14 Yaş Altı Kademe Gaziantep YarışmasıPaz 08.03.2020 14:53
Ön sonuçlar - Sprint Gaziantep Üniversitesitarafından yaratıldı OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
E10 (39/40)1,3 km 10 m
Çık.noKon.İsimKulüpZaman
3251Süleyman Sarp ÇoşkunYAKAMOZ GSK12:49
1442Kemal Deniz SanÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK14:07
5213Onat Mete GündüzPARDUS GSK.14:16
2714Batuhan Burak SalmaMERSİN GSK15:17
3405Eren BaykulİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK15:28
2676Yiğit AysenMERSİN GSK16:34
37Uras KavaklıoğluİSTANBUL GSM16:35
5428Mehmet Fatih AydınERDEMLİ BELEDİYE SK17:43
5389Enes Alpgiray AltunçiçekERDEMLİ BELEDİYE SK17:54
3859Enes AktanGÜRLER İO. İGSK17:54
51911Ahmet Baturalp EkmekçiPARDUS GSK.19:18
52412Mazhar Artun KovancıPARDUS GSK.20:16
26413Etem AkarMERSİN GSK21:58
33214Hikmet AktaşZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK23:59
69315Muhammed Agah SelçukADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSK24:01
35916Cenk GürsoyORYANTİRİNG ORDUSU SK25:04
48817Ege ÖzataEGE MARATON SK25:36
27318Osman Enes ÜreMERSİN GSK25:41
13619Ömer Tuna GençerÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK27:10
7120Mustafa Kaan AlgınBALIKESİR GSK28:20
41421Muhammed Ali KorkmazBURSA OSK28:50
39622Orhan Alper KarademirAKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK30:28
27023Mehmet Mete ÖncelMERSİN GSK30:38
39024Timur Taha KeskinGÜRLER İO. İGSK35:04
825Miraç Bedirhan ErdinBATMAN GSM47:52
23626Ömer Faruk EkerMNC ORYANTIRING49:30
1827İsmail SoyoralBATMAN GSM49:54
39228Yusuf TekcanGÜRLER İO. İGSK56:58
23529Alparslan EkerMNC ORYANTIRING1:11:05
21230Efe Kaan EraymanKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇK1:50:41
 
272Orkun Ali SaygılıMERSİN GSKmp
395Süleyman ErkekAKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SKmp
200Ömer Asaf NizamoğluEDOKmp
85Uğur Alp ÇicekBALIKESİR GSKmp
191Alper KangalEDOKdns
226Yavuz Alp ÇelikKUZEY ORYANTİRİNG SKdns
421Bora ŞenesinBURSA OSKdns
453Ege DinçPUSAT SK.dns
233Berat Metin ÇetinMNC ORYANTIRINGdns
 
 
 
K10 (32/32)1,2 km 10 m
Çık.noKon.İsimKulüpZaman
741Ceren CeylanBALIKESİR GSK9:41
5372Azime Nur Evşan AltunçiçekERDEMLİ BELEDİYE SK10:21
2573Irmak TanrıverdiMNC ORYANTIRING12:44
704Efsun Berna AkcanBALIKESİR GSK13:16
5135Eylem Ada BirolPARDUS GSK.16:34
2686Ela KayhanMERSİN GSK16:59
2697Deren KuranMERSİN GSK17:32
4858Ezel AvcıEGE MARATON SK19:34
5239Ela İlboğaPARDUS GSK.20:15
38710Ecem Nisa BulutGÜRLER İO. İGSK29:15
48611Berçem BaltaşEGE MARATON SK39:06
8012Yaren KoçakBALIKESİR GSK39:36
22413Beril YılmazKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇK41:44
1014Sultan GezginBATMAN GSM51:08
69215Asya YamanADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSK1:16:11
1116Zerya İlminBATMAN GSM1:19:28
 
265Duru AmasyalıMERSİN GSKmp
5Asmin AfşarBATMAN GSMmp
565Sine Naz YılmazBURSA SINAV OKULLARI SK.dnf
393Hüsna Nefes AşıkAKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SKdnf
452Irmak ÇetinPUSAT SK.dns
700İslim Aleyna AltankanADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
507Meryem Serra AkarslanPARDUS GSK.dns
418İpek ÖztürkBURSA OSKdns
203Cemre Bade ÖzelEDOKdns
218Irmak Ezgi ÖğütKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdns
43İsranur KuturAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdns
694Zeynep Berfu ÖzdemirADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
283Ada Zümra YılmazNİLÜFER GENÇLİK DSKdns
402Asylıeıar AkhmetovaBURSA OSKdns
227Fatma Melek GürgenburanKUZEY ORYANTİRİNG SKdns
698Ecrin GürsoyADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
 
 
 
