AFYONKARAHİSAR 14 Yas ve Altı Kademe YarışmasıPaz 28.03.2021 15:27
TÜRKİYE ORYANTİRİNG FEDERASYONU27-28 MART 2021
Ön sonuçlar - 2.GUN (orta mesafe)tarafından yaratıldı OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
E10 (36/36)1,8 km 35 m
Kon.İsimKulüpZaman
1Ege Özata389 EGE MARATON SK13:23
2Enes Alpgiray Altunçiçek407 ERDEMLİ BELEDİYE S.K.D13:24
3Ali Mete Aslan315 ALTUN HEDEF GSK14:59
4Mazhar Artun Kovancı398 PARDUS GSK.16:31
5Özgür Aydın398 PARDUS GSK.16:34
6Doğukan Tayyip Marangoz383 İNEGÖL BEL.S.K.16:45
7Demirhan Kaptan212 YAKAMOZ GSK17:22
8Kemal Deniz San114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK17:33
9Eymen Bora Alıcı315 ALTUN HEDEF GSK18:22
10Yusuf Emir Topyürek313 BURSA OSK18:24
11Alp Çınar Yücel370 PUSAT SK.19:06
12Ali Efe Acar383 İNEGÖL BEL.S.K.19:20
13Yavuz Alp Çelik167 KUZEY ORYANTİRİNG SK19:32
14Muhammet Eren Eser407 ERDEMLİ BELEDİYE S.K.D20:49
15Rüzgar Özgü181 NİLÜFER GENÇLİK DSK21:04
16Alperen Uçar388 BURSA HEDEF GDSK21:19
17Cağan Varol105 BALIKESİR GSK22:20
18Ayhan Begği315 ALTUN HEDEF GSK22:36
19Ahmet Emir Tabakçıoğlu86 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK22:38
20Ömer Tuna Gençer114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK25:14
21Ata Erdem Nazlımoğlu105 BALIKESİR GSK31:13
22Mehmet Kaan Davran383 İNEGÖL BEL.S.K.32:09
23Hakan Yılmaz94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK34:00
24Yiğit Topçu388 BURSA HEDEF GDSK34:26
25Mehmet Ayaz Bolat315 ALTUN HEDEF GSK35:45
26Ali Fırat Altun75 BATMAN GSM38:48
27Zafer Ege Özen181 NİLÜFER GENÇLİK DSK44:29
28Salih Orhan556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD1:28:05
 
Eren Haman383 İNEGÖL BEL.S.K.mp
Özgür Özdemir105 BALIKESİR GSKmp
Deniz Ares Aksın398 PARDUS GSK.mp
Baturay Koşar388 BURSA HEDEF GDSKmp
Yusuf Mirza Kabaçalı313 BURSA OSKdnf
Can Erboy558 BOSTANLISPOR GSKdns
Deniz Ataöv Demirkan94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
Beyazıt Özgür313 BURSA OSKdns
 
 
 
K10 (26/26)1,8 km 30 m
Kon.İsimKulüpZaman
1Efsun Berna Akcan105 BALIKESİR GSK12:44
2Ada Zümra Yılmaz181 NİLÜFER GENÇLİK DSK14:42
3Ela Özdemir212 YAKAMOZ GSK15:38
4Meryem Serra Akarslan398 PARDUS GSK.15:47
5Nurbanu Bayraktar383 İNEGÖL BEL.S.K.17:00
6Zeynep Şeker383 İNEGÖL BEL.S.K.17:22
7Ezel Avcı389 EGE MARATON SK17:25
8Nisanur Baba383 İNEGÖL BEL.S.K.18:09
9Zeynep Rumeysa Mert398 PARDUS GSK.18:46
10Beren Ceylan105 BALIKESİR GSK19:23
11Defne Elif Nacak370 PUSAT SK.19:28
12Dilruba Deniz398 PARDUS GSK.21:48
13Deniz Demiray105 BALIKESİR GSK22:29
14Rümeysa Cerdik106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK25:08
15İdil Talya Doğan212 YAKAMOZ GSK25:21
16Sudenur Tiftik315 ALTUN HEDEF GSK25:32
17Zeynep Sare Çoşkun201 SOMA LİNYİT SK26:35
18Elif Beren Uçar388 BURSA HEDEF GDSK31:13
19Zeynep Buğlem Kurtulmuş388 BURSA HEDEF GDSK41:46
20Cansu Göçmen75 BATMAN GSM44:18
21Nesrin Arslan75 BATMAN GSM48:02
22Ayşe Ebrar Balcı315 ALTUN HEDEF GSK48:14
 
