AFYONKARAHİSAR 14 Yas ve Altı Kademe YarışmasıCmt 27.03.2021 14:46
TÜRKİYE ORYANTİRİNG FEDERASYONU27-28 MART 2021
Ön sonuçlar - 1.GUN (sürat)tarafından yaratıldı OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
E10 (36/36)1,2 km 35 m
Kon.İsimKulüpZaman
1Özgür Aydın398 PARDUS GSK.15:54
2Enes Alpgiray Altunçiçek407 ERDEMLİ BELEDİYE S.K.D18:37
3Yavuz Alp Çelik167 KUZEY ORYANTİRİNG SK18:40
4Ege Özata389 EGE MARATON SK19:00
5Alp Çınar Yücel370 PUSAT SK.20:10
6Mazhar Artun Kovancı398 PARDUS GSK.22:45
7Kemal Deniz San114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK23:12
8Demirhan Kaptan212 YAKAMOZ GSK24:34
9Yusuf Mirza Kabaçalı313 BURSA OSK26:06
10Eren Haman383 İNEGÖL BEL.S.K.27:00
11Alperen Uçar388 BURSA HEDEF GDSK31:22
12Ömer Tuna Gençer114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK33:27
13Muhammet Eren Eser407 ERDEMLİ BELEDİYE S.K.D38:39
14Mehmet Kaan Davran383 İNEGÖL BEL.S.K.47:31
15Eymen Bora Alıcı315 ALTUN HEDEF GSK1:02:22
16Deniz Ares Aksın398 PARDUS GSK.1:29:10
17Salih Orhan556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD3:11:33
 
Yusuf Emir Topyürek313 BURSA OSKmp
Cağan Varol105 BALIKESİR GSKmp
Rüzgar Özgü181 NİLÜFER GENÇLİK DSKmp
Hakan Yılmaz94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKmp
Mehmet Ayaz Bolat315 ALTUN HEDEF GSKmp
Baturay Koşar388 BURSA HEDEF GDSKmp
Ayhan Begği315 ALTUN HEDEF GSKmp
Yiğit Topçu388 BURSA HEDEF GDSKmp
Özgür Özdemir105 BALIKESİR GSKdisk
Doğukan Tayyip Marangoz383 İNEGÖL BEL.S.K.disk
Ali Fırat Altun75 BATMAN GSMdisk
Ahmet Emir Tabakçıoğlu86 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKdisk
Ali Mete Aslan315 ALTUN HEDEF GSKdisk
Ali Efe Acar383 İNEGÖL BEL.S.K.disk
Zafer Ege Özen181 NİLÜFER GENÇLİK DSKdnf
Ata Erdem Nazlımoğlu105 BALIKESİR GSKdnf
Can Erboy558 BOSTANLISPOR GSKdns
Beyazıt Özgür313 BURSA OSKdns
Deniz Ataöv Demirkan94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
 
 
 
K10 (26/26)1,0 km 30 m
Kon.İsimKulüpZaman
1Efsun Berna Akcan105 BALIKESİR GSK11:14
2Ezel Avcı389 EGE MARATON SK16:26
3Dilruba Deniz398 PARDUS GSK.16:34
4Ela Özdemir212 YAKAMOZ GSK16:58
5Meryem Serra Akarslan398 PARDUS GSK.17:34
6Ada Zümra Yılmaz181 NİLÜFER GENÇLİK DSK18:13
7Zeynep Uz236 ADANA SPORCU EĞİTİM SK19:28
8Nurbanu Bayraktar383 İNEGÖL BEL.S.K.20:00
9Zeynep Rumeysa Mert398 PARDUS GSK.20:29
10Zeynep Şeker383 İNEGÖL BEL.S.K.22:06
11Defne Elif Nacak370 PUSAT SK.24:04
12Sudenur Tiftik315 ALTUN HEDEF GSK24:47
13İdil Talya Doğan212 YAKAMOZ GSK29:12
14Nesrin Arslan75 BATMAN GSM35:56
15Zeynep Buğlem Kurtulmuş388 BURSA HEDEF GDSK38:02
16Elif Beren Uçar388 BURSA HEDEF GDSK40:25
17Hatice Melek Taşcıoğlu105 BALIKESİR GSK53:30
18Sultan Gezgin75 BATMAN GSM1:30:40
 
