1. Kademe Niksar Ayvazsuyu ve Uluslararası Niksarcup YarışmaPaz 14.10.2018 14:57
Results - 2.Gün Orta Mesafecreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
E16 (136)3,6 km 110 m16 C
PlStnoNameYBClubTime
1768Kudret Türkmenoğlu03197 RUSUMAT 4 GSK34:44
2228Ahmet Özbey04313 BURSA OSK39:14
3109Mehmet Deniz Alten0494 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK42:24
4506Bora Uğur Özkaranfil03167 KUZEY ORYANTİRİNG SK44:12
5108Orkunt Tek0494 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK45:11
6495Alper Tunga Karaağaç03223 KUZEY GEYİKLERİ DSK46:46
7769Ömer Faruk Türkmenoğlu03197 RUSUMAT 4 GSK47:30
8508Ayberk Keskin04167 KUZEY ORYANTİRİNG SK49:22
9185Orbay Fatih Yıldız03105 BALIKESİR GSK49:33
10243Berke Başöz03114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK51:37
1186İbrahim Demir0493 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK52:09
12509Anıl Işıksoy03167 KUZEY ORYANTİRİNG SK53:12
13252Barkın Doğrusöz04114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK54:48
14247Aras Samuk04114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK56:44
15537Bahattin Emre Güler05174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSK58:47
16278Görkem Yavaş05117 DEMİRTAŞ SK59:33
17647Yiğit Can Altınay03181 NİLÜFER GENÇLİK DSK59:37
18286Gökhan Kahvecioğlu03306 DOĞA GSK59:42
19187Halil Özdemir05105 BALIKESİR GSK59:49
20188Hüseyin Şahan05105 BALIKESİR GSK1:00:29
21245Emre Müjdeci03114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:01:15
22823Ali Eren Sarı03204 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK1:04:40
23575Onay Hanilçe04180 NİKSAR BELEDİYE SK1:06:32
24702Salim Esat Ata04237 ORYANTİRİNG ORDUSU SK1:07:55
25347Can Toprak Şahin04146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:08:05
26250Altar Ilgaz Tuzcuoğulları06114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:08:42
27496Ali Nihat Ökmenler03223 KUZEY GEYİKLERİ DSK1:08:56
28683Cevat Bodur03261 ORDU ORYANTİRİNG GSK1:11:41
29349Eray Özbay03146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:12:29
30464Utku Erdönmez03155 KANYON GDSK1:12:49
31576Ali Yasin Hızarcı03180 NİKSAR BELEDİYE SK1:13:27
32770Hasan Tütüncü03197 RUSUMAT 4 GSK1:13:32
33348Deniz Cem Şahin04146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:13:34
34682Abdullah Gençbayrak03261 ORDU ORYANTİRİNG GSK1:14:40
35189Barış Yörük05105 BALIKESİR GSK1:14:44
36504Eren Güler03167 KUZEY ORYANTİRİNG SK1:16:01
37244Nurettin Arda Dede04114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:16:32
38507Erol Altıok04167 KUZEY ORYANTİRİNG SK1:16:59
39463Ali Berk Kolcu05155 KANYON GDSK1:17:16
40183Onur Çagen05105 BALIKESİR GSK1:17:20
41237Ali Deligöz03393 BURSA YILDIRIM DSK1:17:38
42582Göktuğ Buğruk04180 NİKSAR BELEDİYE SK1:18:01
43544Mehmet Şahin Ortaç03174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSK1:18:12
44246Ege Rasim05114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:23:36
45351İbrahim Bilge Ulussever03146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:24:10
46480Turgut Köse0340 KASTAMONU GSM1:25:44
4715Yusuf Gelmez05236 ADANA SPORCU EĞİTİM SK1:26:07
48106Volkan Özmen0694 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK1:26:29
49466Göktürk Nayır05155 KANYON GDSK1:26:58
50771Alperen Tutar03197 RUSUMAT 4 GSK1:28:49
51766Metehan Avcı03197 RUSUMAT 4 GSK1:29:18
52503Umut Devrim İlkerengil05167 KUZEY ORYANTİRİNG SK1:30:06
53287Hazar Sayıkoğlu03306 DOĞA GSK1:30:18
54249Eren Berk Eraslan04114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:30:40
55572Mertcan Eroğlu04180 NİKSAR BELEDİYE SK1:30:56
56479Erdem Kaba0340 KASTAMONU GSM1:30:58
5712Erolcan Aslan04236 ADANA SPORCU EĞİTİM SK1:32:33
58772Bahadır Hasan Börekçi03197 RUSUMAT 4 GSK1:32:53
59780Kerem Aktaş03197 RUSUMAT 4 GSK1:34:01
60577Hüseyin Taha Demir04180 NİKSAR BELEDİYE SK1:35:19
61887Bekircan Kırıkçı03212 YAKAMOZ GSK1:35:59
62810Enes Berkay Aksoy04201 SOMA LİNYİT SK1:37:56
63588Emre Koca04180 NİKSAR BELEDİYE SK1:38:30
64227Emre Kırgıl06313 BURSA OSK1:39:37
659Tunahan Uçak03555 ADANA MSK1:39:39
66226Eray Aydın04313 BURSA OSK1:39:49
6717Mehmet Ali Salman03236 ADANA SPORCU EĞİTİM SK1:40:37
68684Musa Buğra Şensoy03261 ORDU ORYANTİRİNG GSK1:40:38
69755İsmail Yazıcı03370 PUSAT SK.1:41:38
70587Cihat Özdemir04180 NİKSAR BELEDİYE SK1:41:41
71248Onur İslam04114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:43:24
72717Muhammed Emin Kıran03188 OSMANİYE OGİDOS1:47:02
738Yusuf Kaan Aslan03555 ADANA MSK1:48:23
74686Acar Acartürk04261 ORDU ORYANTİRİNG GSK1:51:47
75579Koray Kuru04180 NİKSAR BELEDİYE SK1:51:51
76332Yiğit Aslan03352 İSTANBUL HAYDARPAŞA SK.1:57:54
77776Berat Kaya04197 RUSUMAT 4 GSK2:34:18
 
775Kubilay Karadeniz04197 RUSUMAT 4 GSKot
225Bakihan Ordu03313 BURSA OSKot
329Yunus Emre Mercan03352 İSTANBUL HAYDARPAŞA SK.ot
279Kınay Gültan03117 DEMİRTAŞ SKot
849Osman Yetgin03395 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.ot
583Engin Kurt04180 NİKSAR BELEDİYE SKot
149Can Ege Yıldız03292 BAHRİYE YELKEN SU SKot
848Şahin Sezer03395 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.ot
580Deniz Dündar04180 NİKSAR BELEDİYE SKot
773Mert Çolak04197 RUSUMAT 4 GSKot
578Yusuf Berat Özbay03180 NİKSAR BELEDİYE SKot
731Övünç Aygün04193 PAN DDSKot
777Ahmet Tiryaki04197 RUSUMAT 4 GSKot
16Özcan Yıldırım05236 ADANA SPORCU EĞİTİM SKot
236Kazım Cenkay İmal05393 BURSA YILDIRIM DSKot
350Gökdeniz Köse03146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGot
779Ahmet Ozan Özvatan04197 RUSUMAT 4 GSKot
846Emirhan Eroğlu03395 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.ot
331Oğuzhan Gemici04352 İSTANBUL HAYDARPAŞA SK.ot
685Seyfullah Efiloğlu03261 ORDU ORYANTİRİNG GSKot
184Enes Çetin03105 BALIKESİR GSKmp
22Çağlar Ertem0488 ADIM GENÇLİK VE SKmp
107Barış Efe Ağtaş0494 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKmp
581Muhammet Özçelik04180 NİKSAR BELEDİYE SKmp
719Kasım Arıtı04188 OSMANİYE OGİDOSmp
459Yusuf Ergüven0549 KAHRAMANMARAŞ GSMmp
574Halil Can Şahin04180 NİKSAR BELEDİYE SKmp
767Özdemir Kerkit03197 RUSUMAT 4 GSKmp
573Muhammet Samet Kezer04180 NİKSAR BELEDİYE SKmp
845Eren Çağlar03395 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.mp
14Muhammed Emir Bingöl04236 ADANA SPORCU EĞİTİM SKmp
238Eren Kadir Paluluoğlu04393 BURSA YILDIRIM DSKdnf
569Serdar Altunışık04180 NİKSAR BELEDİYE SKdnf
585Alperen Kolay04180 NİKSAR BELEDİYE SKdnf
148Bilgekağan Okur04292 BAHRİYE YELKEN SU SKdnf
251Güney Özkul05114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdnf
13Gökay Arslan05236 ADANA SPORCU EĞİTİM SKdnf
465Arda Özan03155 KANYON GDSKdnf
774Polat Kemertaş04197 RUSUMAT 4 GSKdnf
586Ahmet Çağrı Körükçü04180 NİKSAR BELEDİYE SKdnf
505Onur Ayvaz04167 KUZEY ORYANTİRİNG SKdnf
330Başar Yıldırım04352 İSTANBUL HAYDARPAŞA SK.dnf
589Salih Önder04180 NİKSAR BELEDİYE SKdnf
186Ozan Ertaş03105 BALIKESİR GSKdns
543Cem Karaca03174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSKdns
844Samet San03395 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.dns
452Mehmet Ali Kalmış03284 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERdns
847Semih Sarı03395 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.dns
235Orhan Ural04393 BURSA YILDIRIM DSKdns
716Osman Kamer04188 OSMANİYE OGİDOSdns
584Yunus Emre Er03180 NİKSAR BELEDİYE SKdns
87Ahmet Toygar Kerim0493 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdns
715Ali Çolak03188 OSMANİYE OGİDOSdns
66Burak Yaman04307 AKHİSAR GÜCÜ S.K.dns
778Talha Polat İyigün04197 RUSUMAT 4 GSKdns
570Sadık Can Taşcı04180 NİKSAR BELEDİYE SKdns
571Samet Özçelik04180 NİKSAR BELEDİYE SKdns
88Ali Hamza Beyaz0493 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdns
718Abdulkadir Sakar04188 OSMANİYE OGİDOSdns
 
