TÜRKİYE ORYANTİRİNG ŞAMPİYONASI 2019 SİVASPaz 21.04.2019 13:47
Preliminary results - KARDEŞLER TEPESİ-UZUN MESAFEcreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
E16 (204/204)Status of: 13:46
PlStnoNameClubNatTime
1178Orkunt TekIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR48:00
2328Berke BasözIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR52:25
3246Enes ÇetinIMP19 BALIKESİR GSKTUR57:35
4295Ahmet ÖzbeyIMP29 BURSA OSKTUR59:56
5247Halil ÖzdemirIMP19 BALIKESİR GSKTUR1:00:08
6250Orbay Fatih YıldızIMP19 BALIKESİR GSKTUR1:01:28
7656Bora Ugur ÖzkaranfilIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR1:02:20
8248Hüseyin ŞahanIMP19 BALIKESİR GSKTUR1:04:51
9654Anıl IşıksoyIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR1:07:28
10926Ömer Faruk TürkmenogluIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:07:58
11655Ayberk KeskinIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR1:09:32
12177Mehmet Deniz AltenIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:10:14
13923Kudret TürkmenogluIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:10:37
14647Ali Nihat ÖkmenlerIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTUR1:10:53
15327Barkin DogrusözIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:12:53
16820Salim Esat AtaIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR1:13:35
17920Hasan TütüncüIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:13:49
18997Celal KiliçIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:14:37
19741Onay HanilçeIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:15:01
20917Bahadir Hasan BörekçıIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:15:14
21370Çetin GümüşIMP38 DENİZLİ GHSKTUR1:15:39
22398Gökhan KahveciogluIMP44 DOĞA GSKTUR1:15:41
23141Taha Mustafa AvcıoğluIMP11 ALTUN HEDEF GSKTUR1:16:24
24337Utku ÇiçekIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:16:47
25146İbrahim DemirIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR1:17:05
26697Mehmet Sahin OrtaçIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR1:18:15
27854Ayberk GörmüşIMP91 OYUN GSKTUR1:20:32
28658Hüseyin Emre KaymakçıIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR1:21:03
29326Aras SamukIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:21:35
30996Berkay KesginIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:21:59
31610Turgut KöseIMP72 KASTAMONU GSMTUR1:22:30
32329Deniz ŞahinIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:24:27
33976Berkay GevenIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR1:24:51
34925Metehan AvciIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:25:39
35297Emre KirgilIMP29 BURSA OSKTUR1:26:12
36995Ali Eren SariIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:26:34
37332Emre MüjdeciIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:27:05
38325Altar Ilgaz TuzcuogullariIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:27:43
39736Engin KurtIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:27:46
40837Muhammed Emin KiranIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR1:28:14
41333Eren Berk EraslanIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:28:43
424Tayyip GünalIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR1:29:28
43476Can Toprak SahinIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:29:56
44606Erdem KabaIMP72 KASTAMONU GSMTUR1:30:04
4527Çaglar ErtemIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:30:21
46334Güney ÖzkulIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:30:41
47306Burak AkkoyunIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR1:31:26
48477Deniz Cem SahinIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:34:41
49994Ahmet PolatIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:35:09
50733Ali BayramIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:35:17
51927Özdemir KerkitIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:35:49
52372Enes AltıntaşIMP38 DENİZLİ GHSKTUR1:36:56
5328Metehan SoykanIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:37:48
54735Deniz DündarIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:37:53
55891Ismail YaziciIMP95 PUSAT SK.TUR1:37:59
56423Uzzer IncecikIMP49 EDOKTUR1:38:04
57305Ali DeligözIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR1:38:41
58778Yigit Can AltinayIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTUR1:38:55
59419Ege Can OkIMP49 EDOKTUR1:39:15
60605Abidin GetiriciIMP72 KASTAMONU GSMTUR1:39:59
61363Kinay GültanIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR1:41:09
62577Taha Okan FidanIMP69 KANYON GDSKTUR1:41:12
63660Umut Devrim IlkerengilIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR1:42:22
64818Demirhan DemirIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR1:43:23
65362Görkem YavasIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR1:43:33
66738Mertcan ErogluIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:43:38
6716Tunahan UçakIMP2 ADANA MSKTUR1:44:01
68296Bakihan OrduIMP29 BURSA OSKTUR1:44:17
69578Utku ErdönmezIMP69 KANYON GDSKTUR1:45:31
70361Barış KayadibiIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR1:45:55
7178Safa TaktaIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR1:46:22
7223Özcan YildirimIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTUR1:47:36
73892Mustafa Berk DemirtasIMP95 PUSAT SK.TUR1:47:45
74374Mert GüdücüIMP38 DENİZLİ GHSKTUR1:47:47
75918Berat KayaIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:48:22
76734Alperen KolayIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:48:23
77335Nurettin Arda DedeIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:49:07
78331Ege RasimIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:49:08
79924Mert ÇolakIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:50:47
80659Tankut YavaşIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR1:52:51
81179Volkan ÖzmenIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:52:52
82819Mehmet GemiciIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR1:53:48
83998Yunus Eren YakınIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:54:27
84463Mustafa Azad KayaIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR1:54:29
85836Kasim AritiIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR1:57:24
86104Burak YamanIMP8 AKHİSAR GÜCÜ S.K.TUR1:58:41
87209Can Ege YildizIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR1:59:56
88889Burak Gazi AticiIMP95 PUSAT SK.TUR2:00:01
89309Kazim Cenkay ImalIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR2:01:17
902Erdem Sacid YılmazIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR2:01:23
91821Yusuf Emre ÖzyürekIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR2:01:24
92779Yunus Kaan GeçgelIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTUR2:02:32
9317Yusuf Kaan AslanIMP2 ADANA MSKTUR2:02:52
94921Kerem AktasIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR2:03:26
95373Hasan BiçerIMP38 DENİZLİ GHSKTUR2:03:48
96915Ahmet TiryakiIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR2:03:49
971Burak GüllüIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR2:04:27
98979Ömer Ali ÖzdilliIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR2:04:37
99364Toprak KayadibiIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR2:07:06
10079Samet ArslanIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR2:08:27
10124Yusuf GelmezIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTUR2:09:44
102272Hasan Emre KabalIMP24 BOYABAT YİBO GSKTUR2:10:05
103980Özgür ÖztürkIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR2:12:47
104977Doğukan KöseIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR2:13:00
105777Melih ÖztürkIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTUR2:13:44
10629Yigit KaradayiIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR2:15:38
107249Onur ÇagenIMP19 BALIKESİR GSKTUR2:15:49
108835Ali ÇolakIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR2:16:47
109274Yakup DemirIMP24 BOYABAT YİBO GSKTUR2:17:11
110208Bilgekagan OkurIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR2:18:08
111737Göktug BugrukIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:19:38
112260Yılmaz ErolIMP20 BALIKESİR ODSKTUR2:20:44
113424Yigit Ferhat ÖzdemirIMP49 EDOKTUR2:21:10
11472Efe KayurtganIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR2:28:38
115307Burak Can ÇakırIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR2:28:51
116420Erkam Can YapıcıIMP49 EDOKTUR2:29:08
117609Osman Nuri KesercioğluIMP72 KASTAMONU GSMTUR2:29:43
118978Kamil Efe EkizIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR2:31:35
119575Ali Berk KolcuIMP69 KANYON GDSKTUR2:33:19
120740Muhammet Samet KezerIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:49:24
121460Ata KılınçIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR2:50:10
1223Eren ErdoğanIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR2:52:12
12375Emirhan BiçerIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR2:52:37
124461Murat BuğdaycıIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR2:58:15
12580Toprak Can ÇetinkayaIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR3:00:09
126422Osman Nuri DoğanIMP49 EDOKTUR3:03:59
127376Üzeyir Deniz AçıkgözIMP38 DENİZLİ GHSKTUR3:04:48
128417Arhan AtakutIMP49 EDOKTUR3:09:08
129464Yunus Emre ErişIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR3:16:12
130371Danila ÇaparIMP38 DENİZLİ GHSKTUR3:20:28
131375Samed ŞaylanIMP38 DENİZLİ GHSKTUR3:23:56
132462Mustafa ÇiçekIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR3:47:44
 