Deniz Demiray105 BALIKESİR GSKmp
Zeynep Sare Çoşkun201 SOMA LİNYİT SKmp
Ayşe Ebrar Balcı315 ALTUN HEDEF GSKmp
Rümeysa Cerdik106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSKdisk
Nisanur Baba383 İNEGÖL BEL.S.K.disk
Beren Ceylan105 BALIKESİR GSKdnf
Cansu Göçmen75 BATMAN GSMdnf
Hale Taşkıran201 SOMA LİNYİT SKdns
 
 
 
E12 (69/69)1,4 km 50 m
Kon.İsimKulüpZaman
1Hasan Göktürk Aksaç114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK12:34
2Toprak Sökmen398 PARDUS GSK.13:11
3Egemen Yiğit Bülbül383 İNEGÖL BEL.S.K.13:23
4Yiğit Şenol388 BURSA HEDEF GDSK14:07
5Mehmet Hasan Kurtulmus388 BURSA HEDEF GDSK14:24
6Koray Özmen398 PARDUS GSK.14:29
7İbrahim Demirci93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK14:54
8Dilaver Vural315 ALTUN HEDEF GSK15:05
9Enes Bera Üzgün181 NİLÜFER GENÇLİK DSK15:55
10Uras Kavaklıoğlu37 İSTANBUL GSM15:56
11Orcun Erdoğan105 BALIKESİR GSK16:01
12Arda Doruk Bardak398 PARDUS GSK.16:22
13Eymen Polatoğlu105 BALIKESİR GSK16:30
14Süleyman Sarp Çoşkun212 YAKAMOZ GSK16:42
15Ahmet Baran Dümenli201 SOMA LİNYİT SK17:29
16Arın Doğu Dilmeç94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK17:34
17Toprak Demirel135 ÇORUM GSK17:41
18Ahmet Çiftçi301 AKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK17:58
19Kayra Yetiş114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK18:03
20Metehan Oğuz383 İNEGÖL BEL.S.K.18:12
21Doğa Akansu313 BURSA OSK18:22
22Seref Ismail Eser407 ERDEMLİ BELEDİYE S.K.D18:29
23Çınar Can Abay94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK19:13
24Kaan Semerci398 PARDUS GSK.19:16
25Hüseyin Efe Gülsoy114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK19:37
26Çağan Kabaçalı313 BURSA OSK19:59
27Toprak Başaran135 ÇORUM GSK20:06
28Eren Cem Aslaner398 PARDUS GSK.20:22
29Fatih Uzun105 BALIKESİR GSK21:03
30Ata Çınar Çamlı181 NİLÜFER GENÇLİK DSK21:21
31Mehmet Fatih Aydın407 ERDEMLİ BELEDİYE S.K.D22:00
32Batuhan Tonga106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK22:04
33Batuhan Ayvaz Barut201 SOMA LİNYİT SK22:34
34Çınar Bostancıoğlu398 PARDUS GSK.22:51
35Orhan Alper Karadeniz301 AKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK23:21
36Mustafa Enes Elbir110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK23:46
37Yiğit Berk Kurular301 AKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK24:11
38Yusuf Eymen Güner315 ALTUN HEDEF GSK25:25
39Osman Muhammed Aydın407 ERDEMLİ BELEDİYE S.K.D26:05
40Doruk Aydoğan94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK27:16
41Onat Mete Gündüz398 PARDUS GSK.28:04
42Muhammed Yüksel218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK28:14
43Hikmet Aktaş218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK28:20
44Melih Uzun105 BALIKESİR GSK30:06
45Muhammed Emin Akdağ75 BATMAN GSM30:54
46Rüzgar Efe Ateş383 İNEGÖL BEL.S.K.31:09
47Abdullah Körükcü53 NEVŞEHİR GSM33:10
48İbrahim Orhan556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD33:11
49Berkin Mutlu53 NEVŞEHİR GSM35:36
50Sırat Tikit75 BATMAN GSM36:48
51Ramazan Kaya110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK38:54
52Arda Candar105 BALIKESİR GSK42:08
53Süleyman Erkek301 AKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK42:24
54Ismail Veli Güç105 BALIKESİR GSK43:03
55Ege Arel Aksın398 PARDUS GSK.44:54
 
