TÜRKİYE ORYANTİRİNG ŞAMPİYONASI 2019 SİVASCum 19.04.2019 18:10
Preliminary results - KARDEŞLER TEPESİ- ORTA MESAFEcreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
E16 (180/180)Status of: 18:09
PlStnoNameClubNatTime
1328Berke BasözIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR40:15
2178Orkunt TekIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR40:34
3656Bora Ugur ÖzkaranfilIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR42:19
4327Barkin DogrusözIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR48:19
5654Anıl IşıksoyIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR49:01
6246Enes ÇetinIMP19 BALIKESİR GSKTUR49:15
7647Ali Nihat ÖkmenlerIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTUR50:06
8248Hüseyin ŞahanIMP19 BALIKESİR GSKTUR50:17
9295Ahmet ÖzbeyIMP29 BURSA OSKTUR51:12
10250Orbay Fatih YıldızIMP19 BALIKESİR GSKTUR53:37
11923Kudret TürkmenogluIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR56:59
12177Mehmet Deniz AltenIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR57:01
13247Halil ÖzdemirIMP19 BALIKESİR GSKTUR59:16
14741Onay HanilçeIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR59:57
15926Ömer Faruk TürkmenogluIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:01:27
16398Gökhan KahveciogluIMP44 DOĞA GSKTUR1:03:03
17329Deniz ŞahinIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:03:56
18325Altar Ilgaz TuzcuogullariIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:04:26
19980Özgür ÖztürkIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR1:05:01
20610Turgut KöseIMP72 KASTAMONU GSMTUR1:05:03
21179Volkan ÖzmenIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:05:10
22333Eren Berk EraslanIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:08:46
23146İbrahim DemirIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR1:09:15
24335Nurettin Arda DedeIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:09:16
25927Özdemir KerkitIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:12:30
26655Ayberk KeskinIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR1:13:03
2727Çaglar ErtemIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:13:08
28476Can Toprak SahinIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:13:23
29995Ali Eren SariIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:14:55
30332Emre MüjdeciIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:14:57
31331Ege RasimIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:15:04
32998Yunus Eren YakınIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:15:17
33334Güney ÖzkulIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:16:19
34477Deniz Cem SahinIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:17:46
35854Ayberk GörmüşIMP91 OYUN GSKTUR1:17:54
36606Erdem KabaIMP72 KASTAMONU GSMTUR1:19:29
37326Aras SamukIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:19:34
3828Metehan SoykanIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:19:38
39660Umut Devrim IlkerengilIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR1:19:46
40362Görkem YavasIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR1:20:02
41578Utku ErdönmezIMP69 KANYON GDSKTUR1:20:23
42337Utku ÇiçekIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:20:39
43658Hüseyin Emre KaymakçıIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR1:21:09
44778Yigit Can AltinayIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTUR1:21:26
45697Mehmet Sahin OrtaçIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR1:21:40
46577Taha Okan FidanIMP69 KANYON GDSKTUR1:21:46
47997Celal KiliçIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:27:31
48305Ali DeligözIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR1:28:22
49734Alperen KolayIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:28:45
50297Emre KirgilIMP29 BURSA OSKTUR1:30:04
51818Demirhan DemirIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR1:30:08
52735Deniz DündarIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:31:26
53819Mehmet GemiciIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR1:31:27
54917Bahadir Hasan BörekçıIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:31:47
55994Ahmet PolatIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:31:57
56657Erol AltiokIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR1:32:13
57296Bakihan OrduIMP29 BURSA OSKTUR1:32:47
58924Mert ÇolakIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:33:43
594Tayyip GünalIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR1:34:47
60245Barış YörükIMP19 BALIKESİR GSKTUR1:37:16
61921Kerem AktasIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:39:05
62925Metehan AvciIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:39:50
63306Burak AkkoyunIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR1:41:28
6416Tunahan UçakIMP2 ADANA MSKTUR1:41:35
65916Alperen TutarIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:43:52
66889Burak Gazi AticiIMP95 PUSAT SK.TUR1:50:25
6729Yigit KaradayiIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:50:30
6817Yusuf Kaan AslanIMP2 ADANA MSKTUR1:50:49
69112Semih ÇakmakIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR1:52:00
70915Ahmet TiryakiIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:52:16
71576Erdem KumasIMP69 KANYON GDSKTUR1:55:37
7280Toprak Can ÇetinkayaIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR1:56:36
731025Halil ÖztürkIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TUR1:57:18
741021Cabir KayaIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TUR2:00:21
75104Burak YamanIMP8 AKHİSAR GÜCÜ S.K.TUR2:00:28
76361Barış KayadibiIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR2:03:48
77740Muhammet Samet KezerIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:03:55
7824Yusuf GelmezIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTUR2:05:57
79209Can Ege YildizIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR2:06:37
80141Taha Mustafa AvcıoğluIMP11 ALTUN HEDEF GSKTUR2:10:02
81364Toprak KayadibiIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR2:14:10
82307Burak Can ÇakırIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR2:22:20
833Eren ErdoğanIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR2:47:17
84821Yusuf Emre ÖzyürekIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR2:50:24
8575Emirhan BiçerIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR2:50:54
 
891Ismail YaziciIMP95 PUSAT SK.TURot
1027Samet SanIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURmp
977Doğukan KöseIMP105 SOMA LİNYİT SKTURmp
918Berat KayaIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURmp
920Hasan TütüncüIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURmp
113Yusuf ŞahbazIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURmp
892Mustafa Berk DemirtasIMP95 PUSAT SK.TURmp
363Kinay GültanIMP37 DEMİRTAŞ SKTURmp
737Göktug BugrukIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURmp
310Orhan UralIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURmp
336Onur IslamIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTURmp
738Mertcan ErogluIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURmp
249Onur ÇagenIMP19 BALIKESİR GSKTURmp
79Samet ArslanIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURmp
260Yılmaz ErolIMP20 BALIKESİR ODSKTURmp
1029Yasin GünIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURmp
996Berkay KesginIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTURmp
1Burak GüllüIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTURmp
893Onur ÖzbaliIMP95 PUSAT SK.TURmp
1026Sahin SezerIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURmp
76Hamit Erdem KahramanIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURmp
978Kamil Efe EkizIMP105 SOMA LİNYİT SKTURmp
147Yüksel Kayra BasogluIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTURmp
2Erdem Sacid YılmazIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTURmp
777Melih ÖztürkIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTURmp
922Kubilay KaradenizIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURmp
72Efe KayurtganIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURmp
779Yunus Kaan GeçgelIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTURmp
894Taha UlasIMP95 PUSAT SK.TURdnf
23Özcan YildirimIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTURdnf
609Osman Nuri KesercioğluIMP72 KASTAMONU GSMTURdnf
77Hidir AyazIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdnf
111Kerem KayaIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdnf
1028Semih SariIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdnf
71Alptug AlbayrakIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdnf
816Berat ÖztürkIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTURdnf
605Abidin GetiriciIMP72 KASTAMONU GSMTURdnf
890Hasan Hüseyin YilmazIMP95 PUSAT SK.TURdnf
78Safa TaktaIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdnf
1022Emir Erdal AvşarIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdnf
208Bilgekagan OkurIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdnf
820Salim Esat AtaIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTURdnf
575Ali Berk KolcuIMP69 KANYON GDSKTURdnf
979Ömer Ali ÖzdilliIMP105 SOMA LİNYİT SKTURdnf
74Emirhan TemelözIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdnf
463Mustafa Azad KayaIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTURdnf
736Engin KurtIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdnf
976Berkay GevenIMP105 SOMA LİNYİT SKTURdnf
733Ali BayramIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdnf
461Murat BuğdaycıIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTURdnf
460Ata KılınçIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTURdnf
817Berat Buğrahan TonyalıIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTURdnf
1023Emirhan ErogluIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdnf
659Tankut YavaşIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdnf
919Caner KurtIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdnf
309Kazim Cenkay ImalIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdnf
981Umut CoşkunIMP105 SOMA LİNYİT SKTURdnf
462Mustafa ÇiçekIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTURdnf
464Yunus Emre ErişIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTURdnf
1024Eren ÇaglarIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdnf
21Gökay ArslanIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTURdnf
742Yusuf Berat ÖzbayIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdnf
73Efe HocaoğluIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdnf
834Abdulkadir SakarIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
835Ali ÇolakIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
140Salih Efe KayaIMP11 ALTUN HEDEF GSKTURdns
695Cem KaracaIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
838Nizamettin MazıIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
20Erolcan AslanIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTURdns
836Kasim AritiIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
837Muhammed Emin KiranIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
330Efe Turgut ÖzenIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTURdns
739Muhammet ÖzçelikIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
445Mustafa Doğan BalçokIMP53 FATİH GSKTURdns
1113Emre KasapIMP122 ZİGANA DGSKTURdns
443Mehmet Buğra SilenIMP52 ESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SKTURdns
696Kemal TutamanIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
308Eren Kadir PaluluogluIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
399Hazar SayikogluIMP44 DOĞA GSKTURdns
55Ibrahim Ethem GündüzIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
601Metehan ÖzgünIMP70 KARAAĞAÇ SKTURdns
600Hasan Emre SarpIMP70 KARAAĞAÇ SKTURdns
54Abuzer Gaffar ŞahinIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
211Kaan Niyazi SezginIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdns
607Görkem GezerIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
602Batuhan KaragüllüIMP71 KARADENİZ TEKNİK DAĞCILIK İKTURdns
608Hakan DemirbaşIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
144Ahmet Toygar KerimIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTURdns
298Eray AydinIMP29 BURSA OSKTURdns
839Ugur Can ErdoganIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
888Berat Bugra SagkolIMP95 PUSAT SK.TURdns
22Muhammed Emir BingölIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTURdns
244Ahmet Emre AlamanIMP19 BALIKESİR GSKTURdns
145Ali Hamza BeyazIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTURdns
210Eren KesenIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdns
 