839Ugur Can ErdoganIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURmp
76Hamit Erdem KahramanIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURmp
981Umut CoşkunIMP105 SOMA LİNYİT SKTURmp
245Barış YörükIMP19 BALIKESİR GSKTURmp
916Alperen TutarIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURmp
834Abdulkadir SakarIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURmp
336Onur IslamIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTURmp
817Berat Buğrahan TonyalıIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTURmp
893Onur ÖzbaliIMP95 PUSAT SK.TURmp
273Umut SezenIMP24 BOYABAT YİBO GSKTURmp
894Taha UlasIMP95 PUSAT SK.TURmp
556Erbay TemizIMP66 KAHRAMANMARAŞ DAĞ. AKK.TURmp
559Ahmet ÇobanIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTURmp
890Hasan Hüseyin YilmazIMP95 PUSAT SK.TURdnf
576Erdem KumasIMP69 KANYON GDSKTURdnf
572Yusuf ErgüvenIMP68 KAHRAMANMARAŞ GSMTURdnf
271Hamdi YilmazIMP24 BOYABAT YİBO GSKTURdnf
838Nizamettin MazıIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdnf
20Erolcan AslanIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTURdnf
310Orhan UralIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdnf
147Yüksel Kayra BasogluIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTURdnf
112Semih ÇakmakIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdnf
22Muhammed Emir BingölIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTURdnf
71Alptug AlbayrakIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdnf
74Emirhan TemelözIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdnf
657Erol AltiokIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdnf
816Berat ÖztürkIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTURdnf
73Efe HocaoğluIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdnf
77Hidir AyazIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdnf
919Caner KurtIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdnf
560Mehmet Ali KalmisIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTURdnf
418Berkay YurdagülIMP49 EDOKTURdnf
555Berkan DaşçıIMP66 KAHRAMANMARAŞ DAĞ. AKK.TURdnf
742Yusuf Berat ÖzbayIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdnf
608Hakan DemirbaşIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
55Ibrahim Ethem GündüzIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
1028Semih SariIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
1029Yasin GünIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
607Görkem GezerIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
445Mustafa Doğan BalçokIMP53 FATİH GSKTURdns
1113Emre KasapIMP122 ZİGANA DGSKTURdns
1024Eren ÇaglarIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
1021Cabir KayaIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
1023Emirhan ErogluIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
1022Emir Erdal AvşarIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
1025Halil ÖztürkIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
54Abuzer Gaffar ŞahinIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
1027Samet SanIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
21Gökay ArslanIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTURdns
1026Sahin SezerIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
888Berat Bugra SagkolIMP95 PUSAT SK.TURdns
443Mehmet Buğra SilenIMP52 ESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SKTURdns
696Kemal TutamanIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
244Ahmet Emre AlamanIMP19 BALIKESİR GSKTURdns
695Cem KaracaIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
298Eray AydinIMP29 BURSA OSKTURdns
421Oğuzhan KahveciIMP49 EDOKTURdns
399Hazar SayikogluIMP44 DOĞA GSKTURdns
330Efe Turgut ÖzenIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTURdns
308Eren Kadir PaluluogluIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
739Muhammet ÖzçelikIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
140Salih Efe KayaIMP11 ALTUN HEDEF GSKTURdns
922Kubilay KaradenizIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdns
113Yusuf ŞahbazIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
602Batuhan KaragüllüIMP71 KARADENİZ TEKNİK DAĞCILIK İKTURdns
111Kerem KayaIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
144Ahmet Toygar KerimIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTURdns
211Kaan Niyazi SezginIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdns
600Hasan Emre SarpIMP70 KARAAĞAÇ SKTURdns
601Metehan ÖzgünIMP70 KARAAĞAÇ SKTURdns
145Ali Hamza BeyazIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTURdns
210Eren KesenIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdns
 
 
 
K16 (159/159)Status of: 13:46
PlStnoNameClubNatTime
11019Gülce ÇelikIMP107 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.TUR55:43
2344Beyza Nur KaplanIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:00:49
3231Şenay CengizIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:00:58
4229Esma MelleIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:01:23
5810Bahar ÖzçelikIMP88 OKLUBALI SKTUR1:03:26
6228Duygu YigenIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:05:23
7811Doga OymakIMP88 OKLUBALI SKTUR1:06:58
8759Aysu ErsinIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:13:32
9254Buse AçılIMP19 BALIKESİR GSKTUR1:14:24
101016Aysenur GürgenburanIMP107 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.TUR1:14:49
1190Gizem YildizIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR1:18:50
12343Aysa Asya TuzcuogullariIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:19:32
131017Bengü Nisa ÇetinIMP107 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.TUR1:28:17
141002Ayse Sena DalliIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:29:15
15761Elif Sehri AsanIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:29:30
16760Ceyda DemirIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:29:59
17367Belinay KayaIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR1:30:14
18991Zeliha Sila ArslanIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR1:30:29
19320Betül ÖnalIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR1:30:37
20346Dila ÇiçekIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:30:51
21653Hazra Derin HeybetliIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTUR1:30:58
22292Ceren ÖzelerIMP28 BURSA HEDEF GDSKTUR1:31:28
2386Aysen SaçliIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR1:33:35
24668Sevim Sude BektasIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR1:35:11
25258Ezgi İçyerIMP19 BALIKESİR GSKTUR1:35:33
26255Ceren YalınIMP19 BALIKESİR GSKTUR1:36:01
27293Sıla DursunIMP28 BURSA HEDEF GDSKTUR1:36:59
28712Neslihan KerimogluIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR1:37:03
291005Irem SariIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:37:29
3040Esma AsikIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:37:37
31351Sirin Basak TunçIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:37:58
32232Yeşim KahveciIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:38:45
33826Asel AkpinarIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR1:39:46
3443Sinem BeyhanIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:42:08
35230Özlem KulbayIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:42:37
36588Ayda AydoganIMP69 KANYON GDSKTUR1:43:02
379Beyza KalkanIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR1:44:12
38938İclal AkdenizIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:44:46
39257Eylül DalboyIMP19 BALIKESİR GSKTUR1:45:01
4041Meltem EyvazIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:46:05
41829Rumeysa ÖzcanIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR1:47:47
42591Irem DermisIMP69 KANYON GDSKTUR1:49:06
4310Canan ÇetinelIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR1:50:38
44282Ilayda SenIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTUR1:50:44
4597Sudem ÇamIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR1:51:09
46625Kamile KartalIMP72 KASTAMONU GSMTUR1:51:48
47590Ilayda Betül SararIMP69 KANYON GDSKTUR1:53:44
48233Zeliha ErikliIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:53:46
4939Duyfu KocakavakIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:54:13
50281Hatice Büsra MeteIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTUR1:55:03
51349Ezgi AkarIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:55:08
52350Leyla Zeynep LogaIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:55:52
52620Arzu KösekIMP72 KASTAMONU GSMTUR1:55:52
5411Dilek GökcanIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR1:56:35
55301Ayse Nur KoçIMP29 BURSA OSKTUR1:57:04
5699Zozan Yagmur YildizIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR1:57:17
571020Sena GüvenIMP107 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.TUR1:58:46
5895Sevval DönerIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR2:00:26
58385Şeyma GülhanIMP38 DENİZLİ GHSKTUR2:00:26
60467Burcu SolakIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR2:02:48
61256Esmanur ÜstüntaşIMP19 BALIKESİR GSKTUR2:03:49
6291Meltem SarikayaIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR2:04:31
63190Elif IlbogaIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR2:04:35
64851Fatma Nur TüysüzIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR2:06:35
651004Elif TanIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR2:09:29
6612Özge TangızIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR2:10:50
671006Şerife Seval ÇetinkayaIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR2:11:23
68830Zeynep UzunIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR2:11:42
6938Aleyna ArslanIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR2:12:36
70764Pembenur ZenginIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:15:41
7194Sevde AykalayciIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR2:16:11
72628Sılanur CanIMP72 KASTAMONU GSMTUR2:20:52
73865Amine ToprakoğluIMP92 ÖZDEMİR SK.TUR2:20:57
74384Şevval DemirciIMP38 DENİZLİ GHSKTUR2:21:19
75852Hilal Nur KaynarIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR2:23:02
761068Meryem Sena YurtseverIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TUR2:28:35
77592Zehra EyitutunIMP69 KANYON GDSKTUR2:29:35
78217Elif KasikçıIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR2:31:21
79589Deniz EmirogluIMP69 KANYON GDSKTUR2:31:30
80935Ayyüce YediyildizIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR2:32:45
81128Mehtap ÖlçekçiIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR2:34:31
82936Elif Asli KayaIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR2:35:30
8396Sude AlpayIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR2:41:29
84939Sila ErdogduIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR2:42:21
85568Vildan Şule ÜzümIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTUR2:43:02
86783Sıla AlyayIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTUR2:47:53
87825Açelya TuranIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR2:54:14
88191Eylül SenkalIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR2:58:34
89221Sude FıratIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR2:59:12
90828Özüm Günes BayramogluIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR3:05:44
91219Rümeysa Gül YakanIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR3:14:05
92192Melisa TürkmenIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR3:16:09
 
