14 Yaş Altı Kademe Gaziantep YarışmasıPaz 08.03.2020 14:54
Ön sonuçlar - Orta Mesafe Dülükbaba Tabiat Parkıtarafından yaratıldı OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
E10 (40/40)1,3 km 10 m
Çık.noKon.İsimKulüpZaman
31Uras KavaklıoğluİSTANBUL GSM14:10
4882Ege ÖzataEGE MARATON SK14:40
3253Süleyman Sarp ÇoşkunYAKAMOZ GSK14:45
5214Onat Mete GündüzPARDUS GSK.16:37
5195Ahmet Baturalp EkmekçiPARDUS GSK.21:11
3326Hikmet AktaşZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK21:49
5427Mehmet Fatih AydınERDEMLİ BELEDİYE SK23:12
2728Orkun Ali SaygılıMERSİN GSK23:21
5389Enes Alpgiray AltunçiçekERDEMLİ BELEDİYE SK24:22
27310Osman Enes ÜreMERSİN GSK24:28
52411Mazhar Artun KovancıPARDUS GSK.24:47
14412Kemal Deniz SanÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK25:00
41413Muhammed Ali KorkmazBURSA OSK26:02
23614Ömer Faruk EkerMNC ORYANTIRING26:59
7115Mustafa Kaan AlgınBALIKESİR GSK27:04
13616Ömer Tuna GençerÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK27:08
39517Süleyman ErkekAKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK27:35
1818İsmail SoyoralBATMAN GSM30:22
27119Batuhan Burak SalmaMERSİN GSK30:41
34020Eren BaykulİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK32:41
35921Cenk GürsoyORYANTİRİNG ORDUSU SK33:01
26422Etem AkarMERSİN GSK33:57
23523Alparslan EkerMNC ORYANTIRING34:12
26724Yiğit AysenMERSİN GSK41:30
39225Yusuf TekcanGÜRLER İO. İGSK44:17
38526Enes AktanGÜRLER İO. İGSK50:10
8527Uğur Alp ÇicekBALIKESİR GSK51:38
27028Mehmet Mete ÖncelMERSİN GSK54:34
69329Muhammed Agah SelçukADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSK1:01:36
21230Efe Kaan EraymanKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇK1:16:09
 
396Orhan Alper KarademirAKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SKmp
221Muhammed Tarık TelbisoğluKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdnf
8Miraç Bedirhan ErdinBATMAN GSMdnf
390Timur Taha KeskinGÜRLER İO. İGSKdnf
191Alper KangalEDOKdns
200Ömer Asaf NizamoğluEDOKdns
226Yavuz Alp ÇelikKUZEY ORYANTİRİNG SKdns
233Berat Metin ÇetinMNC ORYANTIRINGdns
453Ege DinçPUSAT SK.dns
421Bora ŞenesinBURSA OSKdns
 
 
 
K10 (32/32)
Çık.noKon.İsimKulüpZaman
5231Ela İlboğaPARDUS GSK.15:57
702Efsun Berna AkcanBALIKESİR GSK17:00
743Ceren CeylanBALIKESİR GSK19:00
4864Berçem BaltaşEGE MARATON SK22:12
2685Ela KayhanMERSİN GSK22:59
806Yaren KoçakBALIKESİR GSK23:09
4857Ezel AvcıEGE MARATON SK24:19
5138Eylem Ada BirolPARDUS GSK.24:38
5379Azime Nur Evşan AltunçiçekERDEMLİ BELEDİYE SK38:05
21810Irmak Ezgi ÖğütKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇK45:43
56511Sine Naz YılmazBURSA SINAV OKULLARI SK.46:12
38712Ecem Nisa BulutGÜRLER İO. İGSK58:11
39313Hüsna Nefes AşıkAKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK1:03:02
25714Irmak TanrıverdiMNC ORYANTIRING1:04:08
22415Beril YılmazKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇK1:16:10
 
10Sultan GezginBATMAN GSMmp
11Zerya İlminBATMAN GSMmp
265Duru AmasyalıMERSİN GSKdnf
269Deren KuranMERSİN GSKdnf
5Asmin AfşarBATMAN GSMdnf
692Asya YamanADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdnf
698Ecrin GürsoyADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
694Zeynep Berfu ÖzdemirADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
700İslim Aleyna AltankanADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
507Meryem Serra AkarslanPARDUS GSK.dns
283Ada Zümra YılmazNİLÜFER GENÇLİK DSKdns
203Cemre Bade ÖzelEDOKdns
227Fatma Melek GürgenburanKUZEY ORYANTİRİNG SKdns
43İsranur KuturAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdns
452Irmak ÇetinPUSAT SK.dns
418İpek ÖztürkBURSA OSKdns
402Asylıeıar AkhmetovaBURSA OSKdns
 
 
 
