Bergama Şehit.J.Asb Süleyman Demirel 2 Kademe Ory.Yar.Paz 14.03.2021 20:28
Preliminary results - 2.Gün Süratcreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
E16 (79/79)3,3 km 33 m
PlNameClubTime
1Hüseyin ŞahanBALIKESİR GSK16:33
2Halil ÖzdemirBALIKESİR GSK16:59
3Altar Ilgaz TuzcuoğullarıÜMRANİYE BELEDİYESİ GSK DER17:00
4Ahmet Emre AlamanBALIKESİR GSK17:29
5Hasan Emre SarpBALIKESİR GSK18:06
6Hüseyin YüceNİKSAR BELEDİYE SK18:11
7Barış SarıcaÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK18:37
8Güney ÖzkulÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK18:45
9Umut Devrim İlkerengilKUZEY ORYANTİRİNG SK18:52
10Hüseyin Emre KaymakçıKUZEY ORYANTİRİNG SK20:11
11Barış YörükBALIKESİR GSK20:23
12Emirhan KorkmazNİKSAR BELEDİYE SK21:14
13Metehan ÖzgünBALIKESİR GSK23:06
14Yusuf GelmezADANA SPORCU EĞİTİM SK23:27
15Volkan ÖzmenANKARA ORIENTEERING SK-AOSK23:31
16Toprak Can ÇetinkayaAHMET VEFİK PASA CİHAN SK24:37
17Ahmet YazıcıİNEGÖL BEL.S.K.24:53
18Furkan GençSOMA LİNYİT SK25:14
19Emre KırgılBURSA OSK25:22
20Gürhan HorosanliİNEGÖL BEL.S.K.26:06
21Yaşar Eren DemirBURSA OSK26:38
22Tuğberk KeskinKUZEY ORYANTİRİNG SK26:39
23Emirhan TopçuKUZEY ORYANTİRİNG SK26:51
24Cemal ÖztürkNİKSAR BELEDİYE SK27:14
25Yunus Kaan GeçgelNİLÜFER GENÇLİK DSK27:23
26Murat Arda AyanoğluALTUN HEDEF GSK27:59
27Atakan SarıkayaİNEGÖL BEL.S.K.28:48
28Hamit Şerif Bara TaluİNEGÖL BEL.S.K.29:05
29Abdilkadir Geyla KaracaÇORUM GSK30:38
30Alptuğ AlbayrakAHMET VEFİK PASA CİHAN SK30:42
30Hıdır AyazAHMET VEFİK PASA CİHAN SK30:42
30Berat Alp YalçınBURSA OSK30:42
33Yusuf VurgunİNEGÖL BEL.S.K.31:36
34Tunahan YetkinDEĞİRMENDERE DSK31:42
35Onur AltayANKARA ORIENTEERING SK-AOSK31:50
36Sametcan BeklenBOSTANLISPOR GSK33:06
37Uğur Batu YalçınBURSA OSK33:13
38Süleyman Arda UzunBURSA YILDIRIM DSK33:32
39Ertuğrul BilginALTUN ORYANTİRİNG VE ASK33:40
40İbrahim Ali DalgıçNİKSAR BELEDİYE SK33:51
40Semih BiricikÇORUM GSK33:51
42Muhammed Buğra KaramanTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK36:33
43Çınar AntepüzümüADANA SPORCU EĞİTİM SK38:36
44Enes ÇakarBATMAN GSM39:01
45Samet ArslanAHMET VEFİK PASA CİHAN SK39:27
46Berat Ali DemirtaşALTUN HEDEF GSK40:24
47Ziya YücelTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK41:27
48Yasin UrğanSOMA LİNYİT SK42:17
49Tolga SağnakKAYSERİ GSM44:05
50Recep Tayyip AydoğanÇGMYÖN GSK45:05
51Özcan YıldırımADANA SPORCU EĞİTİM SK45:07
52Enes AlemdaroğluÇGMYÖN GSK45:51
53Gökay ArslanADANA SPORCU EĞİTİM SK46:13
54Murat GörgülüALTUN ORYANTİRİNG VE ASK49:42
55Kutluhan KabaklıSOMA LİNYİT SK50:20
56Efe AkmanADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK51:02
57Emirhan BeklenBOSTANLISPOR GSK55:46
 
Bilal OrpakBATMAN GSMot
Buğra Mustafa YazıcıSOMA LİNYİT SKot
Ahmet UyanıkKAYSERİ GSMot
Ege KondakçıADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKot
Yagiz DemirBALIKESİR GSKmp
Mert KoçBALIKESİR GSKmp
Yağız Alp ArıkanKUZEY ORYANTİRİNG SKmp
Burak Efe DeğirmenciALTUN HEDEF GSKmp
Yavuz Çağan BozakYAKAMOZ GSKdisq
Muhammed ÖztaşBATMAN GSMdisq
Taha Okan FidanANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdnf
Batuhan BayramMNC ORYANTIRINGdnf
Kaan TaştemurALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdns
Mert Efe ÇankayaANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
Osman Raşit AydınERDEMLİ BELEDİYE S.K.Ddns
Murat Ali YurdakulANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
Utku ÇiçekÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdns
Toygar YildizNİLÜFER GENÇLİK DSKdns
Şerif Efe SevinçNİLÜFER GENÇLİK DSKdns
Ege ÖzavşarNİLÜFER GENÇLİK DSKdns
Eymen DumanNİLÜFER GENÇLİK DSKdns
Ali Deniz BalıkBURSA SINAV OKULLARI SK.dns
 