348Eylül Begüm KorkmazIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTURmp
569Züleyha TopaloğluIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTURmp
990Sila SaylikIMP105 SOMA LİNYİT SKTURmp
127Ada Elvin YılmazIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURmp
222Zerda ÇetinIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURmp
220Sahra BurkutIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURmp
381Emel BademIMP38 DENİZLİ GHSKTURmp
264Sıla Betül ŞenIMP20 BALIKESİR ODSKTURmp
319Azra DurgutIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURmp
468Fatma KayaIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTURmp
432Leyla Nur EngizekIMP49 EDOKTURmp
88Ece BulutIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURmp
469Nurten Deniz YılgınIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTURmp
89Elif Tuğba ÇetinIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURmp
98Tuğba HocaoğluIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURmp
1018Berra KaplanIMP107 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.TURdnf
382Fatimenur TetikIMP38 DENİZLİ GHSKTURdnf
42Miray KoçyigitIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURdnf
345Çıgdem SariIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTURdnf
624Esmanur ÇelikIMP72 KASTAMONU GSMTURdnf
868Sudenaz HarmandalıIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdnf
400Elanur KayaIMP44 DOĞA GSKTURdnf
26Burçak DinçerIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTURdnf
129Melike Gül ŞahinIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdnf
940Zümra EyigünIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdnf
652Derin Elif YilmazIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTURdnf
711Bahar SayanIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdnf
713Tuğba GökçeIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdnf
627Nisa Melek TekelioğluIMP72 KASTAMONU GSMTURdnf
867Gülnihal NergizIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdnf
383Haticenur SarıkosanIMP38 DENİZLİ GHSKTURdnf
218İrem CanyürekIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdnf
763Gülsüm SirtikaraIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdnf
216Aleyna Sude AlbayramIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdnf
380Cemile KaraIMP38 DENİZLİ GHSKTURdnf
283Kübra BilirIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTURdns
284Zeynep Sena DönerIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTURdns
1003Ecem DülgerIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTURdns
621Buse Nur BeygirlioğluIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
989Sevval CantürkIMP105 SOMA LİNYİT SKTURdns
266Asya ZenginIMP21 BEŞİKDÜZÜ YELKEN SK.TURdns
92Ruya TairIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdns
87Busenur SengülIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdns
18Sila ÇaliskanIMP2 ADANA MSKTURdns
8Basak DinçerIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTURdns
1109Gizem YürekIMP121 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKTURdns
347Ela Yagmur KelamIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTURdns
321Sudenur DemirciIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
431Büsra ÜnalIMP49 EDOKTURdns
19Sudecan ErdoganIMP2 ADANA MSKTURdns
622Büsra BektasIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
714Zeynep Yaren KaçarIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
762Elifnaz YilmazerIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
631Zerda ZorIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
667Hatice Ela DönmezIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdns
766Sila SahinIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
153Meyrem Bercem YesilIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTURdns
827Dilek BilginIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTURdns
765Sibel SahinIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
623Efsun BayramIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
626Nazlican BüyükbiçakciIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
93Rümeysa GöksuIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdns
937Elif Sude GüneyIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdns
630Yeşim KeskinIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
866Çağla Betül AkçiçekIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdns
934Açelya Buket KorkmazIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdns
629Yağmur SarıalioğluIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
 
 
 
E18 (117/117)Status of: 13:468,3 km 210 m
PlStnoNameClubNatTime
1180Aziz KiziltasIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:13:08
2903Ugur ÜstündagIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR1:16:26
3478Ahmet Yasin TemelIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:19:34
4904Ümit ÜstündagIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR1:21:03
5648Emirhan CamukaIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTUR1:21:59
6338Ahmet Tarik DenizIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:22:43
7479Hami Emircan AydinIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:24:01
8225Bora Ege SarpIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:24:25
9402Yusuf ParlakIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR1:24:34
10148Özcan DenizIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR1:25:17
11182Furkan SoranIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:26:49
12722Semih ZorluIMP84 NEO DSKTUR1:30:13
13354Şahin EralIMP34 ÇORUM GSKTUR1:31:12
14743Ali AydinIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:31:25
15982Bayram Can ÇelikkayaIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR1:33:37
16746Hayri SirtikaraIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:34:17
17251Kadir Buğra BudakIMP19 BALIKESİR GSKTUR1:37:07
18929Mustafa Ali TürkmenogluIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:37:55
19930Oguzhan BasIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:38:51
201000Samil ÖnolIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:40:18
21580Onur BugüsIMP69 KANYON GDSKTUR1:41:10
22928Hakan BakiIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:41:45
2335Sinan ÖzenIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:45:19
24226Enes GülençIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:46:56
25644Cuma EkiciIMP74 KAYSERİ GSMTUR1:51:07
26613Eren HaciogluIMP72 KASTAMONU GSMTUR1:52:26
27676Muhammed ÇıkarayIMP77 LİDER SK.TUR1:56:04
28905Yasin Mert TürkogluIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR1:56:14
29842Hasan Hüseyin IlbegiIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR1:56:15
30983Cevat SenelIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR2:00:22
31748Mücahit BilgüIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:01:16
32843Sefa OrcanIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR2:01:43
33700Yigit KaçarIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR2:05:57
34452Şeyhşamil TaşdemirIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR2:06:57
35581Yusuf UçakIMP69 KANYON GDSKTUR2:08:48
36985Resul CandanIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR2:11:24
37745Gökhan TosunIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:11:56
381083Furkan ÖzmarIMP117 YALOVA HALK EĞİTİM MERKEZİ GENTUR2:12:23
3932Fahrettin Enes ErdemIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR2:14:25
401073Batuhan ÇakirIMP115 YAKAMOZ GSKTUR2:15:15
41579Baran DivatyaliIMP69 KANYON GDSKTUR2:16:20
42747Kubilay TasIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:17:21
43822Emre ÇakmakIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR2:18:35
44749Recep DemirIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:18:45
45288Mücahit İzciIMP27 BUCAK GHSKTUR2:24:02
4636Umut AcarIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR2:25:18
47677Muhammed Fatih İnalIMP77 LİDER SK.TUR2:28:31
48744Burak TasçıIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:30:52
49984Emre SahinIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR2:34:04
5034Gökhan ÜtküIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR2:35:51
51675Cömert TopalIMP77 LİDER SK.TUR2:36:47
52114Hüseyin KeleşIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR2:39:10
53674Ahmet ÇavdarIMP77 LİDER SK.TUR2:44:00
54426Ahmet Berke AçıkelIMP49 EDOKTUR2:46:06
55699Ibrahim Can GülIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR2:46:17
56897Ömer Emirhan ŞimşekIMP95 PUSAT SK.TUR2:47:18
57823Yağız Faruk ErgülIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR2:49:54
58895Alper OğlakçıIMP95 PUSAT SK.TUR2:53:16
59855Furkan Ensar AydoğduIMP91 OYUN GSKTUR2:54:24
60877Atalay ÖzdemirIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR2:56:02
61986Seref Volkan AldemirIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR3:14:24
62312Veysel CalayırIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR3:18:56
63953Ramazan DemirIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTUR3:20:14
64377Yasin UçanIMP38 DENİZLİ GHSKTUR3:21:24
65303Ali Eren ErikoğluIMP30 BURSA SINAV OKULLARI SK.TUR4:21:31
66561Abdullah BilgiçIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTUR4:33:23
 
860Burak TekeIMP92 ÖZDEMİR SK.TURmp
859Ahmet Tarık AydınIMP92 ÖZDEMİR SK.TURmp
861Esat ArtanIMP92 ÖZDEMİR SK.TURmp
862Mert Arda ÇelikIMP92 ÖZDEMİR SK.TURmp
25Mehmet Ali SalmanIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTURmp
33Furkan Yusuf DemirkolIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURmp
999Eren KılıçIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTURmp
181Bugra GündüzIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTURmp
30Ahmetcan BakiIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURdnf
780Mehmet Fatih YenerIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTURdnf
781Oğuz ÇavdarIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTURdnf
840Aykut MaziIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdnf
841Batuhan GökkayaIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdnf
31Emirhan UğurIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURdnf
5Kemal Yigit AntepüzümüIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTURdnf
202Gökhan KarakoçIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURdnf
645Halim ÇeliktaşIMP74 KAYSERİ GSMTURdnf
261Berk KarakurtIMP20 BALIKESİR ODSKTURdnf
203Sores TunçdemirIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURdnf
896Nuh ElmasanIMP95 PUSAT SK.TURdnf
691Mehmet Ali ÜnelIMP80 MERSİN DALIŞ MERKEZİ SKTURdnf
268Hayrettin KorkmazIMP22 BEYAZ KULE KOLEJİ SKTURdnf
612Enes Erdem KaradağIMP72 KASTAMONU GSMTURdnf
1099Emircan Tarık YılmazlarIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
1100Yasin DemirayIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
973Yasin ÖzcanikliIMP103 SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ SK.TURdns
972Sefa Alper GülIMP103 SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ SK.TURdns
1114Yavuz SerdarIMP122 ZİGANA DGSKTURdns
278Halil BilginIMP25 BOZÜYÜK 4 EYLÜL SK.TURdns
1032Yusuf DemirIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
1031Ugur KayaIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
212Diren ÖzdemIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdns
279Oguz Kagan TasIMP25 BOZÜYÜK 4 EYLÜL SK.TURdns
1030Bugra UlukayaIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
662Ege DeveciIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdns
58Muhammet BozkirIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
750Semih Can GünesIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
425Ahmet ÜnalIMP49 EDOKTURdns
427Haci Çaglar NizamogluIMP49 EDOKTURdns
698Eray ÖzdemirIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
56Emircan BereketIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
57Mert Sefa KartalIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
276Ahmet Eren ÇolakIMP25 BOZÜYÜK 4 EYLÜL SK.TURdns
969Ersoy KamaIMP103 SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ SK.TURdns
304Emir MitmitIMP30 BURSA SINAV OKULLARI SK.TURdns
971Recep NaçarIMP103 SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ SK.TURdns
970Lütfi BaykalIMP103 SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ SK.TURdns
277Cemal GülIMP25 BOZÜYÜK 4 EYLÜL SK.TURdns
661Ayberk KalgayIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdns
311Bayramcan SahinIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
611Baris YanasmaogluIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
 