E12 (132/134)1,8 km 15 m
Çık.noKon.İsimKulüpZaman
5831Süleyman Efe SarıBALIKESİR EFELER DSK10:28
3262Demir DemirerYAKAMOZ GSK11:08
5813Alptekin ÖzdemirBALIKESİR EFELER DSK11:15
5354Murat Ali YurdakulPARDUS GSK.11:28
4735Burak Hamza TurnaİNEGÖL BEL.S.K.12:02
5166Mert Efe ÇankayaPARDUS GSK.12:09
5127Arda Doruk BardakPARDUS GSK.12:53
378Murat HancılarAHMET VEFİK PASA CİHAN SK13:09
4649Ahmet Melih KoçİNEGÖL BEL.S.K.13:10
30810Muhammet Ali KocaSOMA LİNYİT SK13:15
42511Uğur Batu YalçınBURSA OSK13:51
44412Kağan KarasuBURSA YÖNDER SK.13:59
47413Enes UlutasİNEGÖL BEL.S.K.14:10
52714Koray ÖzmenPARDUS GSK.14:28
45615Ahmet AtabeyİNEGÖL BEL.S.K.14:50
45916Eymen BuztaşİNEGÖL BEL.S.K.14:51
48017Mehmet Hasan KurtulmusBURSA HEDEF GDSK15:13
23418Arel DolarMNC ORYANTIRING15:32
23919Miraç GençMNC ORYANTIRING15:39
41920Yiğit SağraBURSA OSK15:41
46121Samet ÇelikİNEGÖL BEL.S.K.16:42
28022Şerif Efe SevinçNİLÜFER GENÇLİK DSK17:00
44323Demir ErişmişBURSA YÖNDER SK.17:31
53124Toprak SökmenPARDUS GSK.17:48
45525Metehan ArslanİNEGÖL BEL.S.K.17:50
13926Ege GürzümarÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK18:25
41127Ali Poyraz GümüşBURSA OSK18:42
34328Kaan KayolKUZEY GEYİKLERİ DSK19:28
34629Can Berk OdabaşoğluKUZEY GEYİKLERİ DSK19:37
59130İbrahim PınarbaşıKIRIKKALE NAMIK KEMAL 1971 GSK19:42
13831Hüseyin Efe GülsoyÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK20:00
54732Hüseyin ErgenERDEMLİ BELEDİYE SK20:22
27533Eymen DumanNİLÜFER GENÇLİK DSK20:49
51434Çınar BostancıoğluPARDUS GSK.21:14
29735Batuhan Ayvaz BarutSOMA LİNYİT SK21:23
5736Murat GörgülüALTUN ORYANTİRİNG VE ASK21:32
27837Teoman MutluNİLÜFER GENÇLİK DSK21:41
12538Mehmet YayuzBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK21:47
4439Ali Yavuz OralAHMET VEFİK PASA CİHAN SK22:20
15340Hayati Alp KarabacakESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SK22:39
59241Mehmet Akif AydınGÜNEŞİM GSK22:40
10342Mustafa Selim AydınBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK23:23
54342Osman Muhammed AydınERDEMLİ BELEDİYE SK23:23
2144Emre AkbulutAHMET VEFİK PASA CİHAN SK23:48
52845Ege ÖzmutluPARDUS GSK.23:49
30046Tuna ÇetinSOMA LİNYİT SK24:07
68447Bahadır Kuzey BozakYAKAMOZ GSK24:16
54048Bilal AtikERDEMLİ BELEDİYE SK24:43
55549Ali Deniz BalıkBURSA SINAV OKULLARI SK.25:52
24650Anıl IşıkMNC ORYANTIRING25:53
22551Mehmet Burak YılmazKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇK26:25
50852Ege Arel AksınPARDUS GSK.26:51
45853Salih Efe BayramİNEGÖL BEL.S.K.27:08
12054Musa Güven SevinçBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK27:15
15055Kayra YetişÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK27:17
55256Alkın ÜlkerERDEMLİ BELEDİYE SK27:26
62857Kaan Ulaş TekgözSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULU27:52
21958Salim Ömer SayKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇK28:26
33159Nevzat Burak AkayZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK28:34
2460Berat AltunsözAHMET VEFİK PASA CİHAN SK28:54
39461Ahmet ÇiftçiAKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK29:24
30262Ahmet Baran DümenliSOMA LİNYİT SK29:47
56063Kayra Hür ÖzgüBURSA SINAV OKULLARI SK.30:24
58964Yağız Efe GençayKIRIKKALE NAMIK KEMAL 1971 GSK30:46
34865Mehmet Şirin DemirBEYAZ KULE KOLEJİ SK30:47
55066Bedirhan KaraERDEMLİ BELEDİYE SK31:33
56467Ayhan Arda YılmazBURSA SINAV OKULLARI SK.32:45
2768Remzi Yağız BahçıvanAHMET VEFİK PASA CİHAN SK33:02
44269Metehan BektaşBURSA YÖNDER SK.33:19
16270Remza Atakan KansuGAZİANTEP AKADEMİ SK34:09
60871Muhammed Talha GüngörGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKD34:15
32272Yusuf Kerem BaykaraYAKAMOZ GSK34:45
53073Kaan SemerciPARDUS GSK.34:46
8774Yusuf Eymen GezerBALIKESİR GENÇLİK VE DSK36:03
36575Mehmet Nebi AkarcaBAHRİYE YELKEN SU SK36:27
11676Ramazan KayaBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK38:48
61377Muhammed Hamza YücelGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKD41:23
23778Eymen EroğluMNC ORYANTIRING42:02
38679Samet Durmuş AktanGÜRLER İO. İGSK42:19
33680Muhammed YükselZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK42:22
38381Renas ÜrperBAHRİYE YELKEN SU SK43:04
24281Yakup Eren GüngörMNC ORYANTIRING43:04
48983Aras AygünBALGAT SEVİYE GSK43:33
54684Mehmet Batuhan DemirERDEMLİ BELEDİYE SK45:39
59585Kıvanç KarakayaGÜNEŞİM GSK46:20
33486Ahmet Mert ÇoktiryakiZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK49:37
37387Abdulsamet KardaşBAHRİYE YELKEN SU SK50:01
60388Muharrem ÇiftçiGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKD51:32
59389Mert İsmet BilginGÜNEŞİM GSK52:51
790Muhammed DemirBATMAN GSM53:19
59491Alp Vladislav DilekGÜNEŞİM GSK54:10
44192Deniz BayraktarBURSA YÖNDER SK.59:28
62593Erdem TemizyürekSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULU1:01:38
21794Ökkeş KoyunluKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇK1:05:07
62795Hasan Hüseyin ArslanSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULU1:06:00
18196Hidayet Samed KandemirMARAŞGÜCÜ SK.1:08:53
34597Ediz MertKUZEY GEYİKLERİ DSK1:13:20
45198Egemen BaykuşPUSAT SK.1:15:40
28199Enes Bera ÜzgünNİLÜFER GENÇLİK DSK1:17:02
366100Doğukan Bekir AşarBAHRİYE YELKEN SU SK1:25:25
220101Taha Kutay TanisKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇK1:25:43
228102İbrahim Alp AcarMNC ORYANTIRING2:05:06
 