 
 
K16 (149/149)Status of: 18:09
PlStnoNameClubNatTime
11019Gülce ÇelikIMP107 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.TUR44:17
2228Duygu YigenIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR50:28
3344Beyza Nur KaplanIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR51:30
4254Buse AçılIMP19 BALIKESİR GSKTUR51:32
51018Berra KaplanIMP107 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.TUR51:52
6229Esma MelleIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR51:53
7811Doga OymakIMP88 OKLUBALI SKTUR52:55
8810Bahar ÖzçelikIMP88 OKLUBALI SKTUR57:47
9759Aysu ErsinIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR57:57
10367Belinay KayaIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR1:04:10
11231Şenay CengizIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:04:56
12349Ezgi AkarIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:05:49
131016Aysenur GürgenburanIMP107 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.TUR1:07:47
14346Dila ÇiçekIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:07:57
151020Sena GüvenIMP107 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.TUR1:08:34
16653Hazra Derin HeybetliIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTUR1:09:25
17351Sirin Basak TunçIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:09:38
18233Zeliha ErikliIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:10:52
191005Irem SariIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:10:58
20588Ayda AydoganIMP69 KANYON GDSKTUR1:11:10
21293Sıla DursunIMP28 BURSA HEDEF GDSKTUR1:14:27
22827Dilek BilginIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR1:16:15
231017Bengü Nisa ÇetinIMP107 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.TUR1:17:30
24590Ilayda Betül SararIMP69 KANYON GDSKTUR1:17:35
25257Eylül DalboyIMP19 BALIKESİR GSKTUR1:19:18
26282Ilayda SenIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTUR1:20:06
27348Eylül Begüm KorkmazIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:20:08
2886Aysen SaçliIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR1:20:51
2941Meltem EyvazIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:22:27
30320Betül ÖnalIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR1:22:46
311006Şerife Seval ÇetinkayaIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:22:53
32232Yeşim KahveciIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:23:35
33255Ceren YalınIMP19 BALIKESİR GSKTUR1:23:48
3490Gizem YildizIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR1:24:49
35343Aysa Asya TuzcuogullariIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:27:49
36830Zeynep UzunIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR1:29:03
371002Ayse Sena DalliIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:30:00
38760Ceyda DemirIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:31:33
39350Leyla Zeynep LogaIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:32:24
40668Sevim Sude BektasIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR1:35:39
41301Ayse Nur KoçIMP29 BURSA OSKTUR1:39:36
42936Elif Asli KayaIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:40:12
439Beyza KalkanIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR1:42:05
4443Sinem BeyhanIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:44:18
4542Miray KoçyigitIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:46:31
4694Sevde AykalayciIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR1:48:41
47217Elif KasikçıIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR1:50:31
48828Özüm Günes BayramogluIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR1:53:27
4912Özge TangızIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR1:53:41
50826Asel AkpinarIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR1:56:33
51258Ezgi İçyerIMP19 BALIKESİR GSKTUR1:56:40
5210Canan ÇetinelIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR1:57:56
5339Duyfu KocakavakIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:59:51
541004Elif TanIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR2:00:53
55991Zeliha Sila ArslanIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR2:01:55
56990Sila SaylikIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR2:04:31
57230Özlem KulbayIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR2:04:58
58938İclal AkdenizIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR2:09:20
5911Dilek GökcanIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR2:10:42
60400Elanur KayaIMP44 DOĞA GSKTUR2:12:14
61764Pembenur ZenginIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:13:31
62220Sahra BurkutIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR2:16:22
63192Melisa TürkmenIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR2:16:36
64829Rumeysa ÖzcanIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR2:18:09
65591Irem DermisIMP69 KANYON GDSKTUR2:19:48
66281Hatice Büsra MeteIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTUR2:19:54
67763Gülsüm SirtikaraIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:20:01
68625Kamile KartalIMP72 KASTAMONU GSMTUR2:20:44
69783Sıla AlyayIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTUR2:20:52
70620Arzu KösekIMP72 KASTAMONU GSMTUR2:24:43
7195Sevval DönerIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR2:26:57
7291Meltem SarikayaIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR2:30:08
73467Burcu SolakIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR2:30:35
7496Sude AlpayIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR2:37:00
75761Elif Sehri AsanIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:43:02
76627Nisa Melek TekelioğluIMP72 KASTAMONU GSMTUR3:09:12
77319Azra DurgutIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR3:30:47
 
652Derin Elif YilmazIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTURmp
97Sudem ÇamIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURmp
40Esma AsikIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURmp
865Amine ToprakoğluIMP92 ÖZDEMİR SK.TURmp
99Zozan Yagmur YildizIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURmp
19Sudecan ErdoganIMP2 ADANA MSKTURmp
8Basak DinçerIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTURmp
939Sila ErdogduIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURmp
667Hatice Ela DönmezIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURmp
468Fatma KayaIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTURmp
38Aleyna ArslanIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURmp
222Zerda ÇetinIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURmp
628Sılanur CanIMP72 KASTAMONU GSMTURdnf
589Deniz EmirogluIMP69 KANYON GDSKTURdnf
264Sıla Betül ŞenIMP20 BALIKESİR ODSKTURdnf
129Melike Gül ŞahinIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdnf
128Mehtap ÖlçekçiIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdnf
345Çıgdem SariIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTURdnf
292Ceren ÖzelerIMP28 BURSA HEDEF GDSKTURdnf
711Bahar SayanIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdnf
712Neslihan KerimogluIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdnf
592Zehra EyitutunIMP69 KANYON GDSKTURdnf
191Eylül SenkalIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTURdnf
713Tuğba GökçeIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdnf
190Elif IlbogaIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTURdnf
98Tuğba HocaoğluIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdnf
256Esmanur ÜstüntaşIMP19 BALIKESİR GSKTURdnf
219Rümeysa Gül YakanIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdnf
469Nurten Deniz YılgınIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTURdnf
88Ece BulutIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdnf
89Elif Tuğba ÇetinIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdnf
624Esmanur ÇelikIMP72 KASTAMONU GSMTURdnf
825Açelya TuranIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTURdnf
867Gülnihal NergizIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdnf
866Çağla Betül AkçiçekIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdnf
868Sudenaz HarmandalıIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdnf
218İrem CanyürekIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdnf
216Aleyna Sude AlbayramIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdnf
127Ada Elvin YılmazIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdnf
221Sude FıratIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdnf
92Ruya TairIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdns
93Rümeysa GöksuIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdns
1068Meryem Sena YurtseverIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdns
1109Gizem YürekIMP121 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKTURdns
935Ayyüce YediyildizIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdns
153Meyrem Bercem YesilIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTURdns
989Sevval CantürkIMP105 SOMA LİNYİT SKTURdns
940Zümra EyigünIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdns
1003Ecem DülgerIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTURdns
937Elif Sude GüneyIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdns
347Ela Yagmur KelamIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTURdns
284Zeynep Sena DönerIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTURdns
623Efsun BayramIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
626Nazlican BüyükbiçakciIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
630Yeşim KeskinIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
629Yağmur SarıalioğluIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
18Sila ÇaliskanIMP2 ADANA MSKTURdns
87Busenur SengülIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdns
321Sudenur DemirciIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
622Büsra BektasIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
621Buse Nur BeygirlioğluIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
631Zerda ZorIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
766Sila SahinIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
765Sibel SahinIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
851Fatma Nur TüysüzIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
934Açelya Buket KorkmazIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdns
852Hilal Nur KaynarIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
266Asya ZenginIMP21 BEŞİKDÜZÜ YELKEN SK.TURdns
283Kübra BilirIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTURdns
714Zeynep Yaren KaçarIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
26Burçak DinçerIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTURdns
762Elifnaz YilmazerIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
 