 
 
E18 (101)4,4 km 160 m16 C
PlStnoNameYBClubTime
1793Mustafa Ali Türkmenoğlu01197 RUSUMAT 4 GSK42:14
2356Hami Emircan Aydın01146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG42:48
3289Yusuf Parlak01121 DORUK DAĞCILIK VE DSK43:12
4355Ahmet Yasin Temel01146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG46:39
5761Uğur Üstündağ02196 ROTA ORYANTİRİNG SK47:39
6611Ali Aydın01180 NİKSAR BELEDİYE SK48:29
7760Ümit Üstündağ02196 ROTA ORYANTİRİNG SK48:46
8111Aziz Kızıltaş0194 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK52:16
9817Bayram Can Çelikkaya02201 SOMA LİNYİT SK54:59
10169Bora Ege Sarp02106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK57:59
11263Ahmet Tarık Deniz02114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK58:18
12794Oğuzhan Baş01197 RUSUMAT 4 GSK58:31
1390Özcan Deniz0193 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK59:41
14195Kadir Buğra Budak02105 BALIKESİR GSK59:57
15471Onur Bugüş02155 KANYON GDSK1:00:36
16608Musa Ekrem İlhan02180 NİKSAR BELEDİYE SK1:01:15
17762Yasin Mert Türkoğlu02196 ROTA ORYANTİRİNG SK1:01:53
18358Harun Yahya Orhan02146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:02:02
19472Burak Mithat Bayındır01155 KANYON GDSK1:02:39
20795Hakan Baki02197 RUSUMAT 4 GSK1:02:43
21609Hayri Sırtıkara01180 NİKSAR BELEDİYE SK1:03:02
22607Ümit Doğaner01180 NİKSAR BELEDİYE SK1:03:09
23360Erdem Zülfikar01146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:04:07
24818Furkan Ünal01201 SOMA LİNYİT SK1:06:40
25614Burak Taşçı01180 NİKSAR BELEDİYE SK1:08:25
26828Şamil Önol02204 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK1:09:14
27605Kubilay Taş01180 NİKSAR BELEDİYE SK1:11:57
28708Emre Çakmak02237 ORYANTİRİNG ORDUSU SK1:13:56
29610Yunus Emre Güneş02180 NİKSAR BELEDİYE SK1:14:02
30852Buğra Ulukaya01395 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.1:15:08
31612İnan Korkmaz02180 NİKSAR BELEDİYE SK1:16:50
32484Eren Hacıoğlu0140 KASTAMONU GSM1:17:23
33361Umut İlhan Beyaztaş02146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:19:04
34888Batuhan Çakır02212 YAKAMOZ GSK1:19:33
35606Mücahit Bilgü02180 NİKSAR BELEDİYE SK1:21:09
36359Ahmet Ozan Özbay01146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:21:51
37168Enes Gülenç02106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK1:22:43
38691Ercan Şeker02261 ORDU ORYANTİRİNG GSK1:23:00
39215Halil Bilgin02396 BOZÜYÜK 4 EYLÜL SK.1:23:08
40217Oğuz Kağan Taş02396 BOZÜYÜK 4 EYLÜL SK.1:23:21
41723Hasan Hüseyin İlbeği01188 OSMANİYE OGİDOS1:25:11
42819Cevat Şenel02201 SOMA LİNYİT SK1:27:35
43690Fırat Hekim02261 ORDU ORYANTİRİNG GSK1:28:21
44216Cemal Gül02396 BOZÜYÜK 4 EYLÜL SK.1:32:03
45498Emirhan Camuka03223 KUZEY GEYİKLERİ DSK1:34:40
46816Emre Şahin02201 SOMA LİNYİT SK1:35:10
47512Ayberk Kalgay02167 KUZEY ORYANTİRİNG SK1:37:01
48214Ahmet Eren Çolak02396 BOZÜYÜK 4 EYLÜL SK.1:38:32
49473Recep Baran Divatyalı01155 KANYON GDSK1:40:29
50693Ahmet Berkay Yazgan01261 ORDU ORYANTİRİNG GSK1:41:25
51559Semih Zorlu02178 NEO DSK1:46:03
52303Ahmet Berke Açıkel01149 EDOK1:47:12
53618Ahmet Can Kılıç02180 NİKSAR BELEDİYE SK1:47:30
54649Mehmet Fatih Yener02181 NİLÜFER GENÇLİK DSK1:49:19
55695İskender Baltacı01261 ORDU ORYANTİRİNG GSK1:55:01
56696Aykut Kaya02261 ORDU ORYANTİRİNG GSK1:55:58
57853Yusuf Demir02395 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.1:58:05
58613Furkan Ünlüer02180 NİKSAR BELEDİYE SK1:59:37
594Kemal Yiğit Antepüzümü0286 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK2:12:50
 
338Burak Kurt02352 İSTANBUL HAYDARPAŞA SK.ot
615Recep Demir01180 NİKSAR BELEDİYE SKot
549Eray Özdemir01174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSKot
337Berkay Kopuz02352 İSTANBUL HAYDARPAŞA SK.ot
339Oğulcan Aydokan01352 İSTANBUL HAYDARPAŞA SK.ot
230İnanç Ören02313 BURSA OSKot
692Berkay Coşgun02261 ORDU ORYANTİRİNG GSKot
341Ali Ulaş Güneş02352 İSTANBUL HAYDARPAŞA SK.ot
616Semih Can Güneş01180 NİKSAR BELEDİYE SKot
694Oğuzhan Con01261 ORDU ORYANTİRİNG GSKot
826Turgut Aygün02204 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKot
726Aykut Mazı01188 OSMANİYE OGİDOSot
340Hüseyin Efe Çakıcı01352 İSTANBUL HAYDARPAŞA SK.ot
854Uğur Kaya02395 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.ot
112Furkan Soran0294 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKmp
827Mehmet Dirgin02204 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKmp
151Diren Özdem01292 BAHRİYE YELKEN SU SKmp
725Batuhan Gökkaya01188 OSMANİYE OGİDOSmp
485Barış Yanaşmaoğlu0240 KASTAMONU GSMmp
745Atalay Özdemir03194 PATİKA SK-PATİKmp
535Mehmet Ali Ünel01259 MERSİN DALIŞ MERKEZİ SKdnf
619Gökhan Tosun01180 NİKSAR BELEDİYE SKdnf
617Sezgin Demir01180 NİKSAR BELEDİYE SKdnf
152Aliemir Demir02292 BAHRİYE YELKEN SU SKdns
37Mert Sefa Kartal0189 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
539Yiğit Kaçar02174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSKdns
548İsmail Aydemir01174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSKdns
38Mehmet Vurucu0289 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
850Emir Karkınlı01395 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.dns
851Eren Arslan01395 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.dns
342Hakkı Orhun Akengin02352 İSTANBUL HAYDARPAŞA SK.dns
724Abdulkadir Özbilen02188 OSMANİYE OGİDOSdns
727Fazlı Emirkan Siyahoğlu02188 OSMANİYE OGİDOSdns
648Emre Norman02181 NİLÜFER GENÇLİK DSKdns
453Eyüp Kenan Ardıç01284 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERdns
357Ömer Osmanoğlu01146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
304Ahmet Ünal02149 EDOKdns
532Yunus Emre Keskin02168 LYKİA İZCİLİK DSKdns
212Hamza Dinç02230 BEYAZ KULE KOLEJİ SKdns
529Ali Er01168 LYKİA İZCİLİK DSKdns
530Baran Yıldızhan01168 LYKİA İZCİLİK DSKdns
531Celal Efecan Yarayan01168 LYKİA İZCİLİK DSKdns
 