Burak Eren Alaman105 BALIKESİR GSKmp
Kayra Hür Özgü408 BURSA SINAV OKULLARI SK.mp
İsmail Demirel135 ÇORUM GSKmp
Konuralp Karaibiş391 BALGAT SEVİYE GSKmp
Bekir Uluada53 NEVŞEHİR GSMmp
Mustafa Yavuz Sağlam181 NİLÜFER GENÇLİK DSKmp
Tuna Kahraman53 NEVŞEHİR GSMdisk
Emre Veznedaroğlu94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdnf
Özgür Berk Bal105 BALIKESİR GSKdns
Mehmet Cuma383 İNEGÖL BEL.S.K.dns
Mustafa Talha Bilge383 İNEGÖL BEL.S.K.dns
Burak Kayhan391 BALGAT SEVİYE GSKdns
Pamir Acar212 YAKAMOZ GSKdns
Ahmet Baturalp Ekmekçi398 PARDUS GSK.dns
 
 
 
K12 (64/64)1,4 km 50 m
Kon.İsimKulüpZaman
1Zeynep İçyer105 BALIKESİR GSK12:41
2Ceren Ceylan105 BALIKESİR GSK12:49
3Ezgi Nur Çetin181 NİLÜFER GENÇLİK DSK13:24
4Melek Tekin383 İNEGÖL BEL.S.K.13:26
5Rabia Aslan383 İNEGÖL BEL.S.K.14:08
6Fatma Sude Sarı204 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK14:17
7Eylem Ada Birol398 PARDUS GSK.14:18
8Leila Türkan Doluca389 EGE MARATON SK15:16
9Derin Düzgün94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK15:54
10Elif Çelik110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK16:12
11Defne Enez212 YAKAMOZ GSK16:21
12Ela İlboğa398 PARDUS GSK.17:06
13Hatice Ceylin Selçuk105 BALIKESİR GSK17:09
14Hüsna Nefes Aşık301 AKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK17:45
14Berra Nisa Tekneci398 PARDUS GSK.17:45
16Ayşegül Büşra Kayakıran370 PUSAT SK.18:06
17Meryem Orhan556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD18:57
18Ayşenur Mezarcı84 DÜZCE GSM20:14
19Defne Duru Erdin181 NİLÜFER GENÇLİK DSK20:41
20Cemre Ataöv Demirkan94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK20:49
21Seher Meva Baş383 İNEGÖL BEL.S.K.21:20
22Ceylin Düztaş90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK21:23
23Sümeyye Andaç370 PUSAT SK.22:18
24Leyla Başyiğit218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK22:21
25Fatma Melek Gürgenburan167 KUZEY ORYANTİRİNG SK22:31
26Eylül Ünmek212 YAKAMOZ GSK23:02
27Melek Aydın93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK23:22
28Ece Sangu Güventürk94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK23:28
29Melisa Yörük93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK23:46
30Ekin Nehir Göbel398 PARDUS GSK.24:37
31Azime Nur Evşan Altunçiçek407 ERDEMLİ BELEDİYE S.K.D25:47
32Zeynep Sude Kul90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK25:58
33Berçem Baltaş389 EGE MARATON SK26:03
34İlkim Erbaş93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK26:31
35Efsa Sezin Akın106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK26:49
36Yaren Yazıcı201 SOMA LİNYİT SK26:53
37Irmak Çetin370 PUSAT SK.27:42
38Irmak Altan558 BOSTANLISPOR GSK28:28
39Neva Karagöz110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK29:38
40Ecenur Albayrak90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK31:36
41Azra Duru Sarıvaz201 SOMA LİNYİT SK32:51
42Tuba Kandemir93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK33:26
43Asmin Afşar75 BATMAN GSM36:27
44Çisem Uca93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK36:36
45Bilgehan Esmanur Özdurak90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK43:40
46Zerya İlmin75 BATMAN GSM44:45
47Masal Bozkurt564 EGE ATLETİK SK45:26
48Zeynep Nisa Tüfekçi315 ALTUN HEDEF GSK45:39
49Buse Naz Tek315 ALTUN HEDEF GSK48:09
50Ela Yılmaz93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK51:19
51Eda Balica75 BATMAN GSM53:05
52Ağin Afşar75 BATMAN GSM54:22
53Ekin Su Şenol370 PUSAT SK.1:06:35
54Ela Naz Tabakçıoğlu86 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK1:09:20
55Nurhayal Beşik90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:39:49
 