 
 
E18 (112/112)Status of: 18:094,4 km 170 m
PlStnoNameClubNatTime
1180Aziz KiziltasIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR47:18
2478Ahmet Yasin TemelIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR47:41
31000Samil ÖnolIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR50:05
4338Ahmet Tarik DenizIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR51:17
5402Yusuf ParlakIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR52:01
6479Hami Emircan AydinIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR52:22
7148Özcan DenizIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR54:25
8746Hayri SirtikaraIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR54:32
9743Ali AydinIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR55:08
10929Mustafa Ali TürkmenogluIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR56:13
11905Yasin Mert TürkogluIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR57:50
12225Bora Ege SarpIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR58:29
13354Şahin EralIMP34 ÇORUM GSKTUR59:11
14982Bayram Can ÇelikkayaIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR59:24
15251Kadir Buğra BudakIMP19 BALIKESİR GSKTUR59:43
16903Ugur ÜstündagIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR1:00:00
1735Sinan ÖzenIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:02:01
18182Furkan SoranIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:02:51
19722Semih ZorluIMP84 NEO DSKTUR1:03:00
20904Ümit ÜstündagIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR1:03:10
21648Emirhan CamukaIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTUR1:04:21
22748Mücahit BilgüIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:06:56
23744Burak TasçıIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:07:57
24749Recep DemirIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:15:20
25452Şeyhşamil TaşdemirIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR1:16:48
26983Cevat SenelIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR1:18:31
27747Kubilay TasIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:19:57
2836Umut AcarIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:21:56
29661Ayberk KalgayIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR1:22:43
30700Yigit KaçarIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR1:23:44
31676Muhammed ÇıkarayIMP77 LİDER SK.TUR1:24:13
32928Hakan BakiIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:24:17
33226Enes GülençIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:25:31
34985Resul CandanIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR1:26:13
35674Ahmet ÇavdarIMP77 LİDER SK.TUR1:27:36
36613Eren HaciogluIMP72 KASTAMONU GSMTUR1:28:11
37580Onur BugüsIMP69 KANYON GDSKTUR1:28:26
38677Muhammed Fatih İnalIMP77 LİDER SK.TUR1:29:53
39699Ibrahim Can GülIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR1:33:06
40581Yusuf UçakIMP69 KANYON GDSKTUR1:35:28
411073Batuhan ÇakirIMP115 YAKAMOZ GSKTUR1:35:52
42745Gökhan TosunIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:38:32
4332Fahrettin Enes ErdemIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:41:16
44644Cuma EkiciIMP74 KAYSERİ GSMTUR1:46:56
45999Eren KılıçIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:49:39
46822Emre ÇakmakIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR1:51:29
4731Emirhan UğurIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:52:54
4833Furkan Yusuf DemirkolIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:53:03
49612Enes Erdem KaradağIMP72 KASTAMONU GSMTUR1:53:40
50288Mücahit İzciIMP27 BUCAK GHSKTUR1:54:33
51579Baran DivatyaliIMP69 KANYON GDSKTUR1:56:34
52312Veysel CalayırIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR1:56:45
531083Furkan ÖzmarIMP117 YALOVA HALK EĞİTİM MERKEZİ GENTUR1:57:30
54895Alper OğlakçıIMP95 PUSAT SK.TUR1:59:15
55984Emre SahinIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR2:00:12
56877Atalay ÖzdemirIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR2:00:40
57780Mehmet Fatih YenerIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTUR2:02:34
581030Bugra UlukayaIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TUR2:09:00
59114Hüseyin KeleşIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR2:09:07
60181Bugra GündüzIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR2:09:27
61645Halim ÇeliktaşIMP74 KAYSERİ GSMTUR2:18:43
62953Ramazan DemirIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTUR2:18:55
63261Berk KarakurtIMP20 BALIKESİR ODSKTUR2:25:03
6425Mehmet Ali SalmanIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTUR2:41:04
65823Yağız Faruk ErgülIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR2:41:36
665Kemal Yigit AntepüzümüIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR3:15:58
67862Mert Arda ÇelikIMP92 ÖZDEMİR SK.TUR4:03:00
 
986Seref Volkan AldemirIMP105 SOMA LİNYİT SKTURmp
930Oguzhan BasIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURmp
675Cömert TopalIMP77 LİDER SK.TURmp
34Gökhan ÜtküIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURmp
897Ömer Emirhan ŞimşekIMP95 PUSAT SK.TURmp
30Ahmetcan BakiIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURdnf
202Gökhan KarakoçIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURdnf
203Sores TunçdemirIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURdnf
691Mehmet Ali ÜnelIMP80 MERSİN DALIŞ MERKEZİ SKTURdnf
861Esat ArtanIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdnf
1031Ugur KayaIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdnf
855Furkan Ensar AydoğduIMP91 OYUN GSKTURdnf
1032Yusuf DemirIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdnf
781Oğuz ÇavdarIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTURdnf
268Hayrettin KorkmazIMP22 BEYAZ KULE KOLEJİ SKTURdnf
212Diren ÖzdemIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdnf
303Ali Eren ErikoğluIMP30 BURSA SINAV OKULLARI SK.TURdnf
970Lütfi BaykalIMP103 SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ SK.TURdnf
971Recep NaçarIMP103 SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ SK.TURdnf
972Sefa Alper GülIMP103 SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ SK.TURdnf
973Yasin ÖzcanikliIMP103 SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ SK.TURdnf
896Nuh ElmasanIMP95 PUSAT SK.TURdnf
859Ahmet Tarık AydınIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdnf
860Burak TekeIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdnf
276Ahmet Eren ÇolakIMP25 BOZÜYÜK 4 EYLÜL SK.TURdns
842Hasan Hüseyin IlbegiIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
58Muhammet BozkirIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
1099Emircan Tarık YılmazlarIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
1100Yasin DemirayIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
1114Yavuz SerdarIMP122 ZİGANA DGSKTURdns
843Sefa OrcanIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
57Mert Sefa KartalIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
56Emircan BereketIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
277Cemal GülIMP25 BOZÜYÜK 4 EYLÜL SK.TURdns
304Emir MitmitIMP30 BURSA SINAV OKULLARI SK.TURdns
969Ersoy KamaIMP103 SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ SK.TURdns
311Bayramcan SahinIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
662Ege DeveciIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdns
611Baris YanasmaogluIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
698Eray ÖzdemirIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
279Oguz Kagan TasIMP25 BOZÜYÜK 4 EYLÜL SK.TURdns
278Halil BilginIMP25 BOZÜYÜK 4 EYLÜL SK.TURdns
841Batuhan GökkayaIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
750Semih Can GünesIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
840Aykut MaziIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
 
 
 