 
 
K18 (69/69)Status of: 13:466,3 km 200 m
PlStnoNameClubNatTime
1237Melisa AltincıIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:18:08
2952Melike AydinIMP99 SAFARİ DSK.TUR1:20:59
3943Beyza DilberIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:24:51
4154Cemre Nur YesilIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR1:29:33
5236Emine İçyerIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:33:43
6831Yaren YilmazIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR1:33:44
7771Simge ErogluIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:34:23
8285Elif Sena UygunIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTUR1:36:47
91008Nesrin YavuzIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:37:45
10235Buket AydınIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:48:42
11945Cansever KurtIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR1:52:12
1249Tugba ÇetinIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:55:05
13193Nagihan DemirIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:57:07
14155Ilayda TormanIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR1:57:18
15286Kadriye Gülnihal YildiranIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTUR2:02:40
1613Neslinur KalkanIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR2:05:00
1748Rümeysa Sila YasarIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR2:08:07
1846Livanur KorucuIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR2:14:58
19234Aysu Öykü DalkilicIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR2:16:47
20946Merve Buse GalipIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR2:21:19
211010Zeyneb GiritliIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR2:23:07
22947Sevval TirisIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR2:24:19
23769Hüdanur YilmazIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:24:40
24941Azra ArolIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR2:29:56
25768Büsra BegdiliIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:33:42
26773Tugçe BalciIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:34:04
27100Selvi SarikayaIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR2:38:56
28770Nisanur AksoyIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:51:23
2944Ayse Nur ArslanIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR2:53:35
30206Ilayda Berivan ToyIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR2:55:08
31101Sena KökçıkaranIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR2:56:53
3214Zeynep Liva PalamutIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR3:06:43
33102Tugbanur SaglamIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR3:19:59
34767Buse YaylaIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR4:04:22
 
871Şeyda ŞekerIMP92 ÖZDEMİR SK.TURmp
942Berna ErginIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURmp
853Mine ErgülerIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURmp
130Zeynep Nur YazıcıIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURmp
1009Zehra KahramanIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTURdnf
433Melek AkgünIMP49 EDOKTURdnf
47Mahmure ÇayirIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURdnf
772Songül PolatIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdnf
45Bilgehan SendulIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURdnf
681Ebru BucakIMP77 LİDER SK.TURdnf
959Özgenur YazıcılarIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTURdnf
593Ece SahinogluIMP69 KANYON GDSKTURdnf
392Rabia YüceIMP42 DİYARBAKIR YAY GENÇLİK VE SPORTURdnf
632Elif Minel EşIMP72 KASTAMONU GSMTURdnf
205Ayşenur ŞenIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURdnf
570Gülnigar BüyüksakalliIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTURdnf
1111Zeliha Nur ArazIMP121 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKTURdnf
1110Duygu YurtIMP121 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKTURdnf
1007Dilan BeytarIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTURdns
391Nur Veşiya GökdereIMP41 DİYARBAKIR GSMTURdns
322Tugba VatanseverIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
267Büşra GüdüIMP21 BEŞİKDÜZÜ YELKEN SK.TURdns
1105Melike TopçuIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
1104İlayda Asena KuruIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
238Zeynep Sude GültekinIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTURdns
870Sena TürkoğluIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdns
642Dilan EktiIMP73 KAYAPINAR HALK EĞT.MERKEZİ GSKTURdns
869Ahsen Sudenaz ÇakırIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdns
730Yagmur Rüya EkeIMP84 NEO DSKTURdns
692Arzu ÖztürkIMP80 MERSİN DALIŞ MERKEZİ SKTURdns
394Zehra İlçiIMP43 DİYARBAKIR YURDUM GSK.TURdns
393Kübra BaranIMP43 DİYARBAKIR YURDUM GSK.TURdns
447Duygu Gökçen BalçıkIMP53 FATİH GSKTURdns
633Saliha Ayşe SaygınIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
944Büsra AlIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdns
 
 
 
E20 (85/85)Status of: 13:469,2 km 240 m
PlStnoNameClubNatTime
1149Sahin DemirIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR1:09:26
2489Talha GündayIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:13:18
3907Ismail KilinçIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR1:16:34
4339Kalender Metehan KayaIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:24:18
5487Samet KössekIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:25:26
6485Hüseyin Cem AtamanIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:29:35
7899Kadir BasarIMP95 PUSAT SK.TUR1:34:34
867Fatih SölenIMP6 ADRENALİN GSKTUR1:35:16
9751Alperen Dursun YildizIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:36:14
1066Abdullah BaykanIMP6 ADRENALİN GSKTUR1:37:30
11900Muhammed Vehbi Y KaratasliIMP95 PUSAT SK.TUR1:39:04
12488Samet BaşaranIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:43:44
13898Ali ErinmezIMP95 PUSAT SK.TUR1:44:10
14755Muzaffer AçıkIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:44:35
15901Ugur OranIMP95 PUSAT SK.TUR1:45:31
161075Emre ÇetinkayaIMP115 YAKAMOZ GSKTUR1:45:49
17752Beytullah ErsinIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR1:49:11
1837Bahadir UçarIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:54:13
19878Deniz ErdoganIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR1:58:29
20949Erdem KardesIMP99 SAFARİ DSK.TUR2:01:13
21480Ahmet Yigit TabakIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:01:32
22484Göktug ÇobanIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:03:04
23882Rodi Berzan ÖzdemirIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR2:03:24
24785Haktan YalçınIMP87 ODTÜ SKTUR2:03:56
25650Yildizhan KarayelIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTUR2:07:24
26784Berke BayraktarIMP87 ODTÜ SKTUR2:07:30
27482Dogukan DuymazIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:12:08
28227Batuhan ErikliIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR2:13:31
29723Mert YıldızIMP84 NEO DSKTUR2:17:45
30183Erdem CanazIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR2:19:23
31429Bedirhan KöseIMP49 EDOKTUR2:19:55
32880Emircan AvciIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR2:20:13
33214Samet UsluIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR2:22:40
341074Can GürgünIMP115 YAKAMOZ GSKTUR2:26:57
35453Emre BozdemirIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR2:31:02
36786Samet ÇetinIMP87 ODTÜ SKTUR2:32:12
371076Yigit TokIMP115 YAKAMOZ GSKTUR2:34:05
38758Umut Can ÇabukIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR2:36:07
39262Burak Halit IslakIMP20 BALIKESİR ODSKTUR2:44:13
40879Ekin Can TasarIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR2:45:01
41563Kadir Çelebi BalverenIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTUR2:56:11
42856Ataberk YıldızIMP91 OYUN GSKTUR3:00:37
43454Furkan MişeIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR3:01:12
44486Rıfat Özgür ÖzerIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR3:07:36
45881Koray AvciIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR3:16:01
46614Yunus Emre DegerogluIMP72 KASTAMONU GSMTUR3:17:02
47954Hüseyin Taha AydinIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTUR3:55:57
48987Asil Ahsen YilmazarslanIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR4:01:49
49562Hasan AksakalIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTUR4:28:10
 
6Abdullah FettahIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTURdnf
782Gökhan ÖmürIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTURdnf
906Batuhan ÜnverIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTURdnf
451Umut YıldırımIMP55 FETHİYE ESK.SK.TURdnf
269İsa ÖzkanIMP22 BEYAZ KULE KOLEJİ SKTURdnf
678Yakub ŞahinIMP77 LİDER SK.TURdnf
428Arap Sevket ÜnalIMP49 EDOKTURdnf
701Mehmet Ali YorgancıIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdnf
481Batuhan AltuntasIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
204Ömer YalçınIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURdnf
215Samet YasarIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdnf
955Soner DurnaoğluIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTURdnf
1036Emrecan BostanIMP109 TRABZON İSTİKLAL SKTURdns
1102İsmail TaşciIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
1101Emirhan GençIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
1064Halil DemirIMP112 UZUNGÖL ADRENALİN DSKTURdns
1103Mustafa AksuIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
265Fahri KulaoğluIMP21 BEŞİKDÜZÜ YELKEN SK.TURdns
213Ahmet Arda ErdalIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdns
378Irfan YilmazIMP38 DENİZLİ GHSKTURdns
313Hasan ÇiftçiIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
150Yalçın Yagiz KüçükIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTURdns
60Hüseyin DoğanIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
59Emirhan ÇelikIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
62Mahmut Gazi GündüzIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
61Ilhami KeserIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
401Tayfun SarıIMP45 DOĞU KARADENİZ DOĞA STİKTURdns
754Hüseyin AydinIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
753Furkan Mert TasçıIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
757Samet BozkurtIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
756Ozan Pir GökçeIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
649Mert KurtIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTURdns
446Sevki Deniz BalçıkIMP53 FATİH GSKTURdns
444Hamza Ali YilmazIMP52 ESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SKTURdns
603Ali Kadir KurtIMP71 KARADENİZ TEKNİK DAĞCILIK İKTURdns
483Erim DestegülIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
 
 
 