 
 
K16 (58/58)3,2 km 28 m
PlNameClubTime
1Sude Naz KülahİNEGÖL BEL.S.K.16:56
2Ayşa Asya TuzcuoğullarıÜMRANİYE BELEDİYESİ GSK DER18:03
3Azra CoşkunİNEGÖL BEL.S.K.20:38
4Semanur ÖzdemirİNEGÖL BEL.S.K.22:26
5Sıla DursunBURSA HEDEF GDSK22:39
6Elif MaşalıPAMUKKALE ORYANTİRİNG GSKD23:00
7Simal KökcüBALIKESİR GSK24:04
8Duru Şimal DurmazNİLÜFER GENÇLİK DSK25:35
9Aleyna MindenİNEGÖL BEL.S.K.25:49
10Sıla CanMNC ORYANTIRING26:16
11Eylül DalboyBALIKESİR GSK26:31
12Beyzanur GülALTUN ORYANTİRİNG VE ASK27:24
13Hatice Elif KurtALTUN HEDEF GSK27:52
14Havin ÇelikALTUN ORYANTİRİNG VE ASK28:39
15Defne KoparalİZMİR GSM30:33
16Pınar MüjdeciÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK31:12
17Ecem KalkanÇORUM GSK31:26
18Leyla Zeynep LoğaÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK31:36
19Ebrar Nida ÖzdoğanALTUN HEDEF GSK32:27
20Sosi AbekALTUN ORYANTİRİNG VE ASK32:59
21Ece BulutAHMET VEFİK PASA CİHAN SK33:45
22Başak YılmazORYANTİRİNG ORDUSU SK35:58
23Sude SenBALIKESİR GSK36:23
24Sude AlpayAHMET VEFİK PASA CİHAN SK37:23
25Selen ÖzgençALTUN ORYANTİRİNG VE ASK37:56
26Ece Su ÖzgürBURSA OSK38:12
27Zeren SavaşDEĞİRMENDERE DSK39:25
28Janset SelenİZMİR GSM41:23
29Nihal ÖzkanBALIKESİR GSK41:32
30Sila Ravza TasDEĞİRMENDERE DSK42:43
31Yagmur ÇetinelADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK43:36
32Zeynep ŞenolBURSA HEDEF GDSK43:47
33Ceylinaz MutİNEGÖL BEL.S.K.44:50
33Meryem Yağmur DemirORYANTİRİNG ORDUSU SK44:50
35Eylül SanguANKARA ORIENTEERING SK-AOSK46:00
36Azra DurgutBURSA YILDIRIM DSK46:25
37Azra Ilgin FilizelBALIKESİR GSK46:55
38Ezo ErALTUN ORYANTİRİNG VE ASK47:28
39Irem GirginSOMA LİNYİT SK48:30
40Günce KüçükünsalDEĞİRMENDERE DSK50:17
41Zeynep Ecrin SakallıKUZEY ORYANTİRİNG SK50:19
42Dilara ArslanSOMA LİNYİT SK50:21
43Nisanur UysalALTUN ORYANTİRİNG VE ASK50:34
44Ayşegül Gözde KayacıMNC ORYANTIRING57:14
 
Esra AğaçdelenALTUN ORYANTİRİNG VE ASKot
Duru YılmazANKARA ORIENTEERING SK-AOSKot
Solmaz AbdullayevaBALIKESİR GSMot
Irmak ÜretenİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGot
Ceren ÖzelerBURSA HEDEF GDSKmp
Derin ÜretenİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGmp
Gizem GüneyKAYSERİ ATAK SKmp
Belinay OkurBURSA SINAV OKULLARI SK.dns
Halide Ülkü KabulBURSA HEDEF GDSKdns
Melis ErkutÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdns
Zeynep BalyemezNİLÜFER GENÇLİK DSKdns
Burçak DinçerADANA SPORCU EĞİTİM SKdns
Nisanur UstaSOMA LİNYİT SKdns
Başak DinçerADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKdns
 
 
 