K18 (62/62)Status of: 18:093,9 km 145 m
PlStnoNameClubNatTime
1235Buket AydınIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:00:19
2154Cemre Nur YesilIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR1:01:50
3237Melisa AltincıIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:03:10
4943Beyza DilberIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:13:36
5236Emine İçyerIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:15:37
6952Melike AydinIMP99 SAFARİ DSK.TUR1:17:30
7285Elif Sena UygunIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTUR1:18:28
81008Nesrin YavuzIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:20:15
9771Simge ErogluIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:20:24
10155Ilayda TormanIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR1:22:46
11234Aysu Öykü DalkilicIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:31:21
12831Yaren YilmazIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR1:37:43
1313Neslinur KalkanIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR1:39:00
1448Rümeysa Sila YasarIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:40:58
151010Zeyneb GiritliIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:42:00
16770Nisanur AksoyIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:46:39
171009Zehra KahramanIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:48:06
18945Cansever KurtIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:54:01
1946Livanur KorucuIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:54:59
20947Sevval TirisIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:58:18
2144Ayse Nur ArslanIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR2:08:10
221111Zeliha Nur ArazIMP121 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKTUR2:17:25
23941Azra ArolIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR2:18:32
24773Tugçe BalciIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:26:59
25769Hüdanur YilmazIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:32:26
2649Tugba ÇetinIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR2:32:46
27100Selvi SarikayaIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR2:39:53
28632Elif Minel EşIMP72 KASTAMONU GSMTUR2:44:33
29772Songül PolatIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:57:38
30946Merve Buse GalipIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR3:03:35
31944Büsra AlIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR3:12:05
32101Sena KökçıkaranIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR3:19:32
33768Büsra BegdiliIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR4:05:27
 
45Bilgehan SendulIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURmp
942Berna ErginIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURmp
593Ece SahinogluIMP69 KANYON GDSKTURdnf
871Şeyda ŞekerIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdnf
870Sena TürkoğluIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdnf
193Nagihan DemirIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTURdnf
206Ilayda Berivan ToyIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURdnf
767Buse YaylaIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdnf
286Kadriye Gülnihal YildiranIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTURdnf
1110Duygu YurtIMP121 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKTURdnf
959Özgenur YazıcılarIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTURdnf
869Ahsen Sudenaz ÇakırIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdnf
47Mahmure ÇayirIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURdnf
130Zeynep Nur YazıcıIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdnf
102Tugbanur SaglamIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdnf
14Zeynep Liva PalamutIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTURdnf
205Ayşenur ŞenIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURdnf
1007Dilan BeytarIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTURdnf
1105Melike TopçuIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
1104İlayda Asena KuruIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
322Tugba VatanseverIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
447Duygu Gökçen BalçıkIMP53 FATİH GSKTURdns
238Zeynep Sude GültekinIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTURdns
267Büşra GüdüIMP21 BEŞİKDÜZÜ YELKEN SK.TURdns
633Saliha Ayşe SaygınIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
730Yagmur Rüya EkeIMP84 NEO DSKTURdns
853Mine ErgülerIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
681Ebru BucakIMP77 LİDER SK.TURdns
692Arzu ÖztürkIMP80 MERSİN DALIŞ MERKEZİ SKTURdns
 
 
 
E20 (79/79)Status of: 18:095,0 km 205 m
PlStnoNameClubNatTime
1489Talha GündayIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR44:58
2149Sahin DemirIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR45:35
3907Ismail KilinçIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR45:42
4339Kalender Metehan KayaIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR47:52
5899Kadir BasarIMP95 PUSAT SK.TUR50:04
6487Samet KössekIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR51:31
7485Hüseyin Cem AtamanIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR53:39
866Abdullah BaykanIMP6 ADRENALİN GSKTUR54:45
9900Muhammed Vehbi Y KaratasliIMP95 PUSAT SK.TUR55:52
1067Fatih SölenIMP6 ADRENALİN GSKTUR56:00
11898Ali ErinmezIMP95 PUSAT SK.TUR58:03
12751Alperen Dursun YildizIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR58:33
13901Ugur OranIMP95 PUSAT SK.TUR1:00:25
14949Erdem KardesIMP99 SAFARİ DSK.TUR1:05:03
1537Bahadir UçarIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:05:15
161075Emre ÇetinkayaIMP115 YAKAMOZ GSKTUR1:10:05
17484Göktug ÇobanIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:11:06
18183Erdem CanazIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:11:10
19785Haktan YalçınIMP87 ODTÜ SKTUR1:12:05
20755Muzaffer AçıkIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:12:17
21786Samet ÇetinIMP87 ODTÜ SKTUR1:15:29
22482Dogukan DuymazIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:17:22
23882Rodi Berzan ÖzdemirIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR1:17:33
246Abdullah FettahIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR1:20:45
251074Can GürgünIMP115 YAKAMOZ GSKTUR1:22:24
26906Batuhan ÜnverIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR1:25:25
27752Beytullah ErsinIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:27:29
28480Ahmet Yigit TabakIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:31:02
29878Deniz ErdoganIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR1:37:00
30784Berke BayraktarIMP87 ODTÜ SKTUR1:39:12
311076Yigit TokIMP115 YAKAMOZ GSKTUR1:39:22
32723Mert YıldızIMP84 NEO DSKTUR1:42:03
33227Batuhan ErikliIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:42:53
34453Emre BozdemirIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR1:43:03
35758Umut Can ÇabukIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:43:18
36214Samet UsluIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR1:43:56
37614Yunus Emre DegerogluIMP72 KASTAMONU GSMTUR1:47:01
38879Ekin Can TasarIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR1:48:22
39486Rıfat Özgür ÖzerIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:52:48
40488Samet BaşaranIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:53:31
41481Batuhan AltuntasIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:00:05
42454Furkan MişeIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR2:28:42
43262Burak Halit IslakIMP20 BALIKESİR ODSKTUR2:52:40
44955Soner DurnaoğluIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTUR3:02:55
 
701Mehmet Ali YorgancıIMP82 MNC ORYANTIRINGTURmp
678Yakub ŞahinIMP77 LİDER SK.TURmp
269İsa ÖzkanIMP22 BEYAZ KULE KOLEJİ SKTURmp
650Yildizhan KarayelIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTURmp
782Gökhan ÖmürIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTURdnf
880Emircan AvciIMP94 PATİKA SK-PATİKTURdnf
204Ömer YalçınIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURdnf
954Hüseyin Taha AydinIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTURdnf
881Koray AvciIMP94 PATİKA SK-PATİKTURdnf
215Samet YasarIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdnf
483Erim DestegülIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
987Asil Ahsen YilmazarslanIMP105 SOMA LİNYİT SKTURdnf
603Ali Kadir KurtIMP71 KARADENİZ TEKNİK DAĞCILIK İKTURdnf
856Ataberk YıldızIMP91 OYUN GSKTURdnf
62Mahmut Gazi GündüzIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
1101Emirhan GençIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
1103Mustafa AksuIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
1102İsmail TaşciIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
60Hüseyin DoğanIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
61Ilhami KeserIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
59Emirhan ÇelikIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
1036Emrecan BostanIMP109 TRABZON İSTİKLAL SKTURdns
1064Halil DemirIMP112 UZUNGÖL ADRENALİN DSKTURdns
150Yalçın Yagiz KüçükIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTURdns
753Furkan Mert TasçıIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
649Mert KurtIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTURdns
757Samet BozkurtIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
754Hüseyin AydinIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
756Ozan Pir GökçeIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
446Sevki Deniz BalçıkIMP53 FATİH GSKTURdns
265Fahri KulaoğluIMP21 BEŞİKDÜZÜ YELKEN SK.TURdns
213Ahmet Arda ErdalIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdns
313Hasan ÇiftçiIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
444Hamza Ali YilmazIMP52 ESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SKTURdns
401Tayfun SarıIMP45 DOĞU KARADENİZ DOĞA STİKTURdns
 
 
 
K20 (39/39)Status of: 18:094,3 km 170 m
PlStnoNameClubNatTime
1731Zeynep OcakIMP84 NEO DSKTUR47:42
2195Özlem ZirekIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR50:09
3241Özge BozçaIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR52:02
4240Hilal ArslanIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:00:32
5242Sümeyra GökcülIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:01:58
6239Betül EsnerIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:09:50
7194Ayse Gizem BayramIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:23:42
8948Nur Gülnihal ÇakirIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:25:30
91080Ilayda KasapIMP115 YAKAMOZ GSKTUR1:25:38
10635Elif ÖzkayaIMP72 KASTAMONU GSMTUR1:30:33
11406Eda TopbaşIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR1:50:17
12634Aynur SevinIMP72 KASTAMONU GSMTUR1:50:20
13520Melike AyarIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:53:07
141120Zijan BayırIMP103 SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ SK.TUR1:55:55
15799Özge BabacanIMP87 ODTÜ SKTUR2:37:36
16960Fatimate Zehra ÇelikIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTUR2:49:46
17522Sena UsluIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR3:18:44
18686Zeynep BayındırIMP77 LİDER SK.TUR3:20:16
19683Elifnur ToptaşIMP77 LİDER SK.TUR3:26:30
 