E12 (134/134)
Çık.noKon.İsimKulüpZaman
4191Yiğit SağraBURSA OSK30:11
1282Hasan Göktürk AksaçÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK32:52
573Murat GörgülüALTUN ORYANTİRİNG VE ASK34:00
4554Metehan ArslanİNEGÖL BEL.S.K.35:29
5164Mert Efe ÇankayaPARDUS GSK.35:29
5356Murat Ali YurdakulPARDUS GSK.36:06
3267Demir DemirerYAKAMOZ GSK36:54
4828Yiğit ŞenolBURSA HEDEF GDSK39:50
5819Alptekin ÖzdemirBALIKESİR EFELER DSK40:09
58310Süleyman Efe SarıBALIKESİR EFELER DSK40:24
29711Batuhan Ayvaz BarutSOMA LİNYİT SK42:15
30212Ahmet Baran DümenliSOMA LİNYİT SK42:48
12013Musa Güven SevinçBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK43:05
55014Bedirhan KaraERDEMLİ BELEDİYE SK43:26
3715Murat HancılarAHMET VEFİK PASA CİHAN SK43:56
47316Burak Hamza TurnaİNEGÖL BEL.S.K.44:15
48017Mehmet Hasan KurtulmusBURSA HEDEF GDSK45:55
47418Enes UlutasİNEGÖL BEL.S.K.46:51
42519Uğur Batu YalçınBURSA OSK48:48
30820Muhammet Ali KocaSOMA LİNYİT SK49:56
45921Eymen BuztaşİNEGÖL BEL.S.K.50:04
51222Arda Doruk BardakPARDUS GSK.51:24
13923Ege GürzümarÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK51:56
45624Ahmet AtabeyİNEGÖL BEL.S.K.51:59
34325Kaan KayolKUZEY GEYİKLERİ DSK52:15
45826Salih Efe BayramİNEGÖL BEL.S.K.53:25
2427Berat AltunsözAHMET VEFİK PASA CİHAN SK54:12
52728Koray ÖzmenPARDUS GSK.54:30
55229Alkın ÜlkerERDEMLİ BELEDİYE SK55:05
2130Emre AkbulutAHMET VEFİK PASA CİHAN SK55:23
24631Anıl IşıkMNC ORYANTIRING55:33
21932Salim Ömer SayKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇK55:59
23933Miraç GençMNC ORYANTIRING57:06
41134Ali Poyraz GümüşBURSA OSK58:18
54335Osman Muhammed AydınERDEMLİ BELEDİYE SK58:41
10836Hasan Emir ÇetinkayaBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK59:26
62837Kaan Ulaş TekgözSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULU59:27
10338Mustafa Selim AydınBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK1:01:42
60839Muhammed Talha GüngörGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKD1:02:51
23440Arel DolarMNC ORYANTIRING1:03:34
34641Can Berk OdabaşoğluKUZEY GEYİKLERİ DSK1:03:51
27542Eymen DumanNİLÜFER GENÇLİK DSK1:03:54
53143Toprak SökmenPARDUS GSK.1:05:10
54744Hüseyin ErgenERDEMLİ BELEDİYE SK1:05:27
52845Ege ÖzmutluPARDUS GSK.1:07:03
38646Samet Durmuş AktanGÜRLER İO. İGSK1:07:25
44247Metehan BektaşBURSA YÖNDER SK.1:08:21
39448Ahmet ÇiftçiAKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK1:08:55
12549Mehmet YayuzBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK1:10:34
46450Ahmet Melih KoçİNEGÖL BEL.S.K.1:11:23
23751Eymen EroğluMNC ORYANTIRING1:12:26
4252Burak KayaAHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:15:07
27853Teoman MutluNİLÜFER GENÇLİK DSK1:16:37
54654Mehmet Batuhan DemirERDEMLİ BELEDİYE SK1:16:45
44355Demir ErişmişBURSA YÖNDER SK.1:17:08
44456Kağan KarasuBURSA YÖNDER SK.1:19:03
62757Hasan Hüseyin ArslanSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULU1:20:59
33158Nevzat Burak AkayZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK1:25:05
59159İbrahim PınarbaşıKIRIKKALE NAMIK KEMAL 1971 GSK1:25:32
45160Egemen BaykuşPUSAT SK.1:26:32
56061Kayra Hür ÖzgüBURSA SINAV OKULLARI SK.1:27:05
11662Ramazan KayaBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK1:27:10
28063Şerif Efe SevinçNİLÜFER GENÇLİK DSK1:27:47
13864Hüseyin Efe GülsoyÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:28:14
1565Mervan OrpakBATMAN GSM1:28:26
33066Hüseyin İshak ÜnlüYAKAMOZ GSK1:29:35
46167Samet ÇelikİNEGÖL BEL.S.K.1:30:07
36568Mehmet Nebi AkarcaBAHRİYE YELKEN SU SK1:30:17
59569Kıvanç KarakayaGÜNEŞİM GSK1:34:18
68470Bahadır Kuzey BozakYAKAMOZ GSK1:36:17
22071Taha Kutay TanisKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇK1:39:01
16272Remza Atakan KansuGAZİANTEP AKADEMİ SK1:41:09
62573Erdem TemizyürekSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULU1:42:14
53074Kaan SemerciPARDUS GSK.1:42:28
34875Mehmet Şirin DemirBEYAZ KULE KOLEJİ SK1:47:12
59276Mehmet Akif AydınGÜNEŞİM GSK1:59:45
58977Yağız Efe GençayKIRIKKALE NAMIK KEMAL 1971 GSK2:04:35
59378Mert İsmet BilginGÜNEŞİM GSK2:12:31
24279Yakup Eren GüngörMNC ORYANTIRING2:12:43
50880Ege Arel AksınPARDUS GSK.2:12:55
2781Remzi Yağız BahçıvanAHMET VEFİK PASA CİHAN SK2:30:54
33482Ahmet Mert ÇoktiryakiZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK2:38:02
38383Renas ÜrperBAHRİYE YELKEN SU SK3:21:18
 
