TÜRKİYE ORYANTİRİNG ŞAMPİYONASI 2019 SİVASPaz 21.04.2019 13:48
Preliminary results - SİVAS ŞEHİR MERKEZİ-SÜRATcreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
E16 (204/204)Status of: 13:482,1 km 20 m
PlStnoNameClubNatTime
1655Ayberk KeskinIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR11:22
2250Orbay Fatih YıldızIMP19 BALIKESİR GSKTUR11:23
3246Enes ÇetinIMP19 BALIKESİR GSKTUR11:26
4654Anıl IşıksoyIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR11:28
5248Hüseyin ŞahanIMP19 BALIKESİR GSKTUR11:38
6328Berke BasözIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR11:42
7177Mehmet Deniz AltenIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR11:46
8923Kudret TürkmenogluIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR11:48
9247Halil ÖzdemirIMP19 BALIKESİR GSKTUR11:52
9656Bora Ugur ÖzkaranfilIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR11:52
11178Orkunt TekIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR11:54
12610Turgut KöseIMP72 KASTAMONU GSMTUR12:14
13146İbrahim DemirIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR12:18
14647Ali Nihat ÖkmenlerIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTUR12:31
15820Salim Esat AtaIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR12:42
16995Ali Eren SariIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR12:45
17921Kerem AktasIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR13:00
184Tayyip GünalIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR13:09
19335Nurettin Arda DedeIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR13:10
19295Ahmet ÖzbeyIMP29 BURSA OSKTUR13:10
21327Barkin DogrusözIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR13:11
22920Hasan TütüncüIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR13:24
23658Hüseyin Emre KaymakçıIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR13:37
24697Mehmet Sahin OrtaçIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR13:40
25997Celal KiliçIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR13:42
26854Ayberk GörmüşIMP91 OYUN GSKTUR13:49
27577Taha Okan FidanIMP69 KANYON GDSKTUR13:52
28104Burak YamanIMP8 AKHİSAR GÜCÜ S.K.TUR13:55
29660Umut Devrim IlkerengilIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR13:57
30778Yigit Can AltinayIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTUR13:59
31476Can Toprak SahinIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR14:03
31332Emre MüjdeciIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR14:03
33329Deniz ŞahinIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR14:04
34916Alperen TutarIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR14:05
35334Güney ÖzkulIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR14:20
36996Berkay KesginIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR14:24
37363Kinay GültanIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR14:25
38141Taha Mustafa AvcıoğluIMP11 ALTUN HEDEF GSKTUR14:26
39836Kasim AritiIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR14:28
40926Ömer Faruk TürkmenogluIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR14:47
41337Utku ÇiçekIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR14:48
42296Bakihan OrduIMP29 BURSA OSKTUR14:59
43890Hasan Hüseyin YilmazIMP95 PUSAT SK.TUR15:03
4416Tunahan UçakIMP2 ADANA MSKTUR15:04
45297Emre KirgilIMP29 BURSA OSKTUR15:05
45998Yunus Eren YakınIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR15:05
47333Eren Berk EraslanIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR15:13
48245Barış YörükIMP19 BALIKESİR GSKTUR15:14
49477Deniz Cem SahinIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR15:23
50326Aras SamukIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR15:24
51978Kamil Efe EkizIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR15:27
511Burak GüllüIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR15:27
53837Muhammed Emin KiranIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR15:31
54735Deniz DündarIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR15:33
55927Özdemir KerkitIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR15:36
5628Metehan SoykanIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR15:38
57370Çetin GümüşIMP38 DENİZLİ GHSKTUR15:44
58893Onur ÖzbaliIMP95 PUSAT SK.TUR15:51
59112Semih ÇakmakIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR15:57
60249Onur ÇagenIMP19 BALIKESİR GSKTUR15:58
6127Çaglar ErtemIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR16:00
6276Hamit Erdem KahramanIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR16:04
63779Yunus Kaan GeçgelIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTUR16:12
64657Erol AltiokIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR16:13
65834Abdulkadir SakarIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR16:14
66271Hamdi YilmazIMP24 BOYABAT YİBO GSKTUR16:20
67336Onur IslamIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR16:28
68362Görkem YavasIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR16:32
69331Ege RasimIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR16:38
69417Arhan AtakutIMP49 EDOKTUR16:38
71741Onay HanilçeIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR16:41
72891Ismail YaziciIMP95 PUSAT SK.TUR17:05
73179Volkan ÖzmenIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR17:13
7479Samet ArslanIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR17:22
75889Burak Gazi AticiIMP95 PUSAT SK.TUR17:28
75310Orhan UralIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR17:28
77736Engin KurtIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR17:29
78819Mehmet GemiciIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR17:54
7978Safa TaktaIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR17:55
80373Hasan BiçerIMP38 DENİZLİ GHSKTUR17:58
81361Barış KayadibiIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR18:01
82374Mert GüdücüIMP38 DENİZLİ GHSKTUR18:10
83364Toprak KayadibiIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR18:11
8422Muhammed Emir BingölIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTUR18:12
8574Emirhan TemelözIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR18:22
8680Toprak Can ÇetinkayaIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR18:26
87925Metehan AvciIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR18:30
88575Ali Berk KolcuIMP69 KANYON GDSKTUR18:33
89606Erdem KabaIMP72 KASTAMONU GSMTUR19:21
90272Hasan Emre KabalIMP24 BOYABAT YİBO GSKTUR19:26
91306Burak AkkoyunIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR19:30
91325Altar Ilgaz TuzcuogullariIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR19:30
93209Can Ege YildizIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR19:38
94835Ali ÇolakIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR19:49
95309Kazim Cenkay ImalIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR19:52
96307Burak Can ÇakırIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR20:02
97917Bahadir Hasan BörekçıIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR20:14
98605Abidin GetiriciIMP72 KASTAMONU GSMTUR20:20
99924Mert ÇolakIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR20:37
10071Alptug AlbayrakIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR20:44
10117Yusuf Kaan AslanIMP2 ADANA MSKTUR20:58
102976Berkay GevenIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR21:00
103738Mertcan ErogluIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR21:05
104659Tankut YavaşIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR21:12
105576Erdem KumasIMP69 KANYON GDSKTUR21:16
10623Özcan YildirimIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTUR21:20
107980Özgür ÖztürkIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR21:21
108555Berkan DaşçıIMP66 KAHRAMANMARAŞ DAĞ. AKK.TUR21:27
109740Muhammet Samet KezerIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR21:37
110420Erkam Can YapıcıIMP49 EDOKTUR21:47
111274Yakup DemirIMP24 BOYABAT YİBO GSKTUR21:51
112919Caner KurtIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR21:58
113818Demirhan DemirIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR22:08
114208Bilgekagan OkurIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR22:49
115560Mehmet Ali KalmisIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTUR23:00
116418Berkay YurdagülIMP49 EDOKTUR23:13
11720Erolcan AslanIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTUR23:20
118260Yılmaz ErolIMP20 BALIKESİR ODSKTUR23:22
119734Alperen KolayIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR23:34
12021Gökay ArslanIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTUR23:58
121460Ata KılınçIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR24:03
122894Taha UlasIMP95 PUSAT SK.TUR24:20
123424Yigit Ferhat ÖzdemirIMP49 EDOKTUR24:36
124578Utku ErdönmezIMP69 KANYON GDSKTUR24:51
125305Ali DeligözIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR24:54
12675Emirhan BiçerIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR25:24
127375Samed ŞaylanIMP38 DENİZLİ GHSKTUR25:25
128372Enes AltıntaşIMP38 DENİZLİ GHSKTUR25:47
128602Batuhan KaragüllüIMP71 KARADENİZ TEKNİK DAĞCILIK İKTUR25:47
130821Yusuf Emre ÖzyürekIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR26:48
131922Kubilay KaradenizIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR26:50
132556Erbay TemizIMP66 KAHRAMANMARAŞ DAĞ. AKK.TUR26:58
13377Hidir AyazIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR27:20
134838Nizamettin MazıIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR27:25
135461Murat BuğdaycıIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR27:30
1361023Emirhan ErogluIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TUR27:58
13729Yigit KaradayiIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR28:00
138915Ahmet TiryakiIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR28:18
13924Yusuf GelmezIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTUR28:20
140977Doğukan KöseIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR28:37
14073Efe HocaoğluIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR28:37
1421021Cabir KayaIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TUR28:47
143147Yüksel Kayra BasogluIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR28:55
143737Göktug BugrukIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR28:55
145423Uzzer IncecikIMP49 EDOKTUR29:17
146918Berat KayaIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR31:03
147419Ege Can OkIMP49 EDOKTUR32:30
148777Melih ÖztürkIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTUR32:44
1491029Yasin GünIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TUR33:49
1502Erdem Sacid YılmazIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR34:21
151464Yunus Emre ErişIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR38:46
152559Ahmet ÇobanIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTUR39:15
153376Üzeyir Deniz AçıkgözIMP38 DENİZLİ GHSKTUR39:58
154113Yusuf ŞahbazIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR41:05
155981Umut CoşkunIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR47:10
156422Osman Nuri DoğanIMP49 EDOKTUR48:51
15772Efe KayurtganIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR49:55
158572Yusuf ErgüvenIMP68 KAHRAMANMARAŞ GSMTUR52:54
159462Mustafa ÇiçekIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR53:31
1601026Sahin SezerIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TUR53:59
161273Umut SezenIMP24 BOYABAT YİBO GSKTUR1:02:20
162979Ömer Ali ÖzdilliIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR1:04:28
 