Öykü Zeynep Kamacı408 BURSA SINAV OKULLARI SK.disk
İsranur Kutur90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
Deniz İpekoğlu114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdns
Hülya İnal110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdns
Yağmur Altıncı105 BALIKESİR GSKdns
Eylül Kaya383 İNEGÖL BEL.S.K.dns
Büşra Cerdik334 BALIKESİR ODSKdns
Yaren Koçak398 PARDUS GSK.dns
Zeynep Özleblebici383 İNEGÖL BEL.S.K.dns
 
 
 
E14 (83/83)1,8 km 80 m
Kon.İsimKulüpZaman
1Gürhan Horosanli383 İNEGÖL BEL.S.K.13:25
2Mert Efe Çankaya94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK14:41
3Murat Ali Yurdakul94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK16:01
4Osman Raşit Aydın407 ERDEMLİ BELEDİYE S.K.D16:04
5Ege Özavşar181 NİLÜFER GENÇLİK DSK16:13
6Berat Alp Yalçın313 BURSA OSK17:33
7Kuzey Özkurt94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK18:02
8Demir Demirer212 YAKAMOZ GSK20:09
9Ender Efe Eriş564 EGE ATLETİK SK20:27
10Uğur Batu Yalçın313 BURSA OSK20:29
11Metehan Arslan383 İNEGÖL BEL.S.K.21:21
12Burak Çoban105 BALIKESİR GSK22:00
13Burak Hamza Turna383 İNEGÖL BEL.S.K.22:22
14Murat Hancılar90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK22:47
15Alptekin Özdemir105 BALIKESİR GSK23:23
16Ertuğrul Bilgin93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK24:21
17Ömer Faruk Demirtas201 SOMA LİNYİT SK24:23
18Muhammet Ali Koca201 SOMA LİNYİT SK24:27
19Yusuf Vurgun383 İNEGÖL BEL.S.K.24:30
20Hamit Şerif Bara Talu383 İNEGÖL BEL.S.K.24:44
21Murat Görgülü93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK25:04
22Mehmet Alp Aslan315 ALTUN HEDEF GSK25:33
23Süleyman Efe Sarı105 BALIKESİR GSK25:46
24Berkay Kılıç201 SOMA LİNYİT SK25:47
25Ege Gürzümar114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK26:09
26Emin Topyürek313 BURSA OSK26:43
27Mehmet Batuhan Demir407 ERDEMLİ BELEDİYE S.K.D27:49
28Berat Altunsöz90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK28:51
29Bora Kılcı220 DEĞİRMENDERE DSK29:57
30Hasan Öztürk236 ADANA SPORCU EĞİTİM SK30:16
31Bünyamin Temel75 BATMAN GSM30:22
32Onat Tuna Çelik389 EGE MARATON SK30:44
33Mahmut Kaya75 BATMAN GSM30:45
34Adil Berk Günay110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK30:58
35Eymen Duman181 NİLÜFER GENÇLİK DSK31:28
36Yakup Kaya75 BATMAN GSM32:26
37Sarp Zaptiyeoğulları94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK32:31
38Tolga Sarp218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK33:05
38Güven Alp Şimşek556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD33:05
40Hasan Emir Çetinkaya110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK33:08
41Şerif Efe Sevinç181 NİLÜFER GENÇLİK DSK34:02
42Samet Çelik383 İNEGÖL BEL.S.K.34:16
43Eymen Buztaş383 İNEGÖL BEL.S.K.34:21
44Musa Güven Sevinç110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK35:20
45Erdinç Toktaş105 BALIKESİR GSK35:53
46Mehmet Yayuz110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK37:01
47Ali Deniz Balık408 BURSA SINAV OKULLARI SK.37:03
48Mustafa Selim Aydın110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK37:36
49Burak Kaya90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK37:59
50Bahadır Kuzey Bozak212 YAKAMOZ GSK38:25
51Efe Akman86 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK38:45
52Aziz Gürbüz135 ÇORUM GSK40:05
53Esat Erim Esen556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD41:12
54Bayram Furkan Hızlı131 ESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SK42:32
55Remzi Yağız Bahçıvan90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK43:06
56Doruk Ayten398 PARDUS GSK.48:56
57Ozan Bulut53 NEVŞEHİR GSM53:02
58Batuhan Yıldız556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD54:36
59Yüksel Yurtyapan53 NEVŞEHİR GSM55:08
60Mervan Orpak75 BATMAN GSM57:52
61Nevzat Burak Akay218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK1:13:25
 
