2 Kademe Oryantiring Yarışması -BartınSat 30/11/2019 20:57
Results - 1.Güncreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
E16 (159)
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Orkunt TekANKARA ORIENTEERING SK-AOSK1:18:330:00
2Ahmet ÖzbeyBURSA OSK1:23:22+4:49
3Güney ÖzkulÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:32:13+13:40
4Barkın DoğrusözÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:41:54+23:21
5Mehmet Deniz AltenANKARA ORIENTEERING SK-AOSK1:42:57+24:24
6Ayberk KeskinKUZEY ORYANTİRİNG SK1:44:28+25:55
7Halil ÖzdemirBALIKESİR EFELER DSK1:44:57+26:24
8Deniz ŞahinÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:50:58+32:25
9Hasan Emre SarpBALIKESİR EFELER DSK1:51:54+33:21
10Umut Devrim İlkerengilKUZEY ORYANTİRİNG SK1:54:14+35:41
11Nurettin Arda DedeÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:55:14+36:41
12Altar Ilgaz TuzcuoğullarıÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:57:29+38:56
13Salim Esat AtaORYANTİRİNG ORDUSU SK1:58:44+40:11
14Batuhan BayramMNC ORYANTIRING1:59:10+40:37
15Hüseyin ŞahanBALIKESİR EFELER DSK2:05:37+47:04
16Metehan ÖzgünBALIKESİR EFELER DSK2:08:15+49:42
17Umut ÖzbeyBALIKESİR GSK2:12:24+53:51
18Ege RasimÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK2:13:04+54:31
19Can Toprak ŞahinİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:15:32+56:59
20Taha Mustafa AvcıoğluDERE TEPE DAĞCILIK DSÇAK2:22:03+1:03:30
21Demirhan DemirORYANTİRİNG ORDUSU SK2:22:39+1:04:06
22Deniz Cem ŞahinİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:26:29+1:07:56
23Celal KılıçTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK2:33:55+1:15:22
24Göktürk NayırKANYON GDSK2:35:29+1:16:56
25Hüseyin YüceNİKSAR BELEDİYE SK2:36:43+1:18:10
26Engin KurtNİKSAR BELEDİYE SK2:37:04+1:18:31
27Görkem YavaşBURSA OSK2:44:01+1:25:28
28Cemal ÖztürkNİKSAR BELEDİYE SK2:44:04+1:25:31
29Barış KayadibiDEMİRTAŞ SK2:47:24+1:28:51
30Eray AydınBURSA OSK2:48:09+1:29:36
31Yusuf Emre ÖzyürekORYANTİRİNG ORDUSU SK2:48:32+1:29:59
32Emirhan KorkmazNİKSAR BELEDİYE SK2:48:51+1:30:18
33Umut ErgünBALIKESİR EFELER DSK2:51:10+1:32:37
34Kubilay KarataşlıPUSAT SK.2:52:19+1:33:46
35Kasım ArıtıOSMANİYE OGİDOS2:56:08+1:37:35
36Utku ÇiçekÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK2:56:50+1:38:17
37Barış YörükBALIKESİR GSK2:57:06+1:38:33
38Arda ÜnürBURSA OSK2:59:49+1:41:16
39Ahmet Emre AlamanBALIKESİR EFELER DSK3:00:54+1:42:21
40Burak YamanAKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK3:03:01+1:44:28
41Erol AltıokKUZEY ORYANTİRİNG SK3:07:05+1:48:32
42İhsan KorkmazNİKSAR AŞAN SK3:09:57+1:51:24
43Ahmet TiryakiRUSUMAT 4 GSK3:10:45+1:52:12
44Salih DemirkıranGAZİANTEP AKADEMİ SK3:12:49+1:54:16
45Emre KırgılBURSA OSK3:15:09+1:56:36
46Hüseyin Emre KaymakçıKUZEY ORYANTİRİNG SK3:18:53+2:00:20
47Yüksel Kayra BaşoğluALTUN ORYANTİRİNG VE ASK3:19:30+2:00:57
48Eren Berk EraslanÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK3:20:29+2:01:56
49Caner KurtRUSUMAT 4 GSK3:27:46+2:09:13
 
İbrahim Ali DalgıçNİKSAR BELEDİYE SKot
Celil AvşarNİKSAR AŞAN SKot
Deniz Emre AteşYAKAMOZ GSKot
Buğra YurdakulMEHMET AKİF ERSOY SK.mp
Sadık Can TaşcıNİKSAR AŞAN SKmp
Emirhan TopçuKUZEY ORYANTİRİNG SKmp
Yusuf ErgüvenKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKmp
Aras SamukÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKmp
Çağlar ErtemKÖROĞLU SATRANÇ SK.mp
Abdulsamed ÜstünVAN GSMmp
Özgür ÖztürkSOMA LİNYİT SKmp
Muammer Onur DokcanMUĞLA GSKmp
Gürhan HorosanliİNEGÖL BEL.S.K.mp
Mehmetduhan KorkmazNİKSAR AŞAN SKmp
Onur ÖzbalıPUSAT SK.disq
Buğra Baki GüngörSOMA LİNYİT SKdnf
Ali Hamza BeyazALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdnf
Mustafa UygunBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdnf
Taha Okan FidanANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdnf
Yağız Alp ArıkanKUZEY ORYANTİRİNG SKdnf
Onur İslamÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdnf
Erdem KumaşKANYON GDSKdnf
Muammer KurtBURSA YÖNDER SK.dnf
Yagiz DemirBALIKESİR GSKdnf
Ömür KızılayÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdnf
Kamil Efe EkizSOMA LİNYİT SKdnf
Tuğberk KeskinKUZEY ORYANTİRİNG SKdnf
Efe KayurtganAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
Ali Eren KılavuzEDOKdnf
Murat Arda AyanoğluALTUN HEDEF GSKdnf
Furkan SolakSOMA LİNYİT SKdnf
Barış SarıcaÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdnf
İbrahim DemirALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdnf
Bilgekağan OkurBAHRİYE YELKEN SU SKdnf
Murat Efe ÜlkürMNC ORYANTIRINGdnf
Berat Buğrahan TonyalıORYANTİRİNG ORDUSU SKdnf
Fazlı ÇolakANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdnf
Yasin UrğanSOMA LİNYİT SKdnf
Mustafa Berk DemirtaşPUSAT SK.dnf
Sefa DarakçıBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdnf
Abdulkadir SakarOSMANİYE OGİDOSdnf
Hasan BuztasNİKSAR AŞAN SKdnf
Eren Kadir PaluluoğluBURSA YILDIRIM DSKdnf
Vehbi CalayırBURSA YILDIRIM DSKdnf
Oğuzhan ElbirBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdnf
Yusuf KezerNİKSAR AŞAN SKdnf
Anil EyinnenBURSA YÖNDER SK.dnf
Deniz ErdemANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdnf
Burak AkkoyunBURSA YILDIRIM DSKdnf
Batuhan HamzaoğluBURSA YÖNDER SK.dnf
Kazım Cenkay İmalBURSA YILDIRIM DSKdnf
Serhat EkrenİNEGÖL BEL.S.K.dnf
Burak Efe DeğirmenciALTUN HEDEF GSKdnf
Ramazan İnönüTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKdnf
Ahmet PolatTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKdnf
Deniz DündarNİKSAR BELEDİYE SKdnf
Metehan UyanıkMEHMET AKİF ERSOY SK.dnf
Bayram KeklikVAN GSMdnf
Demir ÖzgünBURSA OSKdnf
Alperen BoynukaraRUSUMAT 4 GSKdnf
Mert ÇolakRUSUMAT 4 GSKdnf
Abidin GetiriciKASTAMONU GSMdnf
Berat Alp YalçınBURSA OSKdnf
Mert KoçBALIKESİR GSKdnf
Kerem ÖzcanBURSA YÖNDER SK.dnf
İbrahim KaramollaNİLÜFER GENÇLİK DSKdnf
Yusuf VurgunİNEGÖL BEL.S.K.dnf
Burak DemirelTOKAT TOPÇAM İZ.GSK.dnf
Murat BuğdaycıHATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSdnf
Hamit Erdem KahramanAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
Samet ArslanAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
Eren Said GünayMUĞLA GSKdnf
Memik Tarık AvcıoğluGAZİANTEP AKADEMİ SKdnf
Berat KayaRUSUMAT 4 GSKdnf
Emrecan YıldızGAZİANTEP AKADEMİ SKdnf
Safa TaktaAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
Ege ÖzavşarNİLÜFER GENÇLİK DSKdnf
Ata KılınçHATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSdnf
Duran Görkem TosunMUĞLA GSKdnf
Koray GökçelerAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
Burak ÖzdemirKÖROĞLU SATRANÇ SK.dnf
Arda KaragözBURSA YÖNDER SK.dnf
Yusuf Emre TaşovaNİKSAR BELEDİYE SKdnf
Emirhan UzunMUĞLA GSKdnf
Çağlar GölköyMNC ORYANTIRINGdnf
Arda Kadircan BicekBURSA SINAV OKULLARI SK.dnf
Yiğitalp SomuncuTOKAT TOPÇAM İZ.GSK.dns
Ziya YücelTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKdns
Barış ÖzyurtTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKdns
Görkem YılmazLİDER SK.dns
Ali Ekber AyıkLİDER SK.dns
Onur ÇagenBALIKESİR GSKdns
Şirzad ŞahinBAHRİYE YELKEN SU SKdns
Yılmaz ErolBALIKESİR EFELER DSKdns
Metehan SaraçKASTAMONU GSMdns
Eren BudulganBURSA YÖNDER SK.dns
Toprak Isik ArikanKUZEY GEYİKLERİ DSKdns
Abdulkadir ArslanLİDER SK.dns
Aral Bora MirzaKUZEY GEYİKLERİ DSKdns
Alihan AydorNİKSAR BELEDİYE SKdns
Yiğit Efe ÖzdemirNİKSAR BELEDİYE SKdns
Muhammet ÖzçelikNİKSAR BELEDİYE SKdns
Sametcan BeklenALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdns
Nizamettin MazıOSMANİYE OGİDOSdns
Emirhan BeklenALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdns
Mertcan EroğluNİKSAR BELEDİYE SKdns
Göktuğ BuğrukNİKSAR BELEDİYE SKdns
Muhammet Samet KezerNİKSAR BELEDİYE SKdns
Barış Efe AğtaşANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
Alperen KolayNİKSAR BELEDİYE SKdns
 