817Berat Buğrahan TonyalıIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTURmp
398Gökhan KahveciogluIMP44 DOĞA GSKTURmp
892Mustafa Berk DemirtasIMP95 PUSAT SK.TURmp
463Mustafa Azad KayaIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTURmp
1024Eren ÇaglarIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURmp
609Osman Nuri KesercioğluIMP72 KASTAMONU GSMTURmp
994Ahmet PolatIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTURmp
3Eren ErdoğanIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTURmp
816Berat ÖztürkIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTURmp
371Danila ÇaparIMP38 DENİZLİ GHSKTURmp
839Ugur Can ErdoganIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURmp
1113Emre KasapIMP122 ZİGANA DGSKTURdns
1025Halil ÖztürkIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
445Mustafa Doğan BalçokIMP53 FATİH GSKTURdns
55Ibrahim Ethem GündüzIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
1027Samet SanIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
1028Semih SariIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
54Abuzer Gaffar ŞahinIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
1022Emir Erdal AvşarIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
600Hasan Emre SarpIMP70 KARAAĞAÇ SKTURdns
739Muhammet ÖzçelikIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
742Yusuf Berat ÖzbayIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
421Oğuzhan KahveciIMP49 EDOKTURdns
443Mehmet Buğra SilenIMP52 ESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SKTURdns
601Metehan ÖzgünIMP70 KARAAĞAÇ SKTURdns
695Cem KaracaIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
696Kemal TutamanIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
733Ali BayramIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
607Görkem GezerIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
608Hakan DemirbaşIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
399Hazar SayikogluIMP44 DOĞA GSKTURdns
145Ali Hamza BeyazIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTURdns
210Eren KesenIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdns
144Ahmet Toygar KerimIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTURdns
111Kerem KayaIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
140Salih Efe KayaIMP11 ALTUN HEDEF GSKTURdns
211Kaan Niyazi SezginIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdns
330Efe Turgut ÖzenIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTURdns
888Berat Bugra SagkolIMP95 PUSAT SK.TURdns
308Eren Kadir PaluluogluIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
244Ahmet Emre AlamanIMP19 BALIKESİR GSKTURdns
298Eray AydinIMP29 BURSA OSKTURdns
 
 
 
K16 (159/159)Status of: 13:481,9 km 20 m
PlStnoNameClubNatTime
1229Esma MelleIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR10:40
2344Beyza Nur KaplanIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR11:08
3810Bahar ÖzçelikIMP88 OKLUBALI SKTUR11:29
4228Duygu YigenIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR11:34
51019Gülce ÇelikIMP107 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.TUR11:37
690Gizem YildizIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR11:56
7231Şenay CengizIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR12:03
8254Buse AçılIMP19 BALIKESİR GSKTUR12:07
9292Ceren ÖzelerIMP28 BURSA HEDEF GDSKTUR12:19
10348Eylül Begüm KorkmazIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR12:29
11258Ezgi İçyerIMP19 BALIKESİR GSKTUR12:39
12343Aysa Asya TuzcuogullariIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR12:53
13653Hazra Derin HeybetliIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTUR12:56
141018Berra KaplanIMP107 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.TUR12:59
15255Ceren YalınIMP19 BALIKESİR GSKTUR13:08
16759Aysu ErsinIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR13:17
17320Betül ÖnalIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR13:31
17668Sevim Sude BektasIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR13:31
19351Sirin Basak TunçIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR13:42
20991Zeliha Sila ArslanIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR13:59
2186Aysen SaçliIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR14:00
22345Çıgdem SariIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR14:04
231005Irem SariIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR14:24
24851Fatma Nur TüysüzIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR14:35
251016Aysenur GürgenburanIMP107 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.TUR14:38
26232Yeşim KahveciIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR14:39
27257Eylül DalboyIMP19 BALIKESİR GSKTUR14:44
28346Dila ÇiçekIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR14:58
29826Asel AkpinarIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR15:04
30827Dilek BilginIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR15:05
31293Sıla DursunIMP28 BURSA HEDEF GDSKTUR15:06
32829Rumeysa ÖzcanIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR15:10
33936Elif Asli KayaIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR15:19
341068Meryem Sena YurtseverIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TUR15:25
351017Bengü Nisa ÇetinIMP107 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.TUR15:44
36230Özlem KulbayIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR15:47
37830Zeynep UzunIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR15:50
3896Sude AlpayIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR15:51
391004Elif TanIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR15:52
40233Zeliha ErikliIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR15:55
40350Leyla Zeynep LogaIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR15:55
421020Sena GüvenIMP107 TEPEBAŞI AKDEMİ SK.TUR15:58
4310Canan ÇetinelIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR16:00
4441Meltem EyvazIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR16:03
45301Ayse Nur KoçIMP29 BURSA OSKTUR16:11
45400Elanur KayaIMP44 DOĞA GSKTUR16:11
47990Sila SaylikIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR16:13
4897Sudem ÇamIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR16:21
4912Özge TangızIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR16:33
5040Esma AsikIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR16:37
51828Özüm Günes BayramogluIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR16:39
52652Derin Elif YilmazIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTUR16:43
53256Esmanur ÜstüntaşIMP19 BALIKESİR GSKTUR16:45
5442Miray KoçyigitIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR16:49
5494Sevde AykalayciIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR16:49
56625Kamile KartalIMP72 KASTAMONU GSMTUR16:52
579Beyza KalkanIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR17:01
58628Sılanur CanIMP72 KASTAMONU GSMTUR17:04
59938İclal AkdenizIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR17:15
60590Ilayda Betül SararIMP69 KANYON GDSKTUR17:23
61190Elif IlbogaIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR17:42
62192Melisa TürkmenIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR18:06
63760Ceyda DemirIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR18:11
641002Ayse Sena DalliIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR18:53
65852Hilal Nur KaynarIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR19:31
66349Ezgi AkarIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR19:32
6743Sinem BeyhanIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR20:02
68591Irem DermisIMP69 KANYON GDSKTUR20:10
6999Zozan Yagmur YildizIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR20:29
70620Arzu KösekIMP72 KASTAMONU GSMTUR20:45
7198Tuğba HocaoğluIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR20:53
7238Aleyna ArslanIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR20:55
73281Hatice Büsra MeteIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTUR21:10
7488Ece BulutIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR21:31
75282Ilayda SenIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTUR21:34
76712Neslihan KerimogluIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR22:03
77217Elif KasikçıIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR22:07
78385Şeyma GülhanIMP38 DENİZLİ GHSKTUR22:08
7911Dilek GökcanIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR22:20
80382Fatimenur TetikIMP38 DENİZLİ GHSKTUR22:23
81764Pembenur ZenginIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR23:11
82128Mehtap ÖlçekçiIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR23:29
82627Nisa Melek TekelioğluIMP72 KASTAMONU GSMTUR23:29
84667Hatice Ela DönmezIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR23:55
8539Duyfu KocakavakIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR24:02
86381Emel BademIMP38 DENİZLİ GHSKTUR25:09
87220Sahra BurkutIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR25:56
8891Meltem SarikayaIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR28:41
891006Şerife Seval ÇetinkayaIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR28:54
90191Eylül SenkalIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR29:02
918Basak DinçerIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR30:07
92783Sıla AlyayIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTUR31:15
93935Ayyüce YediyildizIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR31:57
94380Cemile KaraIMP38 DENİZLİ GHSKTUR32:04
95384Şevval DemirciIMP38 DENİZLİ GHSKTUR32:59
96940Zümra EyigünIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR33:26
97319Azra DurgutIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR33:30
9826Burçak DinçerIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTUR33:37
99468Fatma KayaIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR34:00
100219Rümeysa Gül YakanIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR34:24
101467Burcu SolakIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR34:55
102867Gülnihal NergizIMP92 ÖZDEMİR SK.TUR35:48
103588Ayda AydoganIMP69 KANYON GDSKTUR38:12
104939Sila ErdogduIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR41:20
10595Sevval DönerIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR41:48
106469Nurten Deniz YılgınIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR42:34
107589Deniz EmirogluIMP69 KANYON GDSKTUR44:31
108713Tuğba GökçeIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR45:21
109763Gülsüm SirtikaraIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR45:40
110383Haticenur SarıkosanIMP38 DENİZLİ GHSKTUR54:11
111592Zehra EyitutunIMP69 KANYON GDSKTUR56:25
112216Aleyna Sude AlbayramIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR1:01:20
113569Züleyha TopaloğluIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTUR1:15:46
114221Sude FıratIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR1:25:17
115218İrem CanyürekIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR1:38:26
116711Bahar SayanIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR1:43:48
 