K20 (43/43)Status of: 13:467,9 km 220 m
PlStnoNameClubNatTime
1731Zeynep OcakIMP84 NEO DSKTUR1:24:07
2195Özlem ZirekIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:29:28
3242Sümeyra GökcülIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:32:19
4241Özge BozçaIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:36:13
5239Betül EsnerIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:38:35
6240Hilal ArslanIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR1:51:42
7194Ayse Gizem BayramIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR2:10:45
8948Nur Gülnihal ÇakirIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR2:12:29
9406Eda TopbaşIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR2:46:09
10636Zahide ÇölezIMP72 KASTAMONU GSMTUR2:49:42
111080Ilayda KasapIMP115 YAKAMOZ GSKTUR2:52:38
12634Aynur SevinIMP72 KASTAMONU GSMTUR2:53:36
13520Melike AyarIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:56:56
14635Elif ÖzkayaIMP72 KASTAMONU GSMTUR3:04:34
151120Zijan BayırIMP103 SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ SK.TUR3:07:17
16960Fatimate Zehra ÇelikIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTUR3:13:16
17522Sena UsluIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR3:54:55
 
684Fatma YılmazIMP77 LİDER SK.TURdnf
686Zeynep BayındırIMP77 LİDER SK.TURdnf
961Keziban Halise KocabiçakIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTURdnf
434Ayça ÇobanIMP49 EDOKTURdnf
799Özge BabacanIMP87 ODTÜ SKTURdnf
395Leyla DevirenIMP43 DİYARBAKIR YURDUM GSK.TURdnf
683Elifnur ToptaşIMP77 LİDER SK.TURdnf
685Yağmur Aleyna GüntürkIMP77 LİDER SK.TURdnf
1037Gökçe Nur ÇakmakIMP109 TRABZON İSTİKLAL SKTURdns
1011Sabriye KiliçIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTURdns
1106Aleyna ÇakalIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
1107Duygu AtıcıIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
50Basak YürürIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURdns
1069Ayşe Nur TekinIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdns
1070Ruken AkdağIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdns
386Sude CihanIMP38 DENİZLİ GHSKTURdns
519Buket YürekliIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
774Asli HamaratIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
521Meltem EkeIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
643Buket KıiıçIMP73 KAYAPINAR HALK EĞT.MERKEZİ GSKTURdns
682Birsen ÖzerIMP77 LİDER SK.TURdns
801Selenay DemirciIMP87 ODTÜ SKTURdns
913Esra MemişIMP97 RUBA (IRMAK) DSKTURdns
800Rabia Useyma GülhanIMP87 ODTÜ SKTURdns
775Gülüstan YavuzIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
776Kader AtarIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
 
 
 
E21 (123/123)Status of: 13:4610,2 km 260 m
PlStnoNameClubNatTime
1270Orhan KutluIMP23 BOLU BSKTUR1:10:37
2538Cansel SaraçIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:13:15
3536Ahmet KaçmazIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:16:37
4541Harun IslerIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:17:19
569Hasan AkdoganIMP6 ADRENALİN GSKTUR1:19:59
61044Ridvan ÇınarIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR1:20:03
7504Mücahit ÖzkayaIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:22:13
870Huzeyfe SigirciIMP6 ADRENALİN GSKTUR1:22:28
9548Süleyman DemirelIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:23:00
101041Meriç ArazogluIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR1:24:16
11728Mehmet Emin AvcilIMP84 NEO DSKTUR1:24:21
121039Çaglar KasimIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR1:24:50
13495Furkan TopalIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:26:28
141042Muhammed KavakIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR1:27:34
151043Özgür FettahIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR1:28:18
16539Ercan DudakIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:28:53
17808Ilyas AvciIMP88 OKLUBALI SKTUR1:32:31
18491Ahmet Berkan KuzuogluIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:32:53
19540Fatih BodurIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:32:57
20544Israfil KüçüksakalIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:33:28
211040Ibrahim KorIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR1:34:04
22537Ali UçarIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:36:11
23546Nadir Buğra SaygılıIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:37:52
24726Can Hüseyin SapulIMP84 NEO DSKTUR1:38:09
25542Ibrahim ÇıçekIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:38:58
2668Ali UzunIMP6 ADRENALİN GSKTUR1:40:10
27790Fatih AtaliIMP87 ODTÜ SKTUR1:41:53
28533Sadık Fatih ÖzdemirIMP63 İZMİR GAZİEMİR ASK.TUR1:42:04
29725Abdurrahman ÇavdarIMP84 NEO DSKTUR1:43:57
30543Ilyas KarakusIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:45:01
311051Nurettin ÇaliskanIMP111 ULUDAĞOSKTUR1:45:46
32547Ramazan ÇanIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR1:46:37
33789Emre BilirIMP87 ODTÜ SKTUR1:51:43
341065Önder AktimurIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TUR1:52:11
35503Mustafa Yasin BosnaliIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:52:58
36724Abdulkadir KöseogluIMP84 NEO DSKTUR1:53:14
371038Akın ŞenIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR1:54:02
38788Cengizhan SabuncuIMP87 ODTÜ SKTUR1:54:37
39793Koray EskidumanIMP87 ODTÜ SKTUR1:55:05
39494Furkan YavuzIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:55:05
41798Utku UzunIMP87 ODTÜ SKTUR1:55:26
42506Özgür ÖzdemirIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:55:27
431095Gökhan BiçakIMP119 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTUR1:55:30
44908Adem AtesIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR1:57:33
451054Serkan SuralIMP111 ULUDAĞOSKTUR1:57:34
46497Ibrahim Cem ÖzerIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:57:42
47787Bayram Mert AltindagIMP87 ODTÜ SKTUR2:00:42
481096Rüstü BasaranIMP119 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTUR2:00:51
491046Berat BaykalogluIMP111 ULUDAĞOSKTUR2:01:02
50158Caner YildirimIMP13 ANKARA GSMTUR2:01:44
51493Faruk Furkan ReisIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:06:55
52909Erdi ArslanIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR2:07:10
53252Orkun MancırIMP19 BALIKESİR GSKTUR2:07:36
54794Murat ÖztasIMP87 ODTÜ SKTUR2:09:28
551050Mücahit Erkam AltinIMP111 ULUDAĞOSKTUR2:12:44
56498İbrahim Talha ÖzdemirIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:14:57
57679Israfil YildizhanIMP77 LİDER SK.TUR2:15:01
58791Fatih SemizIMP87 ODTÜ SKTUR2:15:06
59163Sayim GökyarIMP13 ANKARA GSMTUR2:16:17
60796Ömer ÇıbikIMP87 ODTÜ SKTUR2:20:53
61492Alper SaydamIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:24:12
62500Mehmet Esat ÖzmenIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:28:39
63151Özgen ÖzdemiroğluIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR2:28:51
641047Engin KarakayaIMP111 ULUDAĞOSKTUR2:31:11
65185Yusuf Emre AydogduIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR2:34:13
66616Muhammet GürtekinIMP72 KASTAMONU GSMTUR2:36:24
67792Furkan GökmenIMP87 ODTÜ SKTUR2:36:47
68507Tarik DoganIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:38:29
691077Ahmet Ulug YamaliIMP115 YAKAMOZ GSKTUR2:42:25
70360Emirhan KotanIMP36 DEMİRSPOR KULÜBÜTUR2:42:57
711055Yasin SeyhanIMP111 ULUDAĞOSKTUR2:44:22
72184Hasan Furkan BaysalIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR2:47:00
731049Hüseyin ÇelikçıIMP111 ULUDAĞOSKTUR2:47:19
741056Yusuf Ozan CanIMP111 ULUDAĞOSKTUR2:50:21
751048Fatih UyanikIMP111 ULUDAĞOSKTUR2:59:36
76565Taha Hayri BagbudarIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTUR3:03:34
77646Sezayi DenizIMP74 KAYSERİ GSMTUR3:15:34
78844Batuhan DuganIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR3:27:37
791108Muammer İnanIMP121 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKTUR3:30:12
 