Hatice Melek Taşcıoğlu105 BALIKESİR GSKmp
Sultan Gezgin75 BATMAN GSMmp
Zeynep Uz236 ADANA SPORCU EĞİTİM SKmp
Hale Taşkıran201 SOMA LİNYİT SKdns
 
 
 
E12 (72/72)2,1 km 60 m
Kon.İsimKulüpZaman
1Egemen Yiğit Bülbül383 İNEGÖL BEL.S.K.20:37
2Mehmet Hasan Kurtulmus388 BURSA HEDEF GDSK23:30
3Kayra Yetiş114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK24:40
4Yiğit Berk Kurular301 AKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK24:46
5Arda Candar105 BALIKESİR GSK24:54
6Uras Kavaklıoğlu37 İSTANBUL GSM25:05
7Dilaver Vural315 ALTUN HEDEF GSK25:07
8Toprak Demirel135 ÇORUM GSK26:13
9Tuna Kahraman53 NEVŞEHİR GSM26:48
10Koray Özmen398 PARDUS GSK.26:57
11Ahmet Baran Dümenli201 SOMA LİNYİT SK27:03
12Rüzgar Efe Ateş383 İNEGÖL BEL.S.K.27:31
13İbrahim Demirci93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK27:51
14Seref Ismail Eser407 ERDEMLİ BELEDİYE S.K.D27:52
15Arda Doruk Bardak398 PARDUS GSK.28:59
16Hasan Göktürk Aksaç114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK29:22
17Ahmet Çiftçi301 AKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK29:44
18Çağan Kabaçalı313 BURSA OSK30:15
19Onat Mete Gündüz398 PARDUS GSK.31:08
20İsmail Kaan Elver301 AKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK31:46
21Fatih Uzun105 BALIKESİR GSK32:14
22Arın Doğu Dilmeç94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK32:16
23Hüseyin Efe Gülsoy114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK32:17
24Enes Bera Üzgün181 NİLÜFER GENÇLİK DSK33:05
25Batuhan Ayvaz Barut201 SOMA LİNYİT SK33:25
26Kayra Hür Özgü408 BURSA SINAV OKULLARI SK.34:04
27Osman Muhammed Aydın407 ERDEMLİ BELEDİYE S.K.D35:02
28Eren Cem Aslaner398 PARDUS GSK.36:14
29Abdullah Körükcü53 NEVŞEHİR GSM36:23
30Bekir Uluada53 NEVŞEHİR GSM36:27
31Orcun Erdoğan105 BALIKESİR GSK38:17
32Muhammed Yüksel218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK39:03
33Mustafa Yavuz Sağlam181 NİLÜFER GENÇLİK DSK39:23
34Mustafa Enes Elbir110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK39:54
35İbrahim Orhan556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD40:09
36Metehan Oğuz383 İNEGÖL BEL.S.K.40:31
37Berkin Mutlu53 NEVŞEHİR GSM41:04
38Hikmet Aktaş218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK41:36
39Sırat Tikit75 BATMAN GSM42:14
40Doruk Aydoğan94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK44:00
41İsmail Demirel135 ÇORUM GSK44:18
42Ege Arel Aksın398 PARDUS GSK.45:07
43Süleyman Sarp Çoşkun212 YAKAMOZ GSK46:05
44Batuhan Tonga106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK46:10
45Ramazan Kaya110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK48:48
46Cenker Yurtsever301 AKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK53:52
47Çınar Bostancıoğlu398 PARDUS GSK.53:53
48Yusuf Eymen Güner315 ALTUN HEDEF GSK55:05
49Mehmet Fatih Aydın407 ERDEMLİ BELEDİYE S.K.D56:15
49Eymen Polatoğlu105 BALIKESİR GSK56:15
51Süleyman Erkek301 AKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK57:17
52Orhan Alper Karadeniz301 AKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK57:23
53Emre Veznedaroğlu94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK57:52
54Doğa Akansu313 BURSA OSK59:52
 