E18 (70/70)3,4 km 48 m
PlNameClubTime
1Emirhan CamukaKUZEY GEYİKLERİ DSK15:57
2Mehmet Deniz AltenANKARA ORIENTEERING SK-AOSK17:14
3Orkunt TekANKARA ORIENTEERING SK-AOSK17:26
4Ayberk KeskinKUZEY ORYANTİRİNG SK17:34
5Barış Efe AğtaşANKARA ORIENTEERING SK-AOSK18:06
6Barkın DoğrusözÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK18:21
7Orbay Fatih YıldızBALIKESİR GSK18:42
8İbrahim Bilge UlusseverİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG18:56
9Ahmet ÖzbeyBURSA OSK19:06
10Deniz ŞahinÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK19:39
11Alperen KolayNİKSAR BELEDİYE SK19:42
12Ahmet PolatTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK20:13
13Salim Esat AtaORYANTİRİNG ORDUSU SK20:22
14Yusuf ÖztürkNİKSAR BELEDİYE SK20:28
15Nurettin Arda DedeÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK21:51
16Anıl DemirkolTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK21:53
17Onay HanilçeTOKAT GSM22:04
18Said Ahmet YavuzDORUK DAĞCILIK VE DSK22:13
19Hüseyin GökayAKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK22:32
20İbrahim DemirALTUN ORYANTİRİNG VE ASK22:46
21Burak YamanAKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK22:58
22Safa TaktaAHMET VEFİK PASA CİHAN SK23:14
23Feridun BenliSOMA LİNYİT SK23:22
24Emre Can ArslanAMAZON ORYANTİRİNG DSK23:42
25Ali Nihat ÖkmenlerKUZEY GEYİKLERİ DSK23:45
26Emirhan SevinçAMAZON ORYANTİRİNG DSK23:56
27Özgür ÖztürkSOMA LİNYİT SK24:04
28Göktuğ BuğrukNİKSAR BELEDİYE SK24:14
29İsmail ÇelikAMAZON ORYANTİRİNG DSK24:20
30Muhammet Samet KezerNİKSAR BELEDİYE SK24:37
31Enes ÇetinBALIKESİR GSK24:48
32Burak AkkoyunBURSA YILDIRIM DSK25:00
33Erol AltıokKUZEY ORYANTİRİNG SK25:05
34Kınay GültanBURSA OSK25:28
35Derviş BallıANKARA ORIENTEERING SK-AOSK25:36
36Kudret TürkmenoğluRUSUMAT 4 GSK26:08
37Taha Mustafa AvcıoğluDERE TEPE DAĞCILIK DSÇAK26:27
38Can Toprak ŞahinİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG26:58
39Rüstem KurtAKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SK27:42
40Deniz Cem ŞahinİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG28:18
41Tayyip GünalADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK28:46
42Yusuf Kaan AslanADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK29:03
43Tunahan UçakADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK29:21
44Erolcan AslanADANA SPORCU EĞİTİM SK29:48
45Deniz DündarNİKSAR BELEDİYE SK29:55
46İsmail ÇetinKAYSERİ GSM30:38
47Taha AksoyADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK33:43
48Enes Berkay AksoySOMA LİNYİT SK34:50
49Mehmet Ali SalmanADANA SPORCU EĞİTİM SK35:35
50Kamil Efe EkizSOMA LİNYİT SK36:01
51Eren Said GünayMUĞLA GSK36:05
52Emircan KayaAMAZON ORYANTİRİNG DSK36:51
53Demirhan DemirORYANTİRİNG ORDUSU SK38:33
54Eren ErdoğanADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK39:31
55İbrahim AlukBATMAN GSM40:17
56Mustafa Mert TatlıADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK42:13
57Ömer Faruk ÇiftçiBATMAN GSM45:36
58Fırat TaşBATMAN GSM45:40
59Fazlı ÇolakANKARA ORIENTEERING SK-AOSK50:31
60Volkan AçarDEĞİRMENDERE DSK50:55
61Rahmi BozkırADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK52:32
62Efe KayurtganAHMET VEFİK PASA CİHAN SK55:15
 
Yiğit Can AltınayNİLÜFER GENÇLİK DSKmp
Berkin Anıl PoyrazKAYSERİ GSMmp
İbrahim ÇolakKAYSERİ ATAK SKdnf
Mehmetcan KorkutKAYSERİ ATAK SKdnf
Emre MüjdeciÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdns
Emirhan BiçerAHMET VEFİK PASA CİHAN SKdns
Efe ÖzavşarNİLÜFER GENÇLİK DSKdns
Buğra Baki GüngörSOMA LİNYİT SKdns
 
 
 
K18 (43/43)3,3 km 35 m
PlNameClubTime
1Betül ÖnalBURSA HEDEF GDSK19:04
2Buse AçılBALIKESİR GSK19:54
3Beyza Nur KaplanÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK19:55
4Duygu YigenBALIKESİR GSK20:35
5Eylül Begüm KorkmazÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK22:09
6Şenay CengizBALIKESİR GSK22:47
7Gamze BayrakİNEGÖL BEL.S.K.23:22
8Sueda BerksoyİNEGÖL BEL.S.K.24:37
9Ayşe Nur KoçBURSA OSK24:50
10Çiğdem SarıÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK24:55
11Dila ÇiçekÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK27:22
12Ruya TairAHMET VEFİK PASA CİHAN SK27:31
13Ezgi İçyerBALIKESİR GSK28:15
14Eylül ŞenalANKARA ORIENTEERING SK-AOSK28:30
15Pembenur ZenginNİKSAR BELEDİYE SK29:59
16Gülsüm SırtıkaraNİKSAR BELEDİYE SK30:31
17Elif YarışİNEGÖL BEL.S.K.30:42
18Bengü Nisa ÇetinKUZEY ORYANTİRİNG SK31:23
19Rumeysa ÖzcanORYANTİRİNG ORDUSU SK31:40
20Elif Şehri AsanNİKSAR BELEDİYE SK32:22
21Gizem YıldızAHMET VEFİK PASA CİHAN SK33:31
22Semanur ŞaffakİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK33:39
23Ezgi AkarÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK34:10
24Ayşegül ÇürüttüKAYSERİ ATAK SK34:12
25Münevver VarlıYAKAMOZ GSK35:29
26Beyza KalkanADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK35:46
27Zeynep UzunORYANTİRİNG ORDUSU SK36:53
28Ilayda SenBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK38:14
29Aybüke ŞimşekKAYSERİ ATAK SK39:22
30Merve KaplanSOMA LİNYİT SK43:11
31Emine GülnazADANA SPORCU EĞİTİM SK45:23
32Hevidar BilginBATMAN GSM55:22
 