 
 
E20 (66)4,7 km 170 m18 C
PlStnoNameYBClubTime
1370Talha Günday99146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG40:38
2369Samet Köşşek99146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG41:23
393Şahin Demir9993 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK42:46
4758Kadir Başar99370 PUSAT SK.43:31
5265Kalender Metehan Kaya99114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK45:09
6764İsmail Kılınç99196 ROTA ORYANTİRİNG SK45:53
7759Uğur Oran00370 PUSAT SK.53:44
8636Alperen Dursun Yıldız99180 NİKSAR BELEDİYE SK55:45
9749Rodi Berzan Özdemir00194 PATİKA SK-PATİK58:10
10890Emre Çetinkaya00212 YAKAMOZ GSK58:12
11200Cenk Özgüler9913 BALIKESİR GSM59:00
12750Deniz Erdoğan00194 PATİKA SK-PATİK59:17
13866İdris Güneş00296 ULUDAĞGSK1:00:04
14367Hüseyin Cem Ataman99146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:01:29
15201Çağatay Öztürk0013 BALIKESİR GSM1:02:27
165Abdullah Fettah0086 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK1:02:35
17631Furkan Mert Taşçı00180 NİKSAR BELEDİYE SK1:03:38
18316Hamza Ali Yılmaz00131 ESKİŞEHİR OSK1:04:51
19206Onur Demirci0013 BALIKESİR GSM1:04:58
20204Koray Şahin0013 BALIKESİR GSM1:05:15
21633Muzaffer Açık00180 NİKSAR BELEDİYE SK1:05:57
2294Yalçın Yağız Küçük0093 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK1:07:17
23176Batuhan Erikli99106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK1:08:53
24366Göktuğ Çoban99146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:09:33
25202Cem Okur9913 BALIKESİR GSM1:09:36
26651Erdem Şimşek99182 ODTÜ SK1:12:06
27203Hasan Aksu9913 BALIKESİR GSM1:12:39
28207Davut Çınar0013 BALIKESİR GSM1:13:40
29205Onur Altın9913 BALIKESİR GSM1:14:38
30499Mert Kurt99223 KUZEY GEYİKLERİ DSK1:16:38
31746Ekin Can Taşar00194 PATİKA SK-PATİK1:17:12
32500Yıldızhan Karayel00223 KUZEY GEYİKLERİ DSK1:17:49
33638Beytullah Ersin00180 NİKSAR BELEDİYE SK1:18:09
34757Ali Erinmez00370 PUSAT SK.1:18:42
35763Batuhan Ünver99196 ROTA ORYANTİRİNG SK1:23:14
36889Can Gürgün00212 YAKAMOZ GSK1:25:32
37305Bedirhan Köse01149 EDOK1:27:24
38632Ozan Pir Gökçe00180 NİKSAR BELEDİYE SK1:28:57
39635Umut Can Çabuk00180 NİKSAR BELEDİYE SK1:31:27
40117Erdem Canaz0094 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK1:31:56
41365Doğukan Duymaz99146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:35:34
42650Haktan Yalçın99182 ODTÜ SK1:44:46
43747Koray Avci02194 PATİKA SK-PATİK1:47:44
44156Ahmet Arda Erdal00292 BAHRİYE YELKEN SU SK1:54:12
45368Yunus Emre Ok99146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:57:37
46455Hasan Aksakal00284 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DER2:50:13
47456Kadir Çelebi Balveren00284 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DER3:54:14
 
363Ali Tayyib Göktaş99146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGot
486Yunus Emre Değeroğlu0040 KASTAMONU GSMot
362Ahmet Yiğit Tabak99146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGmp
756Muhammed Vehbi Y Karataşlı99370 PUSAT SK.mp
748Emircan Avci02194 PATİKA SK-PATİKmp
364Batuhan Altuntaş99146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGmp
158Samet Yaşar00292 BAHRİYE YELKEN SU SKmp
116Mete Furkan Devoğlu0094 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdnf
155Yusuf Mehmet Demir00292 BAHRİYE YELKEN SU SKdnf
157Ömer Yiğithan Ekinci00292 BAHRİYE YELKEN SU SKdnf
806Hakan Altın99297 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKdns
41Mahmut Gazi Gündüz0089 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
454Ömer Gevşek99284 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERdns
39Volkan Ayaz0089 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
40İlhami Keser0089 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
634Hüseyin Aydın00180 NİKSAR BELEDİYE SKdns
637Samet Bozkurt00180 NİKSAR BELEDİYE SKdns
460Ömer Bektaş9949 KAHRAMANMARAŞ GSMdns
533Kerem Dumanlı00168 LYKİA İZCİLİK DSKdns
 
 
 
E21 (62)5,4 km 190 m17 C
PlStnoNameYBClubTime
1213Orhan Kutlu96305 BOLU BSK38:57
2564Mehmet Emin Avcıl98178 NEO DSK43:13
3857Özgür Fettah88209 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK43:21
4445Fatih Bodur87294 JANDARMA GÜCÜ SK44:02
5439Harun İşler90294 JANDARMA GÜCÜ SK44:11
6442Cansel Saraç94294 JANDARMA GÜCÜ SK45:29
748Rıdvan Akif Tücan97225 ADRENALİN GSK45:41
845Hasan Akdoğan94225 ADRENALİN GSK46:23
950Emirhan Külahsız97225 ADRENALİN GSK46:45
10438Musa Erdoğan81294 JANDARMA GÜCÜ SK47:27
11860Meriç Arazoğlu85209 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK47:41
12375Ahmet Berkan Kuzuoğlu97146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG48:07
13377Mücahit Özkaya98146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG48:13
1449Musa Yeli95225 ADRENALİN GSK48:37
15379Mehmet Can Öztürk98146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG49:25
1646Huzeyfe Sığırcı95225 ADRENALİN GSK49:26
17437İsrafil Küçüksakal94294 JANDARMA GÜCÜ SK49:49
18444Ahmet Kaçmaz85294 JANDARMA GÜCÜ SK50:41
19446Ercan Dudak89294 JANDARMA GÜCÜ SK50:46
2047İsmail İleri94225 ADRENALİN GSK51:39
21434Süleyman Demirel79294 JANDARMA GÜCÜ SK52:49
22856Çağlar Kasım87209 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK53:28
23565Abdurrahman Çavdar97178 NEO DSK53:47
24855İbrahim Kor87209 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK54:34
25862Rıdvan Çınar91209 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK54:47
26435Ali Uçar85294 JANDARMA GÜCÜ SK54:56
27440Hasan Gülle94294 JANDARMA GÜCÜ SK55:40
28441Ramazan Çan95294 JANDARMA GÜCÜ SK56:24
29765Erdi Arslan94196 ROTA ORYANTİRİNG SK58:03
30861Ali Koç92209 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK1:00:13
31805Erkan Sezgin93397 SAFARİ DSK.1:00:19
32859Muhammed Kavak92209 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK1:00:26
33378Furkan Topal97146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:02:08
34653Alişan Kayabölen91182 ODTÜ SK1:02:40
35659Fatih Atalı93182 ODTÜ SK1:04:14
36660Utku Uzun95182 ODTÜ SK1:05:30
37864Engin Pınar87209 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK1:06:20
38374Ahmet Korkmaz93146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:07:35
39751Mehmet Öztürk98194 PATİKA SK-PATİK1:08:48
40436İbrahim Çiçek95294 JANDARMA GÜCÜ SK1:09:12
41863Aykut İşçi91209 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK1:10:18
42208Ayhan Bikir9713 BALIKESİR GSM1:10:42
43752Serkan Özen97194 PATİKA SK-PATİK1:16:20
44654Emre Bilir96182 ODTÜ SK1:25:21
45563Hakan Kayan78178 NEO DSK1:28:16
46658Koray Eskiduman94182 ODTÜ SK1:29:14
47652Zafer Taha Özdemir95182 ODTÜ SK1:29:45
48655Mustafa Onur Koç93182 ODTÜ SK1:29:50
49489Muhammet Gürtekin9540 KASTAMONU GSM1:35:38
50656Bayram Mert Altındağ95182 ODTÜ SK1:50:48
51892Ahmet Uluğ Yamalı87212 YAKAMOZ GSK1:55:33
 