415Sevki YesilyurtIMP48 EDİRNE GSMTURmp
1066Umut GürcanIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURmp
956Hakan AltinIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTURmp
436Mikail GültekinIMP50 ELAZIĞ GSİM.SKTURmp
387Ömer Metin AvciogluIMP39 DERE TEPE DAĞCILIK DSÇAKTURdnf
957M Serkan DemirIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTURdnf
1052Oguz YildizIMP111 ULUDAĞOSKTURdnf
505Özcan AlIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
988İsmail Burak BiçerIMP105 SOMA LİNYİT SKTURdnf
965Danyal SarıcaIMP101 SGSKTURdnf
564İbrahim GülcüIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTURdnf
582Mustafa Mert ÇetinIMP69 KANYON GDSKTURdnf
142Dogukan AltunIMP11 ALTUN HEDEF GSKTURdnf
275Eray DemircioğluIMP24 BOYABAT YİBO GSKTURdnf
502Muhammet Cahit KulaçIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
501Mert SaraçoğluIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
63Abdülmecit AydinogluIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdnf
797Tolga BozkurtIMP87 ODTÜ SKTURdnf
1084Cihat Batur TuranIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTURdns
1053Ramazan KarakayaIMP111 ULUDAĞOSKTURdns
1094Fatih Tunahan ÖztopIMP119 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTURdns
1067Yasin AyçiçekIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdns
448Emirhan KotanIMP54 FEDERASYONTURdns
403Caner KuçmenIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTURdns
449Mehmet KavazIMP54 FEDERASYONTURdns
496Haldun BozkurtIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
490Ahmet KorkmazIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
379İbrahim GümüşIMP38 DENİZLİ GHSKTURdns
263Ramazan Emre UçarIMP20 BALIKESİR ODSKTURdns
161Enes CeylanIMP13 ANKARA GSMTURdns
289Fatih UygunIMP27 BUCAK GHSKTURdns
357Yakup AlpaslanIMP35 DEĞİRMENDERE DSKTURdns
356Serhat KurulIMP35 DEĞİRMENDERE DSKTURdns
883Mehmet ÖztürkIMP94 PATİKA SK-PATİKTURdns
857Coşkun ÖrenIMP91 OYUN GSKTURdns
950Erkan SezginIMP99 SAFARİ DSK.TURdns
966Suat ErgülIMP101 SGSKTURdns
958Sincan SeyhanIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTURdns
795Mustafa Onur KoçIMP87 ODTÜ SKTURdns
545Musa ErdoganIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTURdns
499Mehmet Can ÖztürkIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
615Abdülkadir KaragülleIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
729Yasar Ismet DemirözIMP84 NEO DSKTURdns
727Hakan KayanIMP84 NEO DSKTURdns
 
 
 
K21 (58/58)Status of: 13:468,6 km 250 m
PlStnoNameClubNatTime
1813Elif Gökçe AvciIMP88 OKLUBALI SKTUR1:24:24
2885Dilek MatyarIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR1:28:35
3472Hilal OruçIMP59 İNEGÖL ORYANTİRİNG GSKTUR1:31:16
4802Dudu ErolIMP87 ODTÜ SKTUR1:32:32
5259Ayşe BozkurtIMP19 BALIKESİR GSKTUR1:37:53
6638Lale Han KiliçIMP72 KASTAMONU GSMTUR1:38:06
7459Selma CabriIMP57 GÜLHANE SAĞLIK GENÇLİK SKTUR1:53:34
8173Öznur ÇağlarIMP13 ANKARA GSMTUR1:54:33
91060Hicret KumalarIMP111 ULUDAĞOSKTUR1:59:49
10554Sibel AkcaIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR2:00:03
11637Eda Nur ÇelekIMP72 KASTAMONU GSMTUR2:02:05
12552Emine DereliIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR2:02:09
13410Yasemin ÖzgülerIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR2:02:48
14409Sibel YıldızIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR2:06:33
15805Tugçe GölgeliIMP87 ODTÜ SKTUR2:07:14
16963Seda SimsekIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTUR2:10:18
17553Kübra AltunIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR2:10:33
18523Mehtap DuranIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:13:04
191061Merve TürksoyIMP111 ULUDAĞOSKTUR2:13:18
20198Saniye YayIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR2:13:36
21804Sena PamukIMP87 ODTÜ SKTUR2:17:44
22407Gülsah Bircan AkpinarIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR2:29:52
23526Zeynep AbaliIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:31:15
24803Nazli ÖzkocaIMP87 ODTÜ SKTUR2:32:45
25458Hilal SökerIMP57 GÜLHANE SAĞLIK GENÇLİK SKTUR2:35:08
261098Meral CincilIMP119 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTUR2:36:46
27197Hümeyra Nur DemirIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR2:37:30
28806Yesim AydinaIMP87 ODTÜ SKTUR2:45:06
291097Esin ÖzcanIMP119 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTUR2:50:03
301112Fatma ErişIMP121 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKTUR2:56:14
31525Yagmur DursunIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR3:20:22
 
964Selin SezerIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTURdnf
397Saadet GüneşIMP43 DİYARBAKIR YURDUM GSK.TURdnf
687Melike TuranIMP77 LİDER SK.TURdnf
1059Fatma ÜstünIMP111 ULUDAĞOSKTURdnf
302Hülya YalçınIMP29 BURSA OSKTURdnf
594Selin ElgünIMP69 KANYON GDSKTURdnf
396Fatıma KeklikIMP43 DİYARBAKIR YURDUM GSK.TURdnf
1071Kezban TaşIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdnf
716Selma KaçarIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdnf
51Betül YılmazIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURdnf
524Senanur YilmazIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdnf
471Büsra AkkusIMP59 İNEGÖL ORYANTİRİNG GSKTURdns
967Aynur KelpetinIMP101 SGSKTURdns
390Hilal OktarIMP40 DİYARBAKIR ASKTURdns
1115Cennet KurtIMP122 ZİGANA DGSKTURdns
353Esra VarolIMP33 ÇGMYÖN GSKTURdns
408Merve KurtIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTURdns
473Rabia Nur ArtunIMP59 İNEGÖL ORYANTİRİNG GSKTURdns
812Ayse Akın ÖzdemirIMP88 OKLUBALI SKTURdns
243Rahime SözbirIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTURdns
715Müge DagdelenIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
604Aslihan SuIMP71 KARADENİZ TEKNİK DAĞCILIK İKTURdns
914Beyza Nur KöroğluIMP97 RUBA (IRMAK) DSKTURdns
962Beyza YıldırIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTURdns
886Elif Eren AksoyIMP94 PATİKA SK-PATİKTURdns
196Betül AhiskaliIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTURdns
65Songül DolaşIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
 
 
 
E35 (29/29)Status of: 13:467,2 km 210 m
PlStnoNameClubNatTime
1168Ismail KendüzlerIMP13 ANKARA GSMTUR1:08:05
2414Sedat CaferogluIMP47 EDİRNE DSKTUR1:16:46
3416Muhterem BulutIMP48 EDİRNE GSMTUR1:25:20
4690Barış DerinceIMP79 MALATYA GSMTUR1:29:42
5680Oguz Kaan TuranIMP77 LİDER SK.TUR1:53:04
6340Ekrem DenizIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR1:58:32
7352Mustafa Serkan ÖzmenIMP33 ÇGMYÖN GSKTUR2:03:41
81116Ilker AçıkIMP123 ZONGULDAK GSMTUR2:05:43
9474Hasan Kaan EzikIMP60 İSTANBUL DOĞA SKTUR2:12:51
101072Sedat SağınçIMP114 VAN GSMTUR2:18:01
11456Mehmet Ali EkincioğluIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR2:23:57
12824Erkan IyigünIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR2:37:20
13455Haci YıldızIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR2:41:33
14566Çağlar KaraemirIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTUR2:55:12
15341Murat RasimIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR3:02:39
 
583Necati ÇıbikIMP69 KANYON GDSKTURmp
863Bülent SönmezIMP92 ÖZDEMİR SK.TURmp
437Hasan Halil SansarIMP51 ERDEMLİ SKD.TURdnf
117Haydar AsanIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
118Muhammet ErköseIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
931Cem GündogduIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdns
115Deniz ŞekerIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
116Hakan UludağIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
167Aydogan AksaçIMP13 ANKARA GSMTURdns
430Mehmet AçıkelIMP49 EDOKTURdns
470Tarik SekerIMP59 İNEGÖL ORYANTİRİNG GSKTURdns
573Mehmet TekerekIMP68 KAHRAMANMARAŞ GSMTURdns
355Duran TorbaciogluIMP34 ÇORUM GSKTURdns
389Murat ÇavasIMP40 DİYARBAKIR ASKTURdns
 
 
 
K35 (13/13)Status of: 13:465,4 km 190 m
PlStnoNameClubNatTime
1131Gülcan Mocuk DurakIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR1:19:38
2527Emel Seçer YilmazIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:23:19
3595Ekaterina KulekciIMP69 KANYON GDSKTUR1:41:41
4873Ferhan ÇenberIMP93 PAN DDSKTUR1:43:20
5992Dilek KuruçayIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR1:48:53
6874Itir UzIMP93 PAN DDSKTUR1:54:40
7201Senay IlbogaIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:56:44
8199Dilek AytenIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:57:32
9200Duygu ÖzmenIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR2:13:35
10732Ayla SaraçogluIMP84 NEO DSKTUR2:24:42
11993Nursel DüzdemirIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR3:00:16
 
440Sebahat Bahçeci SansarIMP51 ERDEMLİ SKD.TURdns
689Münevver KumruIMP78 LYKİA İZCİLİK DSKTURdns
 
 
 
E40 (21/21)Status of: 13:466,3 km 190 m
PlStnoNameClubNatTime
11045Elvan IlbogaIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR1:00:53
21001Ali SariIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:13:40
3510Refik Zekai DiriIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:14:25
4508Bülent SahinIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:21:54
5702Baris GöztasIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR1:35:20
6509Feridun TakisIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:36:39
7864Fatih AvşarIMP92 ÖZDEMİR SK.TUR1:56:13
8709Salih ÇakirIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR2:03:00
9143Murat AyanogluIMP11 ALTUN HEDEF GSKTUR2:03:44
107Mahmut ŞahinIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR2:24:45
11465Mesut ÖzdemirIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR2:48:06
12705Cumali KaracaIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR3:08:39
 