128Hasan Göktürk AksaçÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKmp
482Yiğit ŞenolBURSA HEDEF GDSKmp
108Hasan Emir ÇetinkayaBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKmp
400Doğa AkansuBURSA OSKmp
266Ahmet Çağan AşkarMERSİN GSKmp
16Eren ÖzdemirBATMAN GSMmp
42Burak KayaAHMET VEFİK PASA CİHAN SKmp
216Mustafa Kerem KazanKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKmp
330Hüseyin İshak ÜnlüYAKAMOZ GSKmp
306Murat KaraboğaSOMA LİNYİT SKmp
247Halit Ata IşıkMNC ORYANTIRINGmp
624Yunus Emre YeşiltaşSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULUmp
626Bekir SakaroğluSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULUmp
590Berkay OğuzKIRIKKALE NAMIK KEMAL 1971 GSKdnf
683tdARIN DOĞU DİLMEÇPARDUS GSK.25:43
623Kerem TökerSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULUdns
490Efe DurgutBALGAT SEVİYE GSKdns
78İsmet Efe KobakBALIKESİR GSKdns
502Toprak Efe ÇıldırSAFARİ DSK.dns
696Caner KaramanADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
699Hasan Kerem AslanADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
351Berat UzunBEYAZ KULE KOLEJİ SKdns
194Oğuzhan KaradaşEDOKdns
579Hanışık Arda İnceBALIKESİR EFELER DSKdns
347Ahmet AkyüzBEYAZ KULE KOLEJİ SKdns
183Mustafa SoydemirMARAŞGÜCÜ SK.dns
439Erdinç ToktaşBALIKESİR ODSKdns
105Kerem CenkciBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdns
182Celal SoydemirMARAŞGÜCÜ SK.dns
406Anıl CoşkunBURSA OSKdns
 
 
 
K12 (116/116)1,5 km 10 m
Çık.noKon.İsimKulüpZaman
5701İnci AkcanBALIKESİR EFELER DSK9:05
2412Betül Zehra GülerMNC ORYANTIRING9:56
3603Elif KeskinORYANTİRİNG ORDUSU SK10:56
5844Hatice Ceylin SelçukBALIKESİR EFELER DSK10:57
725Eylül AtayBALIKESİR GSK11:21
4726Melek TekinİNEGÖL BEL.S.K.11:51
4157Selin MutluBURSA OSK12:27
4878Leila Türkan DolucaEGE MARATON SK13:10
4369Ayse Naz GürBALIKESİR ODSK13:25
48310Yaren YılmazBURSA HEDEF GDSK13:58
5511Nurselen DamatALTUN ORYANTİRİNG VE ASK14:21
8212Ecrin KurtBALIKESİR GSK14:24
25213Hatice ÖzdemirMNC ORYANTIRING14:30
48114İrem ÖzelerBURSA HEDEF GDSK14:44
47915Başak KoşarBURSA HEDEF GDSK14:58
43816Ebrar KaplanBALIKESİR ODSK15:17
13417Elif Nisa DenizÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK15:18
31918Fatma Sude SarıTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK15:49
44818Çağla ÖztürkÇGMYÖN GSK15:49
32820Defne EnezYAKAMOZ GSK15:51
6121Marııa FedorovaANKARA ORIENTEERING SK-AOSK16:07
36322İrem Sena YılmazORYANTİRİNG ORDUSU SK16:18
54523Nazlısu ÇelikERDEMLİ BELEDİYE SK16:25
51024Aren ArdıçPARDUS GSK.16:33
6925İdil KeçiciBAHŞİLİ HALK EĞİTİM GSK16:40
4826Berra TiryakioğluAHMET VEFİK PASA CİHAN SK17:02
31427Şevval AğdabaşTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK18:08
55928Belinay OkurBURSA SINAV OKULLARI SK.18:37
11929Sema SayınBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK18:52
63129Sude KamışlıSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULU18:52
5131Ecrin YazıkAHMET VEFİK PASA CİHAN SK18:55
45731Seher Meva BaşİNEGÖL BEL.S.K.18:55
53233Berra Nisa TekneciPARDUS GSK.19:52
52534Beril ÖzerPARDUS GSK.20:04
55835Öykü Zeynep KamacıBURSA SINAV OKULLARI SK.20:22
4036Kübra KaracaAHMET VEFİK PASA CİHAN SK20:25
52937Aslı ÖzyurtPARDUS GSK.20:43
58238Ezgi ÖzdemirBALIKESİR EFELER DSK20:48
2939Nurhayal BeşikAHMET VEFİK PASA CİHAN SK22:20
41040Nisa Duru ElbirBURSA OSK23:11
10741Elif ÇelikBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK23:26
27642Ayse Zeynep ErsoyNİLÜFER GENÇLİK DSK23:28
47843Berrak BilginBURSA HEDEF GDSK23:34
3144İsranur BiçenAHMET VEFİK PASA CİHAN SK23:47
20545Pinar SahindasEDOK24:52
6546Azra Naz ApaydınBAHŞİLİ HALK EĞİTİM GSK25:22
4547Ayşenur ÖzAHMET VEFİK PASA CİHAN SK25:50
41748Ece Su ÖzgürBURSA OSK25:51
24949Naz KılınçMNC ORYANTIRING26:24
51850Derin DüzgünPARDUS GSK.26:52
4951İdil Cemre ÜlküAHMET VEFİK PASA CİHAN SK27:07
58852Sudenaz AltınokKIRIKKALE NAMIK KEMAL 1971 GSK27:51
51153Öykü AsilPARDUS GSK.28:12
36854Doğa Su EkizBAHRİYE YELKEN SU SK28:19
11555Neva KaragözBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK28:29
38056Beray Asya TaşkınBAHRİYE YELKEN SU SK31:12
55757Defne Duru ErdinBURSA SINAV OKULLARI SK.31:23
47058Dilara ŞahinİNEGÖL BEL.S.K.31:35
959Arjin GezginBATMAN GSM31:38
18560Ecrin Duru AvcıEDOK32:35
37561Beyza ÖzdemirBAHRİYE YELKEN SU SK33:19
24562Aleyna IlıcaMNC ORYANTIRING33:37
8863Elifnaz OnurBALIKESİR GENÇLİK VE DSK34:14
17364Nisanur TınazGAZİANTEP AKADEMİ SK35:40
465Ruken AdanırBATMAN GSM35:52
25166Leyla MeteMNC ORYANTIRING39:37
46667Elifnur OktarİNEGÖL BEL.S.K.41:42
37768Birgül ÖzkayaBAHRİYE YELKEN SU SK42:39
38869Hatice Kübra ErkalanGÜRLER İO. İGSK42:45
63070Nilay Zekiye ÖzaslanSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULU44:50
1371Şevval KayaBATMAN GSM45:33
11772Azra KurtBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK47:03
32073Sueda UsluTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK49:20
46874Zeynep ÖzleblebiciİNEGÖL BEL.S.K.50:15
39875Ecrin Rüya TekbaşKIRIKKALE K.KRAMPONLAR GSK53:10
15876Buse Nur DemirciGAZİANTEP AKADEMİ SK54:44
16177Ecrin İrem KanalGAZİANTEP AKADEMİ SK54:57
6878Duru KeçiciBAHŞİLİ HALK EĞİTİM GSK55:23
60479Nergiz DemirGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKD56:48
31380Yaren YazıcıSOMA LİNYİT SK58:02
62981Zümra Nur KoskaSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULU59:49
4182Ece Su KaramanAHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:05:35
6783Nisa GözüküçükBAHŞİLİ HALK EĞİTİM GSK1:11:43
60584Cansu DinçGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKD1:14:07
3685Belinay GençAHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:29:26
61486Yaprak YücelGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKD1:46:13
 