858Mehmet Akif Tandoğru95209 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKdnf
566Ahmet Can Avcı97178 NEO DSKdnf
661Ozan Bektaş94182 ODTÜ SKdnf
291Caner Kuçmen98121 DORUK DAĞCILIK VE DSKdns
290Harun Aslan99121 DORUK DAĞCILIK VE DSKdns
927Muammer İnan69218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdns
317Fırat Canikli78131 ESKİŞEHİR OSKdns
677İlyas Avcı72184 OKLUBALI SKdns
657Emre Ayar90182 ODTÜ SKdns
376Fatih İncebacak95146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
443Gölken Kalp90294 JANDARMA GÜCÜ SKdns
 
 
 
E21A (88)3,8 km 130 m15 C
PlStnoNameYBClubTime
152Ali Uzun91225 ADRENALİN GSK32:56
2642Fatih Öztürk89180 NİKSAR BELEDİYE SK34:18
3874Nurettin Çalışkan95296 ULUDAĞGSK35:47
4396Özgür Özdemir76146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG37:45
5501Caner Kalın94223 KUZEY GEYİKLERİ DSK38:49
6913Gökhan Bıçak93214 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK39:17
7100Sayım Gökyar869 ANKARA GSM39:26
8123Yusuf Emre Aydoğdu9894 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK40:24
9197Orkun Mancır98105 BALIKESİR GSK40:55
10870Engin Karakaya96296 ULUDAĞGSK41:26
11873Fatih Uyanık96296 ULUDAĞGSK42:02
12211Ramazan Emre Uçar93334 BALIKESİR ODSK43:23
13395Mustafa Yasin Bosnalı87146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG43:49
14879Serkan Sural94296 ULUDAĞGSK46:51
15122Cevdet Coşkun8394 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK46:56
16513Ozan Çelik77167 KUZEY ORYANTİRİNG SK47:05
17400Faruk Furkan Reis88146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG48:31
18899Suat İpekoğlu71213 YENİMAHALLE TEKNİK GSK51:10
19449İlyas Karakuş95294 JANDARMA GÜCÜ SK51:26
20871Berat Baykaloğlu97296 ULUDAĞGSK51:34
21121Halit Uzuner9794 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK52:07
22101Caner Yıldırım879 ANKARA GSM52:19
23868Mücahit Erkam Altın98296 ULUDAĞGSK54:07
24209Oğuzhan Özenç9813 BALIKESİR GSM54:10
25393Mehmet Esat Özmen98146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG54:41
26394Mert Uygun96146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG54:45
27910Mehmet Baki Öztürk93214 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK54:46
28384Ali Haydar Yıldız95146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG55:25
29669Burak Akyürek96182 ODTÜ SK56:08
3074Doğukan Altun96315 ALTUN HEDEF GSK56:41
31875Efe Koşer97296 ULUDAĞGSK56:57
32729Mustafa Atalan95188 OSMANİYE OGİDOS57:05
33298Şevki Yeşilyurt8525 EDİRNE GSM57:16
3443Abdülmecit Aydınoğlu8789 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSK58:42
35390Furkan Yavuz97146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG58:45
36398Tarık Dogan95146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:00:00
37524İsrafil Yıldızhan98339 LİDER SK.1:01:21
38391İbrahim Bostan96146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:01:29
39908Fatih Tunahan Öztop96214 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK1:02:02
40389Ertuğrul Yücel97146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:02:18
41877Hüseyin Çelikçi97296 ULUDAĞGSK1:03:45
42403Osman Ertuğrul Aktürk96146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:05:01
43266Ekrem Deniz71114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:06:49
44915Abdullah Keçeci95214 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK1:07:48
45388Emirhan Cemek98146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:07:59
46385Barış Rodi Bayar98146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:08:49
47833Ali Sarı79204 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK1:09:31
48306Arap Şevket Ünal00149 EDOK1:09:50
49867Görkem Ün98296 ULUDAĞGSK1:09:52
50801Cem Gündoğdu84197 RUSUMAT 4 GSK1:10:43
51397Taner Aksoylu92146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:11:06
52458Taha Hayri Bağbudar00284 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DER1:16:47
53711Erkan İyigün83237 ORYANTİRİNG ORDUSU SK1:17:01
54878Aslan Gündoğdu97296 ULUDAĞGSK1:17:40
55668Murat Öztaş97182 ODTÜ SK1:19:36
56728Batuhan Duğan97188 OSMANİYE OGİDOS1:19:51
57667Rahmetullah Durgun98182 ODTÜ SK1:20:26
58219Fatih Uygun75111 BUCAK MES.EGT. MERKEZİ GSK1:20:47
5996Özgen Özdemiroğlu8393 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK1:23:08
60492Abdülkadir Karagülle9540 KASTAMONU GSM1:24:25
61284Ömer Metin Avcıoğlu65246 DERE TEPE DAĞCILIK DSÇAK1:31:14
62820İsmail Burak Biçer97201 SOMA LİNYİT SK1:31:58
63309Mikail Gültekin93226 ELAZIĞ GSİM.SK1:34:09
64869Ramazan Karakaya98296 ULUDAĞGSK1:38:00
65401Alper Saydam90146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:46:43
 
405Muhammet Cahit Kulaç98146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGot
645Sabri Ersin91180 NİKSAR BELEDİYE SKot
321Enes Taha Kuş98231 GÜMÜŞHANE GSKmp
872Bayram Altan93296 ULUDAĞGSKmp
666Fatih Semiz90182 ODTÜ SKmp
911Zekeriyye Akgün95214 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKmp
907Rüştü Başaran98214 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKmp
876Bilal Özbey94296 ULUDAĞGSKdnf
912Furkan Er93214 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKdns
914Ahmet Berkay Dursun95214 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKdns
42Yasin Genç8889 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
909Mustafa Burak Akıncılar94214 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKdns
644Cemil Aldemir97180 NİKSAR BELEDİYE SKdns
646Emin Arslan91180 NİKSAR BELEDİYE SKdns
402Mert Sügür95146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
567Mehmet Ali Kara90178 NEO DSKdns
404Ersin Çelik97146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
809Onur Furkan Akgün97297 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKdns
399Haldun Bozkurt88146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
386Berkay Yıldız99146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
643Şafak Karaman96180 NİKSAR BELEDİYE SKdns
392Mehmet Can92146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
387Caner Yıldız97146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
 
 
 
E35 (18)4,3 km 145 m20 C
PlStnoNameYBClubTime
1102İsmail Kendüzler799 ANKARA GSM47:59
2297Sedat Caferoğlu81123 EDİRNE DSK53:55
3299Muhterem Bulut7925 EDİRNE GSM55:54
4270Duran Torbacıoğlu67135 ÇORUM GSK1:18:42
5328Tarık Şeker83222 İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK1:20:10
6409Sinan Şen68146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:20:13
7210Alper Akyol8313 BALIKESİR GSM1:33:32
8527Oğuz Kaan Turan81339 LİDER SK.1:35:19
9929İlker Açık8170 ZONGULDAK GSM1:41:45
10475Necati Çibik81155 KANYON GDSK1:53:04
 