Yiğit Şenol388 BURSA HEDEF GDSKmp
Toprak Başaran135 ÇORUM GSKmp
Toprak Sökmen398 PARDUS GSK.mp
Konuralp Karaibiş391 BALGAT SEVİYE GSKmp
Ata Çınar Çamlı181 NİLÜFER GENÇLİK DSKmp
Burak Eren Alaman105 BALIKESİR GSKmp
Melih Uzun105 BALIKESİR GSKmp
Çınar Can Abay94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdnf
Ismail Veli Güç105 BALIKESİR GSKdnf
Muhammed Emin Akdağ75 BATMAN GSMdnf
Kaan Semerci398 PARDUS GSK.dns
Berke Telli301 AKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SKdns
Pamir Acar212 YAKAMOZ GSKdns
Özgür Berk Bal105 BALIKESİR GSKdns
Mehmet Cuma383 İNEGÖL BEL.S.K.dns
Ahmet Baturalp Ekmekçi398 PARDUS GSK.dns
Burak Kayhan391 BALGAT SEVİYE GSKdns
Mustafa Talha Bilge383 İNEGÖL BEL.S.K.dns
 
 
 
K12 (64/64)2,0 km 45 m
Kon.İsimKulüpZaman
1Ceren Ceylan105 BALIKESİR GSK15:02
2Melek Tekin383 İNEGÖL BEL.S.K.16:17
3Hatice Ceylin Selçuk105 BALIKESİR GSK16:44
4Seher Meva Baş383 İNEGÖL BEL.S.K.21:25
5Defne Enez212 YAKAMOZ GSK23:01
6Ela İlboğa398 PARDUS GSK.23:16
7Ela Naz Tabakçıoğlu86 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK23:28
8Öykü Zeynep Kamacı408 BURSA SINAV OKULLARI SK.23:53
9Berçem Baltaş389 EGE MARATON SK24:20
10Buse Naz Tek315 ALTUN HEDEF GSK24:35
11Rabia Aslan383 İNEGÖL BEL.S.K.24:39
12Cemre Ataöv Demirkan94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK26:01
13Ayşegül Büşra Kayakıran370 PUSAT SK.26:10
14Berra Nisa Tekneci398 PARDUS GSK.26:14
15Meryem Orhan556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD26:37
16Eylem Ada Birol398 PARDUS GSK.26:58
17Leila Türkan Doluca389 EGE MARATON SK27:02
18Melek Aydın93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK27:41
19Yaren Yazıcı201 SOMA LİNYİT SK27:44
20Irmak Çetin370 PUSAT SK.27:50
21Ceylin Düztaş90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK27:53
22Fatma Sude Sarı204 TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK28:50
23Efsa Sezin Akın106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK28:59
24Neva Karagöz110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK29:01
25Ece Sangu Güventürk94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK29:30
26Ezgi Nur Çetin181 NİLÜFER GENÇLİK DSK31:02
27Derin Düzgün94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK31:21
28Asmin Afşar75 BATMAN GSM31:39
29Elif Çelik110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK33:07
30Zeynep Sude Kul90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK33:53
31Ayşenur Mezarcı84 DÜZCE GSM35:19
32Leyla Başyiğit218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK35:42
33Eylül Ünmek212 YAKAMOZ GSK36:11
34Eda Balica75 BATMAN GSM36:29
35Defne Duru Erdin181 NİLÜFER GENÇLİK DSK36:51
36Masal Bozkurt564 EGE ATLETİK SK37:00
37Melisa Yörük93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK39:23
38Ekin Su Şenol370 PUSAT SK.39:57
39İlkim Erbaş93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK40:20
40Ekin Nehir Göbel398 PARDUS GSK.40:42
41Çisem Uca93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK40:44
42Tuba Kandemir93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK41:11
43Irmak Altan558 BOSTANLISPOR GSK42:17
44Ağin Afşar75 BATMAN GSM43:14
45Bilgehan Esmanur Özdurak90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK43:47
46Ecenur Albayrak90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK44:27
47Hüsna Nefes Aşık301 AKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK44:48
48Ela Yılmaz93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK46:14
49Zeynep Nisa Tüfekçi315 ALTUN HEDEF GSK48:09
50İsranur Kutur90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK51:43
51Zerya İlmin75 BATMAN GSM59:50
 