573Zeynep Büsra DenizBALIKESİR EFELER DSKmp
30Tülay BibiAHMET VEFİK PASA CİHAN SKmp
35Ceylin DüztaşAHMET VEFİK PASA CİHAN SKmp
32Zeynep BilikAHMET VEFİK PASA CİHAN SKmp
548Buse ErginERDEMLİ BELEDİYE SKmp
371Kübra HaytaBAHRİYE YELKEN SU SKmp
180Hatice Kübra AvcıMARAŞGÜCÜ SK.dnf
316İdil GençTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSKdnf
262İnci ÜlkürMNC ORYANTIRINGdnf
6Ebru ÇetresBATMAN GSMdnf
391Nehir PehlivanlıGÜRLER İO. İGSKdnf
632Elif KanalıcıSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULUdnf
46Bilgehan Esmanur ÖzdurakAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
163Zeynep KaraGAZİANTEP AKADEMİ SKdnf
28Zeren BektaşAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
222Zeynep Bade TelbisoğluKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdns
384Firdevs YakanBAHRİYE YELKEN SU SKdns
64Azra Duru SünbülANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
196Dila Cansu KocabasEDOKdns
208Hiranur SöylerEDOKdns
397Yaren Dilşan ErdemKIRIKKALE K.KRAMPONLAR GSKdns
492Zeynep Ela KılıçBALGAT SEVİYE GSKdns
491Elif Ceren KılıçBALGAT SEVİYE GSKdns
493Derin Balca TerzioğluBALGAT SEVİYE GSKdns
541Gülce Ela AydinERDEMLİ BELEDİYE SKdns
697Buket İlkbaharADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
404Tuba Eda AnaçBURSA OSKdns
577Zeynep Naz GültekinBALIKESİR EFELER DSKdns
695Dicle KayaADIYAMAN DOĞA SPORLARI GSKdns
408Dila DedeBURSA OSKdns
 
 
 