Dilek GökcanADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKot
Bahar Zehrq PadakKAYSERİ GSMot
İrem AkyüzlüADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKot
Sudecan ErdoğanADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKot
Doğa OymakİNÖNÜ BELEDİYESİ GSKdisq
Zeliha Sıla ArslanSOMA LİNYİT SKdisq
Özge Sultan GökkayaKAYSERİ ATAK SKdnf
Hatice KartalKAYSERİ ATAK SKdnf
İremsu MertADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKdnf
Ilgın İnceADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKdnf
Zeynep Sena DönerBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSKdns
 
 
 
E20 (36/36)3,8 km 68 m
PlNameClubTime
1Aziz KızıltaşANKARA ORIENTEERING SK-AOSK15:10
2Ali AydınNİKSAR BELEDİYE SK15:44
3Yusuf ParlakDORUK DAĞCILIK VE DSK18:19
4Ahmet Yasin TemelİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG18:41
5Cuma EkiciKAYSERİ GSM18:49
6Uğur ÜstündağROTA ORYANTİRİNG SK19:06
6Kadir Buğra BudakBALIKESİR GSK19:06
8Mustafa Ali TürkmenoğluRUSUMAT 4 GSK20:20
9Ahmet Tarık DenizÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK20:53
10Bora Ege SarpBALIKESİR GSK20:58
11Hami Emircan AydınİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG21:32
12Bayram Can ÇelikkayaSOMA LİNYİT SK21:35
13İsmail Alp ArslanÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK22:13
14Bahaddin Fırat SolmazTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK23:24
15Emre ŞahinSOMA LİNYİT SK24:03
16Muhammed Fatih İnalTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK24:52
17İsmail UsluTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK25:10
18Osman GünayTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK25:36
19Mustafa Can YüzügüllüANKARA ORIENTEERING SK-AOSK26:21
20Emre ÇakmakORYANTİRİNG ORDUSU SK27:02
21Umut Utku AkçaBALIKESİR GSK27:09
22Cevat ŞenelSOMA LİNYİT SK28:47
23Mücahit İzciBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK28:53
24Emre NormanNİLÜFER GENÇLİK DSK29:51
25Yusuf KurtTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK31:11
26Berat ÖzenÇGMYÖN GSK31:52
27Yunus Berkay AydınİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG32:50
28İkram GözeTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK33:50
29Kemal Yiğit AntepüzümüADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK40:43
30Uğur AdıgüzelMUĞLA HERKES İÇİN SK46:46
 
Oğuzhan BaşRUSUMAT 4 GSKot
Özcan DenizALTUN ORYANTİRİNG VE ASKmp
Mert YigitÇGMYÖN GSKdns
Şoreş TunçdemirANTALYA ATLAS SK.dns
Ümit ÜstündağROTA ORYANTİRİNG SKdns
Ömer YalçınİZMİR ATLAS SK.dns
 
 
 
K20 (28/28)3,5 km 53 m
PlNameClubTime
1Buket AydınBALIKESİR GSK19:06
2Esma MelleBALIKESİR GSK21:30
3Emine İçyerBALIKESİR GSK21:54
4Elif Sena UygunBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK22:31
5Gülce ÇelikKUZEY ORYANTİRİNG SK24:17
6Melisa AltıncıBALIKESİR GSK24:57
7Yaren YılmazİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG24:58
8Cemre Nur YeşilİZMİR GSM25:58
9Bahar ÖzçelikİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK27:37
10Doğa BelyurtİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK28:02
11Gamze KurnazBURSA OSK28:18
12Nesrin YavuzBALIKESİR GSK29:50
13Buket BilenlerYAKAMOZ GSK31:32
14Eylül ÇobanİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK35:34
15Merve ErdinçliZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK38:21
16Birsen ÖzerÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK40:19
17Burcu SarİSTANBUL DOĞA SK41:59
18Zeynep Liva PalamutADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK42:57
19Beyza TekinULUDAĞOSK1:29:22
 
Sevim SevinçMUĞLA HERKES İÇİN SKot
Sinem SungunZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKot
Gözde TamKAYSERİ GSMot
Tuğba VatanseverBURSA YILDIRIM DSKot
Zeliha Nur ArazZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdisq
Sema BilikBATMAN GSMdnf
Rabia Öykü KabulBURSA HEDEF GDSKdns
Zeynep DemirBATMAN GSMdns
Eylül Selen YıldırımANTALYA ATLAS SK.dns
 
 
 