811Doga OymakIMP88 OKLUBALI SKTURmp
825Açelya TuranIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTURmp
19Sudecan ErdoganIMP2 ADANA MSKTURmp
761Elif Sehri AsanIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURmp
432Leyla Nur EngizekIMP49 EDOKTURmp
431Büsra ÜnalIMP49 EDOKTURmp
865Amine ToprakoğluIMP92 ÖZDEMİR SK.TURmp
624Esmanur ÇelikIMP72 KASTAMONU GSMTURmp
89Elif Tuğba ÇetinIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURmp
222Zerda ÇetinIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdnf
264Sıla Betül ŞenIMP20 BALIKESİR ODSKTURdnf
937Elif Sude GüneyIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdns
18Sila ÇaliskanIMP2 ADANA MSKTURdns
1109Gizem YürekIMP121 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKTURdns
87Busenur SengülIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdns
129Melike Gül ŞahinIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
1003Ecem DülgerIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTURdns
127Ada Elvin YılmazIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
153Meyrem Bercem YesilIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTURdns
92Ruya TairIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdns
93Rümeysa GöksuIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdns
989Sevval CantürkIMP105 SOMA LİNYİT SKTURdns
631Zerda ZorIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
630Yeşim KeskinIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
568Vildan Şule ÜzümIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTURdns
762Elifnaz YilmazerIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
714Zeynep Yaren KaçarIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
622Büsra BektasIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
621Buse Nur BeygirlioğluIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
623Efsun BayramIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
629Yağmur SarıalioğluIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
626Nazlican BüyükbiçakciIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
765Sibel SahinIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
266Asya ZenginIMP21 BEŞİKDÜZÜ YELKEN SK.TURdns
283Kübra BilirIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTURdns
866Çağla Betül AkçiçekIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdns
934Açelya Buket KorkmazIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdns
868Sudenaz HarmandalıIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdns
367Belinay KayaIMP37 DEMİRTAŞ SKTURdns
766Sila SahinIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
347Ela Yagmur KelamIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTURdns
284Zeynep Sena DönerIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTURdns
321Sudenur DemirciIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
 
 
 
E18 (117/117)Status of: 13:482,4 km 25 m
PlStnoNameClubNatTime
1478Ahmet Yasin TemelIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR10:45
2743Ali AydinIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR11:10
3180Aziz KiziltasIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR11:16
4903Ugur ÜstündagIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR11:46
5251Kadir Buğra BudakIMP19 BALIKESİR GSKTUR11:50
51000Samil ÖnolIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR11:50
7148Özcan DenizIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR11:56
8402Yusuf ParlakIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR12:04
9904Ümit ÜstündagIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR12:11
10722Semih ZorluIMP84 NEO DSKTUR12:13
10225Bora Ege SarpIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR12:13
10648Emirhan CamukaIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTUR12:13
13905Yasin Mert TürkogluIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR12:27
14338Ahmet Tarik DenizIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR12:33
15479Hami Emircan AydinIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR12:39
16982Bayram Can ÇelikkayaIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR12:47
17226Enes GülençIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR12:50
18930Oguzhan BasIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR12:53
1935Sinan ÖzenIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR13:17
20182Furkan SoranIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR13:19
21928Hakan BakiIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR13:28
22983Cevat SenelIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR13:45
23661Ayberk KalgayIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR13:52
24644Cuma EkiciIMP74 KAYSERİ GSMTUR14:02
25426Ahmet Berke AçıkelIMP49 EDOKTUR14:09
2625Mehmet Ali SalmanIMP3 ADANA SPORCU EĞİTİM SKTUR14:14
27581Yusuf UçakIMP69 KANYON GDSKTUR14:21
28354Şahin EralIMP34 ÇORUM GSKTUR14:26
29580Onur BugüsIMP69 KANYON GDSKTUR14:38
3036Umut AcarIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR14:44
311073Batuhan ÇakirIMP115 YAKAMOZ GSKTUR14:46
3132Fahrettin Enes ErdemIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR14:46
33699Ibrahim Can GülIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR14:53
34613Eren HaciogluIMP72 KASTAMONU GSMTUR14:56
35746Hayri SirtikaraIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR15:15
36579Baran DivatyaliIMP69 KANYON GDSKTUR15:21
37855Furkan Ensar AydoğduIMP91 OYUN GSKTUR15:45
38212Diren ÖzdemIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR15:51
39780Mehmet Fatih YenerIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTUR15:55
40745Gökhan TosunIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR16:05
41676Muhammed ÇıkarayIMP77 LİDER SK.TUR16:26
42749Recep DemirIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR16:33
43700Yigit KaçarIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR16:44
44181Bugra GündüzIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR16:45
45674Ahmet ÇavdarIMP77 LİDER SK.TUR17:15
465Kemal Yigit AntepüzümüIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR17:24
47288Mücahit İzciIMP27 BUCAK GHSKTUR17:53
48984Emre SahinIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR17:54
4931Emirhan UğurIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR17:55
50747Kubilay TasIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR18:04
5133Furkan Yusuf DemirkolIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR18:10
521083Furkan ÖzmarIMP117 YALOVA HALK EĞİTİM MERKEZİ GENTUR19:24
53675Cömert TopalIMP77 LİDER SK.TUR19:25
54312Veysel CalayırIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR20:06
55985Resul CandanIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR20:17
56748Mücahit BilgüIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR20:53
57452Şeyhşamil TaşdemirIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR21:10
58377Yasin UçanIMP38 DENİZLİ GHSKTUR21:44
59645Halim ÇeliktaşIMP74 KAYSERİ GSMTUR22:32
60896Nuh ElmasanIMP95 PUSAT SK.TUR22:45
61781Oğuz ÇavdarIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTUR22:49
62953Ramazan DemirIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTUR23:11
63612Enes Erdem KaradağIMP72 KASTAMONU GSMTUR24:31
641032Yusuf DemirIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TUR24:52
65261Berk KarakurtIMP20 BALIKESİR ODSKTUR24:53
66677Muhammed Fatih İnalIMP77 LİDER SK.TUR24:56
67842Hasan Hüseyin IlbegiIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR25:42
68860Burak TekeIMP92 ÖZDEMİR SK.TUR25:45
69895Alper OğlakçıIMP95 PUSAT SK.TUR27:06
70999Eren KılıçIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR27:24
71822Emre ÇakmakIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR27:47
72877Atalay ÖzdemirIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR28:32
73303Ali Eren ErikoğluIMP30 BURSA SINAV OKULLARI SK.TUR28:42
74691Mehmet Ali ÜnelIMP80 MERSİN DALIŞ MERKEZİ SKTUR29:01
75861Esat ArtanIMP92 ÖZDEMİR SK.TUR29:21
76823Yağız Faruk ErgülIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR29:52
7734Gökhan ÜtküIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR30:55
78841Batuhan GökkayaIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR32:08
7930Ahmetcan BakiIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR35:09
80561Abdullah BilgiçIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTUR35:31
81897Ömer Emirhan ŞimşekIMP95 PUSAT SK.TUR36:00
82203Sores TunçdemirIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR36:06
83970Lütfi BaykalIMP103 SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ SK.TUR36:17
84862Mert Arda ÇelikIMP92 ÖZDEMİR SK.TUR39:39
851031Ugur KayaIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TUR42:52
85114Hüseyin KeleşIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR42:52
87843Sefa OrcanIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR48:51
88840Aykut MaziIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR51:56
89202Gökhan KarakoçIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR54:43
90268Hayrettin KorkmazIMP22 BEYAZ KULE KOLEJİ SKTUR1:27:56
 
986Seref Volkan AldemirIMP105 SOMA LİNYİT SKTURmp
859Ahmet Tarık AydınIMP92 ÖZDEMİR SK.TURmp
744Burak TasçıIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdnf
1100Yasin DemirayIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
279Oguz Kagan TasIMP25 BOZÜYÜK 4 EYLÜL SK.TURdns
304Emir MitmitIMP30 BURSA SINAV OKULLARI SK.TURdns
611Baris YanasmaogluIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
311Bayramcan SahinIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
425Ahmet ÜnalIMP49 EDOKTURdns
427Haci Çaglar NizamogluIMP49 EDOKTURdns
1114Yavuz SerdarIMP122 ZİGANA DGSKTURdns
1099Emircan Tarık YılmazlarIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
1030Bugra UlukayaIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
57Mert Sefa KartalIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
56Emircan BereketIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
929Mustafa Ali TürkmenogluIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdns
58Muhammet BozkirIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
750Semih Can GünesIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
276Ahmet Eren ÇolakIMP25 BOZÜYÜK 4 EYLÜL SK.TURdns
277Cemal GülIMP25 BOZÜYÜK 4 EYLÜL SK.TURdns
972Sefa Alper GülIMP103 SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ SK.TURdns
973Yasin ÖzcanikliIMP103 SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ SK.TURdns
662Ege DeveciIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdns
971Recep NaçarIMP103 SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ SK.TURdns
698Eray ÖzdemirIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
278Halil BilginIMP25 BOZÜYÜK 4 EYLÜL SK.TURdns
969Ersoy KamaIMP103 SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ SK.TURdns
 