E14 (156/156)2,5 km 20 m
Çık.noKon.İsimKulüpZaman
1331Utku ÇiçekÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK12:30
792Mert KoçBALIKESİR GSK12:57
4273Burak Efe DeğirmenciALTUN HEDEF GSK12:58
5754Umut ErgünBALIKESİR EFELER DSK12:59
1455Barış SarıcaÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK13:11
2296Batuhan BayramMNC ORYANTIRING13:19
4766Ahmet YazıcıİNEGÖL BEL.S.K.13:19
1468Altar Ilgaz TuzcuoğullarıÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK13:20
5449Osman Raşit AydınERDEMLİ BELEDİYE SK13:55
27910Ege ÖzavşarNİLÜFER GENÇLİK DSK14:00
41311Emre KırgılBURSA OSK14:04
46312Gürhan HorosanliİNEGÖL BEL.S.K.14:28
46213Serhat EkrenİNEGÖL BEL.S.K.14:35
47514Yusuf VurgunİNEGÖL BEL.S.K.14:37
8615Efekan ÇantalBALIKESİR GENÇLİK VE DSK14:43
30116Ömer Faruk DemirtasSOMA LİNYİT SK14:55
2217Alptuğ AlbayrakAHMET VEFİK PASA CİHAN SK15:26
24018Kıvanç GölköyMNC ORYANTIRING15:28
13719Süha GöçmenÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK16:14
9520Satilmis KaraBOYABAT YİBO GSK16:17
29421Muhammed Esad TaskinOSMANİYE OGİDOS16:20
2522Samet ArslanAHMET VEFİK PASA CİHAN SK16:27
45423Kubilay KarataşlıPUSAT SK.16:31
46924Atakan SarıkayaİNEGÖL BEL.S.K.16:39
52025Aytaç Poyraz EsirgenPARDUS GSK.17:09
40926Yaşar Eren DemirBURSA OSK17:11
9127Burak AvciBOYABAT YİBO GSK17:17
32428Yavuz Çağan BozakYAKAMOZ GSK17:36
7329Ziyaettin Can BaskıBALIKESİR GSK18:03
42430Berat Alp YalçınBURSA OSK18:05
30931Muhammet Enver KumruSOMA LİNYİT SK18:07
51732Dora Kayra DeğerPARDUS GSK.18:13
57133Burak ÇobanBALIKESİR EFELER DSK18:19
6334Volkan ÖzmenANKARA ORIENTEERING SK-AOSK18:24
14035Onur Haluk KutluÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK18:30
3436Toprak Can ÇetinkayaAHMET VEFİK PASA CİHAN SK18:33
29237Ahmet Oğuzhan PolatOSMANİYE OGİDOS18:44
38138Oğuz TezelBAHRİYE YELKEN SU SK19:09
30339Mehmet Yiğit EsenSOMA LİNYİT SK19:29
60240Umut BalıkcıGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKD19:32
31541Hüseyin Esat ÇiçekTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK19:55
27742Yunus Kaan GeçgelNİLÜFER GENÇLİK DSK19:58
11243Ridvan Fuat GültopBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK20:04
13144Yusuf Ozan AydınÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK20:17
28945Çağrı Doğukan ÖzcanOSMANİYE OGİDOS20:19
32146Ziya YücelTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK20:25
2647Hıdır AyazAHMET VEFİK PASA CİHAN SK20:31
52248Arda GürsesPARDUS GSK.20:32
44049Mehmet Erdem ZeybekBALIKESİR ODSK20:37
11850Mustafa ÖzdemirBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK20:43
35851Ahmet DemirORYANTİRİNG ORDUSU SK20:58
37952Kaan Niyazi SezginBAHRİYE YELKEN SU SK21:02
28653Mustafa HaphapOSMANİYE OGİDOS21:10
42054Mehmet Berk ŞaibBURSA OSK21:15
42955Eren Efe SerinALTUN HEDEF GSK21:26
51556Ozan ÇakanerPARDUS GSK.21:38
56957Doğukan AkbaşBALIKESİR EFELER DSK21:51
28258Toygar YildizNİLÜFER GENÇLİK DSK22:06
28559Ali Yavuz GüngörOSMANİYE OGİDOS22:23
12360Mustafa UygunBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK22:24
24361Furkan Berk GüvaçMNC ORYANTIRING22:45
41662Demir ÖzgünBURSA OSK23:15
30463Furkan GençSOMA LİNYİT SK23:24
34264Ege ErdoganKUZEY GEYİKLERİ DSK23:25
42264Emin TopyürekBURSA OSK23:25
24466Gökhan Berke GüvaçMNC ORYANTIRING24:08
8967Muhammet AkayBOYABAT YİBO GSK24:14
37468Eren KesenBAHRİYE YELKEN SU SK24:15
31269Buğra Mustafa YazıcıSOMA LİNYİT SK24:19
31069Ali Devran MetinSOMA LİNYİT SK24:19
3871Efe HocaoğluAHMET VEFİK PASA CİHAN SK24:35
31872Muhammed Buğra KaramanTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK24:44
9273Oğuzhan BükçüoğluBOYABAT YİBO GSK25:13
52674Kuzey ÖzkazançPARDUS GSK.25:18
14975Ahmed Talha YağarÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK25:37
10176Alper AksuBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK26:00
49777Mehmet Can ÇakırBURSA YILDIRIM DSK26:27
32978Tahsin İnalbayYAKAMOZ GSK27:05
42679Murat Arda AyanoğluALTUN HEDEF GSK27:07
37680Yusuf ÖzerBAHRİYE YELKEN SU SK27:46
12981Mustafa Yiğit AktürkÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK29:02
44582Derin Pamir MüldürgülBURSA YÖNDER SK.29:17
38283Efe UlubabaBAHRİYE YELKEN SU SK29:45
36984Melih Tuna ErginBAHRİYE YELKEN SU SK29:50
56385Oğuzhan ŞencanBURSA SINAV OKULLARI SK.29:52
47186Hamit Şerif Bara TaluİNEGÖL BEL.S.K.31:05
25987Furkan Baran TemurMNC ORYANTIRING31:43
29388Nuri Mert SevükOSMANİYE OGİDOS31:51
33589Tolga SarpZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK32:09
12790Dursun Nadir DindarBUMERANG İZCİLİK GSK32:20
44991Arda SertÇGMYÖN GSK32:45
10092Kerem Efe YılmazBOYABAT YİBO GSK32:53
29893Kaan BüyükyıldızSOMA LİNYİT SK33:41
43494Doğukan DemirbaşKIRIKKALE SPOR LİSESİ GSK33:42
11395Adil Berk GünayBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK34:18
19396Kerem KaradaşEDOK34:24
23897Abdulkadir GençMNC ORYANTIRING36:10
12698Erdem Zeki DagdelenBUMERANG İZCİLİK GSK37:13
10499Eyüp AyyildizBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK37:14
509100Onur AltayPARDUS GSK.37:25
14101Hasan MüldürBATMAN GSM37:34
536102Sarp ZaptiyeoğullarıPARDUS GSK.37:58
93103Kerem DağcıBOYABAT YİBO GSK38:15
250104Mustafa Batuhan KölelerMNC ORYANTIRING39:04
423105Alaattin ÜnsalBURSA OSK42:10
199106Kadir Eren NizamoğluEDOK43:45
263107Mevlüt YılmazMNC ORYANTIRING44:31
364108Sefa ErtenMERSİN DALIŞ MERKEZİ SK47:01
554109Ali Rıza YalmanERDEMLİ BELEDİYE SK50:45
287110Mehmet İspirOSMANİYE OGİDOS53:34
12111Ahmet İnağBATMAN GSM55:17
501112Mehmet Akif UlutaşBURSA YILDIRIM DSK58:29
19113Eren YargıBATMAN GSM1:07:12
350114Emre TopçuBEYAZ KULE KOLEJİ SK1:26:06
 
