Kayak Oryantiring Türkiye Şampiyonası Ergan-ErzincanPaz 12.01.2020 14:58
Ön sonuçlar - Orta Mesafetarafından yaratıldı OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
E16 (12/12)E16 (12/12)3,4 km 200 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
131Altar Ilgaz TuzcuoğullarıÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK52:39
248Taha Serkan TürkeşİZMİR ATLAS SK.54:07
32Burak Efe DeğirmenciALTUN HEDEF GSK1:04:10
47Alperen BoraoğluANTALYA ATLAS SK.1:12:37
522Berat Alp YalçınBURSA OSK1:21:54
620Demir ÖzgünBURSA OSK1:25:42
71Murat Arda AyanoğluALTUN HEDEF GSK1:31:55
838Nurullah KoçerELMADAĞ KIŞ SK.1:54:24
921Uğur Batu YalçınBURSA OSK2:19:36
 
85Yunus AcarVAN GSMdns
84Abdulsamed ÜstünVAN GSMdns
83Bayram KeklikVAN GSMdns
 
 
 
K16 (6/6)K16 (6/6)2,7 km 210 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
13Hatice Elif KurtALTUN HEDEF GSK1:00:38
286Dilara ErtaşVAN GSM1:22:05
324Ece Su ÖzgürBURSA OSK1:42:56
 
88Zeliha YabalakVAN GSMdns
87Nazlı SemizVAN GSMdns
23Nisa Duru ElbirBURSA OSKdns
 
 
 
E18 (10/10)E18 (10/10)4,2 km 230 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
166Zeynel Abidin İşcanTUNCELİ ATLAS SK.1:06:47
29Hamza UçarANTALYA ATLAS SK.1:12:13
391Gökhan KarakoçVAN GSM1:18:47
489Sores TunçdemirVAN GSM1:24:28
532Ömür KızılayÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK2:08:44
 
90Bülent SoyalpVAN GSMmp
65Muhamet GürcanTUNCELİ ATLAS SK.dnf
8Muhammed Recep DerinANTALYA ATLAS SK.dns
42Eyüp Han DuruFETHİYE ESK.SK.dns
67Bektaş İşcanTUNCELİ ATLAS SK.dns
 
 
 
K18 (8/8)K18 (8/8)3,6 km 230 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
149Meryem Sena YurtseverİZMİR ATLAS SK.57:48
292Eylül Selen YıldırımVAN GSM1:04:18
333Ayşa Asya TuzcuoğullarıÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:08:24
493Ilayda Berivan ToyVAN GSM1:19:18
576Ayşe TokgözVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.1:35:04
639Zeynep Ebrar AteşELMADAĞ KIŞ SK.1:44:12
794Zeynep GünayVAN GSM1:45:34
 
19Berivan ÇelikBEŞİKDÜZÜ YELKEN SK.dns
 
 
 
E20 (20/20)E20 (20/20)5,0 km 250 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
110Devran ÖrenANTALYA ATLAS SK.47:09
245Kasım KarataşGEVER DOĞA KSKK49:33
396Ozan AyçıçekVAN GSM50:30
468Soner KayaoğluTUNCELİ ATLAS SK.1:09:03
511Bangin YaşarANTALYA ATLAS SK.1:21:18
695Ömer YalçınVAN GSM1:25:20
761Burak Mithat BayındırKANYON GDSK1:36:02
851Adem ArslanİZMİR ATLAS SK.1:44:23
912Mahir GökANTALYA ATLAS SK.1:45:41
1044Ali Cemal ÖzdemirFETHİYE ESK.SK.1:59:11
 
62Mehmet Ali TeleviKANYON GDSKot
50Yasin AyçiçekİZMİR ATLAS SK.mp
40Utku Can KoçakELMADAĞ KIŞ SK.dnf
43Mustafa GüleşFETHİYE ESK.SK.dnf
77Murat YalmanVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.dns
47Yusuf Can ÇoktarGÜLHANE SAĞLIK GENÇLİK SKdns
34Yusuf ParlakDORUK DAĞCILIK VE DSKdns
64Serhat KarabulutSAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKdns
63İnan YardımcıKARADENİZ TEKNİK DAĞCILIK İKdns
74Ferdi AkbayUZUNGÖL ADRENALİN DSKdns
 
 
 
K20 (10/10)K20 (10/10)4,0 km 240 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
1100Melike AslanVAN GSM1:02:03
254Evin KayaİZMİR ATLAS SK.1:04:24
399Melike BilirVAN GSM1:05:24
453Rabia ŞehirliİZMİR ATLAS SK.1:17:51
552Yasemin İlhanİZMİR ATLAS SK.1:47:32
697Saime KayaVAN GSM1:57:04
 
46Ebru ArslanGEVER DOĞA KSKKmp
13Berivan KartalANTALYA ATLAS SK.dnf
35Eda TopbaşDORUK DAĞCILIK VE DSKdns
98Dilan SemizVAN GSMdns
 
 
 
E21 (15/15)E21 (15/15)5,5 km 260 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
155Umut GürcanİZMİR ATLAS SK.47:34
270Önder AktimurTUNCELİ ATLAS SK.51:20
356Uğur AyçiçekİZMİR ATLAS SK.54:13
457Orhan ÖrenİZMİR ATLAS SK.58:07
558Yasin ÖzerİZMİR ATLAS SK.1:19:44
614Aram AyavANTALYA ATLAS SK.1:32:29
741Servet HızarcıELMADAĞ KIŞ SK.1:32:40
871Davut İrmakTUNCELİ ATLAS SK.1:33:00
 
15Erkan DemirANTALYA ATLAS SK.mp
16Ramazan BurkucuANTALYA ATLAS SK.mp
17Merdan MertANTALYA ATLAS SK.mp
75Cuma ÖzbeyUZUNGÖL ADRENALİN DSKdns
36Caner KuçmenDORUK DAĞCILIK VE DSKdns
59Hazar ErdoğanİZMİR ATLAS SK.dns
69Erkut ŞaylıTUNCELİ ATLAS SK.dns
 
 
 
K21 (8/8)K21 (8/8)4,6 km 260 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
160Nazlıcan DüzceİZMİR ATLAS SK.1:27:34
237Gülsah Bircan AkpinarDORUK DAĞCILIK VE DSK1:28:49
382Gamze Nur ErçikVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.1:35:36
479Ayşe Nur TekinVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.1:38:14
581Kezban TaşVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.1:39:18
 
80Ruken AkdağVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.dnf
18Eda AtakurtANTALYA ATLAS SK.dns
78Dilek DüzceVAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK.dns
 
 
 
EYB Yetişkin (5/5)EYB Yetişkin (5/5)2,6 km 190 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
128Özgür ÖzdemirIOG53:38
 
27Müjdat GökmenAMAZON ORYANTİRİNG VE DOĞA Sdns
26Basri GökmenAMAZON ORYANTİRİNG VE DOĞA Sdns
25Hasan ÖzgürBURSA OSKdns
72Deniz GürcanTUNCELİ ATLAS SK.dns
 
 
 
E35+ (3/3)E35 (3/3)3,5 km 200 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
173Ali ÖnerTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK49:04
24Murat AyanoğluALTUN HEDEF GSK1:29:36
 
5Berat DeğirmenciALTUN HEDEF GSKdns
 
 
 
K35+ (1/1)K35 (1/1)3,0 km 190 m
Kon.Çık.noİsimKulüpZaman
16Ayşegül Güner DeğirmenciALTUN HEDEF GSK1:26:03