 
 
K16 (119)
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Ayşa Asya TuzcuoğullarıÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:33:580:00
2Eylül Begüm KorkmazÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:42:04+8:06
3Ceren ÖzelerBURSA HEDEF GDSK1:52:52+18:54
4Doğa OymakİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK1:59:35+25:37
5Buse AçılBALIKESİR EFELER DSK2:01:52+27:54
6Betül ÖnalBURSA HEDEF GDSK2:05:07+31:09
7Beyza Nur KaplanÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK2:08:31+34:33
8Sıla DursunBURSA HEDEF GDSK2:13:58+40:00
9Şenay CengizBALIKESİR EFELER DSK2:22:01+48:03
10Çiğdem SarıÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK2:24:40+50:42
11Sıla CanMNC ORYANTIRING2:26:30+52:32
12Elif MaşalıDENİZLİ GSM2:29:23+55:25
13Sevim Sude BektaşKUZEY ORYANTİRİNG SK2:30:15+56:17
14Ilayda SenBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK2:36:33+1:02:35
15Sude Naz KülahİNEGÖL BEL.S.K.2:40:14+1:06:16
16İrem SarıTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK2:47:03+1:13:05
17Dila ÇiçekÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK2:53:30+1:19:32
18Eylül DalboyBALIKESİR EFELER DSK2:56:01+1:22:03
19Münevver VarlıYAKAMOZ GSK2:58:52+1:24:54
20Gizem YıldızAHMET VEFİK PASA CİHAN SK3:11:27+1:37:29
21Aleyna MindenİNEGÖL BEL.S.K.3:15:50+1:41:52
22Bengü Nisa ÇetinKUZEY ORYANTİRİNG SK3:18:48+1:44:50
23Beyzanur GülALTUN ORYANTİRİNG VE ASK3:20:47+1:46:49
24Betül DemirtaşAMAZON ORYANTİRİNG DSK3:23:18+1:49:20
25Duygu KocakavakKÖROĞLU SATRANÇ SK.3:28:21+1:54:23
 
Ayşe Sena DallıTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKot
Şevval DönerAHMET VEFİK PASA CİHAN SKot
Sinem BeyhanKÖROĞLU SATRANÇ SK.ot
Tuana GünvaranBALIKESİR EFELER DSKot
Sılanur CanKASTAMONU GSMmp
Beril KahramanRUSUMAT 4 GSKmp
Eylül ŞenalANKARA ORIENTEERING SK-AOSKmp
Aleyna ArslanKÖROĞLU SATRANÇ SK.mp
Açelya Buket KorkmazRUSUMAT 4 GSKmp
Azra ArolRUSUMAT 4 GSKmp
Hatice Büsra MeteBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKmp
Meltem EyvazKÖROĞLU SATRANÇ SK.mp
Özlem DurakAMAZON ORYANTİRİNG DSKmp
Ayşen SaçlıAHMET VEFİK PASA CİHAN SKmp
Ceren ÇimenÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKmp
Meryem Yağmur DemirORYANTİRİNG ORDUSU SKmp
Dilara ErtaşVAN GSMmp
Elif ÇabukNİKSAR BELEDİYE SKmp
Hatice Elif KurtALTUN HEDEF GSKmp
Berna ErginRUSUMAT 4 GSKmp
Rumeysa ÖzcanORYANTİRİNG ORDUSU SKmp
Nazlı SemizVAN GSMmp
Zeynep ŞenolBURSA HEDEF GDSKmp
Ebrar Nida ÖzdoğanALTUN HEDEF GSKmp
Şevval Necla TüyeciNİLÜFER GENÇLİK DSKmp
Gülsima DaskayaBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKmp
Sema BaykalNİKSAR BELEDİYE SKmp
Berra KütükçüNİKSAR BELEDİYE SKmp
Dila KarabüberBAHRİYE YELKEN SU SKdnf
Elif Nur KabadayıAMAZON ORYANTİRİNG DSKdnf
Esma AşıkKÖROĞLU SATRANÇ SK.dnf
Dilek BilginORYANTİRİNG ORDUSU SKdnf
Merve ŞenNİLÜFER GENÇLİK DSKdnf
Süeda HıracaoğluKÖROĞLU SATRANÇ SK.dnf
Hilal Nur KütükçüMUĞLA GSKdnf
Zeynep UzunORYANTİRİNG ORDUSU SKdnf
Hilal Nur KaynarOSMANİYE OGİDOSdnf
Meltem SarıkayaAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
Fatma Nur TüysüzOSMANİYE OGİDOSdnf
Gökçe KallimciMUĞLA HERKES İÇİN SKdnf
Ruya TairAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
Başak YılmazORYANTİRİNG ORDUSU SKdnf
İrem CanyürekBAHRİYE YELKEN SU SKdnf
Asel AkpınarORYANTİRİNG ORDUSU SKdnf
Merve KaplanSOMA LİNYİT SKdnf
Gülsüm CengizoğluDENİZLİ GSMdnf
Meltem DOĞRUZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdnf
Zehra EyitutunKANYON GDSKdnf
Eylül KalemZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdnf
Esma AkdağZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdnf
Deniz EmiroğluKANYON GDSKdnf
Nisanur ÜveyikGAZİANTEP AKADEMİ SKdnf
Meryem Ece GencelKUZEY ORYANTİRİNG SKdnf
Rabia KayaGAZİANTEP AKADEMİ SKdnf
Gizem ÜlkerKUZEY ORYANTİRİNG SKdnf
Erva AçıkgönülKUZEY ORYANTİRİNG SKdnf
Sümeyra BakırZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdnf
Özge SeyrekZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdnf
Pınar MüjdeciÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdnf
Ervin ErsoyKASTAMONU GSMdnf
Seher Derya TürkALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdnf
Gamze BayrakİNEGÖL BEL.S.K.dnf
Şevval AvcıOSMANİYE OGİDOSdnf
Semanur ÖzdemirİNEGÖL BEL.S.K.dnf
Azra CoşkunİNEGÖL BEL.S.K.dnf
Zeynep ArabacıKUZEY ORYANTİRİNG SKdnf
Duru Şimal DurmazNİLÜFER GENÇLİK DSKdnf
Gülsüm SırtıkaraNİKSAR BELEDİYE SKdnf
Sude AlpayAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
Rümeysa Gül YakanBAHRİYE YELKEN SU SKdnf
Ümmühan Zeynep AkyürekBURSA OSKdnf
Esmanur ÇelikKASTAMONU GSMdnf
Sude FıratBAHRİYE YELKEN SU SKdnf
Esma ÇiftçiAMAZON ORYANTİRİNG DSKdnf
Nazlıhan YumrukayaKUZEY ORYANTİRİNG SKdnf
Sude SenBALIKESİR EFELER DSKdnf
Ilgın DağdelenMNC ORYANTIRINGdnf
Esma KıraçMARAŞGÜCÜ SK.dnf
Elif KasikçıBAHRİYE YELKEN SU SKdns
Sude ElmacıAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdns
Sudem ÇamAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdns
Zozan Yağmur YıldızAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdns
Ümmü Aysu DuranYAKAMOZ GSKdns
Elif IlgınNİKSAR BELEDİYE SKdns
Elif TanTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKdns
Bengihan ErcanORYANTİRİNG ORDUSU SKdns
Melek GüneşKUZEY ORYANTİRİNG SKdns
Fatmanur GökNİKSAR BELEDİYE SKdns
Zeynep ÖzşenKUZEY ORYANTİRİNG SKdns
Züleyha TopaloğluKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdns
Defne Sena SökülmezÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdns
Ecem DülgerTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKdns
Zehra GültaşNİKSAR BELEDİYE SKdns
Beyza KovanNİKSAR BELEDİYE SKdns
 
 
 
E18 (104)
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Bora Ege SarpBALIKESİR EFELER DSK2:05:250:00
2Berke BaşözÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK2:29:21+23:56
3Uğur ÜstündağROTA ORYANTİRİNG SK2:32:09+26:44
4Güney Aart VerheijİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:32:14+26:49
5Enes ÇetinBALIKESİR EFELER DSK2:33:09+27:44
6Emirhan CamukaKUZEY GEYİKLERİ DSK2:34:38+29:13
7Kadir Buğra BudakBALIKESİR EFELER DSK2:35:45+30:20
8Bayram Can ÇelikkayaSOMA LİNYİT SK2:39:31+34:06
9Cevat ŞenelSOMA LİNYİT SK2:43:23+37:58
10Mustafa Berkay ÜnalİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:44:22+38:57
11Yağız Faruk ErgülORYANTİRİNG ORDUSU SK2:44:48+39:23
12İbrahim Bilge UlusseverİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:48:47+43:22
13Kudret TürkmenoğluRUSUMAT 4 GSK2:53:31+48:06
14Orbay Fatih YıldızBALIKESİR EFELER DSK2:54:09+48:44
15Ömer Faruk TürkmenoğluRUSUMAT 4 GSK2:54:19+48:54
16Umut Utku AkçaBALIKESİR EFELER DSK2:56:59+51:34
17Ali Nihat ÖkmenlerKUZEY GEYİKLERİ DSK3:06:11+1:00:46
18Serkan YılmazAHMET VEFİK PASA CİHAN SK3:10:43+1:05:18
19Musa Ekrem İlhanNİKSAR AŞAN SK3:18:53+1:13:28
 