 
 
K18 (69/69)Status of: 13:482,1 km 20 m
PlStnoNameClubNatTime
1154Cemre Nur YesilIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR13:18
2237Melisa AltincıIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR13:36
3235Buket AydınIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR13:37
4952Melike AydinIMP99 SAFARİ DSK.TUR13:54
5236Emine İçyerIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR13:57
6285Elif Sena UygunIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTUR14:05
7831Yaren YilmazIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR14:44
8234Aysu Öykü DalkilicIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR14:51
9943Beyza DilberIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR15:19
10771Simge ErogluIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR15:23
11945Cansever KurtIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR15:51
12155Ilayda TormanIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR16:26
131010Zeyneb GiritliIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR16:51
14102Tugbanur SaglamIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR16:53
1548Rümeysa Sila YasarIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR16:57
1613Neslinur KalkanIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR17:13
17286Kadriye Gülnihal YildiranIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTUR17:52
1846Livanur KorucuIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR17:55
191008Nesrin YavuzIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR18:21
20773Tugçe BalciIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR18:26
2149Tugba ÇetinIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR18:37
22941Azra ArolIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR19:00
23768Büsra BegdiliIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR19:23
24959Özgenur YazıcılarIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTUR19:49
25101Sena KökçıkaranIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR20:15
25100Selvi SarikayaIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR20:15
27593Ece SahinogluIMP69 KANYON GDSKTUR20:50
28770Nisanur AksoyIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR21:00
29947Sevval TirisIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR21:07
30130Zeynep Nur YazıcıIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR21:09
31193Nagihan DemirIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR21:16
32869Ahsen Sudenaz ÇakırIMP92 ÖZDEMİR SK.TUR21:58
33942Berna ErginIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR22:28
34632Elif Minel EşIMP72 KASTAMONU GSMTUR22:37
3547Mahmure ÇayirIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR22:47
361110Duygu YurtIMP121 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKTUR23:35
37946Merve Buse GalipIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR24:09
381111Zeliha Nur ArazIMP121 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKTUR25:53
3914Zeynep Liva PalamutIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR26:12
401009Zehra KahramanIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR28:44
4145Bilgehan SendulIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR28:53
42853Mine ErgülerIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR30:30
43206Ilayda Berivan ToyIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR32:24
44871Şeyda ŞekerIMP92 ÖZDEMİR SK.TUR34:48
45944Büsra AlIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR35:00
46767Buse YaylaIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR39:45
47433Melek AkgünIMP49 EDOKTUR52:59
481007Dilan BeytarIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR55:59
49681Ebru BucakIMP77 LİDER SK.TUR57:28
 
769Hüdanur YilmazIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURmp
44Ayse Nur ArslanIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURmp
772Songül PolatIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURmp
570Gülnigar BüyüksakalliIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTURmp
392Rabia YüceIMP42 DİYARBAKIR YAY GENÇLİK VE SPORTURdnf
205Ayşenur ŞenIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURdnf
692Arzu ÖztürkIMP80 MERSİN DALIŞ MERKEZİ SKTURdns
642Dilan EktiIMP73 KAYAPINAR HALK EĞT.MERKEZİ GSKTURdns
1105Melike TopçuIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
633Saliha Ayşe SaygınIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
1104İlayda Asena KuruIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
391Nur Veşiya GökdereIMP41 DİYARBAKIR GSMTURdns
870Sena TürkoğluIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdns
394Zehra İlçiIMP43 DİYARBAKIR YURDUM GSK.TURdns
393Kübra BaranIMP43 DİYARBAKIR YURDUM GSK.TURdns
322Tugba VatanseverIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
447Duygu Gökçen BalçıkIMP53 FATİH GSKTURdns
730Yagmur Rüya EkeIMP84 NEO DSKTURdns
267Büşra GüdüIMP21 BEŞİKDÜZÜ YELKEN SK.TURdns
238Zeynep Sude GültekinIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTURdns
 
 
 
E20 (86/86)Status of: 13:482,9 km 30 m
PlStnoNameClubNatTime
1907Ismail KilinçIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR12:37
2149Sahin DemirIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR12:47
3487Samet KössekIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR13:02
4899Kadir BasarIMP95 PUSAT SK.TUR13:26
5339Kalender Metehan KayaIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR13:37
6485Hüseyin Cem AtamanIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR14:09
7900Muhammed Vehbi Y KaratasliIMP95 PUSAT SK.TUR14:24
8898Ali ErinmezIMP95 PUSAT SK.TUR14:26
9901Ugur OranIMP95 PUSAT SK.TUR14:33
1067Fatih SölenIMP6 ADRENALİN GSKTUR14:46
11650Yildizhan KarayelIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTUR15:17
12227Batuhan ErikliIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR15:37
13484Göktug ÇobanIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR15:40
14157Mairbek DyussembayevIMP13 ANKARA GSMTUR15:45
15784Berke BayraktarIMP87 ODTÜ SKTUR15:52
16488Samet BaşaranIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR16:07
17751Alperen Dursun YildizIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR16:21
181075Emre ÇetinkayaIMP115 YAKAMOZ GSKTUR16:23
19878Deniz ErdoganIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR16:31
201074Can GürgünIMP115 YAKAMOZ GSKTUR16:36
2137Bahadir UçarIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR17:05
22755Muzaffer AçıkIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR17:26
23949Erdem KardesIMP99 SAFARİ DSK.TUR17:32
24723Mert YıldızIMP84 NEO DSKTUR17:39
25752Beytullah ErsinIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR17:47
26880Emircan AvciIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR17:56
276Abdullah FettahIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR17:58
2866Abdullah BaykanIMP6 ADRENALİN GSKTUR18:07
29183Erdem CanazIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR18:08
30482Dogukan DuymazIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR18:17
30758Umut Can ÇabukIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTUR18:17
32453Emre BozdemirIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR18:24
331076Yigit TokIMP115 YAKAMOZ GSKTUR18:37
34785Haktan YalçınIMP87 ODTÜ SKTUR19:01
35481Batuhan AltuntasIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR19:32
36882Rodi Berzan ÖzdemirIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR19:37
37879Ekin Can TasarIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR20:11
38987Asil Ahsen YilmazarslanIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR20:29
39214Samet UsluIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR20:31
40881Koray AvciIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR20:39
41486Rıfat Özgür ÖzerIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR20:54
42701Mehmet Ali YorgancıIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR20:56
43856Ataberk YıldızIMP91 OYUN GSKTUR21:37
44483Erim DestegülIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR22:14
45906Batuhan ÜnverIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR22:22
46429Bedirhan KöseIMP49 EDOKTUR23:19
47614Yunus Emre DegerogluIMP72 KASTAMONU GSMTUR23:30
48215Samet YasarIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTUR24:31
49786Samet ÇetinIMP87 ODTÜ SKTUR24:41
50454Furkan MişeIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR25:52
51562Hasan AksakalIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTUR25:55
52955Soner DurnaoğluIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTUR26:03
53262Burak Halit IslakIMP20 BALIKESİR ODSKTUR26:08
54428Arap Sevket ÜnalIMP49 EDOKTUR30:23
55204Ömer YalçınIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR36:42
56954Hüseyin Taha AydinIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTUR40:41
57401Tayfun SarıIMP45 DOĞU KARADENİZ DOĞA STİKTUR43:38
581064Halil DemirIMP112 UZUNGÖL ADRENALİN DSKTUR53:36
59265Fahri KulaoğluIMP21 BEŞİKDÜZÜ YELKEN SK.TUR59:23
60782Gökhan ÖmürIMP86 NİLÜFER GENÇLİK DSKTUR1:07:36
61451Umut YıldırımIMP55 FETHİYE ESK.SK.TUR1:12:21
62563Kadir Çelebi BalverenIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTUR1:13:03
 
489Talha GündayIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURmp
603Ali Kadir KurtIMP71 KARADENİZ TEKNİK DAĞCILIK İKTURmp
1102İsmail TaşciIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdnf
269İsa ÖzkanIMP22 BEYAZ KULE KOLEJİ SKTURdnf
678Yakub ŞahinIMP77 LİDER SK.TURdnf
62Mahmut Gazi GündüzIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
1036Emrecan BostanIMP109 TRABZON İSTİKLAL SKTURdns
213Ahmet Arda ErdalIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdns
150Yalçın Yagiz KüçükIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTURdns
59Emirhan ÇelikIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
1101Emirhan GençIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
60Hüseyin DoğanIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
61Ilhami KeserIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
1103Mustafa AksuIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
753Furkan Mert TasçıIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
649Mert KurtIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTURdns
754Hüseyin AydinIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
757Samet BozkurtIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
756Ozan Pir GökçeIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
378Irfan YilmazIMP38 DENİZLİ GHSKTURdns
313Hasan ÇiftçiIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
444Hamza Ali YilmazIMP52 ESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SKTURdns
480Ahmet Yigit TabakIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
446Sevki Deniz BalçıkIMP53 FATİH GSKTURdns
 