586Fatih Mehmethan YılmazBALIKESİR EFELER DSKmp
322Yusuf Kerem BaykaraYAKAMOZ GSKmp
603Muharrem ÇiftçiGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKDmp
300Tuna ÇetinSOMA LİNYİT SKmp
441Deniz BayraktarBURSA YÖNDER SK.mp
400Doğa AkansuBURSA OSKmp
514Çınar BostancıoğluPARDUS GSK.mp
217Ökkeş KoyunluKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKmp
590Berkay OğuzKIRIKKALE NAMIK KEMAL 1971 GSKmp
564Ayhan Arda YılmazBURSA SINAV OKULLARI SK.dnf
150Kayra YetişÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdnf
87Yusuf Eymen GezerBALIKESİR GENÇLİK VE DSKdnf
153Hayati Alp KarabacakESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SKdnf
336Muhammed YükselZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdnf
228İbrahim Alp AcarMNC ORYANTIRINGdnf
266Ahmet Çağan AşkarMERSİN GSKdnf
540Bilal AtikERDEMLİ BELEDİYE SKdnf
626Bekir SakaroğluSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULUdnf
624Yunus Emre YeşiltaşSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULUdnf
373Abdulsamet KardaşBAHRİYE YELKEN SU SKdnf
44Ali Yavuz OralAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
555Ali Deniz BalıkBURSA SINAV OKULLARI SK.dnf
345Ediz MertKUZEY GEYİKLERİ DSKdnf
281Enes Bera ÜzgünNİLÜFER GENÇLİK DSKdnf
225Mehmet Burak YılmazKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdnf
216Mustafa Kerem KazanKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdnf
594Alp Vladislav DilekGÜNEŞİM GSKdnf
613Muhammed Hamza YücelGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKDdnf
306Murat KaraboğaSOMA LİNYİT SKdnf
366Doğukan Bekir AşarBAHRİYE YELKEN SU SKdnf
181Hidayet Samed KandemirMARAŞGÜCÜ SK.dnf
247Halit Ata IşıkMNC ORYANTIRINGdnf
7Muhammed DemirBATMAN GSMdnf
16Eren ÖzdemirBATMAN GSMdnf
489Aras AygünBALGAT SEVİYE GSKdnf
683tdARIN DOĞU DİLMEÇPARDUS GSK.1:12:06
105Kerem CenkciBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdns
696Caner KaramanADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
699Hasan Kerem AslanADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
623Kerem TökerSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULUdns
78İsmet Efe KobakBALIKESİR GSKdns
182Celal SoydemirMARAŞGÜCÜ SK.dns
579Hanışık Arda İnceBALIKESİR EFELER DSKdns
439Erdinç ToktaşBALIKESİR ODSKdns
502Toprak Efe ÇıldırSAFARİ DSK.dns
490Efe DurgutBALGAT SEVİYE GSKdns
406Anıl CoşkunBURSA OSKdns
194Oğuzhan KaradaşEDOKdns
183Mustafa SoydemirMARAŞGÜCÜ SK.dns
351Berat UzunBEYAZ KULE KOLEJİ SKdns
347Ahmet AkyüzBEYAZ KULE KOLEJİ SKdns
 
 
 
K12 (116/116)
Çık.noKon.İsimKulüpZaman
5701İnci AkcanBALIKESİR EFELER DSK20:56
4812İrem ÖzelerBURSA HEDEF GDSK21:58
4723Melek TekinİNEGÖL BEL.S.K.22:00
4174Ece Su ÖzgürBURSA OSK23:50
4385Ebrar KaplanBALIKESİR ODSK24:01
3196Fatma Sude SarıTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK25:18
5597Belinay OkurBURSA SINAV OKULLARI SK.25:23
5738Zeynep Büsra DenizBALIKESİR EFELER DSK26:26
519Ecrin YazıkAHMET VEFİK PASA CİHAN SK26:31
41510Selin MutluBURSA OSK26:36
36011Elif KeskinORYANTİRİNG ORDUSU SK27:15
7212Eylül AtayBALIKESİR GSK28:31
46813Zeynep ÖzleblebiciİNEGÖL BEL.S.K.30:06
27614Ayse Zeynep ErsoyNİLÜFER GENÇLİK DSK30:28
8215Ecrin KurtBALIKESİR GSK30:33
3016Tülay BibiAHMET VEFİK PASA CİHAN SK31:14
3217Zeynep BilikAHMET VEFİK PASA CİHAN SK31:48
31418Şevval AğdabaşTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK32:17
10719Elif ÇelikBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK32:34
11920Sema SayınBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK33:49
58421Hatice Ceylin SelçukBALIKESİR EFELER DSK33:58
6122Marııa FedorovaANKARA ORIENTEERING SK-AOSK34:01
13423Elif Nisa DenizÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK34:26
43624Ayse Naz GürBALIKESİR ODSK34:38
45725Seher Meva BaşİNEGÖL BEL.S.K.34:41
47826Berrak BilginBURSA HEDEF GDSK35:22
47027Dilara ŞahinİNEGÖL BEL.S.K.35:58
54528Nazlısu ÇelikERDEMLİ BELEDİYE SK36:14
4529Ayşenur ÖzAHMET VEFİK PASA CİHAN SK36:23
52930Aslı ÖzyurtPARDUS GSK.36:59
4831Berra TiryakioğluAHMET VEFİK PASA CİHAN SK37:05
47932Başak KoşarBURSA HEDEF GDSK37:28
48333Yaren YılmazBURSA HEDEF GDSK37:30
5534Nurselen DamatALTUN ORYANTİRİNG VE ASK39:40
41035Nisa Duru ElbirBURSA OSK40:28
44836Çağla ÖztürkÇGMYÖN GSK41:27
48737Leila Türkan DolucaEGE MARATON SK41:29
32038Sueda UsluTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK42:48
38039Beray Asya TaşkınBAHRİYE YELKEN SU SK43:16
32840Defne EnezYAKAMOZ GSK43:17
53241Berra Nisa TekneciPARDUS GSK.44:41
63242Elif KanalıcıSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULU44:46
52543Beril ÖzerPARDUS GSK.45:18
39144Nehir PehlivanlıGÜRLER İO. İGSK46:46
6845Duru KeçiciBAHŞİLİ HALK EĞİTİM GSK46:49
51846Derin DüzgünPARDUS GSK.48:34
36847Doğa Su EkizBAHRİYE YELKEN SU SK50:08
11748Azra KurtBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK51:12
449Ruken AdanırBATMAN GSM52:41
3150İsranur BiçenAHMET VEFİK PASA CİHAN SK52:50
62951Zümra Nur KoskaSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULU54:33
6952İdil KeçiciBAHŞİLİ HALK EĞİTİM GSK55:49
953Arjin GezginBATMAN GSM56:56
25154Leyla MeteMNC ORYANTIRING57:15
58255Ezgi ÖzdemirBALIKESİR EFELER DSK58:21
55856Öykü Zeynep KamacıBURSA SINAV OKULLARI SK.59:23
51057Aren ArdıçPARDUS GSK.1:01:36
25258Hatice ÖzdemirMNC ORYANTIRING1:01:59
63159Sude KamışlıSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULU1:02:19
16160Ecrin İrem KanalGAZİANTEP AKADEMİ SK1:04:04
31661İdil GençTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK1:04:22
55762Defne Duru ErdinBURSA SINAV OKULLARI SK.1:05:29
31363Yaren YazıcıSOMA LİNYİT SK1:05:47
51164Öykü AsilPARDUS GSK.1:07:19
24565Aleyna IlıcaMNC ORYANTIRING1:12:19
3566Ceylin DüztaşAHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:12:57
4067Kübra KaracaAHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:19:35
61468Yaprak YücelGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKD1:20:30
39869Ecrin Rüya TekbaşKIRIKKALE K.KRAMPONLAR GSK1:22:15
4670Bilgehan Esmanur ÖzdurakAHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:25:35
4971İdil Cemre ÜlküAHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:28:17
60472Nergiz DemirGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKD1:31:14
63073Nilay Zekiye ÖzaslanSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULU1:31:29
37574Beyza ÖzdemirBAHRİYE YELKEN SU SK1:32:48
17375Nisanur TınazGAZİANTEP AKADEMİ SK1:36:28
60576Cansu DinçGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKD1:44:52
36377İrem Sena YılmazORYANTİRİNG ORDUSU SK1:46:10
46678Elifnur OktarİNEGÖL BEL.S.K.1:52:19
15879Buse Nur DemirciGAZİANTEP AKADEMİ SK2:02:51
11580Neva KaragözBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK2:02:52
2881Zeren BektaşAHMET VEFİK PASA CİHAN SK2:09:27
 