Mücahit BilgüNİKSAR BELEDİYE SKot
Yunus Emre GüneşNİKSAR AŞAN SKot
Batuhan ÇakırYAKAMOZ GSKot
Seref Volkan AldemirSOMA LİNYİT SKot
Onur BugüşKANYON GDSKot
Kerem AktaşRUSUMAT 4 GSKot
Ali DeligözBURSA YILDIRIM DSKot
Furkan ÖzmarYALOVA HALK EĞİTİM MERKEZİ GENot
Nuh ElmasanPUSAT SK.mp
Yasin GünTOKAT TOPÇAM İZ.GSK.mp
Bahadır Hasan BörekçiRUSUMAT 4 GSKmp
Turgut KöseKASTAMONU GSMmp
Atalay ÖzdemirPATİKA SK-PATİKmp
Tarık Emre KaramanODTÜ SKmp
Onay HanilçeNİKSAR AŞAN SKdnf
Gökhan KahvecioğluKASTAMONU GSMdnf
Ali Yasin HızarcıNİKSAR BELEDİYE SKdnf
Ömer Faruk ÇilPARDUS GSK.dnf
Mehmet Ali KalmışKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdnf
Yusuf DemirTOKAT TOPÇAM İZ.GSK.dnf
Melih ÖztürkNİLÜFER GENÇLİK DSKdnf
Hasan TütüncüRUSUMAT 4 GSKdnf
İsmail YazıcıPUSAT SK.dnf
Samet SanTOKAT TOPÇAM İZ.GSK.dnf
Özdemir KerkitRUSUMAT 4 GSKdnf
Salih AçarAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
İsak Sefa ŞahinTOKAT TOPÇAM İZ.GSK.dnf
Ali Ulaş GüneşİSTANBUL DOĞA SKdnf
Erbay TemizMARAŞGÜCÜ SK.dnf
Emre ŞahinSOMA LİNYİT SKdnf
Furkan SoranANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdnf
Ümit ÜstündağROTA ORYANTİRİNG SKdnf
Berkay GevenSOMA LİNYİT SKdnf
Erdem KabaKASTAMONU GSMdnf
Uğur KayaTOKAT TOPÇAM İZ.GSK.dnf
Efe KayaAMAZON ORYANTİRİNG DSKdnf
Kınay GültanBURSA OSKdnf
Yiğit Can AltınayNİLÜFER GENÇLİK DSKdnf
Şahin SezerTOKAT TOPÇAM İZ.GSK.dnf
İsmail Bumin ŞahinAMAZON ORYANTİRİNG DSKdnf
Gökhan KarakoçVAN GSMdnf
Beytullah ÇavdarOSMANİYE OGİDOSdnf
Ali ÇolakOSMANİYE OGİDOSdnf
İsmail ÇelikAMAZON ORYANTİRİNG DSKdnf
Emirhan SevinçAMAZON ORYANTİRİNG DSKdnf
Metehan DemirciSOMA LİNYİT SKdnf
Muhammed Emin KıranOSMANİYE OGİDOSdnf
Cabir KayaTOKAT TOPÇAM İZ.GSK.dnf
Mehmet KesOSMANİYE OGİDOSdnf
Şeyhşamil TaşdemirGAZİANTEP AKADEMİ SKdnf
Ali Eren ErikoğluBURSA SINAV OKULLARI SK.dnf
Emirhan EroğluTOKAT TOPÇAM İZ.GSK.dnf
Hamza UçarVAN GSMdnf
Yasin Mert TürkoğluANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdnf
Ali BayramNİKSAR BELEDİYE SKdnf
Yusuf Berat ÖzbayNİKSAR BELEDİYE SKdnf
Hakan BakiRUSUMAT 4 GSKdnf
Bakihan OrduBURSA OSKdnf
Ömer Emirhan ŞimşekPUSAT SK.dnf
Emre MüjdeciÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdnf
Burak Gazi AtıcıPUSAT SK.dnf
Alper KayakıranPUSAT SK.dnf
Bülent SoyalpVAN GSMdnf
Ali Eren SarıTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKdnf
Muhammed Emin ŞahinTOKAT TOPÇAM İZ.GSK.dnf
Umut TürkAMAZON ORYANTİRİNG DSKdnf
Emircan KayaAMAZON ORYANTİRİNG DSKdnf
Yunus Emre ErNİKSAR AŞAN SKdnf
Furkan KenberMUĞLA HERKES İÇİN SKdnf
Ahmet ÜnalEDOKdnf
Salih GüneşNİKSAR BELEDİYE SKdns
Berat TatlıTOKAT TOPÇAM İZ.GSK.dns
Berat Kaan BatakMEHMET AKİF ERSOY SK.dns
Emirhan BiçerAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdns
Can Ege YıldızBAHRİYE YELKEN SU SKdns
Yusuf AkgölTOKAT TOPÇAM İZ.GSK.dns
Emir Erdal AvşarTOKAT TOPÇAM İZ.GSK.dns
Hacı Çağlar NizamoğluEDOKdns
Bora Uğur ÖzkaranfilKUZEY ORYANTİRİNG SKdns
Anıl IşıksoyKUZEY ORYANTİRİNG SKdns
Ahmet Tarık DenizÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdns
Barış Ömer BozanHATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSdns
Emre ÇakmakORYANTİRİNG ORDUSU SKdns
İnan KorkmazNİKSAR BELEDİYE SKdns
Bülent BeklenALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdns
 
 
 
K18 (58)
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Duygu YigenBALIKESİR EFELER DSK2:04:290:00
2Cemre Nur YeşilİZMİR GSM2:13:57+9:28
3Bahar ÖzçelikİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK2:23:48+19:19
4Doğa BelyurtİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK2:56:35+52:06
5İlayda TormanALTUN ORYANTİRİNG VE ASK2:59:31+55:02
 
Cansever KurtRUSUMAT 4 GSKot
Ayşenur GürgenburanKUZEY ORYANTİRİNG SKot
Berra KaplanKUZEY ORYANTİRİNG SKot
Ayşe Nur KoçBURSA OSKot
Sena GüvenKUZEY ORYANTİRİNG SKot
Damla ÖzdemirHATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSmp
Dilek DemirelKÖROĞLU SATRANÇ SK.mp
Eylül Selen YıldırımVAN GSMmp
Zeynep GünayVAN GSMmp
Nazlıcan BüyükbıçakcıKASTAMONU GSMdnf
Cemre EkiciANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdnf
Esra Naile ArikcanKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdnf
Zerda ZorKASTAMONU GSMdnf
Sena KökçıkaranAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
Aysu ErsinNİKSAR BELEDİYE SKdnf
Ezgi Selin UzunÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdnf
Tuğba ÇetinKÖROĞLU SATRANÇ SK.dnf
Eylül ÇobanİNÖNÜ BELEDİYESİ GSKdnf
Begüm ArslanİNÖNÜ BELEDİYESİ GSKdnf
Şevval Nur ŞahinKUZEY ORYANTİRİNG SKdnf
Neslihan KerimoğluMNC ORYANTIRINGdnf
Melike AydınRUSUMAT 4 GSKdnf
Büşra BektaşKASTAMONU GSMdnf
İlayda TürkmenKÖROĞLU SATRANÇ SK.dnf
Şerife Seval ÇetinkayaTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKdnf
Ilayda Berivan ToyVAN GSMdnf
Müleyke YeşilyaylaZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdnf
Nisanur AksoyNİKSAR AŞAN SKdnf
Merve Nur İğüsİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Ezgi AkarÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdnf
Sıla DoğanZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdnf
Zeynep Sena DönerBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdnf
Elif Şehri AsanNİKSAR BELEDİYE SKdnf
Suna Beyza DemirGAZİANTEP AKADEMİ SKdnf
Pembenur ZenginNİKSAR BELEDİYE SKdnf
Burcu SolakHATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSdnf
Gizem YürekZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdnf
Zeliha Nur ArazZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdnf
Zeynep UygunGAZİANTEP AKADEMİ SKdnf
İkranur BalalLİDER SK.dns
Ayşe TokgözVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.dns
Meryem Sena YurtseverİZMİR ATLAS SK.dns
Vildan Şule ÜzümKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdns
Aydeniz CabirBAHRİYE YELKEN SU SKdns
Zeynep BayındırLİDER SK.dns
Simge EroğluNİKSAR BELEDİYE SKdns
Birsen ÖzerLİDER SK.dns
Fatma YılmazLİDER SK.dns
Ceyda DemirNİKSAR BELEDİYE SKdns
Elif Sude GüneyRUSUMAT 4 GSKdns
Mesude HavanLİDER SK.dns
Büşra AlRUSUMAT 4 GSKdns
Sena GüzelERDEMLİ BELEDİYE SKdns
 
 
 
E20 (96)
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Ahmet Yasin TemelİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:53:530:00
2Mustafa Ali TürkmenoğluRUSUMAT 4 GSK2:14:30+20:37
3Nazım MusluİZMİR GSM2:19:48+25:55
4Doğukan KoçBALIKESİR GSM2:31:32+37:39
5Görkem SevinçODTÜ SK2:35:22+41:29
6Koray ŞahinTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK2:36:10+42:17
7İkram GözeBALIKESİR GSM2:36:51+42:58
8Ali ErinmezALTUN HEDEF GSK2:38:14+44:21
9Özcan DenizALTUN ORYANTİRİNG VE ASK2:38:25+44:32
10Ali AydınNİKSAR BELEDİYE SK2:41:19+47:26
11İsmail Alp ArslanSAFARİ DSK.2:45:44+51:51
12Abdullah BaykanADRENALİN GSK2:47:33+53:40
13Yusuf ParlakDORUK DAĞCILIK VE DSK2:52:48+58:55
14Fatih ŞölenKUZEY GEYİKLERİ DSK2:56:26+1:02:33
15Oğuzhan AytenBALIKESİR GSM3:02:24+1:08:31
16Burak Can ÇantaBALIKESİR GSM3:03:01+1:09:08
17Aziz KızıltaşANKARA ORIENTEERING SK-AOSK3:05:34+1:11:41
18Salih OruçBALIKESİR GSM3:10:57+1:17:04
19Şahin EralÇORUM GSK3:11:47+1:17:54
20Onur DemirciTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK3:14:33+1:20:40
21Rıfat SalmanBALIKESİR GSM3:15:32+1:21:39
22Emre ÇetinkayaYAKAMOZ GSK3:23:41+1:29:48
23İsmail UsluBALIKESİR GSM3:26:40+1:32:47
 
Burak Mithat BayındırKANYON GDSKot
Muhammed Fatih İnalBALIKESİR GSMot
Atakan ÜlkerNEO DSKot
Hamza Ali YılmazİNÖNÜ BELEDİYESİ GSKot
Davut ÇınarTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKot
Berke BayraktarODTÜ SKot
Muhammet ErgönİZMİR GSMot
Osman GünayBALIKESİR GSMot
Mücahit İzciBUCAK GHSKot
Burak KumBALIKESİR GSMot
Hasan Hüseyin FıratANKARA GSMot
Ekin Can TaşarPATİKA SK-PATİKmp
Alper OğlakçıPUSAT SK.mp
Yunus Emre DeğeroğluKASTAMONU GSMmp
Emre KurşunİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGmp
Uğur AdıgüzelMUĞLA HERKES İÇİN SKmp
Ömer Furkan AydemirSAFARİ DSK.mp
Mert YıldızNEO DSKmp
Erkan YılmazİZMİR GSMmp
Efe Cumhur AlacacıİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGmp
Kadir BirolKAYSERİ ATAK SKdnf
Yalçın Yağız KüçükALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdnf
Muhammed Selman YıldırımRUSUMAT 4 GSKdnf
Uğur OranAMAZON ORYANTİRİNG DSKdnf
Doğukan UzunözBALIKESİR GSMdnf
Artun YeniİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Arap Şevket ÜnalEDOKdnf
Rıfat Özgür ÖzerİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Furkan Mert TaşçıAMAZON ORYANTİRİNG DSKdnf
Batuhan GökkayaOSMANİYE OGİDOSdnf
Mehmet Göktürk YıldırımNİKSAR AŞAN SKdnf
Hami Emircan AydınİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Oğuzhan BaşRUSUMAT 4 GSKdnf
Beytullah ErsinAMAZON ORYANTİRİNG DSKdnf
Agah Enes SoyalpİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Koray AvciPATİKA SK-PATİKdnf
Uğur NalbantBALIKESİR GSMdnf
Hasan KeskinİZMİR GSMdnf
Emircan AvciPATİKA SK-PATİKdnf
Ozan AyçıçekVAN GSMdnf
Ahmet Berke AçıkelEDOKdnf
Sefa OrcanOSMANİYE OGİDOSdnf
Muhammed GüleşceBALIKESİR GSMdnf
Lütfü Can NoyanBALIKESİR GSMdnf
Enes KürümBALIKESİR GSMdnf
Oğulcan AydokanİSTANBUL DOĞA SKdnf
Enes AyhanANKARA GSMdnf
Yunus Berkay AydınİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Görkem SarıkayaİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Cuma EkiciKAYSERİ GSMdnf
Samet Tuğrul KuzuoğluİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Mustafa Mert ÖzbaşBALIKESİR GSMdnf
Emir CeylanBALIKESİR GSMdnf
Kadir Can ÇakanESKİŞEHİR OSKdnf
Muzaffer AçıkAMAZON ORYANTİRİNG DSKdnf
Bahaddin Fırat SolmazBALIKESİR GSMdnf
Umut Emre TaşBALIKESİR GSMdnf
Musa Şafak KoçİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Kadir GülANKARA GSMdnf
Burhan ŞengülİZMİR GSMdnf
Ulaş Erdem BarutİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Bedirhan KöseEDOKdns
Furkan AksakALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdns
Umut Can ÇabukNİKSAR BELEDİYE SKdns
Recep DemirNİKSAR BELEDİYE SKdns
Sezgin DemirNİKSAR BELEDİYE SKdns
Semih Can GüneşNİKSAR BELEDİYE SKdns
Demirhan DemirokBALIKESİR EFELER DSKdns
Burak TaşçıNİKSAR BELEDİYE SKdns
Hasan Hüseyin İlbeğiOSMANİYE OGİDOSdns
Ümit DoganerNİKSAR BELEDİYE SKdns
Deniz ErdoğanPATİKA SK-PATİKdns
Ümit DoğanerNİKSAR BELEDİYE SKdns
 
 
 
K20 (49)
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Özge BozçaADRENALİN GSK2:08:260:00
2Esma MelleBALIKESİR EFELER DSK2:20:50+12:24
3Beyza DilberRUSUMAT 4 GSK2:32:06+23:40
4Sabriye KılıçİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK2:34:11+25:45
5Elif Sena UygunBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK2:35:23+26:57
6Gülce ÇelikKUZEY ORYANTİRİNG SK2:50:11+41:45
7Buket AydınBALIKESİR EFELER DSK2:54:07+45:41
8Sümeyra GökcülBALIKESİR EFELER DSK3:02:27+54:01
9Emine İçyerBALIKESİR EFELER DSK3:08:44+1:00:18
 
Zeynep KuzuoğluANKARA GSMot
Yasemin AkçaBALIKESİR GENÇLİK VE DSKmp
Hilal ArslanBALIKESİR EFELER DSKdnf
Damla KüçükBEYAZ KULE KOLEJİ SKdnf
Gökçe Gül GünayBAHRİYE YELKEN SU SKdnf
Öznur ErginVAN GSMdnf
Gülben Dilara EratalayBAHRİYE YELKEN SU SKdnf
Zahide ÇölezKASTAMONU GSMdnf
Seda Nur EkemenİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Minel HorozlarİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Serra TaşİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Canan ÖzdemirSAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKdnf
Eda TopbaşDORUK DAĞCILIK VE DSKdnf
Sena UsluİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Sinem SungunZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdnf
Şevval TirişRUSUMAT 4 GSKdnf
Ayşe Gizem BayramODTÜ SKdnf
Elif Kıymet YahşiADRENALİN GSKdnf
Serra AktaşİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Elif İnci ErİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Ceren ÖztürkİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Melisa AltıncıBALIKESİR EFELER DSKdnf
Duygu YurtZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdnf
Meral ÖztürkANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdnf
Yaren YılmazİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Merve AsanADRENALİN GSKdnf
Buse DoğanSAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKdnf
Ekin ÇiçekSAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKdnf
Melike AslanVAN GSMdnf
Saime KayaVAN GSMdnf
Nesrin YavuzTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKdnf
Gülnigar BüyüksakallıKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdnf
Seher SaygiliKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdnf
Sevim SevinçMUĞLA HERKES İÇİN SKdnf
Mine ErgülerOSMANİYE OGİDOSdnf
Evin KayaİZMİR ATLAS SK.dns
Rabia ŞehirliİZMİR ATLAS SK.dns
Ceren KorkmazROTA ORYANTİRİNG SKdns
Buse Nur KökverANKARA GSMdns
Nur Gülnihal ÇakırKUZEY GEYİKLERİ DSKdns
 
 
 
E21 (104)
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Özgür FettahTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK1:37:170:00
2Ahmet KaçmazJANDARMA GÜCÜ SK1:39:18+2:01
3Cansel SaraçJANDARMA GÜCÜ SK1:40:59+3:42
4Orhan KutluBOLU GSM1:45:27+8:10
5Mücahit ÖzkayaİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:48:41+11:24
6Ercan DudakJANDARMA GÜCÜ SK1:49:30+12:13
7Harun İşlerJANDARMA GÜCÜ SK1:53:59+16:42
8Furkan TopalİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:55:09+17:52
9Ahmet Berkan KuzuoğluİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:57:29+20:12
10Meriç ArazoğluTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK1:58:41+21:24
11Erhan ÇakmakTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK2:11:11+33:54
12Süleyman DemirelJANDARMA GÜCÜ SK2:13:39+36:22
13Ayhan BikirTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK2:22:12+44:55
14Fatih BodurJANDARMA GÜCÜ SK2:22:40+45:23
15Ramazan ÇanJANDARMA GÜCÜ SK2:31:42+54:25
16Halil ÖzcanTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK2:31:48+54:31
17Metehan KalenderÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK2:31:54+54:37
18Çağlar KasımTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK2:33:03+55:46
19Mehmet Can ÖztürkİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:35:47+58:30
20İsrafil KüçüksakalJANDARMA GÜCÜ SK2:43:34+1:06:17
21Erkan SezginSAFARİ DSK.2:43:49+1:06:32
22Cebrail KarınlıANKARA GSM2:44:17+1:07:00
23İbrahim Talha ÖzdemirİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:44:58+1:07:41
24Muhammed BahadırTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK2:45:57+1:08:40
25Abdullah ÖzdemirKUZEY GEYİKLERİ DSK2:55:33+1:18:16
26Özgür ÖzdemirİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:55:49+1:18:32
27Caner YıldırımALTUN HEDEF GSK2:56:28+1:19:11
28Utku UzunODTÜ SK3:00:16+1:22:59
29Fatih AtalıODTÜ SK3:01:14+1:23:57
30Akın ŞenTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK3:02:48+1:25:31
31Ali UçarJANDARMA GÜCÜ SK3:05:11+1:27:54
32Gökhan BıçakBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SK3:06:19+1:29:02
33Muhammed KavakTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK3:07:21+1:30:04
34Davut NamalanANKARA GSM3:07:42+1:30:25
35Ali UzunADRENALİN GSK3:08:31+1:31:14
36Hüseyin Cem AtamanİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG3:14:57+1:37:40
37Cengizhan SabuncuODTÜ SK3:19:05+1:41:48
38Nazmi Serkan AtalayODTÜ SK3:20:25+1:43:08
39Murat ÖztaşODTÜ SK3:22:52+1:45:35
40Hatem İçmeTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK3:23:21+1:46:04
41Bayram Mert AltındağODTÜ SK3:23:47+1:46:30
42Fatih AygünANKARA GSM3:24:38+1:47:21
 
Emre Doğuş KöseTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKot
Nazim AltunTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKot
Hasan AksuTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKot
Onur AltınTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKot
Haktan YalçınODTÜ SKot
Doğukan DuymazİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGot
Nurettin ÇalışkanULUDAĞOSKot
Yusuf DemirciANKARA GSMot
Cenk ÖzgülerTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKot
Javıdan IsmayılzadaANKARA GSMot
Barış Rodi BayarİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGot
Kadir BaşarAMAZON ORYANTİRİNG DSKmp
Tarık DoganİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGmp
Kadir Çelebi BalverenKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKmp
Zafer Taha ÖzdemirODTÜ SKmp
Mehmet Ali KaraNEO DSKmp
Emre BilirODTÜ SKmp
Enes SaruhanANKARA GSMmp
Hasan AydınANKARA GSMmp
İsmail KılınçROTA ORYANTİRİNG SKdnf
Musa ErdoğanJANDARMA GÜCÜ SKdnf
Yşar İsmet DemirözNEO DSKdnf
Gökhan CinGÜLHANE SAĞLIK GENÇLİK SKdnf
Şahin DemirALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdnf
Muhammed Vehbi Y KarataşlıPUSAT SK.dnf
Hasan AkdoğanÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdnf
Özcan AlİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Ramazan Emre UçarBALIKESİR EFELER DSKdnf
Batuhan AltuntaşİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Samet DurgutKUZEY GEYİKLERİ DSKdnf
İlyas KarakuşJANDARMA GÜCÜ SKdnf
Engin KarakayaULUDAĞOSKdnf
Mehmet Esat ÖzmenİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Rüştü BaşaranADRENALİN GSKdnf
Alper Kaan YıldırımİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Oğuzhan ÖzençTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKdnf
Koray EskidumanODTÜ SKdnf
Hakan KayanNEO DSKdnf
Enes CeylanANKARA GSMdnf
Yunus Emre GülANKARA GSMdnf
Efe KoşerULUDAĞOSKdnf
Berat BaykaloğluULUDAĞOSKdnf
Cem OkurTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKdnf
Samet ÇetinODTÜ SKdnf
Furkan GökmenODTÜ SKdnf
Mücahit Erkam AltınULUDAĞOSKdnf
Mehmet KavazANKARA GSMdnf
Ahmet ŞallıNEO DSKdnf
Nurullah AlmalıANKARA GSMdnf
Çağrı AkgünTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKdnf
Hüseyin AksoyTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKdns
Emirhan KülahsızADRENALİN GSKdns
Abdurrahman ÇavdarNEO DSKdns
Tufan BaykalNİKSAR BELEDİYE SKdns
İsmail İleriADRENALİN GSKdns
Mert UygunİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
Faruk Furkan ReisİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
Yılmaz MetinANKARA GSMdns
Ertuğrul YücelİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
Özgen ÖzdemiroğluALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdns
Umut GürcanİZMİR ATLAS SK.dns
Alperen Dursun YıldızAMAZON ORYANTİRİNG DSKdns
 
 
 
K21 (56)
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Dudu ErolODTÜ SK1:52:400:00
2Elif Gökçe AvcıİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK2:02:43+10:03
3Lale Han KılıçROTA ORYANTİRİNG SK2:08:02+15:22
4Özlem ZirekANKARA ORIENTEERING SK-AOSK2:19:24+26:44
5Emine SezgünsayADRENALİN GSK2:20:00+27:20
6Zeynep OcakNEO DSK2:22:30+29:50
7Hilal OruçİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK2:37:23+44:43
8Melike SancakKUZEY GEYİKLERİ DSK2:37:29+44:49
9Elif Eren AksoyPATİKA SK-PATİK2:56:23+1:03:43
10Dilek MatyarPATİKA SK-PATİK3:00:50+1:08:10
11Yasemin ÖzgülerDORUK DAĞCILIK VE DSK3:01:52+1:09:12
12Betül EsnerADRENALİN GSK3:04:08+1:11:28
13Öznur ÇağlarANKARA GSM3:22:32+1:29:52
14Müberra ÖztürkANKARA GSM3:25:34+1:32:54
 
Hümeyra Nur DemirANKARA ORIENTEERING SK-AOSKot
Sibel AkcaJANDARMA GÜCÜ SKot
Kübra AltunJANDARMA GÜCÜ SKot
Mehtap DuranİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGot
Duygu KayaİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGot
Emine DereliJANDARMA GÜCÜ SKot
Büşra ÖzerALTUN HEDEF GSKot
Hicret KumalarULUDAĞOSKot
Ayşe BozkurtBALIKESİR GSKmp
Gamze AlpdoğanİZMİR ATLAS SK.mp
Fatma ÜstünULUDAĞOSKmp
Medine HoşANKARA GSMmp
Yağmur DursunİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Münevver KumruLYKİA İZCİLİK DSKdnf
Elif ÖzkayaKASTAMONU GSMdnf
Ayla SaraçoğluNEO DSKdnf
Buket YürekliİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Merve TürksoyULUDAĞOSKdnf
Azra Nur CoskunANKARA GSMdnf
Berna AyarULUDAĞOSKdnf
Meryem DemirFETHİYE ESK.SK.dnf
Sena OtluODTÜ SKdnf
Gülsah Bircan AkpinarDORUK DAĞCILIK VE DSKdnf
Nazlı ÖzkocaODTÜ SKdnf
Rana AyıkANKARA GSMdnf
Saniye YayANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdnf
Meltem EkeİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Tuğçe GölgeliODTÜ SKdnf
Melike AyarİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Sevgi Ekin BayramODTÜ SKdnf
Yeşim AydınaODTÜ SKdnf
Sena TiryakiANKARA GSMdnf
Ruken AkdağVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.dns
Ayşe Nur TekinVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.dns
Kezban TaşVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.dns
Gamze Nur ErçikVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.dns
Büşra AltunALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdns
Funda BayarslanPATİKA SK-PATİKdns
Şengül ÜzenİZMİR ATLAS SK.dns
Ayşegül GürADRENALİN GSKdns
Şakire KaçmazADRENALİN GSKdns
Ayten TelatarPATİKA SK-PATİKdns
 
 
 
E21B (98)7,8 km 230 m18 C
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Bahadir UçarKÖROĞLU SATRANÇ SK.2:02:460:00
2Ömer TosunoğluBALIKESİR GSM2:02:57+0:11
3Yalçın YıldırımBALIKESİR GSM2:19:39+16:53
4Bahadır ZenginANKARA GSM2:25:48+23:02
5Hasan EroğluANKARA GSM2:26:01+23:15
6Erdi ArslanKASTAMONU GSM2:28:56+26:10
7Metin KeleşANKARA GSM2:42:54+40:08
8Mehmet Uğur BatanİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK2:46:50+44:04
9Muhammed Mustafa UluçakEDİRNE GSM2:48:09+45:23
10Recep Ali EyüpİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK2:48:29+45:43
11Serkan ÖzenPATİKA SK-PATİK2:50:09+47:23
12Mehmet Sadık CeritlioğluTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK2:53:26+50:40
13Ahmet BayzanANKARA ORIENTEERING SK-AOSK2:57:57+55:11
14İsmail Yasin ÖçalİZMİR GSM3:05:24+1:02:38
15Muhammet GürtekinKASTAMONU GSM3:06:14+1:03:28
16Yaşar Harun KıvrılBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SK3:10:56+1:08:10
17Bilal KeklikTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK3:11:30+1:08:44
18Bakdaulet AskarovANKARA GSM3:12:53+1:10:07
19Abdülmecit AydınoğluLİDER SK.3:16:45+1:13:59
20İsrafil YıldızhanLİDER SK.3:19:20+1:16:34
21Muhammed ÇıkarayLİDER SK.3:29:05+1:26:19
 
Mehmet Burak KayaLİDER SK.ot
Batuhan DuğanOSMANİYE OGİDOSot
Abdullah KaşlıBALIKESİR GSMot
Ahmet AksüllüİZMİR GSMot
Aygün YeşilotBALIKESİR GSMot
Furkan ParlarİZMİR GSMot
Özgün ÜstüayİSTANBUL DOĞA SKot
Haci Ali NizamogluEDOKmp
Duran TaşdemirEDOKmp
Uğur KoramanBEŞİKDÜZÜ YELKEN SK.mp
Fatih AkkuşADRENALİN GSKmp
Qais NabiANKARA GSMmp
Gökşen Mehmet DonbaloğluTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKmp
Burhan KonukİZMİR GSMmp
Hüseyin Kaan YıldızULUDAĞOSKmp
Yakup DemirBALIKESİR ODSKdnf
İsmail Burak BiçerSOMA LİNYİT SKdnf
Mete HaydaroğluBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SKdnf
Hakan GümüşADRENALİN GSKdnf
İsmail KarnasOSMANİYE OGİDOSdnf
Yusuf Emre AydoğduANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdnf
Caner KuçmenDORUK DAĞCILIK VE DSKdnf
Mustafa BayrakADRENALİN GSKdnf
Siddik TurgutİSTANBUL DOĞA SKdnf
Mehmet Can CoşkunİZMİR GSMdnf
Burak BalcıALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdnf
Furkan Yusuf DemirkolKÖROĞLU SATRANÇ SK.dnf
Ramazan KarakayaULUDAĞOSKdnf
Furkan ErADRENALİN GSKdnf
Ömer Buğra ŞemdinODTÜ SKdnf
Ertuğrul Fatih ÇelikİZMİR GSMdnf
Samet EsenULUDAĞOSKdnf
Umut Mustafa DilsizBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SKdnf
Abdurrahman Sait TirgilYUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SKdnf
M Serkan DemirSAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKdnf
Emre KaplanİZMİR GSMdnf
Ahmet Burhan UsluODTÜ SKdnf
Doğukan DemircioğluODTÜ SKdnf
Serhat Hakan Can AkdaşODTÜ SKdnf
Feyyaz AydoğanİSTANBUL DOĞA SKdnf
Enes UyarBALIKESİR GSMdnf
Murat ÇevikİZMİR GSMdnf
Erdem Ege BağcıİSTANBUL DOĞA SKdnf
Hakan BayındırDOĞU KARADENİZ DOĞA STİKdnf
Hakan AltınSAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKdnf
Tuna DağdelenODTÜ SKdnf
Doruk AkustaİSTANBUL DOĞA SKdnf
Emre TemelULUDAĞOSKdnf
İbrahim DalkılıçULUDAĞOSKdnf
Ramazan DemirSAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKdnf
Alperen ÇevikİZMİR GSMdnf
Ahmet Burak TarhanSAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKdnf
Mehmet Akif AksoyANKARA GSMdnf
Soner DurnaoğluSAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKdnf
Batuhan KahramanİZMİR GSMdnf
Berat GökmenİZMİR GSMdnf
Mehmet Ulaş DönmezODTÜ SKdnf
Atakan KayaMUĞLA HERKES İÇİN SKdnf
Güray ÖzgürODTÜ SKdnf
Celil ErdoğanKÖROĞLU SATRANÇ SK.dnf
Gürkan DikeçBİLECİK GSMdnf
Aziz AzizoğluİSTANBUL DOĞA SKdnf
Furkan ErenBEŞİKDÜZÜ YELKEN SK.dnf
Ahmet Kürşat DursunBURSA GSMdnf
Kutay Talu DerinADRENALİN GSKdnf
Naim KırmaşANKARA GSMdnf
Beytullah ÖzkanANKARA GSMdns
Akın UruçTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKdns
Coşkun KaçarTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKdns
Mikail GültekinORYANTİRİNG ORDUSU SKdns
Batuhan ÇakarLİDER SK.dns
Fatih SemizODTÜ SKdns
Yakup DağdelenLİDER SK.dns
Ahmet YılmazBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SKdns
Yusuf BeşiroğluBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SKdns
Mehmet ÖztürkPATİKA SK-PATİKdns
Mehmet Burak PolatLİDER SK.dns
 
 
 
K21B (34)6,9 km 235 m19 C
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
Ayşe ÖzdemirİNÖNÜ BELEDİYESİ GSKot
Esra AydoğanİSTANBUL DOĞA SKmp
Nuran ArslanKASTAMONU GSMdnf
Sultan OralKARADENİZ TEKNİK DAĞCILIK İKdnf
Gülşah KarataşlıPUSAT SK.dnf
Dürdane EğilmezODTÜ SKdnf
Irmak Başer GümüşADRENALİN GSKdnf
Melisa Ferzane GümüşlüODTÜ SKdnf
Fatmanur DalboyBALIKESİR EFELER DSKdnf
Melike TuranLİDER SK.dnf
Zeynep BozdağKAYSERİ ATAK SKdnf
Gizem GülençBALIKESİR GENÇLİK VE DSKdnf
Merve AraçBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SKdnf
Betül YılmazKÖROĞLU SATRANÇ SK.dnf
Gamze AkbudakMUĞLA HERKES İÇİN SKdnf
Seydanur BulutGÜLHANE SAĞLIK GENÇLİK SKdnf
Leylenur GökçilSAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKdnf
Betül AhıskalıANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdnf
Deniz KundakçıİSTANBUL DOĞA SKdnf
Buse BalcıALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdnf
Yasemin ÖzbirKAYSERİ GSMdnf
Emine BilirZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdnf
Beyza DinlerBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SKdnf
Melike TemirkıranANKARA GSMdnf
Bengisu Kübra TakkinBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SKdnf
Birsen İrem SeyyahBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SKdnf
Ayşenur GülSAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKdnf
Berra AksuBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SKdnf
Huri ErdoğanANKARA GSMdns
Ayşe Kübra AktaşDEĞİRMENDERE DSKdns
Hale GüzelERDEMLİ BELEDİYE SKdns
Aslı BarakLİDER SK.dns
Elifnur ToptaşLİDER SK.dns
Betül GürbüzLİDER SK.dns
 
 
 
E35 (29)8,0 km 235 m20 C
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Sadık Fatih ÖzdemirANKARA ORIENTEERING SK-AOSK1:51:020:00
2Cevdet CoşkunANKARA ORIENTEERING SK-AOSK1:56:15+5:13
3Adem AtesİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:56:46+5:44
4Devrim Caner OdabaşoğluİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:59:30+8:28
5Ozan ÇelikİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK2:29:30+38:28
6İlker AçıkZONGULDAK GSM2:44:03+53:01
7Hasan Kaan EzikİSTANBUL DOĞA SK2:44:35+53:33
8Ibrahim Cem ÖzerİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:45:47+54:45
9Barış DerinceMALATYA GSM2:57:03+1:06:01
10Deniz ÖzşahinALTUN HEDEF GSK2:59:47+1:08:45
11Tarık ŞekerİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK3:01:41+1:10:39
12Ali SarıİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK3:02:23+1:11:21
13Serhat VarolANKARA GSM3:08:13+1:17:11
14Serhat BilgiİZMİR GSM3:12:45+1:21:43
15Bülent TurutoğluİSTANBUL DOĞA SK3:16:10+1:25:08
16Muhterem BulutLİDER SK.3:25:34+1:34:32
 
Kenan BayrakçıİSTANBUL DOĞA SKot
Erkan İyigünORYANTİRİNG ORDUSU SKdnf
Yakup AlpaslanDEĞİRMENDERE DSKdnf
Ali ÖnerTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKdnf
Necati ÇibikKANYON GDSKdnf
Oğuz Kaan TuranLİDER SK.dnf
Mehmet Ali EkincioğluGAZİANTEP AKADEMİ SKdnf
Ali ElgünKANYON GDSKdnf
Ertuğrul ŞenolBURSA HEDEF GDSKdnf
Levent BozoğluİNEGÖL ORYANTİRİNG GSKdns
Sedat Caferoğlu18 KASIM KURTULUŞ SKdns
Sedat CaferogluEDİRNE DSKdns
Emre SavkarFEDERASYONdns
 
 
 
K35 (8)7,2 km 255 m19 C
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Elif AteşİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:17:500:00
2Emel Seçer YilmazİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG3:22:12+1:04:22
 
Hanife ÇatalİSTANBUL DOĞA SKot
Dilek MertSOMA LİNYİT SKot
Ferhan ÇenberPAN DDSKot
Nursel DüzdemirSOMA LİNYİT SKdnf
Emine ŞenolBURSA HEDEF GDSKdnf
Gülcan BaşaranKASTAMONU GSMdnf
 
 
 
E40 (17)7,1 km 185 m18 C
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Kenan AksınANKARA ORIENTEERING SK-AOSK2:02:500:00
2Refik Zekai DiriİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:17:36+14:46
3Bülent ŞahinİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:18:42+15:52
4Feridun TakışİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:21:00+18:10
5Akın KöseİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:41:47+38:57
6Umut Davut BaşoğluKUZEY GEYİKLERİ DSK3:28:25+1:25:35
 
Mesut ÖzdemirHATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSot
Ömer DemirYENİMAHALLE TEKNİK GSKdnf
Bülent ÜlkürMNC ORYANTIRINGdnf
Murat AyanoğluALTUN HEDEF GSKdnf
Cumali KaracaMNC ORYANTIRINGdnf
Fatih UygunBUCAK GHSKdnf
Alper KayaMNC ORYANTIRINGdnf
Salih Gökhan İrezMUĞLA GSKdnf
Elvan İlboğaANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
Medeni SoysalANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
Salih ÇakırMNC ORYANTIRINGdns
 
 
 
K40 (15)6,5 km 170 m18 C
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Banu KılıçoğluİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG3:20:560:00
2Cemile UstaİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG3:24:51+3:55
 
Tayyibe Demet GürgenburanKUZEY ORYANTİRİNG SKmp
Nuran DemirerYAKAMOZ GSKdnf
Gülcan ÇelikKUZEY ORYANTİRİNG SKdnf
Kezban KoramazKUZEY GEYİKLERİ DSKdnf
Nihal ÖzçelikİNÖNÜ BELEDİYESİ GSKdnf
Belgin TekYAKAMOZ GSKdnf
Canan Yıldız ŞahinİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Sibel ŞenİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Nurcan Apaydın TakışİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Çimen Deniz SarpBALIKESİR EFELER DSKdns
Dilek AytenANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
Gülşen AvcıİNÖNÜ BELEDİYESİ GSKdns
Sevgi UygunBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdns
 
 
 
E45 (31)6,0 km 135 m16 C
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Satılmış DalboyBALIKESİR EFELER DSK1:53:190:00
2Hüseyin DoğanYENİMAHALLE TEKNİK GSK1:57:22+4:03
3Tanzer DursunBURSA HEDEF GDSK1:59:00+5:41
4Sinan ŞenİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:09:13+15:54
5Mükremin Güven SolmazİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:14:46+21:27
6Murat Türker NazlıakaANKARA ORIENTEERING SK-AOSK2:15:47+22:28
7Metin DeğirmenciANKARA ORIENTEERING SK-AOSK2:26:41+33:22
8Ali KılınçİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:34:02+40:43
9Ercüment UstaİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:40:14+46:55
10Özgür AydınYAKAMOZ GSK2:48:12+54:53
11Serkan SürmeliRUSUMAT 4 GSK2:50:43+57:24
12Suat İpekoğluYENİMAHALLE TEKNİK GSK2:51:34+58:15
13İbrahim EravcıANKARA ORIENTEERING SK-AOSK2:52:06+58:47
14Ekrem DenizÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK3:00:55+1:07:36
15Kemal KorkmazROTA ORYANTİRİNG SK3:01:23+1:08:04
16Öner ÖzmenANKARA ORIENTEERING SK-AOSK3:06:04+1:12:45
17Yavuz MaşalıTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK3:09:14+1:15:55
18Mete IşıkBİLECİK GSM3:09:26+1:16:07
19Murat RasimÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK3:14:01+1:20:42
20Mahmut Şevket ÇiçekÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK3:25:37+1:32:18
 
Eker ÜlküANKARA ORIENTEERING SK-AOSKot
Süleyman ŞahinİSTANBUL DOĞA SKot
Cahit ErgüvenKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKmp
Hacı Veli KalmışKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdnf
Necati DarakçıBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdnf
Mehmet ÜveyikGAZİANTEP AKADEMİ SKdnf
Tarık ÖzmarYALOVA GSMdnf
Ali Osman ÖzcanlıRUSUMAT 4 GSKdnf
Kudret GökbulutYENİMAHALLE TEKNİK GSKdnf
Murat DürüstİSTANBUL DOĞA SKdnf
Berat DeğirmenciALTUN HEDEF GSKdnf
 
 
 
K45 (12)5,2 km 120 m15 C
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Ayşegül ÖvünçPAN DDSK2:59:020:00
2Neval İlkerengilKUZEY ORYANTİRİNG SK3:06:36+7:34
 
Mürvet DirimDEĞİRMENDERE DSKmp
İlknur MüjdeciÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKmp
Burçin ÇiçekÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdnf
Müge DağdelenMNC ORYANTIRINGdnf
Lütfiye Kizilaslan TosunBAHRİYE YELKEN SU SKdnf
Ayşegül Güner DeğirmenciALTUN HEDEF GSKdnf
Gamze TuzcuoğullarıÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdnf
Nazan TemizkanBAHRİYE YELKEN SU SKdns
Nergiz ErdoğanDEĞİRMENDERE DSKdns
Şenay İlboğaANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
 
 
 
E50 (27)5,3 km 85 m14 C
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Orhan ÇavuşİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:31:070:00
2Ahmet YaşarMNC ORYANTIRING1:31:46+0:39
3Cengiz AltunALTUN ORYANTİRİNG VE ASK1:43:47+12:40
4Ali ÇelebiİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG1:47:32+16:25
5Rahim İlgenliAKUT SK2:21:52+50:45
6Ali EnginİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:31:43+1:00:36
7Aret ArapoğluİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG2:36:37+1:05:30
8Mustafa AygünAKUT SK2:49:55+1:18:48
9Muammer İnanZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK2:50:33+1:19:26
10Suray DuranYAKAMOZ GSK2:53:45+1:22:38
11Tamer DoğanKANYON GDSK3:08:56+1:37:49
12Bülent BaklacıKANYON GDSK3:12:35+1:41:28
 
Abdullah TuranZONGULDAK GSMot
Nihat KöksalYENİMAHALLE TEKNİK GSKot
Turhan YılmazYENİMAHALLE TEKNİK GSKot
Armağan BazAKUT SKdnf
Muhlis ErkmenuğurKANYON GDSKdnf
Serdar HacımusalarYAKAMOZ GSKdnf
Recep KıyısınZONGULDAK GSMdnf
Erdoğan GünerYENİMAHALLE TEKNİK GSKdnf
Mehmet GüzelERDEMLİ BELEDİYE SKdnf
Ahmet ÇeltikYENİMAHALLE TEKNİK GSKdnf
Mevlüt ÇekirdekciZONGULDAK GSMdnf
Necati KülahsızULUDAĞOSKdnf
Ertuğrul UstaANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
Ertan KaraMNC ORYANTIRINGdns
Necati YıldızİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
 
 
 
K50 (13)4,3 km 75 m13 C
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Emine ÖztürkBURSA OSK1:43:470:00
2Nilüfer DursunBURSA HEDEF GDSK2:40:19+56:32
3Nevin HacımusalarYAKAMOZ GSK3:16:41+1:32:54
4Mine AvcıoğluDERE TEPE DAĞCILIK DSÇAK3:21:13+1:37:26
 
Fatma KaraMNC ORYANTIRINGdnf
Filiz BaşaranerBURSA OSKdnf
Gülhan EmiroğluKANYON GDSKdnf
Gamze DüşmezANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdnf
Necla CesurBURSA OSKdnf
Gülşeker AltunALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdnf
Huriye KorkmazROTA ORYANTİRİNG SKdnf
Hidayet Çağla KalmışKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdnf
Aysen ErenİSTANBUL GSMdns
 
 
 
E55 (10)4,5 km 70 m14 C
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1İbrahim YücebaşAKUT SK2:18:010:00
2Hilmi MertBURSA OSK2:23:27+5:26
3Ömer Bilgen ÖzdemiroğluİZMİR GSM2:31:13+13:12
4Soner YazıcıYENİMAHALLE TEKNİK GSK3:13:45+55:44
 
Kemal ÖzdemirİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGmp
Mehmet Çetin ŞimşitAKUT SKdnf
Yakup YakupoğluİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdnf
Yakup TuranYENİMAHALLE TEKNİK GSKdns
Bayram AydınBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdns
Ali Günal ErdemDEĞİRMENDERE DSKdns
 
 
 
K55 (6)4,0 km 60 m13 C
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Fatma EmiroğluKANYON GDSK3:09:100:00
2Zeliha ÖzİSTANBUL DOĞA SK3:20:01+10:51
3Hülya YücebaşAKUT SK3:22:33+13:23
4Ayşe Petek BingölODTÜ SK3:25:37+16:27
5Fidan KaraKANYON GDSK3:29:41+20:31
 
Sıdıka ÖzdemiroğluİZMİR GSMot
 
 
 
EYB Çocuk (43)1,9 km 20 m9 C
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Muhammed Buğra KaramanTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK23:220:00
2Hüseyin Esat ÇiçekTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK25:31+2:09
3Ege ErdoğanKUZEY GEYİKLERİ DSK26:23+3:01
4Yiğit ŞenolBURSA HEDEF GDSK26:44+3:22
5Salih Efe BayramİNEGÖL BEL.S.K.29:24+6:02
6Eren TutumBARTIN FERDİ30:05+6:43
7Ege Dağhan ÜnalİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG30:44+7:22
8Ekin YıldırımKUZEY ORYANTİRİNG SK32:27+9:05
9Hamit Şerif Bara TaluİNEGÖL BEL.S.K.33:33+10:11
10Ahmet Erdem KaraBARTIN FERDİ34:25+11:03
11Kaan KayolKUZEY GEYİKLERİ DSK38:01+14:39
12Efe Ziya KorkmazRUSUMAT 4 GSK39:27+16:05
13Yavuz Alp ÇelikKUZEY ORYANTİRİNG SK40:03+16:41
14Enes UlutasİNEGÖL BEL.S.K.40:36+17:14
15Burak Hamza TurnaİNEGÖL BEL.S.K.42:07+18:45
16Metehan ArslanİNEGÖL BEL.S.K.42:31+19:09
17Efe GüneşBARTIN GSM42:43+19:21
18Tarık TokgözBARTIN GSM46:20+22:58
19Can Berk OdabaşoğluKUZEY GEYİKLERİ DSK46:42+23:20
20Eymen BuztaşİNEGÖL BEL.S.K.50:23+27:01
21Eren CeylanBARTIN GSM57:15+33:53
22İlhan Demir ÖzdemirHANNİBAL KARTACA S.K1:14:39+51:17
23Utku Bulut CanHANNİBAL KARTACA S.K1:32:11+1:08:49
24Efe YiğitHANNİBAL KARTACA S.K1:35:31+1:12:09
25Muhammed Buğra AydınHANNİBAL KARTACA S.K1:46:18+1:22:56
 
Alperhan DemirsoyBARTIN FERDİmp
Kadir DirekBARTIN GSMdnf
Kerem SamutBARTIN FERDİdnf
Ramazan Mert DoluNİKSAR AŞAN SKdns
Koray ÖzmenPARDUS GSK.dns
Burak EkbiçBARTIN GSMdns
Arda TurgutBALGAT SEVİYE GSKdns
Ali Umut YağdıranBALGAT SEVİYE GSKdns
İbrahim KocabaşpğluBARTIN FERDİdns
Arda SertÇGM YÖN GSKdns
Eymen KahramanBALIKESİR EFELER DSKdns
Kağan ŞenÇGM YÖN GSKdns
Ömer KısacıkHANNİBAL KARTACA S.Kdns
Nurettin Nafi KancaBURSA HEDEF GDSKdns
Yagiz Ali TuranLİDER SK.dns
Alptekin ÖzdemirBALIKESİR EFELER DSKdns
Serhat Kutay DonukÇGM YÖN GSKdns
Burak ÇobanBALIKESİR EFELER DSKdns
 
 
 
KYB Çocuk (46)1,9 km 20 m9 C
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Yağmur Sude GüngörBARTIN GSM22:380:00
2Mihriban GüneşTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK24:03+1:25
3Vildan BerberoğluBARTIN GSM24:28+1:50
4Fatma Sude SarıTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK25:22+2:44
5Duru KaradumanBALIKESİR GSM26:06+3:28
6Nihal ÖzkanBALIKESİR GSM27:04+4:26
7Ece RasimÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK27:36+4:58
8Zeynep Büsra DenizBALIKESİR EFELER DSK30:13+7:35
9Hatice Ceylin SelçukBALIKESİR EFELER DSK30:44+8:06
10Burcu DemiroğluBARTIN GSM32:32+9:54
11Aleyna ZeybekİNEGÖL BEL.S.K.33:34+10:56
12Ceren CeylanBALIKESİR GSM34:10+11:32
13Serpil ÇetinBARTIN GSM34:11+11:33
14Ceylinaz MutİNEGÖL BEL.S.K.38:01+15:23
15Şevval AğdabaşTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK41:07+18:29
16Aylin Naz TekBALIKESİR GSM42:13+19:35
17Tuana KuşBARTIN FERDİ42:57+20:19
18İdil GençTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK43:11+20:33
19Başak KoşarBURSA HEDEF GDSK52:08+29:30
20Fatma Melek GürgenburanKUZEY ORYANTİRİNG SK54:01+31:23
21Aysun ArslanBARTIN FERDİ59:21+36:43
22Sudem Naz ŞatırHANNİBAL KARTACA S.K1:08:07+45:29
23İlayda Nur YormukBARTIN FERDİ1:10:40+48:02
24Eylül Havin TerlikçiHANNİBAL KARTACA S.K1:20:38+58:00
25Şevval BulutHANNİBAL KARTACA S.K1:40:12+1:17:34
 
Sueda UsluTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKmp
Betül SağlamBARTIN FERDİmp
Dilay ErcanBARTIN FERDİmp
Yaren YılmazBURSA HEDEF GDSKdnf
slı Songül TokolBARTIN GSMdns
Beyza DemiroğluBARTIN GSMdns
Ravza UzunBARTIN GSMdns
İnci AkcanBALIKESİR EFELER DSKdns
Meysa Nur KancaBURSA HEDEF GDSKdns
Nisa Duru ElbirBURSA OSKdns
Ada SeyrekBALGAT SEVİYE GSKdns
Elif İlboğaANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
Derin BalcaBALGAT SEVİYE GSKdns
Aslı MinaBALGAT SEVİYE GSKdns
Eylül DinçHANNİBAL KARTACA S.Kdns
Elif Ayza TuranLİDER SK.dns
Ela İlboğaPARDUS GSK.dns
Nurefşan ÇolakoğluHANNİBAL KARTACA S.Kdns
Elif Nisa DenizÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdns
Hatice Dilşat ÖzarslanÇGM YÖN GSKdns
Çağla ÖztürkÇGM YÖN GSKdns
 
 
 
EYB Yetişkin (54)1,9 km 20 m9 C
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Raşit MusaULUDAĞOSK14:590:00
2Melih MuratoğluBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SK16:44+1:45
3Furkan GüzünULUDAĞOSK17:01+2:02
4Alper TahtaMUĞLA GSK17:31+2:32
5Mahmut YücedağOSMANİYE OGİDOS19:20+4:21
6Abdulkadir KaragülleKASTAMONU GSM20:48+5:49
7Doğukan YışmazULUDAĞOSK21:14+6:15
8Berke Baran TozkoparanNİLÜFER GENÇLİK DSK22:05+7:06
9Ali İhsan KuzucuoğluİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG22:16+7:17
10Borahan AlpaslanİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG22:42+7:43
11Melih AcarDENİZLİ GSM23:26+8:27
12Muhammed Yusuf PolatBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SK24:05+9:06
13Ökkeş CücükHATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİS24:10+9:11
14Kaan ÖztürkHATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİS24:49+9:50
15Abdülkadir BaykaloğluULUDAĞOSK29:10+14:11
16Emirhan UğurSOMA LİNYİT SK30:34+15:35
17Korzay AydemirOSMANİYE OGİDOS31:04+16:05
18Mehmet KocatürkULUDAĞOSK31:36+16:37
19Mehmet Akif MalkoçULUDAĞOSK32:25+17:26
20Kemal BektaşBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SK34:44+19:45
21Eren BasatemurBAHRİYE YELKEN SU SK37:57+22:58
22Mirhan KırktepeliHANNİBAL KARTACA S.K39:04+24:05
23Gökhan GülerBARTIN GSM39:40+24:41
24Ege FındıkHANNİBAL KARTACA S.K41:45+26:46
25Mehmet BaşakBAHRİYE YELKEN SU SK43:59+29:00
26Umut Efe AyasOSMANİYE OGİDOS45:18+30:19
27Serhan YıldızBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SK46:03+31:04
28Onur ArslanFEDERASYON46:42+31:43
29Deniz OruçtutanHATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİS47:09+32:10
30Egehan ŞaşmazHANNİBAL KARTACA S.K48:43+33:44
31Emirhan GörenKÖROĞLU SATRANÇ SK.51:09+36:10
32Ömer Faruk ArslanHANNİBAL KARTACA S.K54:51+39:52
33Yusuf Ege ÖzkanbaşBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SK55:09+40:10
34Ahmet Nejdet PehlivanHANNİBAL KARTACA S.K1:10:33+55:34
35Anıl DemirkolTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK1:20:24+1:05:25
36Arda OruçHANNİBAL KARTACA S.K1:35:22+1:20:23
 
Mahmut Davut AkbaşKÖROĞLU SATRANÇ SK.mp
Turhan HuseynovODTÜ SKmp
ncBerkay KılıçoğluİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG20:18+5:19
Mehmet Merih LeblebiciFEDERASYONdns
Celal BaşaranARTSAM KOLEJİ S.Kdns
Egemen SargınFEDERASYONdns
Orbay Tolğa AkıncıFEDERASYONdns
Ahmet Bahadır UlutaşDENİZLİ GSMdns
Sercan BatumluBARTIN GSMdns
Emirhan GürgenNİKSAR AŞAN SKdns
Furkan TonkalNİKSAR AŞAN SKdns
Sefa DaşkesenNİKSAR AŞAN SKdns
Abdullah Mert DemirkıranNİKSAR AŞAN SKdns
Yusuf ÖztürkNİKSAR BELEDİYE SKdns
Arda ÖzçelikNİKSAR BELEDİYE SKdns
Muhammed Hamza BaykalNİKSAR BELEDİYE SKdns
Mehmet Faruk BatırelİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdns
Ali Han MaraşlıNİKSAR BELEDİYE SKdns
 
 
 
KYB Yetişkin (46)1,9 km 20 m9 C
SıraAdı SoyadıKulübüSüreFark
1Özlem TomuşoğluULUDAĞOSK18:570:00
2Gamze YılmazULUDAĞOSK19:22+0:25
3Sevda YalçınANKARA ORIENTEERING SK-AOSK20:42+1:45
4Hamide YldızNİKSAR AŞAN SK23:07+4:10
5İrem TürkDENİZLİ GSM27:14+8:17
6İrem AcarKÖROĞLU SATRANÇ SK.28:05+9:08
7Saadet GökçeULUDAĞOSK30:34+11:37
8Tuğba YıldırımULUDAĞOSK32:02+13:05
9Özlem Çakar KılıçKUZEY ORYANTİRİNG SK34:53+15:56
10Gülin YöntemULUDAĞOSK35:02+16:05
11Ece EnilMUĞLA GSK35:17+16:20
12Serap OkurBAHRİYE YELKEN SU SK36:05+17:08
13Şefika Havin DayıoğluHATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİS37:55+18:58
14Zekiye Nihal KovancıANKARA ORIENTEERING SK-AOSK42:11+23:14
15Nurgül DemirelANKARA GSM42:28+23:31
16Simay YalçınkayaULUDAĞOSK49:09+30:12
17Ceren BaykaloğluULUDAĞOSK52:37+33:40
18Elif BıyıklıoğluHANNİBAL KARTACA S.K55:49+36:52
19Zeynep Sude TekeMUĞLA GSK57:52+38:55
20Elif Sude AkdenizHANNİBAL KARTACA S.K58:36+39:39
21Ecem Nur ÖztürkHANNİBAL KARTACA S.K59:03+40:06
22İlayda CanBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SK59:52+40:55
23Fulya ÖnHANNİBAL KARTACA S.K1:01:31+42:34
24Melis KılıçPUSAT SK.1:14:33+55:36
25Melike BilirVAN GSM1:16:23+57:26
26Fatma Ebrar HabibHANNİBAL KARTACA S.K1:19:08+1:00:11
27Okşan Girgin HoloğluHANNİBAL KARTACA S.K1:24:03+1:05:06
28Şevval Zeynep ÜnalHANNİBAL KARTACA S.K1:36:02+1:17:05
29Seher YılmanHANNİBAL KARTACA S.K1:40:31+1:21:34
 
Tuba MeteKÖROĞLU SATRANÇ SK.mp
Nilsu YalçınPUSAT SK.mp
Müzeyyen Müslime ÖzmarYALOVA GSMdnf
Cemile ErsinNİKSAR AŞAN SKdnf
Okşan Girgin HoloğluFEDERASYONdns
Halime GeziciKASTAMONU GSMdns
Zerda SamancıHANNİBAL KARTACA S.Kdns
Pınar TuranYALOVA GSMdns
Zelal BoztaşHANNİBAL KARTACA S.Kdns
Saliha KısacıkHANNİBAL KARTACA S.Kdns
Ilgın KösePUSAT SK.dns
Nehir DaşkıranPUSAT SK.dns
Nazmiye Sıla YılmazNİKSAR AŞAN SKdns
Fatma SarıTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKdns
Nuray GeziciKASTAMONU GSMdns
Nurcan GeziciKASTAMONU GSMdns
Rümeysa AslanNİKSAR AŞAN SKdns