707Mehmet ErgelenIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
64Mehmet UluerIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
708Nuri DagdelenIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
663Ozan ÇelikIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdns
186Kenan AksinIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTURdns
475Firat SungurIMP61 İSTANBUL GSMTURdns
706Mahmut KüçükogluIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
704Cengiz KaçarIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
703Bülent ÜlkürIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
 
 
 
K40 (13/13)Status of: 13:465,2 km 180 m
PlStnoNameClubNatTime
1530Cemile UstaIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:33:39
2669Gülcan ÇelikIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR1:50:08
3528Banu KiliçogluIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:56:45
4531Nurcan Apaydin TakisIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:14:10
5529Canan Yildiz SahinIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR2:22:46
6435Günseli ÖzIMP49 EDOKTUR2:57:52
7639Gülcan BaşaranIMP72 KASTAMONU GSMTUR3:03:51
8875Sibel TerlankuşIMP93 PAN DDSKTUR4:25:12
 
441Habibe SuIMP51 ERDEMLİ SKD.TURmp
815Nihal ÖzçelikIMP88 OKLUBALI SKTURdns
814Gülsen AvciIMP88 OKLUBALI SKTURdns
532Sermin KaraagaçIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
287Sevgi UygunIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTURdns
 
 
 
E45 (35/35)Status of: 13:465,7 km 190 m
PlStnoNameClubNatTime
1253Satılmıs DalboyIMP19 BALIKESİR GSKTUR1:08:50
2291Tanzer DursunIMP28 BURSA HEDEF GDSKTUR1:09:28
31087Suat IpekogluIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR1:10:38
4511Ali ÇelebiIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:11:54
5152Cengiz AltunIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR1:12:17
6189Öner ÖzmenIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:15:57
71082Tarik ÖzmarIMP116 YALOVA GSMTUR1:21:59
8515Orhan ÇavuşIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:22:57
9974Mehmet ArıkökIMP104 SİVAS GSMTUR1:23:58
10188Murat Türker NazliakaIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:25:44
11910Kemal KorkmazIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR1:29:09
12512Ercüment UstaIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:33:34
13187Ibrahim EravciIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR1:35:57
141085Hüseyin DoganIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR1:50:43
151086Kudret GökbulutIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR2:00:08
16584Ali ElgünIMP69 KANYON GDSKTUR2:08:33
17975Tayfun ÇağanIMP104 SİVAS GSMTUR2:12:04
18457Mehmet ÜveyikIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR3:12:36
 
574Cahit ErgüvenIMP68 KAHRAMANMARAŞ GSMTURmp
933Serkan SürmeliIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURmp
932Ali Osman ÖzcanliIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdnf
290Serdar ÖzelerIMP28 BURSA HEDEF GDSKTURdnf
557Haci Veli KalmisIMP66 KAHRAMANMARAŞ DAĞ. AKK.TURdnf
1117Ercan TilkicikIMP123 ZONGULDAK GSMTURdns
513Mehmet Berkay KiliçogluIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
280Necati DarakçıIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTURdns
169Ömer DedeIMP13 ANKARA GSMTURdns
1088Tacettin UlusoyIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTURdns
1034Kadir AltınnurIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
809Mehmet Zeki ÖzçelikIMP88 OKLUBALI SKTURdns
651Tunç Hüseyin HeybetliIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTURdns
585Tamer DoganIMP69 KANYON GDSKTURdns
1033Hasan AkgülIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
514Mükremin Güven SolmazIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
516Tamer KaraagaçIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
 
 
 
K45 (7/7)Status of: 13:464,8 km 180 m
PlStnoNameClubNatTime
1369Emine ÖztürkIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR1:15:59
2294Nilüfer DursunIMP28 BURSA HEDEF GDSKTUR1:56:13
3876Aysegül ÖvünçIMP93 PAN DDSKTUR1:58:29
4670Neval IlkerengilIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR2:08:41
5223Nazan TemizkanIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR2:31:05
6224Serap AtarIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR2:39:23
 
1081Nuran DemirerIMP115 YAKAMOZ GSKTURdns
 
 
 
E50 (15/15)Status of: 13:465,4 km 180 m
PlStnoNameClubNatTime
1710Ahmet YasarIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR1:09:06
2517Aret ArapoğluIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:14:06
31057Necati KülahsizIMP111 ULUDAĞOSKTUR1:24:07
41118Abdullah TuranIMP123 ZONGULDAK GSMTUR1:26:26
5872Aytekin SöylemezIMP93 PAN DDSKTUR1:32:44
6534Ömer Bilgen ÖzdemirogluIMP64 İZMİR GSMTUR1:33:27
7106Mustafa AygünIMP9 AKUT SKTUR1:35:06
81119Recep KiyisinIMP123 ZONGULDAK GSMTUR1:39:48
9107Rahim IlgenliIMP9 AKUT SKTUR1:44:20
10105Armağan BazIMP9 AKUT SKTUR2:06:11
111079Suray DuranIMP115 YAKAMOZ GSKTUR2:10:49
121078Serdar HacımusalarIMP115 YAKAMOZ GSKTUR2:30:59
13438Mehmet GüzelIMP51 ERDEMLİ SKD.TUR2:41:35
 
845Mustafa KöseliIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
1035Adem BayramIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
 
 
 
K50 (8/8)Status of: 13:464,9 km 160 m
PlStnoNameClubNatTime
1596Gülhan EmiroğluIMP69 KANYON GDSKTUR2:20:19
2156Gülseker AltunIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR2:21:24
3911Huriye KorkmazIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR2:24:16
4694Fatma KaraIMP81 MERSİN GSKTUR2:51:15
515Emine BulutIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR2:54:33
 
558Hidayet Çagla KalmisIMP66 KAHRAMANMARAŞ DAĞ. AKK.TURdnf
110Hülya YücebaşIMP9 AKUT SKTURdns
388Mine AvciogluIMP39 DERE TEPE DAĞCILIK DSÇAKTURdns
 
 
 
E55 (15/15)Status of: 13:465,1 km 180 m
PlStnoNameClubNatTime
1404Ertun YildizliIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR1:06:27
21093Yakup TuranIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR1:23:30
3109Mehmet Çetin SimsitIMP9 AKUT SKTUR1:25:34
4518Kemal ÖzdemirIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR1:41:41
51089Ahmet ÇeltikIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR1:45:09
6405Mustafa ArisIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR1:51:18
7365Hilmi MertIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR1:52:09
81092Soner YaziciIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR1:56:12
9693Ertan KaraIMP81 MERSİN GSKTUR2:33:59
101090Erdogan GünerIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR2:57:34
111091Nihat KöksalIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR3:04:21
 
587Muhlis ErkmenugurIMP69 KANYON GDSKTURdnf
108Ibrahim YücebasIMP9 AKUT SKTURdns
567Erol YurdalanIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTURdns
586Bülent BaklaciIMP69 KANYON GDSKTURdns
 
 
 
K55 (8/8)Status of: 13:464,9 km 160 m
PlStnoNameClubNatTime
1412Nuriye UzuncanIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR2:06:56
2807Ayse Petek BingölIMP87 ODTÜ SKTUR2:18:09
3411Nigar BozIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR2:20:57
4597Fatma EmirogluIMP69 KANYON GDSKTUR2:22:58
5598Fidan KaraIMP69 KANYON GDSKTUR2:37:14
 
535Sidika ÖzdemirogluIMP64 İZMİR GSMTURmp
688Nalan ÖzdemirIMP77 LİDER SK.TURdnf
717Ayse AydinogluIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
 
 
 
EYB Çocuk (31/33)Status of: 13:463,3 km 110 m
PlStnoNameClubNatTime
1366Toprak IlkarIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR35:42
2318Vehbi CalayırIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR41:55
31194Ali Berkay ŞimşekIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR42:10
4299Ugur Batu YalçınIMP29 BURSA OSKTUR43:16
51198Koray ÖzmenIMP54 FEDERASYONTUR44:16
6314Abdülsamet KarakurtIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR44:45
785Yusuf ÇelikIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR46:52
8300Yaşar Eren DemirIMP29 BURSA OSKTUR53:24
9617Mehmet Doruk HasdedeoğluIMP72 KASTAMONU GSMTUR53:31
1083Müslüm DoğanIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR55:38
111188Zeynep BilikIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR1:03:59
1281Berat AltunsözIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR1:07:44
13618Eymen İsmailoğluIMP72 KASTAMONU GSMTUR1:11:16
1484Süleyman Can DemirIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR1:27:35
151201Ahmet Tuna ÜveyikIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR1:37:19
161199Salih TokmakoğluIMP54 FEDERASYONTUR2:01:03
171202Ertuğrul samet ÜveyikIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR2:01:26
 
1189Musafa ÖzIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURmp
902Kubilay KaratasliIMP95 PUSAT SK.TURmp
317Samet AnkaralıIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdnf
1208Ömer ÇayIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
1200Fahreddin SincanlıoğluIMP54 FEDERASYONTURdns
121Emir IlıkçayIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
122Kağan GülbilIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
119Alperen YılmazIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
120Demirkan BakarIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
315Ahmet ÖzmantarIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
342Tarık ÜstündağIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTURdns
664Yavuz Alp ÇelikIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdns
316Mehmet Akif UlutaşIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
82Murat HancılarIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdns
 