249Naz KılınçMNC ORYANTIRINGmp
241Betül Zehra GülerMNC ORYANTIRINGmp
205Pinar SahindasEDOKmp
388Hatice Kübra ErkalanGÜRLER İO. İGSKmp
88Elifnaz OnurBALIKESİR GENÇLİK VE DSKmp
29Nurhayal BeşikAHMET VEFİK PASA CİHAN SKmp
180Hatice Kübra AvcıMARAŞGÜCÜ SK.mp
6Ebru ÇetresBATMAN GSMmp
548Buse ErginERDEMLİ BELEDİYE SKmp
371Kübra HaytaBAHRİYE YELKEN SU SKmp
36Belinay GençAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
67Nisa GözüküçükBAHŞİLİ HALK EĞİTİM GSKdnf
588Sudenaz AltınokKIRIKKALE NAMIK KEMAL 1971 GSKdnf
65Azra Naz ApaydınBAHŞİLİ HALK EĞİTİM GSKdnf
41Ece Su KaramanAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
377Birgül ÖzkayaBAHRİYE YELKEN SU SKdnf
163Zeynep KaraGAZİANTEP AKADEMİ SKdnf
185Ecrin Duru AvcıEDOKdnf
262İnci ÜlkürMNC ORYANTIRINGdnf
13Şevval KayaBATMAN GSMdnf
577Zeynep Naz GültekinBALIKESİR EFELER DSKdns
397Yaren Dilşan ErdemKIRIKKALE K.KRAMPONLAR GSKdns
404Tuba Eda AnaçBURSA OSKdns
408Dila DedeBURSA OSKdns
384Firdevs YakanBAHRİYE YELKEN SU SKdns
196Dila Cansu KocabasEDOKdns
208Hiranur SöylerEDOKdns
222Zeynep Bade TelbisoğluKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdns
695Dicle KayaADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
541Gülce Ela AydinERDEMLİ BELEDİYE SKdns
697Buket İlkbaharADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
493Derin Balca TerzioğluBALGAT SEVİYE GSKdns
64Azra Duru SünbülANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
491Elif Ceren KılıçBALGAT SEVİYE GSKdns
492Zeynep Ela KılıçBALGAT SEVİYE GSKdns
 
 
 