684Fatma YılmazIMP77 LİDER SK.TURmp
636Zahide ÇölezIMP72 KASTAMONU GSMTURmp
961Keziban Halise KocabiçakIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTURmp
685Yağmur Aleyna GüntürkIMP77 LİDER SK.TURdnf
1069Ayşe Nur TekinIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdns
1037Gökçe Nur ÇakmakIMP109 TRABZON İSTİKLAL SKTURdns
1011Sabriye KiliçIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTURdns
1107Duygu AtıcıIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
50Basak YürürIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURdns
1106Aleyna ÇakalIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
1070Ruken AkdağIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdns
519Buket YürekliIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
776Kader AtarIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
682Birsen ÖzerIMP77 LİDER SK.TURdns
774Asli HamaratIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
775Gülüstan YavuzIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
913Esra MemişIMP97 RUBA (IRMAK) DSKTURdns
521Meltem EkeIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
800Rabia Useyma GülhanIMP87 ODTÜ SKTURdns
801Selenay DemirciIMP87 ODTÜ SKTURdns
 
 
 
E21 (117/117)Status of: 18:095,4 km 225 m
PlStnoNameClubNatTime
1270Orhan KutluIMP23 BOLU BSKTUR43:41
2536Ahmet KaçmazIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR45:08
3541Harun IslerIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR45:49
4539Ercan DudakIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR46:03
569Hasan AkdoganIMP6 ADRENALİN GSKTUR46:29
6538Cansel SaraçIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR46:45
71044Ridvan ÇınarIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR48:37
870Huzeyfe SigirciIMP6 ADRENALİN GSKTUR48:48
9728Mehmet Emin AvcilIMP84 NEO DSKTUR50:32
10548Süleyman DemirelIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR50:43
11504Mücahit ÖzkayaIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR51:00
121043Özgür FettahIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR51:58
131041Meriç ArazogluIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR52:24
141039Çaglar KasimIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR53:05
151042Muhammed KavakIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR53:55
16537Ali UçarIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR54:31
17540Fatih BodurIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR56:12
18547Ramazan ÇanIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR56:35
19545Musa ErdoganIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR56:42
20725Abdurrahman ÇavdarIMP84 NEO DSKTUR56:51
21808Ilyas AvciIMP88 OKLUBALI SKTUR57:06
221040Ibrahim KorIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR58:06
23533Sadık Fatih ÖzdemirIMP63 İZMİR GAZİEMİR ASK.TUR1:00:34
2468Ali UzunIMP6 ADRENALİN GSKTUR1:01:01
25544Israfil KüçüksakalIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:01:40
26542Ibrahim ÇıçekIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:03:28
27491Ahmet Berkan KuzuogluIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:03:33
28909Erdi ArslanIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR1:04:30
29726Can Hüseyin SapulIMP84 NEO DSKTUR1:05:06
301051Nurettin ÇaliskanIMP111 ULUDAĞOSKTUR1:05:07
31724Abdulkadir KöseogluIMP84 NEO DSKTUR1:05:28
32798Utku UzunIMP87 ODTÜ SKTUR1:05:29
331038Akın ŞenIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR1:05:35
34503Mustafa Yasin BosnaliIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:05:57
35158Caner YildirimIMP13 ANKARA GSMTUR1:06:29
36494Furkan YavuzIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:06:36
37790Fatih AtaliIMP87 ODTÜ SKTUR1:07:58
38546Nadir Buğra SaygılıIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:08:02
39908Adem AtesIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR1:08:22
401054Serkan SuralIMP111 ULUDAĞOSKTUR1:08:27
41788Cengizhan SabuncuIMP87 ODTÜ SKTUR1:09:21
42543Ilyas KarakusIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:10:41
43794Murat ÖztasIMP87 ODTÜ SKTUR1:11:57
44263Ramazan Emre UçarIMP20 BALIKESİR ODSKTUR1:12:00
451096Rüstü BasaranIMP119 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTUR1:13:45
46506Özgür ÖzdemirIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:14:34
47497Ibrahim Cem ÖzerIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:14:38
48493Faruk Furkan ReisIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:14:49
49500Mehmet Esat ÖzmenIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:17:00
50793Koray EskidumanIMP87 ODTÜ SKTUR1:17:43
51679Israfil YildizhanIMP77 LİDER SK.TUR1:17:53
52507Tarik DoganIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:20:04
531095Gökhan BiçakIMP119 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTUR1:20:58
54787Bayram Mert AltindagIMP87 ODTÜ SKTUR1:21:30
55185Yusuf Emre AydogduIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:22:20
561048Fatih UyanikIMP111 ULUDAĞOSKTUR1:24:10
57789Emre BilirIMP87 ODTÜ SKTUR1:27:23
581046Berat BaykalogluIMP111 ULUDAĞOSKTUR1:30:22
591047Engin KarakayaIMP111 ULUDAĞOSKTUR1:32:22
60252Orkun MancırIMP19 BALIKESİR GSKTUR1:33:42
611050Mücahit Erkam AltinIMP111 ULUDAĞOSKTUR1:34:28
61142Dogukan AltunIMP11 ALTUN HEDEF GSKTUR1:34:28
63616Muhammet GürtekinIMP72 KASTAMONU GSMTUR1:35:46
64965Danyal SarıcaIMP101 SGSKTUR1:36:16
65792Furkan GökmenIMP87 ODTÜ SKTUR1:36:52
661056Yusuf Ozan CanIMP111 ULUDAĞOSKTUR1:39:48
671052Oguz YildizIMP111 ULUDAĞOSKTUR1:43:44
68796Ömer ÇıbikIMP87 ODTÜ SKTUR1:45:29
69498İbrahim Talha ÖzdemirIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:46:01
70492Alper SaydamIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:47:56
7163Abdülmecit AydinogluIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTUR1:54:07
721049Hüseyin ÇelikçıIMP111 ULUDAĞOSKTUR1:59:39
73415Sevki YesilyurtIMP48 EDİRNE GSMTUR2:03:38
74151Özgen ÖzdemiroğluIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR2:05:56
75387Ömer Metin AvciogluIMP39 DERE TEPE DAĞCILIK DSÇAKTUR2:11:33
76289Fatih UygunIMP27 BUCAK GHSKTUR2:12:48
77797Tolga BozkurtIMP87 ODTÜ SKTUR2:18:47
781077Ahmet Ulug YamaliIMP115 YAKAMOZ GSKTUR2:26:14
79646Sezayi DenizIMP74 KAYSERİ GSMTUR2:47:27
80957M Serkan DemirIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTUR2:49:19
81582Mustafa Mert ÇetinIMP69 KANYON GDSKTUR2:55:46
821084Cihat Batur TuranIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR2:57:04
83966Suat ErgülIMP101 SGSKTUR2:59:06
 
495Furkan TopalIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
357Yakup AlpaslanIMP35 DEĞİRMENDERE DSKTURdnf
956Hakan AltinIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTURdnf
988İsmail Burak BiçerIMP105 SOMA LİNYİT SKTURdnf
505Özcan AlIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
184Hasan Furkan BaysalIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTURdnf
502Muhammet Cahit KulaçIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
356Serhat KurulIMP35 DEĞİRMENDERE DSKTURdnf
1055Yasin SeyhanIMP111 ULUDAĞOSKTURdnf
501Mert SaraçoğluIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
1065Önder AktimurIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdns
161Enes CeylanIMP13 ANKARA GSMTURdns
1053Ramazan KarakayaIMP111 ULUDAĞOSKTURdns
1066Umut GürcanIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdns
615Abdülkadir KaragülleIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
727Hakan KayanIMP84 NEO DSKTURdns
1108Muammer İnanIMP121 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKTURdns
1094Fatih Tunahan ÖztopIMP119 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTURdns
1067Yasin AyçiçekIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdns
958Sincan SeyhanIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTURdns
729Yasar Ismet DemirözIMP84 NEO DSKTURdns
436Mikail GültekinIMP50 ELAZIĞ GSİM.SKTURdns
883Mehmet ÖztürkIMP94 PATİKA SK-PATİKTURdns
403Caner KuçmenIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTURdns
490Ahmet KorkmazIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
449Mehmet KavazIMP54 FEDERASYONTURdns
448Emirhan KotanIMP54 FEDERASYONTURdns
857Coşkun ÖrenIMP91 OYUN GSKTURdns
499Mehmet Can ÖztürkIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
950Erkan SezginIMP99 SAFARİ DSK.TURdns
163Sayim GökyarIMP13 ANKARA GSMTURdns
360Emirhan KotanIMP36 DEMİRSPOR KULÜBÜTURdns
844Batuhan DuganIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
496Haldun BozkurtIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
 