896Murat Yücel77213 YENİMAHALLE TEKNİK GSKot
901Hüseyin Doğan72213 YENİMAHALLE TEKNİK GSKmp
310Hasan Halil Sansar81129 ERDEMLİ SKdnf
895Ömer Demir80213 YENİMAHALLE TEKNİK GSKdnf
308Mehmet Açıkel74149 EDOKdnf
461Mehmet Tekerek7649 KAHRAMANMARAŞ GSMdns
410Evren Uzunkaya80146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
730Yunus Emre Karakurt83188 OSMANİYE OGİDOSdns
 
 
 
E40 (18)4,2 km 130 m18 C
PlStnoNameYBClubTime
1130Kenan Aksın7794 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK49:07
2865Elvan İlboğa69209 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK51:43
3414Yavuz Kurtuluş Anıl59146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG54:58
4411Bülent Şahin75146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:04:23
5900Kudret Gökbulut68213 YENİMAHALLE TEKNİK GSK1:39:38
677Murat Ayanoğlu77315 ALTUN HEDEF GSK1:42:15
7552Mahmut Küçükoğlu76174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSK1:58:18
 
898Erdoğan Güner64213 YENİMAHALLE TEKNİK GSKot
551Bülent Ülkür76174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSKot
897Turhan Yılmaz65213 YENİMAHALLE TEKNİK GSKot
412Feridun Takış71146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGmp
267Murat Rasim75114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdnf
736Gürsel Kocak75193 PAN DDSKdnf
6Özgür Erdoğan7686 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKdns
44Mehmet Uluer7689 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
540Cengiz Kaçar75174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSKdns
737İlhan Alikişioğlu77193 PAN DDSKdns
413Refik Zekai Diri61146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
 
 
 
E45 (22)4,0 km 120 m19 C
PlStnoNameYBClubTime
1223Tanzer Dursun69388 BURSA HEDEF GDSK50:04
2132Metin Değirmenci6194 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK59:58
3421Ali Çelebi59146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:03:01
4422Ercüment Usta65146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:03:40
5198Satılmış Dalboy70105 BALIKESİR GSK1:06:27
6199Engin Eroğlu72105 BALIKESİR GSK1:06:44
7424Mükremin Güven Solmaz69146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:08:24
8423Mehmet Berkay Kılıçoğlu69146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:08:54
9131Murat Türker Nazlıaka7294 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK1:16:50
10803Serkan Sürmeli72197 RUSUMAT 4 GSK1:31:55
11222Serdar Özeler71388 BURSA HEDEF GDSK1:39:02
12476Tamer Doğan70155 KANYON GDSK1:52:04
13553Cumali Karaca71174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSK1:53:50
 
554Salih Çakır71174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSKot
462Cahit Ergüven7249 KAHRAMANMARAŞ GSMmp
133Öner Özmen7094 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKmp
802Ali Osman Özcanlı71197 RUSUMAT 4 GSKdns
930Ercan Tilkicik7270 ZONGULDAK GSMdns
78Berat Değirmenci71315 ALTUN HEDEF GSKdns
450Hacı Veli Kalmış72148 KAHRAMANMARAŞ DAĞ. AKK.dns
550Nuri Dağdelen72174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSKdns
425Tamer Karaağaç71146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
 
 
 
E50 (17)3,5 km 110 m16 C
PlStnoNameYBClubTime
1740Aytekin Söylemez62193 PAN DDSK55:56
2557Ahmet Yaşar68174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSK58:18
3932Recep Kıyısın6670 ZONGULDAK GSM59:48
4885Necati Külahsız62296 ULUDAĞGSK1:01:25
569Rahim İlgenli62232 AKUT SK1:05:56
6426Aret Arapoğlu61146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:06:59
7432Ömer Bilgen Özdemiroğlu5538 İZMİR GSM1:11:41
8741Mustafa Hüseyin Ortaç63193 PAN DDSK1:11:54
967Mustafa Aygün63232 AKUT SK1:20:03
1068Armağan Baz67232 AKUT SK1:28:19
11893Suray Duran67212 YAKAMOZ GSK1:30:22
 
903Nihat Köksal59213 YENİMAHALLE TEKNİK GSKot
313Mehmet Güzel67129 ERDEMLİ SKot
904Soner Yazıcı62213 YENİMAHALLE TEKNİK GSKot
428Yakup Yakupoğlu64146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
931Abdullah Turan6570 ZONGULDAK GSMdns
427Necati Yıldız67146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
 
 
 
E55 (13)3,2 km 70 m15 C
PlStnoNameYBClubTime
1295Ertun Yıldızlı57121 DORUK DAĞCILIK VE DSK42:28
271Mehmet Çetin Şimşit62232 AKUT SK51:42
372İbrahim Yücebaş59232 AKUT SK1:02:43
4902Yakup Turan63213 YENİMAHALLE TEKNİK GSK1:09:56
5743Yurdaer Güncü56193 PAN DDSK1:09:59
6905Ahmet Çeltik54213 YENİMAHALLE TEKNİK GSK1:25:31
7477Muhlis Erkmenuğur63155 KANYON GDSK1:26:49
8478Bülent Baklacı61155 KANYON GDSK1:28:25
9283Hilmi Mert55117 DEMİRTAŞ SK1:34:03
10430Kemal Özdemir51146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:39:38
11744İrfan Özden61193 PAN DDSK1:48:36
 
906Ali Ömerca58213 YENİMAHALLE TEKNİK GSKot
542Ertan Kara61175 MERSİN GSKdns
 
 
 
EYB Çocuk (20)1,8 km 35 m10 C
PlStnoNameYBClubTime
1520Berk Aykanat07167 KUZEY ORYANTİRİNG SK16:16
2516Emirhan Topçu06167 KUZEY ORYANTİRİNG SK17:21
3273Akın Taşbaş06135 ÇORUM GSK17:28
4835Hüseyin Esat Çiçek07204 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK20:11
584Murat Arda Ayanoğlu07315 ALTUN HEDEF GSK20:55
6518Süleyman Kaan Özdemir07167 KUZEY ORYANTİRİNG SK22:21
781Burak Efe Değirmenci07315 ALTUN HEDEF GSK25:06
87Sarp Kuru0686 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK26:52
9834Ziya Yücel06204 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK28:20
10938KORAY ÖZMEN94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK28:33
1182Eren Efe Serin07315 ALTUN HEDEF GSK29:08
12519Yavuz Alp Çelik11167 KUZEY ORYANTİRİNG SK29:35
13272Ali Civan Tan05135 ÇORUM GSK30:02
1483Salih Efe Kaya06315 ALTUN HEDEF GSK40:36
1521Çınar Antepüzümü06236 ADANA SPORCU EĞİTİM SK40:50
16517Ayberk Katmerler06167 KUZEY ORYANTİRİNG SK43:35
17274Aziz Gürbüz08135 ÇORUM GSK50:35
18143Ali Tuna Aytaç1094 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK50:44
19275Toprak Demirel10135 ÇORUM GSK1:00:38
20276Celal Efe Olukçu09135 ÇORUM GSK1:04:36
 
 
 
EYB Yetişkin (10)1,8 km 35 m10 C
PlStnoNameYBClubTime
1886Yasin Seyhan94296 ULUDAĞGSK16:36
2319Kerim KIYISIN99100 FEDERASYON20:52
3493Oğuzhan Ulus9740 KASTAMONU GSM21:01
4838Zeynel Yeşil01204 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK25:40
5712Selahattin Büyükçiçek89237 ORYANTİRİNG ORDUSU SK28:56
6714Berat Öztürk04237 ORYANTİRİNG ORDUSU SK34:58
7713Mehmet Gemici04237 ORYANTİRİNG ORDUSU SK41:51
899Yüksel Kayra Başoğlu0493 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK49:47
 
318Mevlüt ÇEKİRDEKCİ68100 FEDERASYONdns
103Ömer Dede729 ANKARA GSMdns
 
 
 