E14 (155/156)
Çık.noKon.İsimKulüpZaman
4131Emre KırgılBURSA OSK35:06
2292Batuhan BayramMNC ORYANTIRING37:10
793Mert KoçBALIKESİR GSK38:13
1464Altar Ilgaz TuzcuoğullarıÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK39:36
1335Utku ÇiçekÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK42:31
5446Osman Raşit AydınERDEMLİ BELEDİYE SK45:09
4627Serhat EkrenİNEGÖL BEL.S.K.45:15
1458Barış SarıcaÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK45:34
1529Kadir ParlakDORUK DAĞCILIK VE DSK45:41
46310Gürhan HorosanliİNEGÖL BEL.S.K.45:43
9111Burak AvciBOYABAT YİBO GSK47:02
45412Kubilay KarataşlıPUSAT SK.47:05
10413Eyüp AyyildizBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK47:42
24014Kıvanç GölköyMNC ORYANTIRING48:03
27715Yunus Kaan GeçgelNİLÜFER GENÇLİK DSK49:32
3416Toprak Can ÇetinkayaAHMET VEFİK PASA CİHAN SK49:47
47517Yusuf VurgunİNEGÖL BEL.S.K.50:39
27918Ege ÖzavşarNİLÜFER GENÇLİK DSK51:02
29419Muhammed Esad TaskinOSMANİYE OGİDOS51:20
12320Mustafa UygunBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK52:14
9521Satilmis KaraBOYABAT YİBO GSK52:27
57522Umut ErgünBALIKESİR EFELER DSK52:36
42423Berat Alp YalçınBURSA OSK53:43
2523Samet ArslanAHMET VEFİK PASA CİHAN SK53:43
2225Alptuğ AlbayrakAHMET VEFİK PASA CİHAN SK54:06
6326Volkan ÖzmenANKARA ORIENTEERING SK-AOSK54:35
56227Enes SarıkayaBURSA SINAV OKULLARI SK.54:50
42928Eren Efe SerinALTUN HEDEF GSK59:02
41629Demir ÖzgünBURSA OSK1:00:25
30430Furkan GençSOMA LİNYİT SK1:00:32
28531Ali Yavuz GüngörOSMANİYE OGİDOS1:00:35
11332Adil Berk GünayBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK1:00:46
47633Ahmet YazıcıİNEGÖL BEL.S.K.1:01:38
11234Ridvan Fuat GültopBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK1:02:29
14035Onur Haluk KutluÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:02:47
52236Arda GürsesPARDUS GSK.1:03:11
42637Murat Arda AyanoğluALTUN HEDEF GSK1:03:24
51738Dora Kayra DeğerPARDUS GSK.1:03:53
28238Toygar YildizNİLÜFER GENÇLİK DSK1:03:53
8640Efekan ÇantalBALIKESİR GENÇLİK VE DSK1:04:04
28941Çağrı Doğukan ÖzcanOSMANİYE OGİDOS1:04:18
24342Furkan Berk GüvaçMNC ORYANTIRING1:04:43
32143Ziya YücelTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK1:05:01
7344Ziyaettin Can BaskıBALIKESİR GSK1:07:12
51545Ozan ÇakanerPARDUS GSK.1:07:19
24446Gökhan Berke GüvaçMNC ORYANTIRING1:08:13
30747Berkay KılıçSOMA LİNYİT SK1:09:11
8948Muhammet AkayBOYABAT YİBO GSK1:10:07
32449Yavuz Çağan BozakYAKAMOZ GSK1:10:50
57150Burak ÇobanBALIKESİR EFELER DSK1:11:28
12751Dursun Nadir DindarBUMERANG İZCİLİK GSK1:11:40
11852Mustafa ÖzdemirBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK1:11:57
46953Atakan SarıkayaİNEGÖL BEL.S.K.1:12:41
35854Ahmet DemirORYANTİRİNG ORDUSU SK1:13:14
34255Ege ErdoganKUZEY GEYİKLERİ DSK1:13:23
13156Yusuf Ozan AydınÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:13:41
32957Tahsin İnalbayYAKAMOZ GSK1:14:53
3858Efe HocaoğluAHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:15:32
54959Ali GökselERDEMLİ BELEDİYE SK1:16:50
29260Ahmet Oğuzhan PolatOSMANİYE OGİDOS1:17:30
44961Arda SertÇGMYÖN GSK1:17:52
38162Oğuz TezelBAHRİYE YELKEN SU SK1:17:57
37963Kaan Niyazi SezginBAHRİYE YELKEN SU SK1:18:50
37664Yusuf ÖzerBAHRİYE YELKEN SU SK1:19:13
2665Hıdır AyazAHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:19:47
29366Nuri Mert SevükOSMANİYE OGİDOS1:20:01
40967Yaşar Eren DemirBURSA OSK1:20:41
14768Ege Muzaffer ÜnalÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:21:10
42069Mehmet Berk ŞaibBURSA OSK1:23:31
45070Batuhan Ada YılmazÇGMYÖN GSK1:23:45
37471Eren KesenBAHRİYE YELKEN SU SK1:25:04
43472Doğukan DemirbaşKIRIKKALE SPOR LİSESİ GSK1:25:58
12673Erdem Zeki DagdelenBUMERANG İZCİLİK GSK1:26:54
52674Kuzey ÖzkazançPARDUS GSK.1:28:21
31875Muhammed Buğra KaramanTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK1:28:59
60276Umut BalıkcıGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKD1:31:12
49777Mehmet Can ÇakırBURSA YILDIRIM DSK1:31:14
23878Abdulkadir GençMNC ORYANTIRING1:31:22
41279Aziz Enes GürBURSA OSK1:31:37
56380Oğuzhan ŞencanBURSA SINAV OKULLARI SK.1:32:24
42281Emin TopyürekBURSA OSK1:33:53
36982Melih Tuna ErginBAHRİYE YELKEN SU SK1:33:59
25983Furkan Baran TemurMNC ORYANTIRING1:34:22
10084Kerem Efe YılmazBOYABAT YİBO GSK1:40:15
1485Hasan MüldürBATMAN GSM1:41:09
10186Alper AksuBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK1:42:05
50187Mehmet Akif UlutaşBURSA YILDIRIM DSK1:42:06
30388Mehmet Yiğit EsenSOMA LİNYİT SK1:48:59
52089Aytaç Poyraz EsirgenPARDUS GSK.1:49:39
19390Kerem KaradaşEDOK1:50:31
14991Ahmed Talha YağarÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:53:01
31092Ali Devran MetinSOMA LİNYİT SK2:00:20
44593Derin Pamir MüldürgülBURSA YÖNDER SK.2:02:51
36494Sefa ErtenMERSİN DALIŞ MERKEZİ SK2:03:01
16495Muhammet İlker KarabıyıkGAZİANTEP AKADEMİ SK2:09:19
53696Sarp ZaptiyeoğullarıPARDUS GSK.2:10:13
55497Ali Rıza YalmanERDEMLİ BELEDİYE SK2:13:24
35098Emre TopçuBEYAZ KULE KOLEJİ SK2:19:32
60099Yunus AliciGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKD2:24:45
539100Aliimran ArıkERDEMLİ BELEDİYE SK3:06:46
 