 
 
K21 (54/54)Status of: 18:094,8 km 195 m
PlStnoNameClubNatTime
1638Lale Han KiliçIMP72 KASTAMONU GSMTUR54:45
2813Elif Gökçe AvciIMP88 OKLUBALI SKTUR55:24
3802Dudu ErolIMP87 ODTÜ SKTUR55:53
4259Ayşe BozkurtIMP19 BALIKESİR GSKTUR1:01:51
5885Dilek MatyarIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR1:04:04
6472Hilal OruçIMP59 İNEGÖL ORYANTİRİNG GSKTUR1:05:52
7554Sibel AkcaIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:07:33
8173Öznur ÇağlarIMP13 ANKARA GSMTUR1:09:59
9552Emine DereliIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:12:22
10963Seda SimsekIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTUR1:13:13
11410Yasemin ÖzgülerIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR1:16:21
12198Saniye YayIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:17:44
13523Mehtap DuranIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:18:39
14804Sena PamukIMP87 ODTÜ SKTUR1:21:43
15459Selma CabriIMP57 GÜLHANE SAĞLIK GENÇLİK SKTUR1:22:05
16197Hümeyra Nur DemirIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:28:18
17553Kübra AltunIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:28:20
18637Eda Nur ÇelekIMP72 KASTAMONU GSMTUR1:28:59
191060Hicret KumalarIMP111 ULUDAĞOSKTUR1:34:47
20806Yesim AydinaIMP87 ODTÜ SKTUR1:42:41
21458Hilal SökerIMP57 GÜLHANE SAĞLIK GENÇLİK SKTUR1:49:50
22805Tugçe GölgeliIMP87 ODTÜ SKTUR1:50:21
231098Meral CincilIMP119 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTUR1:52:37
24407Gülsah Bircan AkpinarIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR1:54:33
251061Merve TürksoyIMP111 ULUDAĞOSKTUR1:58:09
26526Zeynep AbaliIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:58:58
27525Yagmur DursunIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:07:08
281112Fatma ErişIMP121 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKTUR2:15:41
 
964Selin SezerIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTURmp
51Betül YılmazIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURmp
302Hülya YalçınIMP29 BURSA OSKTURdnf
524Senanur YilmazIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
594Selin ElgünIMP69 KANYON GDSKTURdnf
687Melike TuranIMP77 LİDER SK.TURdnf
716Selma KaçarIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdnf
1097Esin ÖzcanIMP119 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTURdnf
967Aynur KelpetinIMP101 SGSKTURdnf
243Rahime SözbirIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTURdns
1059Fatma ÜstünIMP111 ULUDAĞOSKTURdns
353Esra VarolIMP33 ÇGMYÖN GSKTURdns
65Songül DolaşIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
1115Cennet KurtIMP122 ZİGANA DGSKTURdns
1071Kezban TaşIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdns
196Betül AhiskaliIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTURdns
408Merve KurtIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTURdns
812Ayse Akın ÖzdemirIMP88 OKLUBALI SKTURdns
473Rabia Nur ArtunIMP59 İNEGÖL ORYANTİRİNG GSKTURdns
715Müge DagdelenIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
604Aslihan SuIMP71 KARADENİZ TEKNİK DAĞCILIK İKTURdns
471Büsra AkkusIMP59 İNEGÖL ORYANTİRİNG GSKTURdns
962Beyza YıldırIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTURdns
409Sibel YıldızIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTURdns
886Elif Eren AksoyIMP94 PATİKA SK-PATİKTURdns
914Beyza Nur KöroğluIMP97 RUBA (IRMAK) DSKTURdns
 
 
 
E35 (24/24)Status of: 18:094,6 km 180 m
PlStnoNameClubNatTime
1168Ismail KendüzlerIMP13 ANKARA GSMTUR50:51
2414Sedat CaferogluIMP47 EDİRNE DSKTUR57:41
3416Muhterem BulutIMP48 EDİRNE GSMTUR1:04:34
4470Tarik SekerIMP59 İNEGÖL ORYANTİRİNG GSKTUR1:22:00
51116Ilker AçıkIMP123 ZONGULDAK GSMTUR1:23:18
6690Barış DerinceIMP79 MALATYA GSMTUR1:25:55
7352Mustafa Serkan ÖzmenIMP33 ÇGMYÖN GSKTUR1:27:32
8355Duran TorbaciogluIMP34 ÇORUM GSKTUR1:28:34
91072Sedat SağınçIMP114 VAN GSMTUR1:31:47
10340Ekrem DenizIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:38:02
11931Cem GündogduIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:49:37
12680Oguz Kaan TuranIMP77 LİDER SK.TUR1:53:03
13116Hakan UludağIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR2:14:00
14341Murat RasimIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR2:23:27
15824Erkan IyigünIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR2:23:40
16456Mehmet Ali EkincioğluIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR2:26:32
17455Haci YıldızIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR2:43:29
18437Hasan Halil SansarIMP51 ERDEMLİ SKD.TUR2:47:52
19863Bülent SönmezIMP92 ÖZDEMİR SK.TUR4:45:47
 
583Necati ÇıbikIMP69 KANYON GDSKTURdnf
167Aydogan AksaçIMP13 ANKARA GSMTURdns
118Muhammet ErköseIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
115Deniz ŞekerIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
117Haydar AsanIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
 
 
 
K35 (13/13)Status of: 18:093,2 km 145 m
PlStnoNameClubNatTime
1527Emel Seçer YilmazIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:01:44
2874Itir UzIMP93 PAN DDSKTUR1:06:50
3992Dilek KuruçayIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR1:12:41
4131Gülcan Mocuk DurakIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR1:13:13
5200Duygu ÖzmenIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:22:34
6201Senay IlbogaIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:33:49
7873Ferhan ÇenberIMP93 PAN DDSKTUR1:37:03
8595Ekaterina KulekciIMP69 KANYON GDSKTUR1:43:59
9993Nursel DüzdemirIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR2:44:17
 
732Ayla SaraçogluIMP84 NEO DSKTURmp
199Dilek AytenIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTURdns
689Münevver KumruIMP78 LYKİA İZCİLİK DSKTURdns
440Sebahat Bahçeci SansarIMP51 ERDEMLİ SKD.TURdns
 
 
 
E40 (21/21)Status of: 18:094,0 km 170 m
PlStnoNameClubNatTime
11045Elvan IlbogaIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR47:20
2510Refik Zekai DiriIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR59:44
31001Ali SariIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:01:12
4508Bülent SahinIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:14:53
5186Kenan AksinIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:19:26
6509Feridun TakisIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:22:02
7663Ozan ÇelikIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR1:24:47
8709Salih ÇakirIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR1:32:44
9143Murat AyanogluIMP11 ALTUN HEDEF GSKTUR2:04:58
10708Nuri DagdelenIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR2:09:12
11465Mesut ÖzdemirIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR2:13:09
12705Cumali KaracaIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR2:17:04
13864Fatih AvşarIMP92 ÖZDEMİR SK.TUR2:17:17
147Mahmut ŞahinIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR2:24:24
 
703Bülent ÜlkürIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdnf
707Mehmet ErgelenIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
475Firat SungurIMP61 İSTANBUL GSMTURdns
64Mehmet UluerIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
702Baris GöztasIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
706Mahmut KüçükogluIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
704Cengiz KaçarIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
 
 
 
K40 (12/12)Status of: 18:092,7 km 135 m
PlStnoNameClubNatTime
1528Banu KiliçogluIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:09:47
2530Cemile UstaIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:10:19
3529Canan Yildiz SahinIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:27:39
4875Sibel TerlankuşIMP93 PAN DDSKTUR1:39:09
5287Sevgi UygunIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTUR1:53:03
6441Habibe SuIMP51 ERDEMLİ SKD.TUR1:53:17
7639Gülcan BaşaranIMP72 KASTAMONU GSMTUR3:10:14
 