 
 
KYB Çocuk (15/15)Status of: 13:463,3 km 110 m
PlStnoNameClubNatTime
1599Mariia FedorovaIMP69 KANYON GDSKTUR34:42
2832Basak YilmazIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR37:31
31193Hazal IşıkIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR44:15
41012Fatma Sude SariIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR45:42
5103Ecrin YazıkIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR47:04
61203Ayşe TokgözIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR1:05:23
71190Ervin ErsoyIMP72 KASTAMONU GSMTUR1:09:12
81192Melis KılıçIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR1:14:44
91197Ela İlboğaPARDUS GSK1:43:05
 
134Göksu ŞekerIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
133Emine GözeIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
132Doga ErköseIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
671Fatma Melek GürgenburanIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdns
324Nisanur CanIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
323Esma UlutaşIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
 
 
 
EYB Yetişkin (38/43)Status of: 13:463,3 km 110 m
PlStnoNameClubNatTime
1123Alperen TütenIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR24:22
21204Ömer Faruk ÇilPARDUS GSK28:18
31207Murat TurnaIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR29:22
41127Hmza UçarIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR30:32
5719Ugur AdigüzelIMP83 MUĞLA HERKES İÇİN SKTUR35:04
6951Hayati Vatan EraslanIMP99 SAFARİ DSK.TUR36:28
71187Metin DeğirmenciIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR36:53
81130Oğuzhan SatılmışIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR36:57
91191Onur AksakalIMP111 ULUDAĞOSKTUR38:27
10718Atakan KayaIMP83 MUĞLA HERKES İÇİN SKTUR39:03
11439Mehmet GülburnuIMP51 ERDEMLİ SKD.TUR39:25
121058Veysel İlhan SayanIMP111 ULUDAĞOSKTUR40:56
13124Okan CengizIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR43:16
141129Metehan DemirciIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR43:32
15849Mehmet KesIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR45:00
16466Muhammet Emin YağlıIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR47:45
17450Mevlüt ÇekirdekciIMP54 FEDERASYONTUR48:21
18848Beytullah ÇavdarIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR48:46
191183Görkem SarıkayaIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR49:06
201205Osman AygülIMP84 NEO DSKTUR49:19
211128Rıfat KahramanIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR54:21
221131Ceyhun ÇobanIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR55:14
23850Mevlüt SeyfiIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR55:28
241182Ali İhsan YılmazIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR58:00
25846Ahmet KaraburçIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR1:40:25
261126Bülent SoyalpIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR2:17:27
 
858Nazım Numan KütükIMP91 OYUN GSKTURmp
1195Mehmet GülenIMP74 KAYSERİ GSMTURmp
1196Erkan ÖcalIMP74 KAYSERİ GSMTURmp
207Celal BasaranIMP16 ARTSAM KOLEJİ SPOR KULÜBÜTURdns
619Oguzhan UlusIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
125Sefa PolatIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
126Yasin ÖztürkIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
1186Ömer Faruk ÇilPARDUS GSKdns
666Kemal KaplanIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdns
847Ahmet Furkan YoldasIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
1185Koray ÖzmenPARDUS GSKdns
665Fahri GürgenburanIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdns
 
 
 
KYB Yetişkin (33/35)Status of: 13:463,3 km 110 m
PlStnoNameClubNatTime
11123Eylül Selen YıldırımIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR36:39
2720Duygu ÖzerIMP83 MUĞLA HERKES İÇİN SKTUR43:52
3139Şükriye MollaIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR44:07
41122Saime KayaIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR46:26
5138Sedanur KoçIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR49:41
6135Hesna Aslıhan CengizIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR53:09
753İlayda TürkmenIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR53:55
8442Yeşim GülburnuIMP51 ERDEMLİ SKD.TUR55:52
9968Güllü Nesibe KutlutürkIMP102 SİİRT GSMTUR59:00
1052Dilek DemirelIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR1:00:40
11136Melike DumanIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR1:02:43
12137Saniye GümüşIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR1:07:40
131062Ceren BaykaloğluIMP111 ULUDAĞOSKTUR1:11:40
141014Fatma SariIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:15:39
151015Hilal Begüm AksarIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR1:15:58
161209Handan Gülgün TepeIMP104 SİVAS GSMTUR1:23:56
17721Sevim SevinçIMP83 MUĞLA HERKES İÇİN SKTUR1:27:05
181063Nurhayat CanIMP111 ULUDAĞOSKTUR1:27:46
191125Zeynep GünayIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR1:54:03
20413Hüdane KurtIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR2:54:33
 
571Zeynep ÖzdemirIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTURmp
1124Dilara ErtaşIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
1206Zeynep AçarIMP84 NEO DSKTURdns
1184Huri ErdoğanIMP54 FEDERASYONTURdns
176Meryem GökyarIMP13 ANKARA GSMTURdns
1121Melike BilirIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
1013Esma SarıkayaIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTURdns
673Tayyibe Demet GürgenburanIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdns
912Güler ÖrenIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTURdns
672Demet KaplanIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdns
833Zehra BaşarIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTURdns
640Halime GeziciIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
641Nuran GeziciIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
 
 
 
TSK E (44/44)Status of: 13:467,6 km 210 m
PlStnoNameClubNatTime
11175AYHAN BİKİRKARA ASTSB MYO1:04:55
21176ONUR DEMİRCİKARA ASTSB MYO1:07:25
31145NAZIM MUSLUHAVA ASTSB MYO1:09:43
41171KORAY ŞAHİNKARA ASTSB MYO1:10:20
51173DAVUT ÇINARKARA ASTSB MYO1:14:01
61158DAVUT NAMALANMSÜ KHO1:16:26
71170OĞUZHAN ÖZENÇKARA ASTSB MYO1:17:43
81174ONUR ALTINKARA ASTSB MYO1:19:38
91161YUSUF DEMİRCİMSÜ KHO1:19:42
101177CEM OKURF-KARA ASTSB MYO1:21:58
111152BURHAN KONUKF-HAVA ASTSB MYO1:22:00
121148HÜSEYİN AKSOYHAVA ASTSB MYO1:23:04
131160CEBRAİL KARINLIMSÜ KHO1:23:08
141150KEREM UZUNHAVA ASTSB MYO1:23:10
151156MEIRBEK OYUSSEMBAYEVMSÜ KHO1:25:34
151162UĞUR NADULLUMSÜ KHO1:25:34
171178HASAN AKSUF-KARA ASTSB MYO1:27:27
181179HASAN BEYAZF-KARA ASTSB MYO1:27:35
191146EMRE DOĞUŞ KÖSEHAVA ASTSB MYO1:27:37
201136ENES BEĞDEŞMSÜ HHO1:28:31
211147FURKAN TOPALHAVA ASTSB MYO1:29:03
221172CENK ÖZGÜLERKARA ASTSB MYO1:30:28
231137MUSTAFA FURKAN ALTUNDAĞMSÜ HHO1:31:21
241149ÇAĞRI AKGÜNHAVA ASTSB MYO1:31:51
251143A. MUHAMMED GÜNERF-MSÜ HHO1:31:55
261157YILMAZ METİNMSÜ KHO1:33:12
271180DOĞUKAN KOÇF-KARA ASTSB MYO1:33:39
281135HASAN BASRİ AĞDUKMSÜ HHO1:34:10
291151HASAN KESKİNF-HAVA ASTSB MYO1:34:26
301133BARIŞ ÜNALMSÜ HHO1:34:50
311144OSMAN ÇETİNKAYALIHAVA ASTSB MYO1:36:19
321134TAHA ALP ELMAMSÜ HHO1:38:11
331138NESİMİ HANÇERLİMSÜ HHO1:38:14
341153ASIMCAN VARLIKF-HAVA ASTSB MYO1:38:48
351163YUNUS EMRE GÜLF-MSÜ KHO1:40:05
361159CAVİDAN ISMAILZADEMSÜ KHO1:44:39
371140RECEP TATLIF-MSÜ HHO1:51:40
381142MEHMETHAN BAHTİYARF-MSÜ HHO1:52:45
391154BURHAN ŞENGÜLF-HAVA ASTSB MYO1:55:04
401132ATİLLA EMRE AKATAMSÜ HHO1:57:31
411141MEHMET ERŞENF-MSÜ HHO1:58:52
421139KADİR BERK ÖZÇELİKF-MSÜ HHO2:42:47
 
1155ERTUĞRUL FATİH ÇELİKF-HAVA ASTSB MYOmp
1181ÖMER TOSUNOĞLUF-KARA ASTSB MYOdns
 
 
 
TSK K (6/6)Status of: 13:465,5 km 190 m
PlStnoNameClubNatTime
11164MÜBERRA ÖZTÜRKMSÜ KHO1:17:32
21165AZRA NUR ÇOŞKUNMSÜ KHO1:48:42
31168ZEYNEP KUZUOĞLUF-MSÜ KHO1:49:20
41169BUSENUR KÖKVERF-MSÜ KHO1:51:35
51167MEDİNE HOŞMSÜ KHO2:19:21
61166RANA AYIKMSÜ KHO2:29:28