307Berkay KılıçSOMA LİNYİT SKmp
152Kadir ParlakDORUK DAĞCILIK VE DSKmp
155Emre Doğukan ÇınarGAZİANTEP AKADEMİ SKmp
147Ege Muzaffer ÜnalÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKmp
601Murat BalıkcıGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKDmp
164Muhammet İlker KarabıyıkGAZİANTEP AKADEMİ SKmp
450Batuhan Ada YılmazÇGMYÖN GSKmp
412Aziz Enes GürBURSA OSKmp
295Eren TosunoğluOSMANİYE OGİDOSmp
562Enes SarıkayaBURSA SINAV OKULLARI SK.mp
59Ali Serhan TormanALTUN ORYANTİRİNG VE ASKmp
600Yunus AliciGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKDmp
549Ali GökselERDEMLİ BELEDİYE SKdnf
539Aliimran ArıkERDEMLİ BELEDİYE SKdnf
633Hasan Hüseyin ÇelikSEBİHA-RIFAT KALEOĞLU O.OKULUdnf
506Mete Ertürk YılmazSAFARİ DSK.dns
612Suzda KarabulutGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKDdns
572Emre DağlıBALIKESİR EFELER DSKdns
505Mert YılmazSAFARİ DSK.dns
197Burhan KöseEDOKdns
195Burak KılavuzEDOKdns
207Furkan SöylerEDOKdns
223Mehmet Emin VarolKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdns
215Hurşit Efe HursitoğluKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdns
192Barış KaraEDOKdns
148Tarık ÜstündağÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdns
142Yusuf Kayra ÖzÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdns
151Toprak KayadibiDEMİRTAŞ SKdns
190İrfan KalaylarEDOKdns
184Mehmet Asaf ArEDOKdns
256Miraç SülünMNC ORYANTIRINGdns
494Ali Umut YagdiranBALGAT SEVİYE GSKdns
447Serhat Kutay DonukÇGMYÖN GSKdns
499İlhan ÖzgürBURSA YILDIRIM DSKdns
504Enes VatanseverSAFARİ DSK.dns
503Yiğit OrakçıSAFARİ DSK.dns
446Emirhan SağdırBURSA YÖNDER SK.dns
357Muhammet Mustafa ÇalışORYANTİRİNG ORDUSU SKdns
349Enes Ramazan SarıBEYAZ KULE KOLEJİ SKdns
370Tunç EskidemirBAHRİYE YELKEN SU SKdns
437Ugur GürsoyBALIKESİR ODSKdns
405Ahmet Cem CoşkunBURSA OSKdns
 
 
 