Zeynep İçyer105 BALIKESİR GSKmp
Sümeyye Andaç370 PUSAT SK.mp
Nurhayal Beşik90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKmp
Azra Duru Sarıvaz201 SOMA LİNYİT SKmp
Azime Nur Evşan Altunçiçek407 ERDEMLİ BELEDİYE S.K.Dmp
Yaren Koçak398 PARDUS GSK.dns
Hülya İnal110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdns
Büşra Cerdik334 BALIKESİR ODSKdns
Yağmur Altıncı105 BALIKESİR GSKdns
Deniz İpekoğlu114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdns
Eylül Kaya383 İNEGÖL BEL.S.K.dns
Zeynep Özleblebici383 İNEGÖL BEL.S.K.dns
Fatma Melek Gürgenburan167 KUZEY ORYANTİRİNG SKdns
 
 
 
E14 (83/83)2,5 km 110 m
Kon.İsimKulüpZaman
1Osman Raşit Aydın407 ERDEMLİ BELEDİYE S.K.D24:28
2Ömer Faruk Demirtas201 SOMA LİNYİT SK26:36
3Kubilay Karataşlı370 PUSAT SK.28:06
4Berat Alp Yalçın313 BURSA OSK28:39
5Murat Ali Yurdakul94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK29:22
6Kuzey Özkurt94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK32:54
7Gürhan Horosanli383 İNEGÖL BEL.S.K.34:29
7Berkay Kılıç201 SOMA LİNYİT SK34:29
9Mahmut Kaya75 BATMAN GSM35:57
10Ertuğrul Bilgin93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK36:52
11Metehan Arslan383 İNEGÖL BEL.S.K.37:57
12Burak Efe Değirmenci315 ALTUN HEDEF GSK38:17
13Kağan Dölek38 İZMİR GSM39:39
13Yusuf Vurgun383 İNEGÖL BEL.S.K.39:39
15Demir Özgün313 BURSA OSK40:03
16Miraç Genç174 MNC ORYANTIRING40:27
17Ege Özavşar181 NİLÜFER GENÇLİK DSK40:54
18Hasan Öztürk236 ADANA SPORCU EĞİTİM SK41:06
19Hamit Şerif Bara Talu383 İNEGÖL BEL.S.K.42:41
20Alper Aksu110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK43:10
21Yakup Kaya75 BATMAN GSM43:44
22Musa Güven Sevinç110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK43:45
23Emin Topyürek313 BURSA OSK43:57
24Mehmet Batuhan Demir407 ERDEMLİ BELEDİYE S.K.D44:46
25Doruk Ayten398 PARDUS GSK.45:43
26Esat Erim Esen556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD45:49
27Nevzat Burak Akay218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK46:04
28Alptekin Özdemir105 BALIKESİR GSK46:50
29Uğur Batu Yalçın313 BURSA OSK47:31
30Eymen Buztaş383 İNEGÖL BEL.S.K.48:16
31Ege Gürzümar114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK48:39
32Eymen Duman181 NİLÜFER GENÇLİK DSK48:46
33Güven Alp Şimşek556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD49:48
34Bayram Furkan Hızlı131 ESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SK50:03
35Mehmet Alp Aslan315 ALTUN HEDEF GSK51:02
36Burak Çoban105 BALIKESİR GSK51:44
37Ali Poyraz Gümüş313 BURSA OSK54:23
38Mehmet Yayuz110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK55:20
39Şükrü Selim Durmuş556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD55:39
40Ozan Bulut53 NEVŞEHİR GSM55:42
41Mustafa Selim Aydın110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK56:24
42Aziz Gürbüz135 ÇORUM GSK57:02
43Hasan Emir Çetinkaya110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK57:13
44Efe Akman86 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK57:37
45Bahadır Kuzey Bozak212 YAKAMOZ GSK59:11
46Erdinç Toktaş105 BALIKESİR GSK1:00:03
47Muhammed Tahir Uslu53 NEVŞEHİR GSM1:05:46
48Muhammet Ali Koca201 SOMA LİNYİT SK1:06:13
49Basri Kağan Basat94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK1:08:49
50Cengizhan Ürgenç53 NEVŞEHİR GSM1:12:06
51Berat Altunsöz90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:12:25
52Bünyamin Temel75 BATMAN GSM1:13:09
53Emre Akbulut90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:16:03
54Batuhan Yıldız556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD1:16:40
55Bulut Kalkan135 ÇORUM GSK1:22:14
56Ender Efe Eriş564 EGE ATLETİK SK1:28:54
57Remzi Yağız Bahçıvan90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:40:26
 