312Buğra Mustafa YazıcıSOMA LİNYİT SKmp
92Oğuzhan BükçüoğluBOYABAT YİBO GSKmp
427Burak Efe DeğirmenciALTUN HEDEF GSKmp
335Tolga SarpZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKmp
155Emre Doğukan ÇınarGAZİANTEP AKADEMİ SKmp
569Doğukan AkbaşBALIKESİR EFELER DSKmp
309Muhammet Enver KumruSOMA LİNYİT SKmp
601Murat BalıkcıGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKDdnf
471Hamit Şerif Bara TaluİNEGÖL BEL.S.K.dnf
633Hasan Hüseyin ÇelikSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULUdnf
93Kerem DağcıBOYABAT YİBO GSKdnf
301Ömer Faruk DemirtasSOMA LİNYİT SKdnf
315Hüseyin Esat ÇiçekTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKdnf
286Mustafa HaphapOSMANİYE OGİDOSdnf
440Mehmet Erdem ZeybekBALIKESİR ODSKdnf
12Ahmet İnağBATMAN GSMdnf
287Mehmet İspirOSMANİYE OGİDOSdnf
199Kadir Eren NizamoğluEDOKdnf
19Eren YargıBATMAN GSMdnf
295Eren TosunoğluOSMANİYE OGİDOSdnf
423Alaattin ÜnsalBURSA OSKdnf
263Mevlüt YılmazMNC ORYANTIRINGdnf
137Süha GöçmenÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdnf
59Ali Serhan TormanALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdnf
250Mustafa Batuhan KölelerMNC ORYANTIRINGdnf
509Onur AltayPARDUS GSK.dnf
298Kaan BüyükyıldızSOMA LİNYİT SKdnf
129Mustafa Yiğit AktürkÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdnf
190İrfan KalaylarEDOKdns
192Barış KaraEDOKdns
572Emre DağlıBALIKESİR EFELER DSKdns
195Burak KılavuzEDOKdns
142Yusuf Kayra ÖzÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdns
612Suzda KarabulutGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKDdns
148Tarık ÜstündağÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdns
184Mehmet Asaf ArEDOKdns
151Toprak KayadibiDEMİRTAŞ SKdns
197Burhan KöseEDOKdns
446Emirhan SağdırBURSA YÖNDER SK.dns
437Ugur GürsoyBALIKESİR ODSKdns
256Miraç SülünMNC ORYANTIRINGdns
447Serhat Kutay DonukÇGMYÖN GSKdns
370Tunç EskidemirBAHRİYE YELKEN SU SKdns
405Ahmet Cem CoşkunBURSA OSKdns
349Enes Ramazan SarıBEYAZ KULE KOLEJİ SKdns
357Muhammet Mustafa ÇalışORYANTİRİNG ORDUSU SKdns
494Ali Umut YagdiranBALGAT SEVİYE GSKdns
506Mete Ertürk YılmazSAFARİ DSK.dns
505Mert YılmazSAFARİ DSK.dns
207Furkan SöylerEDOKdns
215Hurşit Efe HursitoğluKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdns
223Mehmet Emin VarolKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdns
499İlhan ÖzgürBURSA YILDIRIM DSKdns
504Enes VatanseverSAFARİ DSK.dns
503Yiğit OrakçıSAFARİ DSK.dns
 
 
 
K14 (140/140)
Çık.noKon.İsimKulüpZaman
2321Sıla CanMNC ORYANTIRING38:10
4282Hatice Elif KurtALTUN HEDEF GSK42:12
3623Başak YılmazORYANTİRİNG ORDUSU SK42:41
5804Elvan KaraBALIKESİR EFELER DSK44:18
815Simal KökcüBALIKESİR GSK46:13
966Sibel KaraBOYABAT YİBO GSK48:06
5747Suedanur DumanBALIKESİR EFELER DSK49:56
5858Sude SenBALIKESİR EFELER DSK51:02
4079Fatma Sena ÇakmakBURSA OSK52:40
2310Sude AlpayAHMET VEFİK PASA CİHAN SK52:41
27411Zeynep BalyemezNİLÜFER GENÇLİK DSK52:47
14312Ece RasimÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK53:23
9713Fatma KocakurtBOYABAT YİBO GSK53:40
40314Ümmühan Zeynep AkyürekBURSA OSK53:50
7715Duru KaradumanBALIKESİR GSK54:33
57816Tuana GünvaranBALIKESİR EFELER DSK56:36
10917Rabia Büşra ÇiçekBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK57:42
35618Zeynep ÇabukORYANTİRİNG ORDUSU SK57:51
35219Asel AkpınarORYANTİRİNG ORDUSU SK58:01
34120Ada DemircanKUZEY GEYİKLERİ DSK58:15
5321Havin ÇelikALTUN ORYANTİRİNG VE ASK58:31
3922Tuğba HocaoğluAHMET VEFİK PASA CİHAN SK59:08
43523Zeynep PorsukKIRIKKALE SPOR LİSESİ GSK59:57
30524İrem GirginSOMA LİNYİT SK1:00:31
46025Azra CoşkunİNEGÖL BEL.S.K.1:00:45
7626Ceren Gülten GöçeriBALIKESİR GSK1:01:19
24827Selin KerimoğluMNC ORYANTIRING1:01:22
26128Bediha UçakMNC ORYANTIRING1:01:30
23029Betül BayramMNC ORYANTIRING1:02:06
11130Ceyda GülerBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK1:02:13
8331Nihal ÖzkanBALIKESİR GSK1:02:48
13532Melis ErkutÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:04:05
49633Nisanur CanBURSA YILDIRIM DSK1:04:51
25434Ela Nur SezerMNC ORYANTIRING1:05:05
55335Meryem Sena YalçınERDEMLİ BELEDİYE SK1:06:23
9036Şerife AkayBOYABAT YİBO GSK1:07:25
38937Fatma Ece KayaGÜRLER İO. İGSK1:08:38
13238Beren Raziye BurakÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:09:49
49839Azra DurgutBURSA YILDIRIM DSK1:10:37
15940Ecem GöksünbülGAZİANTEP AKADEMİ SK1:11:05
6041Elifsu TürkALTUN ORYANTİRİNG VE ASK1:11:29
48442Yağmur AkyılEGE MARATON SK1:12:43
31743Mihriban GüneşTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK1:14:23
59944Firdevs YıldırımBOYABAT EĞİTİM SK1:14:37
16645Zeynep KeskinGAZİANTEP AKADEMİ SK1:15:18
17746İkbal YıldırımGAZİANTEP AKADEMİ SK1:15:55
53347Eylül UzPARDUS GSK.1:17:05
43148Nehir AkinciKIRIKKALE SPOR LİSESİ GSK1:17:32
46749Elif Derya ÖzkanİNEGÖL BEL.S.K.1:17:52
29050Emine ÖztekinOSMANİYE OGİDOS1:20:19
50051Miraysu ŞahinBURSA YILDIRIM DSK1:22:38
12152Ceylin Müşerref UğurBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK1:22:56
5653Ezo ErALTUN ORYANTİRİNG VE ASK1:23:20
12254Sude Nur UrasBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK1:23:44
31155Nisanur UstaSOMA LİNYİT SK1:24:08
3356Ece BulutAHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:25:53
9957Özge Nur TaşpınarBOYABAT YİBO GSK1:26:41
16958Naz ÖzdağlıGAZİANTEP AKADEMİ SK1:28:48
34459Maya KosovaKUZEY GEYİKLERİ DSK1:31:59
9460Havva KandemirBOYABAT YİBO GSK1:32:40
47761Aleyna ZeybekİNEGÖL BEL.S.K.1:33:17
35462Zeynep İrem BaşoğluORYANTİRİNG ORDUSU SK1:33:38
35563Ezel ÇabukORYANTİRİNG ORDUSU SK1:34:47
39964Sevilay Hazal ZöngürKIRIKKALE K.KRAMPONLAR GSK1:36:58
36165Ecem Naz VuralORYANTİRİNG ORDUSU SK1:40:48
25566Emine Nida SezerMNC ORYANTIRING1:41:22
46567Ceylinaz MutİNEGÖL BEL.S.K.1:50:10
5068Ceren Mesude VaysalAHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:50:50
25869Kevser TanrıverdiMNC ORYANTIRING1:54:44
4770Miray TairAHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:58:29
6671Başak BaşBAHŞİLİ HALK EĞİTİM GSK1:58:50
16572Zeynep KaragiyikGAZİANTEP AKADEMİ SK1:59:28
55173Nursel Sahil Sud OymaERDEMLİ BELEDİYE SK2:01:38
8474Aylin Naz TekBALIKESİR GSK2:02:31
26075Bahar UçakMNC ORYANTIRING2:04:19
53476Duru YılmazPARDUS GSK.2:07:33
21477Şeyma Nur GökçeliKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇK2:12:51
56178Ceylin SancaktepeBURSA SINAV OKULLARI SK.2:15:29
60779Medine ErolGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKD2:35:43
 