E21 (70/70)4,1 km 75 m
PlNameClubTime
1Arthur PaulınsFEDERASYON16:31
2Ahmet KaçmazJANDARMA GÜCÜ SK17:17
3Cansel SaraçJANDARMA GÜCÜ SK17:28
4Özgür FettahTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK17:43
5Harun İşlerJANDARMA GÜCÜ SK17:48
6Meriç ArazoğluTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK18:12
7Hüseyin Cem AtamanİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK18:26
8Ramazan BostancıNEO DSK18:45
9Mücahit ÖzkayaİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG19:13
10Musa ErdoğanJANDARMA GÜCÜ SK20:09
11Halil ÖzcanTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK20:16
12Ayhan BikirTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK20:19
13Oğuzhan ÖzençTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK20:26
14Uğur OranAMAZON ORYANTİRİNG DSK20:33
15İsmail İleriADRENALİN GSK20:46
16Talha GündayİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG20:56
17Yasar Ismet DemirözNEO DSK21:09
18Ahmet Berkan KuzuoğluİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG21:50
19Gökhan BeklenALTUN ORYANTİRİNG VE ASK22:29
20Ali ErinmezALTUN ORYANTİRİNG VE ASK22:45
21Özgür ÖzdemirİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG22:51
22Emre ÇetinkayaYAKAMOZ GSK23:14
23Fatih BodurJANDARMA GÜCÜ SK23:43
24Kadir BaşarAMAZON ORYANTİRİNG DSK23:44
25İbrahim Talha ÖzdemirİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG23:55
26Gökhan BiliciNEO DSK24:21
27Onur DemirciTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK24:47
28Ömer TosunoğluTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK25:03
29Abdullah KaşlıTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK25:59
30Doğukan KoçTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK26:14
31Doğukan UzunözTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK26:30
32Doğukan AltunALTUN ORYANTİRİNG VE ASK26:32
33Emirhan KotanJANDARMA GÜCÜ SK27:01
34Yusuf DemirciANKARA GSM27:06
34Çağrı AkgünTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK27:06
36Gufran TuranBUCAK BLD.OĞUZHAN DS.GSK27:16
37Oğuzhan AytenTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK27:35
38Hakan KayanNEO DSK27:50
39Nadir Buğra SaygılıJANDARMA GÜCÜ SK28:19
40Can GürgünYAKAMOZ GSK30:18
41Gürkan DikeçBİLECİK GSM38:19
 
Şahin DemirALTUN ORYANTİRİNG VE ASKmp
Ercan DudakJANDARMA GÜCÜ SKmp
Ali UçarJANDARMA GÜCÜ SKmp
Yalçın Yağız KüçükALTUN ORYANTİRİNG VE ASKmp
Abdurrahman ÇavdarBALIKESİR GSKmp
Emre Doğuş KöseTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKmp
Yusuf Emre AydoğduANKARA ORIENTEERING SK-AOSKmp
Onur AltınTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKmp
Veysel GülerNEO DSKmp
Cevdet AlyilmazDORUK DAĞCILIK VE DSKmp
Hakan YaybelTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKmp
İsmail KılınçROTA ORYANTİRİNG SKdisq
Nazım MusluTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKdisq
Cenk ÖzgülerTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKdisq
Ümit BalatlıTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKdisq
Koray ŞahinTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKdisq
Çağlar KasımTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKdisq
Yunus Emre EkinciANKARA GSMdisq
Enes SaruhanANKARA GSMdisq
Hasan BeyazTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKdisq
Ali UzunADRENALİN GSKdns
Gökhan CinGÜLHANE SAĞLIK GENÇLİK SKdns
Hakan ArslanYAKAMOZ GSKdns
Furkan TopalTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSKdns
Caner YıldırımALTUN HEDEF GSKdns
Emirhan KülahsızTUSAŞ GKDdns
Adil YılmazÇGMYÖN GSKdns
Mert ÇelikİZMİR GSMdns
Metehan KalenderÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKdns
 
 
 
K21 (27/27)3,8 km 65 m
PlNameClubTime
1Elif Gökçe AvcıİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK19:12
2Ayşe BozkurtBALIKESİR GSK19:43
3Hilal OruçİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK19:50
4Betül EsnerJANDARMA GÜCÜ SK20:28
5Lale Han KılıçJANDARMA GÜCÜ SK20:58
6Dudu ErolODTÜ SK21:06
7Büşra AltunBOSTANLISPOR GSK21:47
8Zeynep OcakNEO DSK22:43
9Özge BozçaJANDARMA GÜCÜ SK23:36
10Emine DereliJANDARMA GÜCÜ SK23:56
11Şakire KaçmazADRENALİN GSK26:16
12Tuğba CinGÜLHANE SAĞLIK GENÇLİK SK28:27
13Gonca ÜnalİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG28:43
14İrem DenizGÜLHANE SAĞLIK GENÇLİK SK29:47
15Emine SezgünsayADRENALİN GSK30:35
16Selma CabriGÜLHANE SAĞLIK GENÇLİK SK33:33
17Eda TopaşDORUK DAĞCILIK VE DSK34:23
18Sibel AkcaJANDARMA GÜCÜ SK35:47
19Münevver KumruLYKİA İZCİLİK DSK44:46
20Buket Hilal YılmazÇGMYÖN GSK49:25
21Gamze Nur ErçikİZMİR ATLAS SK.49:57
 
Elif Bilge KüçükkaramukluYAKAMOZ GSKot
Nuran YiğitÇGMYÖN GSKot
Gamze AlpdoğanİZMİR ATLAS SK.mp
Mehtap Duran PınarİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdisq
Öznur ErginİZMİR ATLAS SK.dns
Gamze KaramemişYAKAMOZ GSKdns
 
 
 