 
 
K20 (45/45)Status of: 13:482,5 km 25 m
PlStnoNameClubNatTime
1731Zeynep OcakIMP84 NEO DSKTUR12:10
2195Özlem ZirekIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR12:40
3241Özge BozçaIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR13:01
4239Betül EsnerIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR14:17
5240Hilal ArslanIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR14:29
6194Ayse Gizem BayramIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR15:37
7242Sümeyra GökcülIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTUR16:13
8171Müberra ÖztürkIMP13 ANKARA GSMTUR17:12
91080Ilayda KasapIMP115 YAKAMOZ GSKTUR17:19
10636Zahide ÇölezIMP72 KASTAMONU GSMTUR19:24
11799Özge BabacanIMP87 ODTÜ SKTUR19:34
12520Melike AyarIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR21:57
13522Sena UsluIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR22:50
14635Elif ÖzkayaIMP72 KASTAMONU GSMTUR23:27
15960Fatimate Zehra ÇelikIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTUR23:49
16634Aynur SevinIMP72 KASTAMONU GSMTUR26:11
17386Sude CihanIMP38 DENİZLİ GHSKTUR29:18
18684Fatma YılmazIMP77 LİDER SK.TUR32:50
191120Zijan BayırIMP103 SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ SK.TUR32:53
20683Elifnur ToptaşIMP77 LİDER SK.TUR34:34
21961Keziban Halise KocabiçakIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTUR36:06
22685Yağmur Aleyna GüntürkIMP77 LİDER SK.TUR48:49
23686Zeynep BayındırIMP77 LİDER SK.TUR1:10:26
24170Medine HoşIMP13 ANKARA GSMTUR1:38:32
 
406Eda TopbaşIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTURmp
395Leyla DevirenIMP43 DİYARBAKIR YURDUM GSK.TURmp
434Ayça ÇobanIMP49 EDOKTURmp
682Birsen ÖzerIMP77 LİDER SK.TURmp
50Basak YürürIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTURdns
1037Gökçe Nur ÇakmakIMP109 TRABZON İSTİKLAL SKTURdns
1011Sabriye KiliçIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTURdns
1107Duygu AtıcıIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
1106Aleyna ÇakalIMP120 YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKTURdns
1069Ayşe Nur TekinIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdns
1070Ruken AkdağIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdns
774Asli HamaratIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
775Gülüstan YavuzIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
519Buket YürekliIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
643Buket KıiıçIMP73 KAYAPINAR HALK EĞT.MERKEZİ GSKTURdns
521Meltem EkeIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
913Esra MemişIMP97 RUBA (IRMAK) DSKTURdns
948Nur Gülnihal ÇakirIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdns
801Selenay DemirciIMP87 ODTÜ SKTURdns
776Kader AtarIMP85 NİKSAR BELEDİYE SKTURdns
800Rabia Useyma GülhanIMP87 ODTÜ SKTURdns
 
 
 
E21 (129/129)Status of: 13:483,1 km 30 m
PlStnoNameClubNatTime
1538Cansel SaraçIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR12:27
2541Harun IslerIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR12:38
3270Orhan KutluIMP23 BOLU BSKTUR12:39
4545Musa ErdoganIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR13:00
570Huzeyfe SigirciIMP6 ADRENALİN GSKTUR13:12
61044Ridvan ÇınarIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR13:21
7536Ahmet KaçmazIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR13:25
8504Mücahit ÖzkayaIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR13:27
8537Ali UçarIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR13:27
8539Ercan DudakIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR13:27
11728Mehmet Emin AvcilIMP84 NEO DSKTUR13:32
121039Çaglar KasimIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR13:46
1369Hasan AkdoganIMP6 ADRENALİN GSKTUR13:50
141043Özgür FettahIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR13:57
15491Ahmet Berkan KuzuogluIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR14:06
15725Abdurrahman ÇavdarIMP84 NEO DSKTUR14:06
171040Ibrahim KorIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR14:07
17498İbrahim Talha ÖzdemirIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR14:07
191041Meriç ArazogluIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR14:10
20544Israfil KüçüksakalIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR14:23
21726Can Hüseyin SapulIMP84 NEO DSKTUR14:25
22542Ibrahim ÇıçekIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR14:27
23547Ramazan ÇanIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR14:29
24794Murat ÖztasIMP87 ODTÜ SKTUR15:00
25160Davut NamalanIMP13 ANKARA GSMTUR15:03
26790Fatih AtaliIMP87 ODTÜ SKTUR15:06
27540Fatih BodurIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR15:11
28548Süleyman DemirelIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR15:13
29252Orkun MancırIMP19 BALIKESİR GSKTUR15:15
301096Rüstü BasaranIMP119 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTUR15:19
31798Utku UzunIMP87 ODTÜ SKTUR15:30
32789Emre BilirIMP87 ODTÜ SKTUR15:31
33546Nadir Buğra SaygılıIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR15:33
34788Cengizhan SabuncuIMP87 ODTÜ SKTUR15:41
35263Ramazan Emre UçarIMP20 BALIKESİR ODSKTUR15:48
36724Abdulkadir KöseogluIMP84 NEO DSKTUR15:50
37162Javıdan IsmayılzadaIMP13 ANKARA GSMTUR15:58
37185Yusuf Emre AydogduIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR15:58
39494Furkan YavuzIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR16:06
401051Nurettin ÇaliskanIMP111 ULUDAĞOSKTUR16:10
41166Yusuf DemirciIMP13 ANKARA GSMTUR16:13
42163Sayim GökyarIMP13 ANKARA GSMTUR16:14
431046Berat BaykalogluIMP111 ULUDAĞOSKTUR16:19
44909Erdi ArslanIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR16:38
45164Yılmaz MetinIMP13 ANKARA GSMTUR16:42
46503Mustafa Yasin BosnaliIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR16:48
471038Akın ŞenIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR16:55
481054Serkan SuralIMP111 ULUDAĞOSKTUR17:00
491095Gökhan BiçakIMP119 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTUR17:06
50500Mehmet Esat ÖzmenIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR17:08
511048Fatih UyanikIMP111 ULUDAĞOSKTUR17:12
52142Dogukan AltunIMP11 ALTUN HEDEF GSKTUR17:14
531056Yusuf Ozan CanIMP111 ULUDAĞOSKTUR17:17
54543Ilyas KarakusIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR17:20
55787Bayram Mert AltindagIMP87 ODTÜ SKTUR17:28
56159Cebrail KarınlıIMP13 ANKARA GSMTUR17:33
57449Mehmet KavazIMP54 FEDERASYONTUR17:34
58791Fatih SemizIMP87 ODTÜ SKTUR17:53
59793Koray EskidumanIMP87 ODTÜ SKTUR18:11
60796Ömer ÇıbikIMP87 ODTÜ SKTUR18:14
61844Batuhan DuganIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR18:27
621047Engin KarakayaIMP111 ULUDAĞOSKTUR18:29
631052Oguz YildizIMP111 ULUDAĞOSKTUR18:30
64616Muhammet GürtekinIMP72 KASTAMONU GSMTUR18:37
65165Yunus Emre GülIMP13 ANKARA GSMTUR18:51
66158Caner YildirimIMP13 ANKARA GSMTUR19:03
67792Furkan GökmenIMP87 ODTÜ SKTUR19:11
681066Umut GürcanIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TUR19:20
691050Mücahit Erkam AltinIMP111 ULUDAĞOSKTUR19:27
70533Sadık Fatih ÖzdemirIMP63 İZMİR GAZİEMİR ASK.TUR19:29
71493Faruk Furkan ReisIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR19:31
72956Hakan AltinIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTUR20:03
73507Tarik DoganIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR20:04
74492Alper SaydamIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR20:06
75497Ibrahim Cem ÖzerIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR20:21
76436Mikail GültekinIMP50 ELAZIĞ GSİM.SKTUR21:44
77505Özcan AlIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR21:52
781049Hüseyin ÇelikçıIMP111 ULUDAĞOSKTUR22:00
79501Mert SaraçoğluIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR22:27
80184Hasan Furkan BaysalIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR22:36
811077Ahmet Ulug YamaliIMP115 YAKAMOZ GSKTUR22:43
82161Enes CeylanIMP13 ANKARA GSMTUR23:00
83797Tolga BozkurtIMP87 ODTÜ SKTUR23:39
8363Abdülmecit AydinogluIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTUR23:39
85565Taha Hayri BagbudarIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTUR23:50
86582Mustafa Mert ÇetinIMP69 KANYON GDSKTUR24:00
87151Özgen ÖzdemiroğluIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR24:11
871084Cihat Batur TuranIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR24:11
89387Ömer Metin AvciogluIMP39 DERE TEPE DAĞCILIK DSÇAKTUR25:12
90275Eray DemircioğluIMP24 BOYABAT YİBO GSKTUR26:00
91357Yakup AlpaslanIMP35 DEĞİRMENDERE DSKTUR26:26
92379İbrahim GümüşIMP38 DENİZLİ GHSKTUR26:40
93988İsmail Burak BiçerIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR27:44
94360Emirhan KotanIMP36 DEMİRSPOR KULÜBÜTUR28:34
95415Sevki YesilyurtIMP48 EDİRNE GSMTUR29:44
96502Muhammet Cahit KulaçIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR30:18
97646Sezayi DenizIMP74 KAYSERİ GSMTUR31:01
98289Fatih UygunIMP27 BUCAK GHSKTUR32:52
991055Yasin SeyhanIMP111 ULUDAĞOSKTUR40:36
99957M Serkan DemirIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTUR40:36
101564İbrahim GülcüIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTUR1:12:24
 