K16 (132)3,1 km 105 m14 C
PlStnoNameYBClubTime
1165Duygu Yigen03106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK35:46
2191Buse Açıl05105 BALIKESİR GSK36:06
3167Esma Melle03106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK36:22
4253Beyza Nur Kaplan04114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK37:02
5839Gülce Çelik03392 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.41:09
6842Berra Kaplan03392 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.41:41
7782Cansever Kurt03197 RUSUMAT 4 GSK42:12
8675Bahar Özçelik03184 OKLUBALI SK43:29
9166Şenay Cengiz04106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK44:24
10843Ayşenur Gürgenburan03392 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.45:44
11783Berna Ergin04197 RUSUMAT 4 GSK46:32
12220Sıla Dursun05388 BURSA HEDEF GDSK47:06
12255Eylül Begüm Korkmaz04114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK47:06
14280Belinay Kaya03117 DEMİRTAŞ SK47:19
15676Doğa Oymak04184 OKLUBALI SK49:00
16511Sevim Sude Bektaş05167 KUZEY ORYANTİRİNG SK50:00
17260Şirin Başak Tunç03114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK50:21
18815Hanife Fenerli03201 SOMA LİNYİT SK50:55
1953Ruya Tair0490 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK51:06
20259Çiğdem Sarı04114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK51:44
21812Şevval Cantürk04201 SOMA LİNYİT SK51:53
22281İrem Nur Çan03117 DEMİRTAŞ SK53:26
23241Betül Önal04393 BURSA YILDIRIM DSK53:42
24254Ayşa Asya Tuzcuoğulları05114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK54:49
25497Hazra Derin Heybetli03223 KUZEY GEYİKLERİ DSK55:09
26322Sude Naz Külah05383 İNEGÖL BEL.S.K.56:15
27261Ela Yağmur Kelam03114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK56:20
28162Zeliha Erikli03106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK56:48
29841Sena Güven03392 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.57:41
3073Nisa Karakulak04315 ALTUN HEDEF GSK58:30
3157Sudem Çam0490 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK59:44
32221Ceren Özeler05388 BURSA HEDEF GDSK59:54
33595Aysu Ersin03180 NİKSAR BELEDİYE SK1:00:04
34324Azra Coşkun06383 İNEGÖL BEL.S.K.1:00:13
35840Bengü Nisa Çetin04392 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.1:00:14
36163Özlem Kulbay03106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK1:01:40
37190Eylül Dalboy05105 BALIKESİR GSK1:01:48
38813Zeliha Sıla Arslan03201 SOMA LİNYİT SK1:01:53
3954Meltem Sarıkaya0490 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:01:55
4060Şevval Döner0490 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:02:05
41824Ayşe Sena Dallı04204 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK1:03:19
4255Ayşen Saçlı0590 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:03:23
43811Haticenur Alaca03201 SOMA LİNYİT SK1:03:25
44825İrem Sarı04204 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK1:04:01
45164Yeşim Kahveci04106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK1:04:07
46256Berre Özdemir05114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:04:10
4758Gizem Yıldız0490 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:05:19
4856Busenur Şengül0590 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:05:44
49229Ayşe Nur Koç03313 BURSA OSK1:05:55
50722Fatma Nur Tüysüz04188 OSMANİYE OGİDOS1:06:36
51547Sıla Can06174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSK1:08:00
52239Sudenur Demirci03393 BURSA YILDIRIM DSK1:09:29
53110Elif İlboğa0694 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK1:10:36
54194Nur Pelivan04105 BALIKESİR GSK1:10:38
55787Açelya Buket Korkmaz04197 RUSUMAT 4 GSK1:11:24
563Canan Çetinel0386 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK1:11:38
57591Pembenur Zengin03180 NİKSAR BELEDİYE SK1:13:03
58353Merve Nur İğüs03146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:13:49
59546Neslihan Kerimoğlu03174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSK1:14:22
60706Özüm Güneş Bayramoğlu04237 ORYANTİRİNG ORDUSU SK1:14:35
61262Ezgi Akar03114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:15:28
62302Melek Akgün03149 EDOK1:15:29
63703Zeynep Uzun04237 ORYANTİRİNG ORDUSU SK1:16:52
64590Ceyda Demir03180 NİKSAR BELEDİYE SK1:16:54
65323Aleyna Minden06383 İNEGÖL BEL.S.K.1:16:59
66785Azra Arol04197 RUSUMAT 4 GSK1:17:21
67468Ayda Aydoğan03155 KANYON GDSK1:17:44
6859Sevde Aykalaycı0390 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:20:18
69814Sıla Saylık03201 SOMA LİNYİT SK1:22:23
70704Rumeysa Özcan04237 ORYANTİRİNG ORDUSU SK1:23:04
71257Ceren Çimen04114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:24:09
72469İrem Dermiş03155 KANYON GDSK1:24:55
73788Zeynep Gökçe Aydın04197 RUSUMAT 4 GSK1:26:07
74791Ilgın Tecir04197 RUSUMAT 4 GSK1:26:59
75192Ceren Yalın04105 BALIKESİR GSK1:27:12
76689Züleyha Güneş03261 ORDU ORYANTİRİNG GSK1:29:13
77687Yasemin Türedi03261 ORDU ORYANTİRİNG GSK1:29:25
78600Yeliz Berk03180 NİKSAR BELEDİYE SK1:29:44
7923Esma Aşık0488 ADIM GENÇLİK VE SK1:30:42
80470Tuana İstiraç03155 KANYON GDSK1:35:46
8111Sudecan Erdoğan04555 ADANA MSK1:38:39
8218Emine Gülnaz04236 ADANA SPORCU EĞİTİM SK1:38:55
83789Elif Aslı Kaya03197 RUSUMAT 4 GSK1:40:23
84352Ayris Demir03146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:42:12
85705Dilek Bilgin04237 ORYANTİRİNG ORDUSU SK1:43:02
86467İlayda Betül Sarar03155 KANYON GDSK1:45:04
872Sıla Günder0486 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK1:51:21
 
301Ayça Çoban03149 EDOKot
150Aydeniz Cabir03292 BAHRİYE YELKEN SU SKot
1Başak Dinçer0586 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKot
336Azra Sude Böyüker04352 İSTANBUL HAYDARPAŞA SK.ot
300Büşra Ünal03149 EDOKot
333Ebrar Bank03352 İSTANBUL HAYDARPAŞA SK.ot
598Elif Şehri Asan03180 NİKSAR BELEDİYE SKot
721Hilal Nur Kaynar04188 OSMANİYE OGİDOSot
89Meyrem Bercem Yeşil0593 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKot
334Azra Sarı04352 İSTANBUL HAYDARPAŞA SK.ot
20Burçak Dinçer05236 ADANA SPORCU EĞİTİM SKot
781Elif Sude Güney03197 RUSUMAT 4 GSKot
288Elanur Kaya03306 DOĞA GSKmp
784Büşra Al03197 RUSUMAT 4 GSKmp
482Nazlıcan Büyükbıçakcı0340 KASTAMONU GSMmp
599Seyhan İrem Şahin04180 NİKSAR BELEDİYE SKmp
707Açelya Turan04237 ORYANTİRİNG ORDUSU SKmp
601Sıla Şahin04180 NİKSAR BELEDİYE SKmp
790Sudenaz Demir03197 RUSUMAT 4 GSKmp
792Sıla Erdoğdu03197 RUSUMAT 4 GSKmp
786Ayyüce Yediyıldız04197 RUSUMAT 4 GSKmp
481Kamile Kartal0340 KASTAMONU GSMdnf
592Sibel Şahin04180 NİKSAR BELEDİYE SKdnf
688Zehra Güler04261 ORDU ORYANTİRİNG GSKdnf
593Elifnaz Yılmazer04180 NİKSAR BELEDİYE SKdnf
720Merve Karataş04188 OSMANİYE OGİDOSdnf
483Büşra Bektaş0340 KASTAMONU GSMdnf
10Sıla Çalışkan04555 ADANA MSKdnf
269Rabia Doymuş04115 ÇERKEŞ BELEDİYE SKdns
258Ezgi Selin Uzun03114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdns
354İpek Banicar03146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
335Havva Uğur04352 İSTANBUL HAYDARPAŞA SK.dns
61Sena Kökçıkaran0390 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKdns
19Müzeyyen Dudukanlı05236 ADANA SPORCU EĞİTİM SKdns
240Rabia Aydınçakır04393 BURSA YILDIRIM DSKdns
193Feyza Özdemir04105 BALIKESİR GSKdns
510Gülce Şehitli04167 KUZEY ORYANTİRİNG SKdns
602Beyzanur Güngör04180 NİKSAR BELEDİYE SKdns
597Sudenaz Cabar04180 NİKSAR BELEDİYE SKdns
604Seher Şimşek04180 NİKSAR BELEDİYE SKdns
603Gülsüm Sırtıkara04180 NİKSAR BELEDİYE SKdns
545Ilgın Dağdelen05174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSKdns
538Zeynep Yaren Kaçar04174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSKdns
596Buse Yıldırım04180 NİKSAR BELEDİYE SKdns
594Zehra Şensin04180 NİKSAR BELEDİYE SKdns
 