E21B (65/65)3,5 km 50 m
PlNameClubTime
1İbrahim KorİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK16:40
2Murat ÖztaşODTÜ SK17:53
3Ramazan KemikİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK19:41
4İlyas AvcıİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK19:42
5Emre BilirODTÜ SK20:09
6Serkan SuralULUDAĞOSK20:14
6Gökhan BıçakYILDIZ TEKNİK ÜNV S.K20:14
8Hamza Ali YılmazİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK20:21
9Nazim AltunTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK20:43
10Mehmet Akif TandoğruANTALYA GSM20:44
11Halit UzunerANKARA ORIENTEERING SK-AOSK21:40
12İbrahim KirazBALIKESİR ODSK21:55
13Orkun MancırBALIKESİR GSK21:58
14Kadir BirolKAYSERİ ATAK SK22:15
15Gökşen Mehmet DonbaloğluANKARA GSM22:19
15Mustafa Çağlar ÜnalmışJANDARMA GÜCÜ SK22:19
17Abdullah KeçeciYILDIZ TEKNİK ÜNV S.K22:31
18Oğuzhan KaratepeİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK22:49
19Aykut İşçiISPARTA GSM23:21
20Berat BaykaloğluULUDAĞOSK23:24
21Recep Ali EyüpİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK24:01
22Murat DüzünANKARA GSM24:11
23Rüştü BaşaranYILDIZ TEKNİK ÜNV S.K24:13
24Muhammed ÇıkarayMALATYA GSM24:52
25Halil KarlıkADRENALİN GSK25:13
26Engin KarakayaULUDAĞOSK25:26
27Zekeriyye AkgünYILDIZ TEKNİK ÜNV S.K25:29
27İsrafil YıldızhanMALATYA GSM25:29
29İbrahim DilekESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SK25:54
30Mehmet Baki ÖztürkİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG26:13
31Taner AksoyluİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG26:34
32Yavuz Ömer AktürkYILDIZ TEKNİK ÜNV S.K26:42
33Osman Ertuğrul AktürkİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG26:52
34Hüseyin Kaan YıldızULUDAĞOSK27:27
35Mert SugürİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG27:36
36Hakan AltınSAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SK28:02
37Ramazan DemirSAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SK29:02
38Ahmet Berkay DursunYILDIZ TEKNİK ÜNV S.K29:03
39Ahmet ŞallıNEO DSK29:05
40Mustafa BayrakYILDIZ TEKNİK ÜNV S.K29:14
41Erkan ÖcalKAYSERİ GSM29:34
42Hasan Furkan BaysalANKARA ORIENTEERING SK-AOSK29:51
43Görkem ÜnULUDAĞOSK31:41
44Onur AksakalULUDAĞOSK34:17
45Mehmet Yunus TülekİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG34:25
46Buğra GündüzANKARA ORIENTEERING SK-AOSK36:17
47Selahattin BüyükçiçekORYANTİRİNG ORDUSU SK37:06
48Özgen ÖzdemiroğluALTUN ORYANTİRİNG VE ASK37:51
49Hamza ÖzerMALATYA GSM38:04
50Mehmet Burak KayaMALATYA GSM40:55
51Oğuzhan ManisalıgilPADOK SK DERNEĞİ42:42
52Murat KamışMUĞLA GSK55:12
 
Fırat CanikliİNÖNÜ BELEDİYESİ GSKot
Serhat KırıktaşDEĞİRMENDERE DSKot
Mehmet Esat ÖzmenİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGmp
Abdülmecit AydınoğluMALATYA GSMmp
Mustafa Burak AkıncılarYILDIZ TEKNİK ÜNV S.Kdisq
Cemal GülYILDIZ TEKNİK ÜNV S.Kdisq
Ozan ŞahinYILDIZ TEKNİK ÜNV S.Kdisq
Furkan ErYILDIZ TEKNİK ÜNV S.Kdisq
Ensar Ahmet KaraaslanKAYSERİ GSMdnf
Çağrı AydınelALAŞ GSKdns
Nihat Burak HacimusalarALAŞ GSKdns
Özgün ÜstünayİSTANBUL DOĞA SKdns
İsmail KarnasOSMANİYE OGİDOSdns
 
 
 
K21B (39/39)3,3 km 33 m
PlNameClubTime
1Yasemin ÖzgülerDORUK DAĞCILIK VE DSK22:58
2Zeynep BozdağKAYSERİ ATAK SK24:09
3Yeşim AydınaODTÜ SK25:53
4Emine BilirZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK26:16
5Ayşe Akın ÖzdemirİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK27:18
6Gülşah MiyasaoğluİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG28:07
7Sabriye KılıçİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK29:56
8Beyza DinlerYILDIZ TEKNİK ÜNV S.K31:25
9Gizem SöylerYILDIZ TEKNİK ÜNV S.K33:18
10Nihan TemelESKİŞEHİR ORYANTİRİNG SK34:49
11Ecem GökSOMA LİNYİT SK35:06
12Rabia KaramizrakODTÜ SK35:36
13Elifnur ToptaşMALATYA GSM37:25
14Kübra AkdenizMALATYA GSM37:46
15İrem KuzuYILDIZ TEKNİK ÜNV S.K39:49
16Mine KızılgüneşANKARA ORIENTEERING SK-AOSK42:32
17Deniz KundakçıİSTANBUL DOĞA SK45:36
18Ayben Asena ÇölADRENALİN GSK45:50
19Özlem TomuşoğluULUDAĞOSK46:46
20Gonca AksoyPADOK SK DERNEĞİ47:27
21Fatma ErişZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK48:15
22Fatma YılmazMALATYA GSM54:33
23Yağmur Aleyna GüntürkMALATYA GSM57:52
 