495Furkan TopalIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURmp
68Ali UzunIMP6 ADRENALİN GSKTURmp
808Ilyas AvciIMP88 OKLUBALI SKTURmp
1065Önder AktimurIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURmp
679Israfil YildizhanIMP77 LİDER SK.TURmp
356Serhat KurulIMP35 DEĞİRMENDERE DSKTURmp
965Danyal SarıcaIMP101 SGSKTURdnf
966Suat ErgülIMP101 SGSKTURdnf
908Adem AtesIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTURdnf
1067Yasin AyçiçekIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURdns
448Emirhan KotanIMP54 FEDERASYONTURdns
883Mehmet ÖztürkIMP94 PATİKA SK-PATİKTURdns
490Ahmet KorkmazIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
958Sincan SeyhanIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTURdns
1108Muammer İnanIMP121 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKTURdns
950Erkan SezginIMP99 SAFARİ DSK.TURdns
403Caner KuçmenIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTURdns
1094Fatih Tunahan ÖztopIMP119 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTURdns
857Coşkun ÖrenIMP91 OYUN GSKTURdns
615Abdülkadir KaragülleIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
727Hakan KayanIMP84 NEO DSKTURdns
795Mustafa Onur KoçIMP87 ODTÜ SKTURdns
729Yasar Ismet DemirözIMP84 NEO DSKTURdns
499Mehmet Can ÖztürkIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
496Haldun BozkurtIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
1053Ramazan KarakayaIMP111 ULUDAĞOSKTURdns
1042Muhammed KavakIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTURdns
506Özgür ÖzdemirIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
 
 
 
K21 (63/63)Status of: 13:482,8 km 25 m
PlStnoNameClubNatTime
1813Elif Gökçe AvciIMP88 OKLUBALI SKTUR14:14
2802Dudu ErolIMP87 ODTÜ SKTUR14:56
3472Hilal OruçIMP59 İNEGÖL ORYANTİRİNG GSKTUR15:20
4259Ayşe BozkurtIMP19 BALIKESİR GSKTUR15:44
5638Lale Han KiliçIMP72 KASTAMONU GSMTUR16:19
6173Öznur ÇağlarIMP13 ANKARA GSMTUR16:20
7409Sibel YıldızIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR16:29
8885Dilek MatyarIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR16:48
9553Kübra AltunIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR17:03
10197Hümeyra Nur DemirIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR17:10
11552Emine DereliIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR18:12
12458Hilal SökerIMP57 GÜLHANE SAĞLIK GENÇLİK SKTUR18:26
13805Tugçe GölgeliIMP87 ODTÜ SKTUR18:36
14637Eda Nur ÇelekIMP72 KASTAMONU GSMTUR18:47
15198Saniye YayIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR19:13
161061Merve TürksoyIMP111 ULUDAĞOSKTUR19:28
17410Yasemin ÖzgülerIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR20:01
18803Nazli ÖzkocaIMP87 ODTÜ SKTUR20:04
19459Selma CabriIMP57 GÜLHANE SAĞLIK GENÇLİK SKTUR20:09
201097Esin ÖzcanIMP119 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTUR20:21
21523Mehtap DuranIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR20:26
221060Hicret KumalarIMP111 ULUDAĞOSKTUR20:38
23804Sena PamukIMP87 ODTÜ SKTUR21:08
241098Meral CincilIMP119 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SKTUR21:52
25407Gülsah Bircan AkpinarIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR22:56
26806Yesim AydinaIMP87 ODTÜ SKTUR23:27
271059Fatma ÜstünIMP111 ULUDAĞOSKTUR24:08
28554Sibel AkcaIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTUR25:22
29526Zeynep AbaliIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR25:32
30525Yagmur DursunIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR28:39
31887Funda BayarslanIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR29:02
32594Selin ElgünIMP69 KANYON GDSKTUR31:01
33687Melike TuranIMP77 LİDER SK.TUR33:01
341112Fatma ErişIMP121 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKTUR34:13
35175Zeynep KuzuoğluIMP13 ANKARA GSMTUR34:48
36884Ayten TelatarIMP94 PATİKA SK-PATİKTUR35:01
37302Hülya YalçınIMP29 BURSA OSKTUR36:49
38964Selin SezerIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTUR45:58
3951Betül YılmazIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR52:17
40396Fatıma KeklikIMP43 DİYARBAKIR YURDUM GSK.TUR1:03:42
 
963Seda SimsekIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTURmp
604Aslihan SuIMP71 KARADENİZ TEKNİK DAĞCILIK İKTURmp
397Saadet GüneşIMP43 DİYARBAKIR YURDUM GSK.TURmp
1071Kezban TaşIMP113 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.TURmp
172Buse Nur KökverIMP13 ANKARA GSMTURdnf
174Rana AyıkIMP13 ANKARA GSMTURdnf
962Beyza YıldırIMP100 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKTURdns
1115Cennet KurtIMP122 ZİGANA DGSKTURdns
967Aynur KelpetinIMP101 SGSKTURdns
65Songül DolaşIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
914Beyza Nur KöroğluIMP97 RUBA (IRMAK) DSKTURdns
408Merve KurtIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTURdns
715Müge DagdelenIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
716Selma KaçarIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
524Senanur YilmazIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
473Rabia Nur ArtunIMP59 İNEGÖL ORYANTİRİNG GSKTURdns
471Büsra AkkusIMP59 İNEGÖL ORYANTİRİNG GSKTURdns
243Rahime SözbirIMP18 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKTURdns
196Betül AhiskaliIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTURdns
886Elif Eren AksoyIMP94 PATİKA SK-PATİKTURdns
390Hilal OktarIMP40 DİYARBAKIR ASKTURdns
353Esra VarolIMP33 ÇGMYÖN GSKTURdns
812Ayse Akın ÖzdemirIMP88 OKLUBALI SKTURdns
 
 
 
E35 (32/32)Status of: 13:482,8 km 30 m
PlStnoNameClubNatTime
1168Ismail KendüzlerIMP13 ANKARA GSMTUR15:25
2414Sedat CaferogluIMP47 EDİRNE DSKTUR16:00
3690Barış DerinceIMP79 MALATYA GSMTUR17:33
4470Tarik SekerIMP59 İNEGÖL ORYANTİRİNG GSKTUR18:55
5474Hasan Kaan EzikIMP60 İSTANBUL DOĞA SKTUR20:17
6680Oguz Kaan TuranIMP77 LİDER SK.TUR20:45
7824Erkan IyigünIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTUR21:05
8352Mustafa Serkan ÖzmenIMP33 ÇGMYÖN GSKTUR21:46
9340Ekrem DenizIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR22:16
10116Hakan UludağIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR23:29
11341Murat RasimIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTUR23:34
12566Çağlar KaraemirIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTUR24:10
13456Mehmet Ali EkincioğluIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR26:22
14583Necati ÇıbikIMP69 KANYON GDSKTUR26:30
15437Hasan Halil SansarIMP51 ERDEMLİ SKD.TUR27:21
16115Deniz ŞekerIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR29:56
17118Muhammet ErköseIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR33:58
181072Sedat SağınçIMP114 VAN GSMTUR38:00
19455Haci YıldızIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR58:22
 
416Muhterem BulutIMP48 EDİRNE GSMTURmp
389Murat ÇavasIMP40 DİYARBAKIR ASKTURmp
863Bülent SönmezIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdns
167Aydogan AksaçIMP13 ANKARA GSMTURdns
931Cem GündogduIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdns
1116Ilker AçıkIMP123 ZONGULDAK GSMTURdns
117Haydar AsanIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
355Duran TorbaciogluIMP34 ÇORUM GSKTURdns
430Mehmet AçıkelIMP49 EDOKTURdns
551Mustafa Gürker TepeIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTURdns
573Mehmet TekerekIMP68 KAHRAMANMARAŞ GSMTURdns
550Mehmet KuzucuIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTURdns
549Çaglar BulakIMP65 JANDARMA GÜCÜ SKTURdns
 