17Saliha PolatBATMAN GSMmp
141Leyla Zeynep LoğaÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKmp
587Tuana KızıkBALIKESİR EFELER DSKmp
2Sukeyna BaşbörekciESKİŞEHİR GSMmp
179Fatma Yaren AvcıMARAŞGÜCÜ SK.mp
433Elif Nazlan BiçerKIRIKKALE SPOR LİSESİ GSKmp
432Sude AydoğanKIRIKKALE SPOR LİSESİ GSKmp
130Ezgi ArslanÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKmp
75Pınar DemirbaşBALIKESİR GSKdnf
299Eylül Ece CanSOMA LİNYİT SKdnf
556Eda EbeoğluBURSA SINAV OKULLARI SK.dnf
20Fatma YılmazBATMAN GSMdnf
288İlayda KılıçOSMANİYE OGİDOSdnf
296Elif Şifa YıldırımOSMANİYE OGİDOSdnf
114Mümine Beyza GünayBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdnf
338Zeren SavaşDEĞİRMENDERE DSKdnf
187Zeynep Nisa BulutEDOKdnf
58Selen ÖzgençALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdnf
610Havin KahramanGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKDdnf
291Nehir PırnalOSMANİYE OGİDOSdnf
597Berra ÇelikBOYABAT EĞİTİM SKdnf
598Bahar Yaren TaşcıBOYABAT EĞİTİM SKdnf
98İlayda Nur ÖzmenBOYABAT YİBO GSKdnf
609Müberra GüngörGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKDdnf
284İkranur BilaOSMANİYE OGİDOSdnf
596Zehra Rüveyde AşçıBOYABAT EĞİTİM SKdnf
211Azra AydınKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdnf
52Zozan Yağmur YıldızAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
337Günce KüçükünsalDEĞİRMENDERE DSKdnf
124Öznur UzunBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdnf
353Ecem AlanORYANTİRİNG ORDUSU SKdnf
327Ümmü Aysu DuranYAKAMOZ GSKdnf
339Sila Ravza TasDEĞİRMENDERE DSKdnf
106Berra ÇalışkanBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdnf
110Ayşegül ErdemBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdnf
204Kevser SaçmaEDOKdns
206Elif Eylül SarıçerçiEDOKdns
576Azra Ilgin FilizelBALIKESİR EFELER DSKdns
202Şeyma ÖzdilEDOKdns
253Kardelen ÖzdemirMNC ORYANTIRINGdns
213Emine Esra ErgüvenKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdns
611Mervenur KanberGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKDdns
231Büşra CanMNC ORYANTIRINGdns
210Eda YıldırımEDOKdns
209Tuğba TatlıEDOKdns
606Ümmüseleme DOĞRUGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKDdns
1Ceyda Nur AkkurtESKİŞEHİR GSMdns
372Ilayda KaçarBAHRİYE YELKEN SU SKdns
495Gülsena YörükBALGAT SEVİYE GSKdns
62Elif İlboğaANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
378Bennu ÖzkayırBAHRİYE YELKEN SU SKdns
430Gülsen YılmazALTUN HEDEF GSKdns
102Elif Ceyda AvciBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdns
401Aısylu AkhmetovaBURSA OSKdns
189Ümmügülsüm EnezEDOKdns
198Fatma Mekselina NizamoğluEDOKdns
201Gizem OnaranEDOKdns
188Aleyna ElaldıEDOKdns
367Sahra BurkutBAHRİYE YELKEN SU SKdns
54Sıla Naz ÇobanALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdns
186Şemsi Nehir BayraktarEDOKdns
 
