:35:27
 
95Melike TuranLİDER SK.TURmp
50Nihal BayrakBOLU BSKTURdns
220Nuran GeziciKASTAMONU GSMTURdns
23Melike BilirARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
49Ahsen EroğluBOLU BSKTURdns
26Zeynep GünayARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
25Eylül Selen YıldırımARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
48Erva AltunBOLU BSKTURdns
24Saime KayaARTOS GENÇLİK VE SKTURdns