 
 
K35 (13/13)Status of: 13:482,1 km 20 m
PlStnoNameClubNatTime
1874Itir UzIMP93 PAN DDSKTUR14:51
2527Emel Seçer YilmazIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR16:26
3873Ferhan ÇenberIMP93 PAN DDSKTUR18:41
4199Dilek AytenIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR19:09
5732Ayla SaraçogluIMP84 NEO DSKTUR21:48
6595Ekaterina KulekciIMP69 KANYON GDSKTUR22:12
7992Dilek KuruçayIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR22:33
8200Duygu ÖzmenIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR23:23
9993Nursel DüzdemirIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR25:28
10201Senay IlbogaIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR26:12
11131Gülcan Mocuk DurakIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR30:36
 
689Münevver KumruIMP78 LYKİA İZCİLİK DSKTURdns
440Sebahat Bahçeci SansarIMP51 ERDEMLİ SKD.TURdns
 
 
 
E40 (21/21)Status of: 13:482,3 km 25 m
PlStnoNameClubNatTime
11045Elvan IlbogaIMP110 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKTUR12:37
2510Refik Zekai DiriIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR13:58
3508Bülent SahinIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR14:24
41001Ali SariIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR15:10
5702Baris GöztasIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR16:29
6509Feridun TakisIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR17:32
7143Murat AyanogluIMP11 ALTUN HEDEF GSKTUR17:50
8705Cumali KaracaIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR27:15
9703Bülent ÜlkürIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR33:53
10465Mesut ÖzdemirIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR52:33
11709Salih ÇakirIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR1:06:37
 
708Nuri DagdelenIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
7Mahmut ŞahinIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTURdns
64Mehmet UluerIMP5 ADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKTURdns
864Fatih AvşarIMP92 ÖZDEMİR SK.TURdns
707Mehmet ErgelenIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
186Kenan AksinIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTURdns
475Firat SungurIMP61 İSTANBUL GSMTURdns
663Ozan ÇelikIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdns
706Mahmut KüçükogluIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
704Cengiz KaçarIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
 
 
 
K40 (13/13)Status of: 13:481,7 km 10 m
PlStnoNameClubNatTime
1669Gülcan ÇelikIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR13:13
2287Sevgi UygunIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTUR15:22
3529Canan Yildiz SahinIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR16:07
4530Cemile UstaIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR16:22
5531Nurcan Apaydin TakisIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR18:58
6815Nihal ÖzçelikIMP88 OKLUBALI SKTUR21:49
7528Banu KiliçogluIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR21:52
8875Sibel TerlankuşIMP93 PAN DDSKTUR25:11
9814Gülsen AvciIMP88 OKLUBALI SKTUR28:44
10441Habibe SuIMP51 ERDEMLİ SKD.TUR30:33
11639Gülcan BaşaranIMP72 KASTAMONU GSMTUR52:45
12435Günseli ÖzIMP49 EDOKTUR57:35
 
532Sermin KaraagaçIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
 
 
 
E45 (35/35)Status of: 13:482,1 km 20 m
PlStnoNameClubNatTime
1253Satılmıs DalboyIMP19 BALIKESİR GSKTUR13:34
21082Tarik ÖzmarIMP116 YALOVA GSMTUR14:25
3280Necati DarakçıIMP26 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKTUR14:32
4187Ibrahim EravciIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR14:34
51085Hüseyin DoganIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR14:36
6513Mehmet Berkay KiliçogluIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR15:19
7511Ali ÇelebiIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR15:25
8512Ercüment UstaIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR15:34
9188Murat Türker NazliakaIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR15:46
101087Suat IpekogluIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR16:27
11189Öner ÖzmenIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTUR17:58
12974Mehmet ArıkökIMP104 SİVAS GSMTUR18:30
13809Mehmet Zeki ÖzçelikIMP88 OKLUBALI SKTUR18:52
141086Kudret GökbulutIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR19:54
15291Tanzer DursunIMP28 BURSA HEDEF GDSKTUR20:24
16975Tayfun ÇağanIMP104 SİVAS GSMTUR22:51
171088Tacettin UlusoyIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR22:59
18457Mehmet ÜveyikIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR23:31
19585Tamer DoganIMP69 KANYON GDSKTUR23:50
20584Ali ElgünIMP69 KANYON GDSKTUR27:13
21557Haci Veli KalmisIMP66 KAHRAMANMARAŞ DAĞ. AKK.TUR28:41
22932Ali Osman ÖzcanliIMP98 RUSUMAT 4 GSKTUR35:09
23574Cahit ErgüvenIMP68 KAHRAMANMARAŞ GSMTUR59:29
 
515Orhan ÇavuşIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURmp
290Serdar ÖzelerIMP28 BURSA HEDEF GDSKTURdns
514Mükremin Güven SolmazIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
152Cengiz AltunIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTURdns
169Ömer DedeIMP13 ANKARA GSMTURdns
1117Ercan TilkicikIMP123 ZONGULDAK GSMTURdns
933Serkan SürmeliIMP98 RUSUMAT 4 GSKTURdns
651Tunç Hüseyin HeybetliIMP75 KUZEY GEYİKLERİ DSKTURdns
910Kemal KorkmazIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTURdns
1034Kadir AltınnurIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
1033Hasan AkgülIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
516Tamer KaraagaçIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTURdns
 
 
 
K45 (8/8)Status of: 13:481,6 km 10 m
PlStnoNameClubNatTime
1876Aysegül ÖvünçIMP93 PAN DDSKTUR11:44
2369Emine ÖztürkIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR12:05
3670Neval IlkerengilIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR12:40
4294Nilüfer DursunIMP28 BURSA HEDEF GDSKTUR20:57
5359Nergiz ErdoganIMP35 DEĞİRMENDERE DSKTUR44:30
 
223Nazan TemizkanIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURmp
1081Nuran DemirerIMP115 YAKAMOZ GSKTURdns
224Serap AtarIMP17 BAHRİYE YELKEN SU SKTURdns
 
 
 
E50 (15/15)Status of: 13:481,8 km 10 m
PlStnoNameClubNatTime
1517Aret ArapoğluIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR11:46
21057Necati KülahsizIMP111 ULUDAĞOSKTUR12:22
3710Ahmet YasarIMP82 MNC ORYANTIRINGTUR13:26
4872Aytekin SöylemezIMP93 PAN DDSKTUR13:36
5534Ömer Bilgen ÖzdemirogluIMP64 İZMİR GSMTUR15:04
61079Suray DuranIMP115 YAKAMOZ GSKTUR15:39
7845Mustafa KöseliIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR15:58
8106Mustafa AygünIMP9 AKUT SKTUR16:19
9107Rahim IlgenliIMP9 AKUT SKTUR17:49
101078Serdar HacımusalarIMP115 YAKAMOZ GSKTUR20:03
11438Mehmet GüzelIMP51 ERDEMLİ SKD.TUR32:18
 
105Armağan BazIMP9 AKUT SKTURdnf
1119Recep KiyisinIMP123 ZONGULDAK GSMTURdns
1118Abdullah TuranIMP123 ZONGULDAK GSMTURdns
1035Adem BayramIMP108 TOKAT TOPÇAM İZ.GSK.TURdns
 
 
 
K50 (8/8)Status of: 13:481,5 km 10 m
PlStnoNameClubNatTime
1596Gülhan EmiroğluIMP69 KANYON GDSKTUR26:15
215Emine BulutIMP1 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKTUR30:40
3156Gülseker AltunIMP12 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKTUR30:54
4911Huriye KorkmazIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTUR35:09
5558Hidayet Çagla KalmisIMP66 KAHRAMANMARAŞ DAĞ. AKK.TUR1:09:20
 
694Fatma KaraIMP81 MERSİN GSKTURdns
110Hülya YücebaşIMP9 AKUT SKTURdns
388Mine AvciogluIMP39 DERE TEPE DAĞCILIK DSÇAKTURdns
 
 
 
E55 (16/16)Status of: 13:481,5 km 10 m
PlStnoNameClubNatTime
11093Yakup TuranIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR11:26
2365Hilmi MertIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR13:23
31092Soner YaziciIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR13:30
4109Mehmet Çetin SimsitIMP9 AKUT SKTUR14:32
5587Muhlis ErkmenugurIMP69 KANYON GDSKTUR15:23
6358Ali Günal ErdemIMP35 DEĞİRMENDERE DSKTUR15:53
7693Ertan KaraIMP81 MERSİN GSKTUR16:13
8404Ertun YildizliIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR16:21
91090Erdogan GünerIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR17:09
101091Nihat KöksalIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR19:00
11405Mustafa ArisIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR19:35
121089Ahmet ÇeltikIMP118 YENİMAHALLE TEKNİK GSKTUR25:41
13518Kemal ÖzdemirIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR27:55
 
108Ibrahim YücebasIMP9 AKUT SKTURdns
567Erol YurdalanIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTURdns
586Bülent BaklaciIMP69 KANYON GDSKTURdns
 