 
 
EYB Çocuk (43/43)
Çık.noKon.İsimKulüpZaman
6541Buğra KaşmerGAZİANTEP GSM11:36
6612MURAT BUĞGAYCIGAZİANTEP GSM12:09
6763Arda AnılGAZİANTEP GSM13:01
6624İBRAHİM GÜNERGAZİANTEP GSM13:40
6825Orçun ERDOĞANBALIKESİR ODSK13:42
1786Musab YolalGAZİANTEP AKADEMİ SK14:32
6607ÖKKEŞ CÜCÜKGAZİANTEP GSM15:09
6538Harun ErdemGAZİANTEP GSM15:44
6489Erhan ÖzkanGAZİANTEP GSM16:12
15610Görkem DemirGAZİANTEP AKADEMİ SK16:15
65611Gürkan BülbülGAZİANTEP GSM16:26
65212Muhammet Mustafa ŞakGAZİANTEP GSM16:27
68713MERT TOSUNMNC ORYANTIRING16:53
17514Ahmet Tuna ÜveyikGAZİANTEP AKADEMİ SK17:09
67815Ahmet BaranGAZİANTEP GSM17:18
17616Ertuğrul Samet ÜveyikGAZİANTEP AKADEMİ SK18:59
16717Barış MuratağaoğluGAZİANTEP AKADEMİ SK19:30
69018MEHMET ÖZKAYNAKTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK20:03
61619Ömer Ferzan GümüşMERSİN B.B. GSK21:29
65520Metin YiğitGAZİANTEP GSM22:09
68921EFE SEFAMNC ORYANTIRING23:20
61522Yusuf YılbutikMERSİN B.B. GSK23:25
65823KEMAL ASLANBAYGAZİANTEP GSM28:24
17224Muhammed Tayfun TemirGAZİANTEP AKADEMİ SK29:51
67725Onur ErtürkGAZİANTEP GSM30:25
68526BAHADIR TOPALMNC ORYANTIRING31:42
16027Enes Bilal İnciGAZİANTEP AKADEMİ SK32:17
65128Ahmet EmirGAZİANTEP GSM32:56
67529Muhammet MuhammetGAZİANTEP GSM33:28
69130RECEP TUNA USLUTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK36:02
68831YAVUZ SELİM CANMARAŞGÜCÜ SK.44:05
15432Hamza Göktürk AksoyGAZİANTEP AKADEMİ SK1:09:41
 
674Hasan MeşeriGAZİANTEP GSMmp
170Abdullah SekinGAZİANTEP AKADEMİ SKdnf
619Muhammed Numan GünendiMERSİN B.B. GSKdns
618Halilibrahim BaranMERSİN B.B. GSKdns
568Alper ÖzdemirHATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSdns
617Mehmet Ali ErpolatMERSİN B.B. GSKdns
657KAAN ÖZTÜRKGAZİANTEP GSMdns
659FATİH KAĞAN APALAKGAZİANTEP GSMdns
673Eren ToyGAZİANTEP GSMdns
649Hasan ÇalışkanGAZİANTEP GSMdns
650Emirhan TürkmenGAZİANTEP GSMdns
 
 
 
KYB Çocuk (37/37)
Çık.noKon.İsimKulüpZaman
6691BURCU SOLAKGAZİANTEP GSM11:12
6652MELİSA GEÇECİGAZİANTEP GSM13:23
6683KÜBRA SALMANGAZİANTEP GSM14:34
6714BERVAN ÇİÇEKGAZİANTEP GSM15:15
6805BİLGE SENA TEKİNMARAŞGÜCÜ SK.16:28
6446Elif ArpaGAZİANTEP GSM17:54
5677Şevval EkincioğluHATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİS17:55
6648ŞEFİKA HAVİN DAYIOĞLUGAZİANTEP GSM19:29
6479İrem SayerGAZİANTEP GSM20:15
15710Irmak DemirGAZİANTEP AKADEMİ SK23:15
64611Güllü KocaGAZİANTEP GSM25:48
66312ŞULE NUR ÇELİKGAZİANTEP GSM26:22
68613NİSAN YILMAZMNC ORYANTIRING30:56
62214Sena EkerMERSİN B.B. GSK31:11
64515Hatice AtarGAZİANTEP GSM34:42
67916ZÜMRE ÇOPURMNC ORYANTIRING34:58
64217Yağmur BalkılınçGAZİANTEP GSM49:51
56618Büşra EkincioğluHATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİS53:13
64119Sıla KöroğluGAZİANTEP GSM57:28
62120Dursun ÇopurMERSİN B.B. GSK1:00:26
63821Beyza HarputluoğluGAZİANTEP GSM1:05:07
63722Çiğdem YalçınkayaGAZİANTEP GSM1:06:02
63623Görkem BülbülGAZİANTEP GSM1:08:39
33324Merve Nur BaharZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK1:12:35
64325İkbal AkpınaGAZİANTEP GSM1:22:09
 
639Fatmanur ÖzekiciGAZİANTEP GSMmp
640Aleyne AleynaGAZİANTEP GSMmp
171Zeynep Sude TaşkınGAZİANTEP AKADEMİ SKdnf
174Dilara ÜlgerGAZİANTEP AKADEMİ SKdnf
168Elif Ebrar ÖzcanGAZİANTEP AKADEMİ SKdnf
667SİMAY ADA ERLEBLEBİCİGAZİANTEP GSMdns
666AKASYA DENİZGAZİANTEP GSMdns
620Beyza Nur BahçıvanMERSİN B.B. GSKdns
670HİRANUR ÖGÜTGAZİANTEP GSMdns
635BERAT ÇALIŞKANGAZİANTEP GSMdns
634BERAT BOSTANCIGAZİANTEP GSMdns
672DENİZ ORUÇTUTANGAZİANTEP GSMdns