Burak Hamza Turna383 İNEGÖL BEL.S.K.mp
Süleyman Efe Sarı105 BALIKESİR GSKmp
Tolga Sarp218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKmp
Mert Efe Çankaya94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKmp
Murat Görgülü93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKmp
Dora Kayra Değer398 PARDUS GSK.mp
Samet Çelik383 İNEGÖL BEL.S.K.mp
Şerif Efe Sevinç181 NİLÜFER GENÇLİK DSKmp
Sarp Zaptiyeoğulları94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKmp
Onat Tuna Çelik389 EGE MARATON SKmp
Demir Demirer212 YAKAMOZ GSKmp
Mervan Orpak75 BATMAN GSMmp
Ali Deniz Balık408 BURSA SINAV OKULLARI SK.disk
Emre Duran201 SOMA LİNYİT SKdisk
Adil Berk Günay110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdnf
Yüksel Yurtyapan53 NEVŞEHİR GSMdnf
Burak Kaya90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
Bora Kılcı220 DEĞİRMENDERE DSKdnf
Murat Hancılar90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKdnf
Emre Bayram Zıylan212 YAKAMOZ GSKdns
Kaan Büyükyıldız201 SOMA LİNYİT SKdns
Doruk Düzgün94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
Alaattin Ünsal313 BURSA OSKdns
Bilal Tubay Ayık398 PARDUS GSK.dns
Ali Kerem Deniz398 PARDUS GSK.dns
Murat Arda Ayanoğlu315 ALTUN HEDEF GSKdns
 
 
 