 
 
K55 (8/8)Status of: 13:481,4 km 10 m
PlStnoNameClubNatTime
1807Ayse Petek BingölIMP87 ODTÜ SKTUR14:42
2535Sidika ÖzdemirogluIMP64 İZMİR GSMTUR18:41
3412Nuriye UzuncanIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR23:58
4597Fatma EmirogluIMP69 KANYON GDSKTUR27:09
5598Fidan KaraIMP69 KANYON GDSKTUR31:48
6411Nigar BozIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR33:01
 
688Nalan ÖzdemirIMP77 LİDER SK.TURmp
717Ayse AydinogluIMP82 MNC ORYANTIRINGTURdns
 
 
 
EYB Çocuk (33/33)Status of: 13:480,7 km 10 m
PlStnoNameClubNatTime
11199Salih TokmakoğluIMP54 FEDERASYONTUR4:55
21194Ali Berkay ŞimşekIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR5:13
3299Ugur Batu YalçınIMP29 BURSA OSKTUR5:14
4119Alperen YılmazIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR5:17
5300Yaşar Eren DemirIMP29 BURSA OSKTUR5:31
684Süleyman Can DemirIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR6:05
7120Demirkan BakarIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR6:15
883Müslüm DoğanIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR6:50
9618Eymen İsmailoğluIMP72 KASTAMONU GSMTUR6:51
10366Toprak IlkarIMP37 DEMİRTAŞ SKTUR6:58
1185Yusuf ÇelikIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR7:20
1281Berat AltunsözIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR7:23
131198Koray ÖzmenIMP54 FEDERASYONTUR7:25
141201Ahmet Tuna ÜveyikIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR7:51
151217Oğuzhan ErköseIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR8:29
161200Fahreddin SincanlıoğluIMP54 FEDERASYONTUR9:06
17318Vehbi CalayırIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR10:13
18122Kağan GülbilIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR11:47
191188Zeynep BilikIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR12:23
20664Yavuz Alp ÇelikIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR12:56
21315Ahmet ÖzmantarIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR13:19
22314Abdülsamet KarakurtIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTUR15:07
231202Ertuğrul samet ÜveyikIMP56 GAZİANTEP AKADEMİ SKTUR20:50
 
1189Musafa ÖzIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURmp
902Kubilay KaratasliIMP95 PUSAT SK.TURmp
317Samet AnkaralıIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURmp
1216Mustafa Tarık VeskiIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURmp
316Mehmet Akif UlutaşIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdnf
1208Ömer ÇayIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
121Emir IlıkçayIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
82Murat HancılarIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTURdns
617Mehmet Doruk HasdedeoğluIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
342Tarık ÜstündağIMP32 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKTURdns
 
 
 
KYB Çocuk (15/15)Status of: 13:480,7 km 10 m
PlStnoNameClubNatTime
11012Fatma Sude SariIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR6:07
2599Mariia FedorovaIMP69 KANYON GDSKTUR6:19
31203Ayşe TokgözIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR7:40
4671Fatma Melek GürgenburanIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR8:31
5132Doga ErköseIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR8:54
6103Ecrin YazıkIMP7 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKTUR10:02
71197Ela İlboğaPARDUS GSK10:57
8133Emine GözeIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR11:48
91190Ervin ErsoyIMP72 KASTAMONU GSMTUR12:52
 
832Basak YilmazIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTURmp
134Göksu ŞekerIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURmp
1193Hazal IşıkIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
324Nisanur CanIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
323Esma UlutaşIMP31 BURSA YILDIRIM DSKTURdns
1192Melis KılıçIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
 
 
 
EYB Yetişkin (43/43)Status of: 13:480,8 km 10 m
PlStnoNameClubNatTime
11196Erkan ÖcalIMP74 KAYSERİ GSMTUR5:23
21204Ömer Faruk ÇilPARDUS GSK5:33
3123Alperen TütenIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR5:39
4207Celal BasaranIMP16 ARTSAM KOLEJİ SPOR KULÜBÜTUR6:04
51182Ali İhsan YılmazIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR6:09
6439Mehmet GülburnuIMP51 ERDEMLİ SKD.TUR6:13
7858Nazım Numan KütükIMP91 OYUN GSKTUR7:11
81207Murat TurnaIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR7:31
91191Onur AksakalIMP111 ULUDAĞOSKTUR8:17
101058Veysel İlhan SayanIMP111 ULUDAĞOSKTUR8:20
101183Görkem SarıkayaIMP62 İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGTUR8:20
12125Sefa PolatIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR8:25
131205Osman AygülIMP84 NEO DSKTUR9:37
141130Oğuzhan SatılmışIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR9:39
151218Mehmet Ali ErdemIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR9:44
16951Hayati Vatan EraslanIMP99 SAFARİ DSK.TUR9:47
17466Muhammet Emin YağlıIMP58 HATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSTUR12:31
181126Bülent SoyalpIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR13:09
19124Okan CengizIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR17:17
20848Beytullah ÇavdarIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR17:32
21849Mehmet KesIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR21:19
221129Metehan DemirciIMP105 SOMA LİNYİT SKTUR21:44
23718Atakan KayaIMP83 MUĞLA HERKES İÇİN SKTUR23:29
24850Mevlüt SeyfiIMP90 OSMANİYE OGİDOSTUR27:21
251215Fatih yalçınIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR34:20
261127Hmza UçarIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR52:56
 
1214Hasan Taki VeskeIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURmp
1221Uğur NadulluIMP13 ANKARA GSMTURmp
1195Mehmet GülenIMP74 KAYSERİ GSMTURmp
719Ugur AdigüzelIMP83 MUĞLA HERKES İÇİN SKTURmp
846Ahmet KaraburçIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURmp
1131Ceyhun ÇobanIMP105 SOMA LİNYİT SKTURmp
619Oguzhan UlusIMP72 KASTAMONU GSMTURmp
450Mevlüt ÇekirdekciIMP54 FEDERASYONTURdns
1400Ebuzer BekarIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
126Yasin ÖztürkIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURdns
666Kemal KaplanIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdns
1128Rıfat KahramanIMP105 SOMA LİNYİT SKTURdns
847Ahmet Furkan YoldasIMP90 OSMANİYE OGİDOSTURdns
665Fahri GürgenburanIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTURdns
1187Metin DeğirmenciIMP14 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKTURdns
1186Ömer Faruk ÇilPARDUS GSKdns
1185Koray ÖzmenPARDUS GSKdns
 
 
 
KYB Yetişkin (35/35)Status of: 13:480,8 km 10 m
PlStnoNameClubNatTime
153İlayda TürkmenIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR7:56
2139Şükriye MollaIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR8:10
3672Demet KaplanIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR8:18
4442Yeşim GülburnuIMP51 ERDEMLİ SKD.TUR8:26
51184Huri ErdoğanIMP54 FEDERASYONTUR9:11
6720Duygu ÖzerIMP83 MUĞLA HERKES İÇİN SKTUR10:09
7673Tayyibe Demet GürgenburanIMP76 KUZEY ORYANTİRİNG SKTUR10:51
81014Fatma SariIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR11:41
91123Eylül Selen YıldırımIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR12:14
10137Saniye GümüşIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR13:25
111125Zeynep GünayIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR14:49
121206Zeynep AçarIMP84 NEO DSKTUR15:31
13721Sevim SevinçIMP83 MUĞLA HERKES İÇİN SKTUR17:16
14138Sedanur KoçIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR17:27
151062Ceren BaykaloğluIMP111 ULUDAĞOSKTUR17:36
16968Güllü Nesibe KutlutürkIMP102 SİİRT GSMTUR18:26
17135Hesna Aslıhan CengizIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTUR21:01
1852Dilek DemirelIMP4 ADIM GENÇLİK VE SKTUR22:07
191121Melike BilirIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTUR22:20
201015Hilal Begüm AksarIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTUR27:07
211063Nurhayat CanIMP111 ULUDAĞOSKTUR27:45
22176Meryem GökyarIMP13 ANKARA GSMTUR34:52
23413Hüdane KurtIMP46 DORUK DAĞCILIK VE DSKTUR36:38
 
136Melike DumanIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURmp
1122Saime KayaIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURmp
1220Hatice ErköseIMP10 ALPİN VE DOĞA GSKTURmp
1219Azra Nur CoşkunIMP13 ANKARA GSMTURmp
571Zeynep ÖzdemirIMP67 KAHRAMANMARAŞ GSİÇ VE KÜLT.DERTURmp
1209Handan Gülgün TepeIMP104 SİVAS GSMTURdns
833Zehra BaşarIMP89 ORYANTİRİNG ORDUSU SKTURdns
641Nuran GeziciIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
640Halime GeziciIMP72 KASTAMONU GSMTURdns
1124Dilara ErtaşIMP15 ARTOS GENÇLİK VE SKTURdns
1013Esma SarıkayaIMP106 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKTURdns
912Güler ÖrenIMP96 ROTA ORYANTİRİNG SKTURdns