Mine AvcıoğluDERE TEPE DAĞCILIK DSÇAKot
Simay YalçınkayaULUDAĞOSKot
Tuğçe YalankozYILDIZ TEKNİK ÜNV S.Kdisq
Meral CincilYILDIZ TEKNİK ÜNV S.Kdisq
Ayşe Pınar DinçerYILDIZ TEKNİK ÜNV S.Kdisq
Büşra AteşANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdisq
Songül DağdelenMNC ORYANTIRINGdnf
Ayşegül GürADRENALİN GSKdns
Deniz YılmazALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdns
Fatımate Zehra ÇelikSAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKdns
Gizem GülençBALIKESİR GENÇLİK VE DSKdns
Seydanur BulutGÜLHANE SAĞLIK GENÇLİK SKdns
Keziban Halise KocabıçakSAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİ. SKdns
Gizem AtalıALTUN ORYANTİRİNG VE ASKdns
Mihriye Nur DüzdemirSOMA LİNYİT SKdns
Aslıcan ÇetinSOMA LİNYİT SKdns
 
 
 
E35 (22/22)3,6 km 55 m
PlNameClubTime
1Adem AtesİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG20:50
2Abdullah ErdoğanJANDARMA GÜCÜ SK23:01
3Ozan ÇelikİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK23:44
4Devrim Caner OdabaşoğluİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG24:34
5Alper AkyolBALIKESİR GSM26:49
6Deniz ÖzşahinALTUN HEDEF GSK28:07
7Mehmet Sadık DumanBUCAK SK31:19
8Alper KayaMNC ORYANTIRING31:34
9Tarık ŞekerİNEGÖL ORYANTİRİNG GSK32:54
10Yakup AlpaslanDEĞİRMENDERE DSK32:55
11Cem GündoğduRUSUMAT 4 GSK32:56
12Erkan İyigünORYANTİRİNG ORDUSU SK33:31
13Muhterem BulutMALATYA GSM33:40
14Mehmet Sirim ÜnalİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG44:40
15Basri GökmenAMAZON ORYANTİRİNG DSK55:17
 
Çağrı KüçükkaramukluYAKAMOZ GSKot
Barış BaltacıZONGULDAK GSMot
Muhammed SayMUĞLA GSKot
Kadri KocaerİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdisq
Engin PezükİSTNBUL GSMdns
Uğur Selçuk AslanALTUN HEDEF GSKdns
Süleyman DemirelJANDARMA GÜCÜ SKdns
 
 
 
K35 (4/4)3,4 km 40 m
PlNameClubTime
1Emel Seçer YilmazİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG27:30
2Ferhan HelvacıgülYAKAMOZ GSK33:52
3Gülhatun ArslanBOSTANLISPOR GSK58:00
 
Serap Güzel MeralBOSTANLISPOR GSKot
 
 
 
E40 (23/23)3,4 km 43 m
PlNameClubTime
1Yavuz Kurtuluş AnılİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG26:58
2Bülent ŞahinİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG28:15
3İlker AçıkZONGULDAK GSM28:42
4Duran TorbacıoğluÇORUM GSK29:06
5Feridun TakışİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG29:09
6Ali SarıTAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK29:24
7Murat AyanoğluALTUN HEDEF GSK32:15
8Yavuz ArslanBURSA SINAV OKULLARI SK.38:33
9Medeni SoysalANKARA ORIENTEERING SK-AOSK40:45
10Savaş GüvenMALATYA GSM41:26
11Bülent TurutoğluİSTANBUL DOĞA SK42:04
12Muammer İnanZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK44:20
13Kenan BayrakçıİSTANBUL DOĞA SK54:27
14Ertuğrul ŞenolBURSA HEDEF GDSK57:01
 
Özcan KaradenizZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKot
Refik Zekai DiriİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdisq
Ferdi BaşyiğitZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdisq
İsa Tolga HelvacıgülYAKAMOZ GSKdisq
Rıza BaharZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdns
Nurullah AkyıldızMANİSA GSMdns
Sadık Fatih ÖzdemirANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
Yılmaz MercanPADOK SK DERNEĞİdns
Soner TürlüNİĞDE GSMdns
 
 
 
K40 (18/18)3,3 km 25 m
PlNameClubTime
1Gülcan ÇelikKUZEY ORYANTİRİNG SK29:24
2Seda ArslanNİLÜFER GENÇLİK DSK32:45
3Duygu ÖzmenANKARA ORIENTEERING SK-AOSK34:01
4Sibel ŞenİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG38:43
5Canan Yıldız ŞahinİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG43:31
6Burçin ÇiçekÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK45:32
7İlknur MüjdeciÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK47:17
8Nihal ÖzçelikİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK50:29
9Sinem DenizÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK52:14
10Gülşen AvcıİNÖNÜ BELEDİYESİ GSK55:03
 
Hatice KoçDEĞİRMENDERE DSKot
Füsun ErtunçBALIKESİR GENÇLİK VE DSKot
Zekiye KayaPADOK SK DERNEĞİot
Jale FilizelBALIKESİR GSKot
Ahu YetişYENİMAHALLE TEKNİK GSKmp
Dilek MertSOMA LİNYİT SKdisq
Özlem EnezYAKAMOZ GSKdns
Nursel DüzdemirSOMA LİNYİT SKdns
 
 
 