669Gülcan ÇelikIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURmp
815Nihal ÖzçelikIMP88 OKLUBALI SKTURdns
814Gülsen AvciIMP88 OKLUBALI SKTURdns
531Nurcan Apaydin TakisIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
532Sermin KaraagaçIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
 
 
 
E45 (33/33)Status of: 18:093,4 km 155 m
PlStnoNameClubNatTime
1152Cengiz AltunIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR51:37
2291Tanzer DursunIMP28 BURSA HEDEF GDSKTUR53:37
3511Ali ÇelebiIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR54:47
4189Öner ÖzmenIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:00:51
5280Necati DarakçıIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTUR1:01:39
6512Ercüment UstaIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:04:29
7515Orhan ÇavuşIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:04:35
8910Kemal KorkmazIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR1:11:59
9513Mehmet Berkay KiliçogluIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:15:52
10253Satılmıs DalboyIMP19 BALIKESİR GSKTUR1:19:01
11187Ibrahim EravciIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:19:56
121085Hüseyin DoganIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR1:20:36
13514Mükremin Güven SolmazIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:21:48
14933Serkan SürmeliIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:34:13
15809Mehmet Zeki ÖzçelikIMP88 OKLUBALI SKTUR1:39:30
161082Tarik ÖzmarIMP116 YALOVA GSMTUR1:40:22
17290Serdar ÖzelerIMP28 BURSA HEDEF GDSKTUR1:40:36
181086Kudret GökbulutIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR1:43:13
191087Suat IpekogluIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR1:48:26
20584Ali ElgünIMP69 KANYON GDSKTUR1:54:30
21974Mehmet ArıkökIMP104 SİVAS GSMTUR2:01:58
22975Tayfun ÇağanIMP104 SİVAS GSMTUR2:13:49
23585Tamer DoganIMP69 KANYON GDSKTUR2:24:42
24457Mehmet ÜveyikIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR2:31:21
251088Tacettin UlusoyIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR2:40:17
26932Ali Osman ÖzcanliIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR2:58:05
 
188Murat Türker NazliakaIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTURdnf
1117Ercan TilkicikIMP123 ZONGULDAK GSMTURdns
169Ömer DedeIMP13 ANKARA GSMTURdns
1033Hasan AkgülIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
651Tunç Hüseyin HeybetliIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTURdns
516Tamer KaraagaçIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
1034Kadir AltınnurIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
 
 
 
K45 (8/8)Status of: 18:092,7 km 125 m
PlStnoNameClubNatTime
1369Emine ÖztürkIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR1:09:49
2876Aysegül ÖvünçIMP93 PAN DDSKTUR1:16:43
3670Neval IlkerengilIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR1:42:35
4294Nilüfer DursunIMP28 BURSA HEDEF GDSKTUR1:55:57
5359Nergiz ErdoganIMP35 DEĞİRMENDERE DSKTUR3:20:57
 
223Nazan TemizkanIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURmp
224Serap AtarIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdnf
1081Nuran DemirerIMP115 YAKAMOZ GSKTURdns
 
 
 
E50 (15/15)Status of: 18:093,2 km 140 m
PlStnoNameClubNatTime
11057Necati KülahsizIMP111 ULUDAĞOSKTUR48:43
2710Ahmet YasarIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR54:18
3872Aytekin SöylemezIMP93 PAN DDSKTUR59:36
4107Rahim IlgenliIMP9 AKUT SKTUR1:07:47
5534Ömer Bilgen ÖzdemirogluIMP64 İZMİR GSMTUR1:08:42
6517Aret ArapoğluIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:09:43
7106Mustafa AygünIMP9 AKUT SKTUR1:12:08
81118Abdullah TuranIMP123 ZONGULDAK GSMTUR1:18:47
91079Suray DuranIMP115 YAKAMOZ GSKTUR1:23:32
101078Serdar HacımusalarIMP115 YAKAMOZ GSKTUR1:33:42
111119Recep KiyisinIMP123 ZONGULDAK GSMTUR1:44:07
12105Armağan BazIMP9 AKUT SKTUR1:46:31
13438Mehmet GüzelIMP51 ERDEMLİ SKD.TUR1:54:23
 
845Mustafa KöseliIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
1035Adem BayramIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
 
 
 
K50 (7/7)Status of: 18:092,5 km 120 m
PlStnoNameClubNatTime
1694Fatma KaraIMP81 MERSİN GSKTUR1:32:48
2156Gülseker AltunIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR1:38:25
3911Huriye KorkmazIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR1:38:37
415Emine BulutIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR1:38:44
5596Gülhan EmiroğluIMP69 KANYON GDSKTUR1:51:46
 
110Hülya YücebaşIMP9 AKUT SKTURdns
388Mine AvciogluIMP39 DERE TEPE DAĞCILIK DSÇAKTURdns
 
 
 
E55 (15/15)Status of: 18:092,8 km 130 m
PlStnoNameClubNatTime
1109Mehmet Çetin SimsitIMP9 AKUT SKTUR1:02:08
2404Ertun YildizliIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR1:06:17
31093Yakup TuranIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR1:07:00
41089Ahmet ÇeltikIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR1:16:23
5405Mustafa ArisIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR1:16:33
6693Ertan KaraIMP81 MERSİN GSKTUR1:48:53
7365Hilmi MertIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR1:53:38
8587Muhlis ErkmenugurIMP69 KANYON GDSKTUR1:54:16
91092Soner YaziciIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR1:56:49
10358Ali Günal ErdemIMP35 DEĞİRMENDERE DSKTUR2:19:16
111091Nihat KöksalIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR2:48:05
 
1090Erdogan GünerIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTURdnf
108Ibrahim YücebasIMP9 AKUT SKTURdns
518Kemal ÖzdemirIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
586Bülent BaklaciIMP69 KANYON GDSKTURdns
 
 
 
K55 (8/8)Status of: 18:092,3 km 120 m
PlStnoNameClubNatTime
1807Ayse Petek BingölIMP87 ODTÜ SKTUR1:03:37
2535Sidika ÖzdemirogluIMP64 İZMİR GSMTUR1:17:57
3412Nuriye UzuncanIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR1:29:02
4597Fatma EmirogluIMP69 KANYON GDSKTUR1:39:25
5598Fidan KaraIMP69 KANYON GDSKTUR1:52:49
6411Nigar BozIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR2:21:55
 
688Nalan ÖzdemirIMP77 LİDER SK.TURdnf
717Ayse AydinogluIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
 
 
 
EYB Çocuk (27/27)Status of: 18:091,7 km 90 m
PlStnoNameClubNatTime
11208Ömer ÇayIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR44:18
2300Yaşar Eren DemirIMP29 BURSA OSKTUR46:53
3299Ugur Batu YalçınIMP29 BURSA OSKTUR48:34
41202Ertuğrul samet ÜveyikIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR49:32
5366Toprak IlkarIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR50:35
6318Vehbi CalayırIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR51:18
7617Mehmet Doruk HasdedeoğluIMP72 KASTAMONU GSMTUR54:55
8618Eymen İsmailoğluIMP72 KASTAMONU GSMTUR56:10
91198Koray ÖzmenIMP54 FEDERASYONTUR56:57
1084Süleyman Can DemirIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR1:01:45
111189Musafa ÖzIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR1:05:47
1281Berat AltunsözIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR1:35:15
1385Yusuf ÇelikIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR1:48:44
 
1201Ahmet Tuna ÜveyikIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTURmp
1199Salih TokmakoğluIMP54 FEDERASYONTURmp
83Müslüm DoğanIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURmp
1194Ali Berkay ŞimşekIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURmp
1188Zeynep BilikIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURmp
902Kubilay KaratasliIMP95 PUSAT SK.TURmp
317Samet AnkaralıIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdnf
1200Fahreddin SincanlıoğluIMP54 FEDERASYONTURdnf
314Abdülsamet KarakurtIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdnf
82Murat HancılarIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdns
315Ahmet ÖzmantarIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
316Mehmet Akif UlutaşIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
342Tarık ÜstündağIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTURdns
664Yavuz Alp ÇelikIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdns
 
 
 