K14 (66/66)2,3 km 90 m
Kon.İsimKulüpZaman
1İrem Gül Nazlımoğlu105 BALIKESİR GSK27:59
2Hatice Elif Kurt315 ALTUN HEDEF GSK28:52
3İrem Özeler388 BURSA HEDEF GDSK30:20
4Ece Su Özgür313 BURSA OSK30:28
5İnci Akcan105 BALIKESİR GSK30:37
6Nisanur Uysal93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK30:50
7Belinay Okur408 BURSA SINAV OKULLARI SK.32:24
8Parla Çeşitli315 ALTUN HEDEF GSK33:51
9Betül Zehra Güler174 MNC ORYANTIRING34:51
10Ceylinaz Mut383 İNEGÖL BEL.S.K.34:54
11Zeynep Büsra Deniz105 BALIKESİR GSK36:39
12Zeynep Balyemez181 NİLÜFER GENÇLİK DSK37:54
13Aren Ardıç94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK38:11
14Arjin Gezgin75 BATMAN GSM38:35
15Berrak Bilgin388 BURSA HEDEF GDSK39:24
16Elifnaz Onur106 BALIKESİR GENÇLİK VE DSK39:32
17Dilek Çiftçi75 BATMAN GSM41:28
18Beril Özer94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK42:06
19Tülay Bibi90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK43:38
20Aslı Özyurt398 PARDUS GSK.44:13
21Sukeyna Başbörekci29 ESKİŞEHİR GSM44:28
22Ela Duman105 BALIKESİR GSK45:49
23Ezgi Özdemir105 BALIKESİR GSK48:02
24Ecrin Yazık90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK49:04
25Cemre Karamahmut556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD50:13
26Aleyna Zeybek383 İNEGÖL BEL.S.K.50:50
27Yaren Yılmaz388 BURSA HEDEF GDSK54:44
28Eylül Atay105 BALIKESİR GSK55:47
29Begüm Güleç383 İNEGÖL BEL.S.K.1:02:52
30Dilara Şahin383 İNEGÖL BEL.S.K.1:03:57
31Ezgi Arslan114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:03:58
32Eylül Çelik389 EGE MARATON SK1:05:46
33Berra Tiryakioğlu90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:05:57
34Nehir Karakoçak383 İNEGÖL BEL.S.K.1:09:00
35Elif Nisa Deniz114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK1:09:52
36Zülal Azra Altıok556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD1:12:29
37Ayşenur Demirel131 ESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SK1:16:03
38Gülseren Erek236 ADANA SPORCU EĞİTİM SK1:24:21
39Elif Ecrin Yiğit84 DÜZCE GSM1:25:19
40İdil Cemre Ülkü90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SK1:34:09
41Ece Ata86 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK1:38:05
 
İdil Tanrısever9 ANKARA GSMot
Mümine Beyza Günay110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKmp
Gökçen Beril Ataman53 NEVŞEHİR GSMmp
Burcu Dila Abay94 ANKARA ORIENTEERING SK-AOSKmp
Sosi Abek93 ALTUN ORYANTİRİNG VE ASKmp
Elanur Çakır86 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKmp
Zümra Selin Koç84 DÜZCE GSMmp
Fatmanaz Biçer218 ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKmp
Begüm Pancarcı334 BALIKESİR ODSKmp
Elif Naz Mucuk84 DÜZCE GSMmp
Eylül Ata86 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKmp
Yagmur Sendur86 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKmp
Sema Sayın110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdnf
Başak Koşar388 BURSA HEDEF GDSKdnf
Ceylin Müşerref Uğur110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdnf
Ece Rasim114 ÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdnf
Figen Arslan75 BATMAN GSMdnf
Betül Kübra Köseer556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKDdns
Zeynep Bilik90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKdns
Yüsra Canbaz556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKDdns
Miray Tair90 AHMET VEFİK PASA CİHAN SKdns
Ayşegül Gözde Kayacı174 MNC ORYANTIRINGdns
İremsu İnanöz201 SOMA LİNYİT SKdns
Nisa Duru Elbir313 BURSA OSKdns
Sevim İnal110 BUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdns
 
 
 
EYB Çocuk (3/3)1,8 km 35 m
Kon.İsimKulüpZaman
1Kerem ÖZMAR999 FERDİ30:20
 
Muhammed Enes ALTINOK997 KONYA GSK A.K.A YARDIM DERNEĞİdns
Muhammed Efe Cevahir86 ADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKdns
 
 
 
KYB Çocuk (7/7)1,8 km 30 m
Kon.İsimKulüpZaman
1MERVE SENA ALEMDAR556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD14:02
2ECRİN SUDE KOÇ556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD14:40
3FATMAMISRA ABLAK53 NEVŞEHİR GSM18:20
4ELİF NAZ KILIÇ556 DÜZCE ORYANTİRİNG VE DOĞA SKD19:00
5Nurbanu ALTINOK997 KONYA GSK A.K.A YARDIM DERNEĞİ20:44
6Derin Rüya TURGUT181 NİLÜFER GENÇLİK DSK26:13
 
Asya Avcı517 İNÖNÜ BELEDİYESİ GSKdns