 
 
K18 (62)3,6 km 135 m15 C
PlStnoNameYBClubTime
1171Melisa Altıncı01106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK48:29
2172Emine İçyer01106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK49:47
3218Elif Sena Uygun01110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK54:04
492Cemre Nur Yeşil0293 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK57:12
5797Beyza Dilber01197 RUSUMAT 4 GSK58:23
6804Melike Aydın02397 SAFARİ DSK.1:00:28
7170Zeynep Sude Gültekin02106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK1:04:23
8626Simge Eroğlu02180 NİKSAR BELEDİYE SK1:06:37
9153Gökçe Gül Günay01292 BAHRİYE YELKEN SU SK1:10:12
10173Buket Aydın01106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK1:10:58
11831Gülnihal Kaplan02204 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK1:11:05
12175İrem Eroğlu02106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK1:12:13
1391İlayda Torman0293 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK1:13:23
14830Nesrin Yavuz01204 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK1:13:38
15709Yaren Yılmaz01237 ORYANTİRİNG ORDUSU SK1:13:59
16232Gamze Kurnaz02313 BURSA OSK1:23:07
17625Hüdanur Yılmaz01180 NİKSAR BELEDİYE SK1:30:19
1828Liva Nur Korucu0188 ADIM GENÇLİK VE SK1:30:20
1962Selvi Sarıkaya0290 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:32:01
20796Şevval Tiriş01197 RUSUMAT 4 GSK1:36:52
21829Ecem Aydan Taşdemir01204 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK1:38:34
22697Elif Dizek02261 ORDU ORYANTİRİNG GSK1:43:13
23798Merve Buse Galip02197 RUSUMAT 4 GSK1:43:41
24344Ceyda Çağlar02352 İSTANBUL HAYDARPAŞA SK.1:45:47
25698Nurcan Sema Çağdaş02261 ORDU ORYANTİRİNG GSK1:47:06
26264Ecem Yiğit02114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:48:35
27114Nur Karabulut0194 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK1:49:17
 
536Arzu Öztürk02259 MERSİN DALIŞ MERKEZİ SKot
231İrem Zeytincioğlu02313 BURSA OSKot
623Tuğçe Balcı01180 NİKSAR BELEDİYE SKot
699Büşra İnce02261 ORDU ORYANTİRİNG GSKot
24Tuğba Çetin0288 ADIM GENÇLİK VE SKot
154Nazlı Barka02292 BAHRİYE YELKEN SU SKot
115Nagihan Demir0194 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKot
64Tuğbanur Sağlam0290 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKot
624Büşra Beğdili01180 NİKSAR BELEDİYE SKot
27Rümeysa Sıla Yaşar0188 ADIM GENÇLİK VE SKot
26Ayşe Nur Arslan0288 ADIM GENÇLİK VE SKot
63Fatma Ferihan Aras0290 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKot
345Hatice Sare Kuru02352 İSTANBUL HAYDARPAŞA SK.ot
174Aysu Öykü Dalkılıç02106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKmp
560Yağmur Rüya Eke02178 NEO DSKmp
242Tuğba Vatansever01393 BURSA YILDIRIM DSKmp
113Aleyna Yenidünya0294 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKmp
621Songül Polat01180 NİKSAR BELEDİYE SKdnf
474Ece Şahinoğlu02155 KANYON GDSKdnf
620Aynur Yılmaz02180 NİKSAR BELEDİYE SKdnf
29Belinay Eyüboğlu0188 ADIM GENÇLİK VE SKdnf
627Defne Kösen01180 NİKSAR BELEDİYE SKdnf
622Buse Yayla02180 NİKSAR BELEDİYE SKdnf
701Fatma Şaşmaz02261 ORDU ORYANTİRİNG GSKdnf
700Rukiye Yiğit02261 ORDU ORYANTİRİNG GSKdnf
343Ceren Zeynep Kara02352 İSTANBUL HAYDARPAŞA SK.dnf
346Duru Karayiğit02352 İSTANBUL HAYDARPAŞA SK.dnf
921Öznur Kayın01218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdns
922Cansel Aydın02218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdns
924Duygu Yurt02218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdns
923Zeliha Nur Araz02218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdns
629Sıla Korkmaz02180 NİKSAR BELEDİYE SKdns
630İkranur Artan01180 NİKSAR BELEDİYE SKdns
25Bilgehan Şendul0288 ADIM GENÇLİK VE SKdns
628Nisanur Aksoy02180 NİKSAR BELEDİYE SKdns
 
 
 
K20 (31)4,0 km 150 m16 C
PlStnoNameYBClubTime
1561Zeynep Ocak99178 NEO DSK40:40
2179Hilal Arslan00106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK50:56
3119Özlem Zirek9994 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK57:36
4178Özge Bozça00106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK59:39
5832Sabriye Kılıç00204 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK1:05:35
6177Sümeyra Gökcül00106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK1:10:06
7562Serdem Merve Ateş99178 NEO DSK1:11:33
8799Nur Gülnihal Çakır00197 RUSUMAT 4 GSK1:16:44
9181Betül Esner99106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK1:17:47
10120Ayşe Gizem Bayram0094 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK1:27:19
11118Simge Şahin9994 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK1:34:22
12487Elif Özkaya9940 KASTAMONU GSM1:34:42
13371Buket Yürekli99146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:35:47
14159Gülben Dilara Eratalay00292 BAHRİYE YELKEN SU SK1:39:10
1530Başak Yürür9988 ADIM GENÇLİK VE SK1:43:40
16640Gülüstan Yavuz99180 NİKSAR BELEDİYE SK1:58:10
 
373Melike Ayar99146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGot
639Kader Atar99180 NİKSAR BELEDİYE SKot
372Duygu Kaya99146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGot
891İlayda Kasap99212 YAKAMOZ GSKot
710Gülbahar Aslan00237 ORYANTİRİNG ORDUSU SKot
641Aslı Hamarat99180 NİKSAR BELEDİYE SKot
457Selin Nur Kozak99284 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERdnf
488Zahide Çölez0040 KASTAMONU GSMdnf
926Selin Esmeray00218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdns
925Fatma Nur Ergin00218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdns
808Fatımate Zehra Çelik00297 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKdns
65Cemre Su Çetinkaya0090 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKdns
180Nisa Varlık02106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKdns
807Keziban Halise Kocabıçak99297 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKdns
800Aleyna Nur Bulat00197 RUSUMAT 4 GSKdns
 
 
 
K21 (28)4,4 km 165 m20 C
PlStnoNameYBClubTime
1196Ayşe Bozkurt97105 BALIKESİR GSK45:38
2678Elif Gökçe Avcı98184 OKLUBALI SK47:22
3491Lale Han Kılıç9740 KASTAMONU GSM47:51
4753Dilek Matyar93194 PATİKA SK-PATİK50:11
595Büşra Altun9493 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK1:00:13
6293Yasemin Özgüler93121 DORUK DAĞCILIK VE DSK1:05:40
7292Sibel Yıldız98121 DORUK DAĞCILIK VE DSK1:06:49
8662Öznur Çağlar85182 ODTÜ SK1:07:56
9326Hilal Oruç98222 İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK1:11:10
10490Eda Nur Çelek9840 KASTAMONU GSM1:11:33
11448Emine Dereli94294 JANDARMA GÜCÜ SK1:14:10
12447Sibel Akca90294 JANDARMA GÜCÜ SK1:17:53
13320Hilal Söker96282 GÜLHANE SAĞLIK GENÇLİK SK1:23:32
14663Sena Pamuk96182 ODTÜ SK1:24:58
1551Gözde Tuğçe Yalabaçoğlu96225 ADRENALİN GSK1:26:10
16325Büşra Akkuş97222 İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK1:31:42
17382Mehtap Duran90146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:33:31
18381Zeynep Abalı92146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:40:18
19664Tuğçe Gölgeli91182 ODTÜ SK1:54:07
 