Burak Efe Değirmenci315 ALTUN HEDEF GSKmp
Kubilay Karataşlı370 PUSAT SK.mp
Demir Özgün313 BURSA OSKmp
Basri Kağan Basat94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKmp
Şükrü Selim Durmuş556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKDmp
Kağan Dölek38 İZMİR GSMmp
Alper Aksu110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKmp
Ali Poyraz Gümüş313 BURSA OSKmp
Emre Duran201 SOMA LİNYİT SKmp
Emre Akbulut90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKmp
Cengizhan Ürgenç53 NEVŞEHİR GSMmp
Bulut Kalkan135 ÇORUM GSKmp
Miraç Genç174 MNC ORYANTIRINGdnf
Muhammed Tahir Uslu53 NEVŞEHİR GSMdnf
Kaan Büyükyıldız201 SOMA LİNYİT SKdns
Doruk Düzgün94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
Murat Arda Ayanoğlu315 ALTUN HEDEF GSKdns
Dora Kayra Değer398 PARDUS GSK.dns
Alaattin Ünsal313 BURSA OSKdns
Bilal Tubay Ayık398 PARDUS GSK.dns
Emre Bayram Zıylan212 YAKAMOZ GSKdns
Ali Kerem Deniz398 PARDUS GSK.dns
 
 
 