KYB Çocuk (12/12)Status of: 18:091,7 km 90 m
PlStnoNameClubNatTime
11012Fatma Sude SariIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR49:09
2103Ecrin YazıkIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR53:07
31190Ervin ErsoyIMP72 KASTAMONU GSMTUR56:17
41197Ela İlboğaPARDUS GSK56:41
51192Melis KılıçIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR1:32:35
6599Mariia FedorovaIMP69 KANYON GDSKTUR1:48:15
 
324Nisanur CanIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURot
1193Hazal IşıkIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURmp
1203Ayşe TokgözIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURmp
671Fatma Melek GürgenburanIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURmp
832Basak YilmazIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTURmp
323Esma UlutaşIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
 
 
 
EYB Yetişkin (36/36)Status of: 18:092,0 km 90 m
PlStnoNameClubNatTime
11207Murat TurnaIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR43:11
2123Alperen TütenIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR47:07
31204Ömer Faruk ÇilPARDUS GSK47:47
41129Metehan DemirciIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR51:26
51187Metin DeğirmenciIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR53:05
6124Okan CengizIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR58:25
71058Veysel İlhan SayanIMP111 ULUDAĞOSKTUR1:01:29
81183Görkem SarıkayaIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:10:14
9450Mevlüt ÇekirdekciIMP54 FEDERASYONTUR1:12:16
10666Kemal KaplanIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR1:18:53
111205Osman AygülIMP84 NEO DSKTUR1:34:35
12125Sefa PolatIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR1:38:48
13439Mehmet GülburnuIMP51 ERDEMLİ SKD.TUR1:48:09
14466Muhammet Emin YağlıIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR1:50:38
151128Rıfat KahramanIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR1:54:31
16951Hayati Vatan EraslanIMP99 SAFARİ DSK.TUR2:12:33
 
1131Ceyhun ÇobanIMP105 SOMA LİNYİT SKTURmp
1196Erkan ÖcalIMP54 FEDERASYONTURmp
1130Oğuzhan SatılmışIMP105 SOMA LİNYİT SKTURmp
1127Hmza UçarIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURmp
207Celal BasaranIMP16 ARTSAM KOLEJİ SPOR KULÜBÜTURdnf
858Nazım Numan KütükIMP91 OYUN GSKTURdnf
1126Bülent SoyalpIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURdnf
1195Mehmet GülenIMP54 FEDERASYONTURdnf
126Yasin ÖztürkIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdnf
1182Ali İhsan YılmazIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
1186Ömer Faruk ÇilPARDUS GSKdns
619Oguzhan UlusIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
850Mevlüt SeyfiIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
1191Onur AksakalIMP111 ULUDAĞOSKTURdns
1185Koray ÖzmenPARDUS GSKdns
848Beytullah ÇavdarIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
847Ahmet Furkan YoldasIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
849Mehmet KesIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
665Fahri GürgenburanIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdns
846Ahmet KaraburçIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
 
 
 
KYB Yetişkin (29/29)Status of: 18:092,0 km 90 m
PlStnoNameClubNatTime
1137Saniye GümüşIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR1:05:16
21125Zeynep GünayIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR1:09:13
31014Fatma SariIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:10:29
4968Güllü Nesibe KutlutürkIMP102 SİİRT GSMTUR1:49:12
51122Saime KayaIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR1:52:30
6442Yeşim GülburnuIMP51 ERDEMLİ SKD.TUR1:55:44
71206Zeynep AçarIMP84 NEO DSKTUR2:01:08
81062Ceren BaykaloğluIMP111 ULUDAĞOSKTUR2:18:53
9672Demet KaplanIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR2:23:30
10413Hüdane KurtIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR2:45:27
111063Nurhayat CanIMP111 ULUDAĞOSKTUR3:46:57
 
138Sedanur KoçIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURmp
139Şükriye MollaIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURmp
136Melike DumanIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURmp
52Dilek DemirelIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURmp
1015Hilal Begüm AksarIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTURmp
1123Eylül Selen YıldırımIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURmp
135Hesna Aslıhan CengizIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdisq
1121Melike BilirIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURdnf
673Tayyibe Demet GürgenburanIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdnf
53İlayda TürkmenIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURdnf
1184Huri ErdoğanIMP54 FEDERASYONTURdns
1124Dilara ErtaşIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
641Nuran GeziciIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
640Halime GeziciIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
176Meryem GökyarIMP13 ANKARA GSMTURdns
1013Esma SarıkayaIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTURdns
912Güler ÖrenIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTURdns
833Zehra BaşarIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTURdns
 
 
 
TSK E (44/44)Status of: 18:094,8 km 200 m
PlStnoNameClubNatTime
11175AYHAN BİKİRKARA ASTSB MYO44:50
21145NAZIM MUSLUHAVA ASTSB MYO49:40
31176ONUR DEMİRCİKARA ASTSB MYO51:24
41171KORAY ŞAHİNKARA ASTSB MYO52:30
51173DAVUT ÇINARKARA ASTSB MYO54:07
61174ONUR ALTINKARA ASTSB MYO54:31
71177CEM OKURF-KARA ASTSB MYO57:15
81180DOĞUKAN KOÇF-KARA ASTSB MYO57:25
91172CENK ÖZGÜLERKARA ASTSB MYO59:07
101181ÖMER TOSUNOĞLUF-KARA ASTSB MYO59:12
111149ÇAĞRI AKGÜNHAVA ASTSB MYO59:20
121156MEIRBEK OYUSSEMBAYEVMSÜ KHO1:00:13
131148HÜSEYİN AKSOYHAVA ASTSB MYO1:04:14
141159CAVİDAN ISMAILZADEMSÜ KHO1:04:40
151150KEREM UZUNHAVA ASTSB MYO1:04:54
161161YUSUF DEMİRCİMSÜ KHO1:05:04
171170OĞUZHAN ÖZENÇKARA ASTSB MYO1:05:14
181151HASAN KESKİNF-HAVA ASTSB MYO1:07:19
191157YILMAZ METİNMSÜ KHO1:07:44
201133BARIŞ ÜNALMSÜ HHO1:09:30
211178HASAN AKSUF-KARA ASTSB MYO1:10:41
221160CEBRAİL KARINLIMSÜ KHO1:11:15
231153ASIMCAN VARLIKF-HAVA ASTSB MYO1:11:16
241134TAHA ALP ELMAMSÜ HHO1:13:21
251162UĞUR NADULLUMSÜ KHO1:16:10
261140RECEP TATLIF-MSÜ HHO1:19:17
271136ENES BEĞDEŞMSÜ HHO1:20:30
281158DAVUT NAMALANMSÜ KHO1:21:09
291143A. MUHAMMED GÜNERF-MSÜ HHO1:25:35
301135HASAN BASRİ AĞDUKMSÜ HHO1:26:39
311154BURHAN ŞENGÜLF-HAVA ASTSB MYO1:27:07
321137MUSTAFA FURKAN ALTUNDAĞMSÜ HHO1:30:24
331152BURHAN KONUKF-HAVA ASTSB MYO1:31:36
341132ATİLLA EMRE AKATAMSÜ HHO1:32:19
351144OSMAN ÇETİNKAYALIHAVA ASTSB MYO1:33:25
361138NESİMİ HANÇERLİMSÜ HHO1:38:44
371179HASAN BEYAZF-KARA ASTSB MYO1:50:04
381163YUNUS EMRE GÜLF-MSÜ KHO1:51:50
391147FURKAN TOPALHAVA ASTSB MYO1:52:40
401155ERTUĞRUL FATİH ÇELİKF-HAVA ASTSB MYO2:00:21
411142MEHMETHAN BAHTİYARF-MSÜ HHO2:11:10
421141MEHMET ERŞENF-MSÜ HHO2:26:55
431139KADİR BERK ÖZÇELİKF-MSÜ HHO2:54:54
 
1146EMRE DOĞUŞ KÖSEHAVA ASTSB MYOmp
 
 
 
TSK K (6/6)Status of: 18:093,4 km 155 m
PlStnoNameClubNatTime
11164MÜBERRA ÖZTÜRKMSÜ KHO1:03:27
21165AZRA NUR ÇOŞKUNMSÜ KHO1:07:30
31168ZEYNEP KUZUOĞLUF-MSÜ KHO1:40:07
41167MEDİNE HOŞMSÜ KHO2:58:36
51166RANA AYIKMSÜ KHO3:43:52
 
1169BUSENUR KÖKVERF-MSÜ KHOdnf