K14 (140/140)2,3 km 15 m
Çık.noKon.İsimKulüpZaman
4601Azra CoşkunİNEGÖL BEL.S.K.11:46
5852Sude SenBALIKESİR EFELER DSK14:45
2323Sıla CanMNC ORYANTIRING14:56
3624Başak YılmazORYANTİRİNG ORDUSU SK15:27
3525Asel AkpınarORYANTİRİNG ORDUSU SK15:41
2486Selin KerimoğluMNC ORYANTIRING15:49
4287Hatice Elif KurtALTUN HEDEF GSK16:57
1418Leyla Zeynep LoğaÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK16:59
5809Elvan KaraBALIKESİR EFELER DSK17:13
8110Simal KökcüBALIKESİR GSK17:22
2311Sude AlpayAHMET VEFİK PASA CİHAN SK17:33
13512Melis ErkutÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK17:35
30513İrem GirginSOMA LİNYİT SK18:21
14314Ece RasimÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK18:28
7515Pınar DemirbaşBALIKESİR GSK18:31
26116Bediha UçakMNC ORYANTIRING18:49
3317Ece BulutAHMET VEFİK PASA CİHAN SK19:19
46718Elif Derya ÖzkanİNEGÖL BEL.S.K.19:23
5819Selen ÖzgençALTUN ORYANTİRİNG VE ASK19:31
31720Mihriban GüneşTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK19:48
12121Ceylin Müşerref UğurBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK20:10
46522Ceylinaz MutİNEGÖL BEL.S.K.20:25
49823Azra DurgutBURSA YILDIRIM DSK20:29
21424Şeyma Nur GökçeliKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇK20:38
40725Fatma Sena ÇakmakBURSA OSK20:46
7626Ceren Gülten GöçeriBALIKESİR GSK21:19
29027Emine ÖztekinOSMANİYE OGİDOS21:28
9427Havva KandemirBOYABAT YİBO GSK21:28
48429Yağmur AkyılEGE MARATON SK21:45
1730Saliha PolatBATMAN GSM21:46
40331Ümmühan Zeynep AkyürekBURSA OSK21:47
11132Ceyda GülerBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK21:59
43133Nehir AkinciKIRIKKALE SPOR LİSESİ GSK22:19
34434Maya KosovaKUZEY GEYİKLERİ DSK22:21
5335Havin ÇelikALTUN ORYANTİRİNG VE ASK22:26
5236Zozan Yağmur YıldızAHMET VEFİK PASA CİHAN SK22:38
16637Zeynep KeskinGAZİANTEP AKADEMİ SK22:49
28838İlayda KılıçOSMANİYE OGİDOS23:39
43339Elif Nazlan BiçerKIRIKKALE SPOR LİSESİ GSK24:31
3940Tuğba HocaoğluAHMET VEFİK PASA CİHAN SK24:36
27441Zeynep BalyemezNİLÜFER GENÇLİK DSK24:37
57842Tuana GünvaranBALIKESİR EFELER DSK24:45
33943Sila Ravza TasDEĞİRMENDERE DSK25:05
13244Beren Raziye BurakÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK25:28
17745İkbal YıldırımGAZİANTEP AKADEMİ SK25:54
34146Ada DemircanKUZEY GEYİKLERİ DSK25:56
32747Ümmü Aysu DuranYAKAMOZ GSK25:58
15948Ecem GöksünbülGAZİANTEP AKADEMİ SK26:05
25549Emine Nida SezerMNC ORYANTIRING26:11
9650Sibel KaraBOYABAT YİBO GSK26:13
57451Suedanur DumanBALIKESİR EFELER DSK26:16
5052Ceren Mesude VaysalAHMET VEFİK PASA CİHAN SK26:23
8353Nihal ÖzkanBALIKESİR GSK26:44
43554Zeynep PorsukKIRIKKALE SPOR LİSESİ GSK26:47
55655Eda EbeoğluBURSA SINAV OKULLARI SK.27:33
5656Ezo ErALTUN ORYANTİRİNG VE ASK28:04
7757Duru KaradumanBALIKESİR GSK28:13
38958Fatma Ece KayaGÜRLER İO. İGSK28:15
35359Ecem AlanORYANTİRİNG ORDUSU SK28:32
10660Berra ÇalışkanBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK28:46
53361Eylül UzPARDUS GSK.29:07
4762Miray TairAHMET VEFİK PASA CİHAN SK29:08
28463İkranur BilaOSMANİYE OGİDOS29:27
39964Sevilay Hazal ZöngürKIRIKKALE K.KRAMPONLAR GSK29:32
265Sukeyna BaşbörekciESKİŞEHİR GSM30:05
35666Zeynep ÇabukORYANTİRİNG ORDUSU SK30:32
23067Betül BayramMNC ORYANTIRING31:22
35568Ezel ÇabukORYANTİRİNG ORDUSU SK32:40
6069Elifsu TürkALTUN ORYANTİRİNG VE ASK33:20
35470Zeynep İrem BaşoğluORYANTİRİNG ORDUSU SK33:25
33771Günce KüçükünsalDEĞİRMENDERE DSK34:46
11472Mümine Beyza GünayBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK34:51
8473Aylin Naz TekBALIKESİR GSK34:53
59774Berra ÇelikBOYABAT EĞİTİM SK35:29
55375Meryem Sena YalçınERDEMLİ BELEDİYE SK35:30
9976Özge Nur TaşpınarBOYABAT YİBO GSK35:58
13077Ezgi ArslanÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK37:00
55178Nursel Sahil Sud OymaERDEMLİ BELEDİYE SK37:10
29679Elif Şifa YıldırımOSMANİYE OGİDOS38:54
9780Fatma KocakurtBOYABAT YİBO GSK39:56
9081Şerife AkayBOYABAT YİBO GSK39:58
50082Miraysu ŞahinBURSA YILDIRIM DSK40:40
29183Nehir PırnalOSMANİYE OGİDOS42:13
6684Başak BaşBAHŞİLİ HALK EĞİTİM GSK42:36
53485Duru YılmazPARDUS GSK.44:21
60986Müberra GüngörGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKD46:01
47787Aleyna ZeybekİNEGÖL BEL.S.K.47:18
11088Ayşegül ErdemBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK47:37
16989Naz ÖzdağlıGAZİANTEP AKADEMİ SK49:51
21190Azra AydınKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇK52:44
16591Zeynep KaragiyikGAZİANTEP AKADEMİ SK53:00
25892Kevser TanrıverdiMNC ORYANTIRING54:11
29993Eylül Ece CanSOMA LİNYİT SK55:03
43294Sude AydoğanKIRIKKALE SPOR LİSESİ GSK55:50
26095Bahar UçakMNC ORYANTIRING56:11
61096Havin KahramanGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKD58:00
9897İlayda Nur ÖzmenBOYABAT YİBO GSK1:04:32
17998Fatma Yaren AvcıMARAŞGÜCÜ SK.1:05:02
59999Firdevs YıldırımBOYABAT EĞİTİM SK1:05:11
561100Ceylin SancaktepeBURSA SINAV OKULLARI SK.1:07:12
254101Ela Nur SezerMNC ORYANTIRING1:07:29
607102Medine ErolGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKD1:17:57
187103Zeynep Nisa BulutEDOK1:31:31
 
596Zehra Rüveyde AşçıBOYABAT EĞİTİM SKmp
122Sude Nur UrasBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKmp
587Tuana KızıkBALIKESİR EFELER DSKmp
598Bahar Yaren TaşcıBOYABAT EĞİTİM SKmp
20Fatma YılmazBATMAN GSMmp
338Zeren SavaşDEĞİRMENDERE DSKdnf
109Rabia Büşra ÇiçekBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdnf
496Nisanur CanBURSA YILDIRIM DSKdnf
361Ecem Naz VuralORYANTİRİNG ORDUSU SKdnf
311Nisanur UstaSOMA LİNYİT SKdnf
204Kevser SaçmaEDOKdns
206Elif Eylül SarıçerçiEDOKdns
210Eda YıldırımEDOKdns
209Tuğba TatlıEDOKdns
1Ceyda Nur AkkurtESKİŞEHİR GSMdns
202Şeyma ÖzdilEDOKdns
188Aleyna ElaldıEDOKdns
186Şemsi Nehir BayraktarEDOKdns
611Mervenur KanberGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKDdns
189Ümmügülsüm EnezEDOKdns
201Gizem OnaranEDOKdns
198Fatma Mekselina NizamoğluEDOKdns
606Ümmüseleme DOĞRUGÜRPINAR YEŞİL VADİ SKDdns
576Azra Ilgin FilizelBALIKESİR EFELER DSKdns
401Aısylu AkhmetovaBURSA OSKdns
495Gülsena YörükBALGAT SEVİYE GSKdns
378Bennu ÖzkayırBAHRİYE YELKEN SU SKdns
62Elif İlboğaANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
54Sıla Naz ÇobanALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdns
430Gülsen YılmazALTUN HEDEF GSKdns
372Ilayda KaçarBAHRİYE YELKEN SU SKdns
253Kardelen ÖzdemirMNC ORYANTIRINGdns
231Büşra CanMNC ORYANTIRINGdns
213Emine Esra ErgüvenKAHRAMANMARAŞ GS.İZCİLİK KÇKdns
367Sahra BurkutBAHRİYE YELKEN SU SKdns
102Elif Ceyda AvciBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdns
124Öznur UzunBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdns
 