K14 (66/66)1,6 km 60 m
Kon.İsimKulüpZaman
1İnci Akcan105 BALIKESİR GSK14:39
2Belinay Okur408 BURSA SINAV OKULLARI SK.16:59
3İrem Gül Nazlımoğlu105 BALIKESİR GSK17:15
4Hatice Elif Kurt315 ALTUN HEDEF GSK17:23
5Ece Rasim114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK19:14
6Mümine Beyza Günay110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK20:19
7Burcu Dila Abay94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK20:51
8Zeynep Balyemez181 NİLÜFER GENÇLİK DSK21:19
9Zeynep Büsra Deniz105 BALIKESİR GSK22:20
10Ceylinaz Mut383 İNEGÖL BEL.S.K.22:58
11Zümra Selin Koç84 DÜZCE GSM23:27
12Ece Su Özgür313 BURSA OSK23:28
13Ayşenur Demirel131 ESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SK24:44
14İdil Cemre Ülkü90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK25:17
15Sosi Abek93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK27:09
16Aren Ardıç94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK27:15
17Sukeyna Başbörekci29 ESKİŞEHİR GSM27:56
18Betül Zehra Güler174 MNC ORYANTIRING28:40
19Elif Nisa Deniz114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK30:34
20Eylül Atay105 BALIKESİR GSK30:47
21Aslı Özyurt398 PARDUS GSK.31:00
22Aleyna Zeybek383 İNEGÖL BEL.S.K.31:04
23Beril Özer94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK31:08
24İrem Özeler388 BURSA HEDEF GDSK31:18
24Nisanur Uysal93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK31:18
26Cemre Karamahmut556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD31:34
27Berrak Bilgin388 BURSA HEDEF GDSK31:52
28Başak Koşar388 BURSA HEDEF GDSK32:42
29Arjin Gezgin75 BATMAN GSM33:14
30Sema Sayın110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK33:23
31Begüm Güleç383 İNEGÖL BEL.S.K.33:52
32Nehir Karakoçak383 İNEGÖL BEL.S.K.34:52
33Berra Tiryakioğlu90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK35:07
34Tülay Bibi90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK35:42
35Dilara Şahin383 İNEGÖL BEL.S.K.37:06
36İdil Tanrısever9 ANKARA GSM37:18
37Fatmanaz Biçer218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK37:23
38Elifnaz Onur106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK38:03
39Ceylin Müşerref Uğur110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK41:20
40Gülseren Erek236 ADANA SPORCU EĞİTİM SK42:08
41Eylül Çelik389 EGE MARATON SK43:36
42Yaren Yılmaz388 BURSA HEDEF GDSK46:03
43Elif Ecrin Yiğit84 DÜZCE GSM48:19
44Parla Çeşitli315 ALTUN HEDEF GSK49:01
45Yagmur Sendur86 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK1:01:11
46Dilek Çiftçi75 BATMAN GSM1:27:29
47Figen Arslan75 BATMAN GSM1:31:31
 
Ezgi Özdemir105 BALIKESİR GSKmp
Ecrin Yazık90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKmp
Zülal Azra Altıok556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKDmp
Eylül Ata86 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKmp
Gökçen Beril Ataman53 NEVŞEHİR GSMmp
Ezgi Arslan114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKmp
Ece Ata86 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKmp
Elanur Çakır86 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKmp
Begüm Pancarcı334 BALIKESİR ODSKdisk
Ela Duman105 BALIKESİR GSKdnf
Elif Naz Mucuk84 DÜZCE GSMdnf
Yüsra Canbaz556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKDdns
Betül Kübra Köseer556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKDdns
İremsu İnanöz201 SOMA LİNYİT SKdns
Ayşegül Gözde Kayacı174 MNC ORYANTIRINGdns
Sevim İnal110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdns
Zeynep Bilik90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKdns
Miray Tair90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKdns
Nisa Duru Elbir313 BURSA OSKdns
 
 
 
EYB Çocuk (3/3)1,1 km 30 m
Kon.İsimKulüpZaman
Kerem ÖZMAR999 FERDİmp
Muhammed Enes ALTINOK997 KONYA GSK A.K.A YARDIM DERNEĞİdns
Muhammed Efe Cevahir86 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKdns
 
 
 
KYB Çocuk (7/7)0,9 km 30 m
Kon.İsimKulüpZaman
1MERVE SENA ALEMDAR556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD14:59
2ECRİN SUDE KOÇ556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD30:55
3Derin Rüya TURGUT181 NİLÜFER GENÇLİK DSK58:12
 
FATMAMISRA ABLAK53 NEVŞEHİR GSMmp
Nurbanu ALTINOK997 KONYA GSK A.K.A YARDIM DERNEĞİmp
ELİF NAZ KILIÇ556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKDdisk
Asya Avcı517 İNÖNÜ BELEDİYESİ GSKdns