327Rabia Nur Artun98222 İNEGÖL ORYANTİRİNG GSKot
732Alime Çinar82193 PAN DDSKot
380Yağmur Dursun88146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGot
294Merve Kurt97121 DORUK DAĞCILIK VE DSKdnf
754Funda Bayarslan85194 PATİKA SK-PATİKdns
928Fatma Eriş99218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdns
182Rahime Sözbir97106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKdns
665Dudu Erol93182 ODTÜ SKdns
383Gonca Ünal80146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
 
 
 
K21A (33)3,4 km 105 m16 C
PlStnoNameYBClubTime
1670Sena Tiryaki97182 ODTÜ SK49:28
2679Ayşe Özdemir88184 OKLUBALI SK53:08
3920Meral Cincil97214 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK57:44
4125Saniye Yay9694 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK59:49
5672Nazlı Özkoca97182 ODTÜ SK1:01:11
6881Fatma Üstün95296 ULUDAĞGSK1:01:29
7882Hicret Kumalar94296 ULUDAĞGSK1:04:35
8127Betül Ahıskalı9794 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK1:06:12
9673Zeynep Büşra Taşcı98182 ODTÜ SK1:07:27
10918Esin Özcan98214 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK1:09:31
11880Fatma Dombaz95296 ULUDAĞGSK1:11:12
12502Müjde Özdemir92223 KUZEY GEYİKLERİ DSK1:12:54
13884Berna Ayar96296 ULUDAĞGSK1:16:34
14916Selda Tarakçı95214 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK1:19:51
15917Tuğçe Yalankoz98214 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK1:20:16
16407Özge Naz Güler98146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:22:25
17406Ayfer Büber98146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:23:01
18919Begüm Sarıdede94214 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK1:30:03
19568Ayla Saraçoğlu72178 NEO DSK1:39:46
20126Hümeyra Nur Demir9894 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK1:46:57
21408Senanur Yılmaz97146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:47:59
22526Ebru Bucak02339 LİDER SK.1:57:08
 
285Mine Avcıoğlu66246 DERE TEPE DAĞCILIK DSÇAKot
671Yeşim Aydına98182 ODTÜ SKmp
534Münevver Kumru75168 LYKİA İZCİLİK DSKmp
681Nihal Özçelik77184 OKLUBALI SKdnf
525Melike Turan86339 LİDER SK.dnf
307Seher Kocabaş79149 EDOKdnf
75Tuğba Güner83315 ALTUN HEDEF GSKdnf
124Rabia Şehirli0094 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
76Sonay Özgün80315 ALTUN HEDEF GSKdns
680Gülşen Avcı76184 OKLUBALI SKdns
883Cahide Tosun98296 ULUDAĞGSKdns
 
 
 
K35 (8)3,7 km 110 m17 C
PlStnoNameYBClubTime
1822Dilek Kuruçay80201 SOMA LİNYİT SK1:02:06
2733Itır Uz77193 PAN DDSK1:03:50
3734Ferhan Çenber82193 PAN DDSK1:15:27
4128Şenay İlboğa7594 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK1:38:54
 
129Dilek Ayten7694 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKmp
821Nursel Düzdemir76201 SOMA LİNYİT SKmp
311Sebahat Bahçeci Sansar82129 ERDEMLİ SKdnf
735Evin Yurtsever80193 PAN DDSKdns
 
 
 
K40 (9)3,2 km 95 m16 C
PlStnoNameYBClubTime
1415Banu Kılıçoğlu74146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:09:03
2420Nurcan Apaydın Takış72146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:13:32
3514Gülcan Çelik75167 KUZEY ORYANTİRİNG SK1:16:55
4419Canan Yıldız Şahin72146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:18:15
5416Cemile Usta68146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:20:01
6417Sibel Şen69146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:24:10
 
268İlknur Müjdeci75114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKot
312Habibe Su77129 ERDEMLİ SKmp
418Şermin Karaağaç73146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
 
 
 
K45 (11)3,1 km 75 m15 C
PlStnoNameYBClubTime
1282Emine Öztürk70117 DEMİRTAŞ SK47:31
2515Neval İlkerengil71167 KUZEY ORYANTİRİNG SK1:14:32
3739Ayşegül Övünç71193 PAN DDSK1:31:26
4224Nilüfer Dursun70388 BURSA HEDEF GDSK1:35:38
 
160Serap Atar70292 BAHRİYE YELKEN SU SKot
80Ayşegül Güner Değirmenci73315 ALTUN HEDEF GSKot
738Nergis Yeşim Ortaç70193 PAN DDSKot
79Hebile Turhan72315 ALTUN HEDEF GSKot
161Nazan Temizkan73292 BAHRİYE YELKEN SU SKdns
555Selma Kaçar70174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSKdns
556Müge Dağdelen74174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSKdns
 
 
 
K50 (7)2,9 km 60 m14 C
PlStnoNameYBClubTime
1271Onur Torbacıoğlu66135 ÇORUM GSK1:19:13
298Gülşeker Altun6893 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK1:57:17
 
429Serpil Turan66146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGot
70Hülya Yücebaş65232 AKUT SKmp
742Tamam Taştemir66193 PAN DDSKdns
541Fatma Kara67175 MERSİN GSKdns
451Hidayet Çağla Kalmış66148 KAHRAMANMARAŞ DAĞ. AKK.dns
 
 
 
K55 (4)2,7 km 60 m14 C
PlStnoNameYBClubTime
1433Sıdıka Özdemiroğlu6038 İZMİR GSM1:26:10
 
674Ayşe Petek Bingöl61182 ODTÜ SKot
558Ayşe Aydınoğlu62174 MERSİN EĞİTİM KÜLTÜR GSKot
528Nalan Özdemir59339 LİDER SK.dnf
 
 
 
KYB Çocuk (8)1,8 km 35 m10 C
PlStnoNameYBClubTime
1277Melisa Demirkazık06135 ÇORUM GSK17:27
2836Fatma Sude Sarı09204 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK28:32
385Hatice Elif Kurt07315 ALTUN HEDEF GSK31:42
4146Elif Aytaç0694 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK32:17
5837İdil Genç08204 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK34:37
6145Ela İlboğa1094 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK36:17
7144Didem Türkkan0694 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK36:28
 
521Fatma Melek Gürgenburan11167 KUZEY ORYANTİRİNG SKdns
 
 
 
KYB Yetişkin (28)1,8 km 35 m10 C
PlStnoNameYBClubTime
1494Ayşe Aydınoğlu9045 KONYA GSM16:07
236Meltem Eyvaz0488 ADIM GENÇLİK VE SK17:51
3138Duygu Özmen8094 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK20:15
433Sinem Beyhan0488 ADIM GENÇLİK VE SK20:54
534Süeda Hıracaoğlu0488 ADIM GENÇLİK VE SK26:24
632Miray Koçyiğit0388 ADIM GENÇLİK VE SK27:00
7134Emine Çakaner7494 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK27:52
8147Hülya Kılınç9094 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK29:26
9314Eşe Topak86129 ERDEMLİ SK29:37
10894Müveddet Banu Yamalı57212 YAKAMOZ GSK39:02
11105Fatma Gökyar669 ANKARA GSM46:03
1231Duyfu Kocakavak0488 ADIM GENÇLİK VE SK50:29
13296Hüdane Kurt69121 DORUK DAĞCILIK VE DSK51:11
14140Gamze Düşmez6894 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK1:04:13
 
104Meryem Gökyar879 ANKARA GSMot
137Gönül Türkkan6794 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKmp
35Aleyna Arslan0488 ADIM GENÇLİK VE SKmp
523Buse Yurtsever02167 KUZEY ORYANTİRİNG SKmp
142Meral Öztürk0094 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKmp
522Beyza Balkan03167 KUZEY ORYANTİRİNG SKmp
431Emine Yıldız73146 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
315Belkıs Günar85129 ERDEMLİ SKdns
139Gamze Yılmaz0294 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
136Hülya Kılıç9094 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
135Şebnem Yıldıran7494 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
234Filiz Başaraner69313 BURSA OSKdns
233Necla Cesur69313 BURSA OSKdns
141İrem Türkkan9594 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns