Kayak Oryantiring Türkiye Şampiyonası Ergan-ErzincanCmt 11.01.2020 22:48
Ön sonuçlar - Klasik Mesafetarafından yaratıldı OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
E16 (12/12)E16 (12/12)3,8 km 190 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
131Altar Ilgaz TuzcuoğullarıÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:22:39
22Burak Efe DeğirmenciALTUN HEDEF GSK1:42:23
31Murat Arda AyanoğluALTUN HEDEF GSK1:54:18
420Demir ÖzgünBURSA OSK2:04:48
 
22Berat Alp YalçınBURSA OSKot
21Uğur Batu YalçınBURSA OSKot
48Taha Serkan TürkeşİZMİR ATLAS SK.mp
7Alperen BoraoğluANTALYA ATLAS SK.mp
38Nurullah KoçerELMADAĞ KIŞ SK.mp
85Yunus AcarVAN GSMdns
84Abdulsamed ÜstünVAN GSMdns
83Bayram KeklikVAN GSMdns
 
 
 
K16 (6/6)K16 (6/6)3,4 km 190 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
186Dilara ErtaşVAN GSM1:27:15
23Hatice Elif KurtALTUN HEDEF GSK1:33:27
 
88Zeliha YabalakVAN GSMmp
23Nisa Duru ElbirBURSA OSKmp
24Ece Su ÖzgürBURSA OSKmp
87Nazlı SemizVAN GSMdns
 
 
 
E18 (10/10)E18 (10/10)4,8 km 215 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
19Hamza UçarANTALYA ATLAS SK.58:05
290Bülent SoyalpVAN GSM1:22:39
391Gökhan KarakoçVAN GSM1:40:15
465Muhamet GürcanTUNCELİ ATLAS SK.2:10:49
 
32Ömür KızılayÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKot
42Eyüp Han DuruFETHİYE ESK.SK.mp
66Zeynel Abidin İşcanTUNCELİ ATLAS SK.mp
89Sores TunçdemirVAN GSMdnf
8Muhammed Recep DerinANTALYA ATLAS SK.dns
67Bektaş İşcanTUNCELİ ATLAS SK.dns
 
 
 
K18 (8/8)K18 (8/8)4,2 km 210 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
133Ayşa Asya TuzcuoğullarıÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:37:37
249Meryem Sena YurtseverİZMİR ATLAS SK.1:41:42
393Ilayda Berivan ToyVAN GSM2:05:03
492Eylül Selen YıldırımVAN GSM2:22:20
 
76Ayşe TokgözVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.ot
94Zeynep GünayVAN GSMmp
39Zeynep Ebrar AteşELMADAĞ KIŞ SK.dnf
19Berivan ÇelikBEŞİKDÜZÜ YELKEN SK.dns
 
 
 
E20 (20/20)E20 (20/20)5,6 km 240 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
196Ozan AyçıçekVAN GSM51:30
250Yasin AyçiçekİZMİR ATLAS SK.1:01:51
345Kasım KarataşGEVER DOĞA KSKK1:12:23
411Bangin YaşarANTALYA ATLAS SK.1:23:15
510Devran ÖrenANTALYA ATLAS SK.1:37:40
668Soner KayaoğluTUNCELİ ATLAS SK.1:41:34
751Adem ArslanİZMİR ATLAS SK.1:49:10
861Burak Mithat BayındırKANYON GDSK1:57:18
 
43Mustafa GüleşFETHİYE ESK.SK.ot
40Utku Can KoçakELMADAĞ KIŞ SK.ot
64Serhat KarabulutSAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKmp
12Mahir GökANTALYA ATLAS SK.mp
95Ömer YalçınVAN GSMdnf
74Ferdi AkbayUZUNGÖL ADRENALİN DSKdnf
63İnan YardımcıKARADENİZ TEKNİK DAĞCILIK İKdnf
47Yusuf Can ÇoktarGÜLHANE SAĞLIK GENÇLİK SKdnf
44Ali Cemal ÖzdemirFETHİYE ESK.SK.dns
77Murat YalmanVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.dns
34Yusuf ParlakDORUK DAĞCILIK VE DSKdns
62Mehmet Ali TeleviKANYON GDSKdns
 
 
 
K20 (10/10)K20 (10/10)4,9 km 215 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
154Evin KayaİZMİR ATLAS SK.1:24:54
246Ebru ArslanGEVER DOĞA KSKK1:35:23
399Melike BilirVAN GSM1:53:21
453Rabia ŞehirliİZMİR ATLAS SK.1:54:52
513Berivan KartalANTALYA ATLAS SK.1:56:46
697Saime KayaVAN GSM2:13:19
752Yasemin İlhanİZMİR ATLAS SK.2:16:27
 
100Melike AslanVAN GSMdnf
35Eda TopbaşDORUK DAĞCILIK VE DSKdns
98Dilan SemizVAN GSMdns
 
 
 
E21 (16/16)E21 (16/16)6,2 km 280 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
155Umut GürcanİZMİR ATLAS SK.1:07:22
256Uğur AyçiçekİZMİR ATLAS SK.1:12:21
370Önder AktimurTUNCELİ ATLAS SK.1:13:03
415Erkan DemirANTALYA ATLAS SK.1:15:43
516Ramazan BurkucuANTALYA ATLAS SK.1:34:40
657Orhan ÖrenİZMİR ATLAS SK.1:42:07
758Yasin ÖzerİZMİR ATLAS SK.2:03:14
871Davut İrmakTUNCELİ ATLAS SK.2:06:04
941Servet HızarcıELMADAĞ KIŞ SK.2:11:04
 
73Ali ÖnerTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKot
14Aram AyavANTALYA ATLAS SK.ot
17Merdan MertANTALYA ATLAS SK.ot
75Cuma ÖzbeyUZUNGÖL ADRENALİN DSKmp
36Caner KuçmenDORUK DAĞCILIK VE DSKdns
59Hazar ErdoğanİZMİR ATLAS SK.dns
69Erkut ŞaylıTUNCELİ ATLAS SK.dns
 
 
 
K21 (8/8)K21 (8/8)5,5 km 235 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
137Gülsah Bircan AkpinarDORUK DAĞCILIK VE DSK1:57:12
281Kezban TaşVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.2:06:01
360Nazlıcan DüzceİZMİR ATLAS SK.2:14:15
 
80Ruken AkdağVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.ot
82Gamze Nur ErçikVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.ot
79Ayşe Nur TekinVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.ot
18Eda AtakurtANTALYA ATLAS SK.dns
78Dilek DüzceVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.dns
 
 
 
EYB Yetişkin (5/5)EYB Yetişkin (5/5)2,5 km 180 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
125Hasan ÖzgürBURSA OSK1:36:17
228Özgür ÖzdemirIOG1:51:59
 
27Müjdat GökmenAMAZON ORYANTİRİNG VE DOĞA Sdns
72Deniz GürcanTUNCELİ ATLAS SK.dns
26Basri GökmenAMAZON ORYANTİRİNG VE DOĞA Sdns
 
 
 
E35+ (2/2)E35 (2/2)3,6 km 190 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
14Murat AyanoğluALTUN HEDEF GSK2:02:38
25Berat DeğirmenciALTUN HEDEF GSK2:07:27
 
 
 
K35+ (1/1)K35 (1/1)3,5 km 200 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
16Ayşegül Güner DeğirmenciALTUN HEDEF GSK2:00:34