 
 
EYB Çocuk (43/43)1,0 km 5 m
Çık.noKon.İsimKulüpZaman
6821Orçun ERDOĞANBALIKESİR ODSK8:10
1752Ahmet Tuna ÜveyikGAZİANTEP AKADEMİ SK8:36
6163Ömer Ferzan GümüşMERSİN B.B. GSK9:08
6544Buğra KaşmerGAZİANTEP GSM9:20
6755Muhammet MuhammetGAZİANTEP GSM9:26
1566Görkem DemirGAZİANTEP AKADEMİ SK9:33
6537Harun ErdemGAZİANTEP GSM9:54
6748Hasan MeşeriGAZİANTEP GSM10:05
6859BAHADIR TOPALMNC ORYANTIRING10:16
69010MEHMET ÖZKAYNAKTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK10:34
67711Onur ErtürkGAZİANTEP GSM10:55
65212Muhammet Mustafa ŞakGAZİANTEP GSM11:20
68713MERT TOSUNMNC ORYANTIRING13:10
64814Erhan ÖzkanGAZİANTEP GSM13:13
67615Arda AnılGAZİANTEP GSM13:21
69116RECEP TUNA USLUTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK13:36
65117Ahmet EmirGAZİANTEP GSM15:41
17818Musab YolalGAZİANTEP AKADEMİ SK17:40
68919EFE SEFAMNC ORYANTIRING17:49
68820YAVUZ SELİM CANMARAŞGÜCÜ SK.18:59
65521Metin YiğitGAZİANTEP GSM19:02
17022Abdullah SekinGAZİANTEP AKADEMİ SK23:06
16723Barış MuratağaoğluGAZİANTEP AKADEMİ SK27:56
61524Yusuf YılbutikMERSİN B.B. GSK32:28
15425Hamza Göktürk AksoyGAZİANTEP AKADEMİ SK33:24
17626Ertuğrul Samet ÜveyikGAZİANTEP AKADEMİ SK34:31
17227Muhammed Tayfun TemirGAZİANTEP AKADEMİ SK40:11
 
678Ahmet BaranGAZİANTEP GSMmp
656Gürkan BülbülGAZİANTEP GSMdnf
160Enes Bilal İnciGAZİANTEP AKADEMİ SKdnf
619Muhammed Numan GünendiMERSİN B.B. GSKdns
649Hasan ÇalışkanGAZİANTEP GSMdns
650Emirhan TürkmenGAZİANTEP GSMdns
568Alper ÖzdemirHATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSdns
617Mehmet Ali ErpolatMERSİN B.B. GSKdns
618Halilibrahim BaranMERSİN B.B. GSKdns
660ÖKKEŞ CÜCÜKGAZİANTEP GSMdns
659FATİH KAĞAN APALAKGAZİANTEP GSMdns
658KEMAL ASLANBAYGAZİANTEP GSMdns
661MURAT BUĞGAYCIGAZİANTEP GSMdns
657KAAN ÖZTÜRKGAZİANTEP GSMdns
673Eren ToyGAZİANTEP GSMdns
662İBRAHİM GÜNERGAZİANTEP GSMdns
 
 
 
KYB Çocuk (37/37)1,0 km 5 m
Çık.noKon.İsimKulüpZaman
6421Yağmur BalkılınçGAZİANTEP GSM7:24
6412Sıla KöroğluGAZİANTEP GSM9:37
6393Fatmanur ÖzekiciGAZİANTEP GSM10:07
6404Aleyne AleynaGAZİANTEP GSM11:40
6375Çiğdem YalçınkayaGAZİANTEP GSM11:56
6446Elif ArpaGAZİANTEP GSM13:43
6437İkbal AkpınaGAZİANTEP GSM13:49
6218Dursun ÇopurMERSİN B.B. GSK15:15
6809BİLGE SENA TEKİNMARAŞGÜCÜ SK.17:20
16810Elif Ebrar ÖzcanGAZİANTEP AKADEMİ SK17:51
62211Sena EkerMERSİN B.B. GSK18:15
64612Güllü KocaGAZİANTEP GSM19:42
33313Merve Nur BaharZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK20:45
68614NİSAN YILMAZMNC ORYANTIRING22:29
64715İrem SayerGAZİANTEP GSM23:49
17416Dilara ÜlgerGAZİANTEP AKADEMİ SK24:01
64517Hatice AtarGAZİANTEP GSM25:25
63618Görkem BülbülGAZİANTEP GSM26:11
17119Zeynep Sude TaşkınGAZİANTEP AKADEMİ SK33:00
 
679ZÜMRE ÇOPURMNC ORYANTIRINGmp
157Irmak DemirGAZİANTEP AKADEMİ SKmp
638Beyza HarputluoğluGAZİANTEP GSMdns
635BERAT ÇALIŞKANGAZİANTEP GSMdns
664ŞEFİKA HAVİN DAYIOĞLUGAZİANTEP GSMdns
665MELİSA GEÇECİGAZİANTEP GSMdns
666AKASYA DENİZGAZİANTEP GSMdns
663ŞULE NUR ÇELİKGAZİANTEP GSMdns
566Büşra EkincioğluHATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSdns
567Şevval EkincioğluHATİCE LÜTFÜ AKCAN ANADOLU LİSdns
620Beyza Nur BahçıvanMERSİN B.B. GSKdns
671BERVAN ÇİÇEKGAZİANTEP GSMdns
672DENİZ ORUÇTUTANGAZİANTEP GSMdns
634BERAT BOSTANCIGAZİANTEP GSMdns
670HİRANUR ÖGÜTGAZİANTEP GSMdns
667SİMAY ADA ERLEBLEBİCİGAZİANTEP GSMdns
668KÜBRA SALMANGAZİANTEP GSMdns
669BURCU SOLAKGAZİANTEP GSMdns