E45 (26/26)3,3 km 33 m
PlNameClubTime
1Sinan ŞenİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG21:12
2Murat Türker NazlıakaANKARA ORIENTEERING SK-AOSK23:22
3Hüseyin DoğanYENİMAHALLE TEKNİK GSK24:32
4Satılmış DalboyBALIKESİR GSK24:58
5Fahrettin Tufan SarpBALIKESİR GSK25:14
6Öner ÖzmenANKARA ORIENTEERING SK-AOSK28:17
7Ekrem DenizÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK28:36
8Yavuz MaşalıPAMUKKALE ORYANTİRİNG GSKD31:10
9Harun UzADANA DOĞA VE SU SPORLARI SK32:20
10Suat İpekoğluYENİMAHALLE TEKNİK GSK32:28
11İbrahim EravcıANKARA ORIENTEERING SK-AOSK32:39
12Serkan SürmeliRUSUMAT 4 GSK33:34
13Kudret GökbulutYENİMAHALLE TEKNİK GSK37:26
14Özgür KılcıDEĞİRMENDERE DSK37:47
15Murat DürüstİSTANBUL DOĞA SK38:38
16Ercan TilkicikYENİMAHALLE TEKNİK GSK42:34
17Bülent ÜlkürMNC ORYANTIRING51:57
18Ömer DedeÇANKAYA ORYANTİRİNG GSK55:28
 
Mahmut Şevket ÇiçekÇANKAYA ORYANTİRİNG GSKot
Murat BalıkNİLÜFER GENÇLİK DSKot
Tanzer DursunBURSA HEDEF GDSKmp
Özgür ErdoğanADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKdns
Mahmut ŞahinADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKdns
Eker ÜlküANKARA ORIENTEERING SK-AOSKdns
Gürhan CandanYAKAMOZ GSKdns
Fatih UygunBUCAK SKdns
 
 
 
K45 (12/12)3,1 km 23 m
PlNameClubTime
1Emine ÇakanerBALIKESİR GSK41:36
2Nuran DemirerYAKAMOZ GSK42:08
3Neval İlkerengilKUZEY ORYANTİRİNG SK44:43
 
Ayşe Dudu BalcıoğluALAŞ GSKot
Sevda YalçınANKARA ORIENTEERING SK-AOSKot
Nergiz ErdoğanDEĞİRMENDERE DSKot
Hatice BiçerSOMA LİNYİT SKot
Mürvet DirimDEĞİRMENDERE DSKmp
Hülya YalçınBURSA OSKdisq
Fatma ZıylanYAKAMOZ GSKdns
Hebile TurhanALTUN HEDEF GSKdns
Müge DağdelenMNC ORYANTIRINGdns
 
 
 
E50 (19/19)2,8 km 18 m
PlNameClubTime
1Orhan ÇavuşİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG22:23
2Metin DeğirmenciANKARA ORIENTEERING SK-AOSK26:34
3Necati YıldızİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG27:38
4Recep KıyısınZONGULDAK GSM29:17
5Necati KülahsızTUSAŞ GKD29:22
6Göksel BilenlerYAKAMOZ GSK31:51
7Ertuğrul UstaANKARA ORIENTEERING SK-AOSK32:12
8Ahmet YaşarMNC ORYANTIRING33:52
9Mete IşıkBİLECİK GSM34:45
10Tacettin UlusoyYENİMAHALLE TEKNİK GSK35:21
11Cumali KaracaMNC ORYANTIRING38:34
12Atila GüzelhanYENİMAHALLE TEKNİK GSK44:29
13Salih ÇakırMNC ORYANTIRING46:46
 
Ahmet ÇeltikYENİMAHALLE TEKNİK GSKot
Hüseyin VarlıYAKAMOZ GSKot
Aret ArapoğluİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGdisq
Mevlüt ÇekirdekciZONGULDAK GSMdnf
Mehmet GüzelERDEMLİ BELEDİYE S.K.Ddns
Turhan YılmazYENİMAHALLE TEKNİK GSKdns
 
 
 
K50 (11/11)2,5 km 15 m
PlNameClubTime
1Emine ÖztürkBURSA OSK25:08
2Nilüfer DursunBURSA HEDEF GDSK31:30
3Filiz BilenlerYAKAMOZ GSK31:50
4Kezban KoramazKUZEY GEYİKLERİ DSK33:27
5Gamze DüşmezANKARA ORIENTEERING SK-AOSK51:04
6Gülşeker AltunBOSTANLISPOR GSK57:25
 
Emine BulutADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKot
Nurşen ÇoşkunYAKAMOZ GSKot
Necla CesurBURSA OSKot
Neziha AkmanADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKot
Fazilet DemirBURSA OSKdns
 
 
 
E55 (11/11)2,6 km 13 m
PlNameClubTime
1Yakup TuranYENİMAHALLE TEKNİK GSK31:45
2İbrahim YücebaşAKUT SK32:15
3Ömer Bilgen ÖzdemiroğluİZMİR GSM32:57
4Ali Günal ErdemDEĞİRMENDERE DSK35:24
5Abdullah TuranYENİMAHALLE TEKNİK GSK35:56
6Kemal ÖzdemirİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG49:44
7Mehmet HacimusalarALAŞ GSK52:39
 
Ali ÖmercaYENİMAHALLE TEKNİK GSKot
Ertun YıldızlıDORUK DAĞCILIK VE DSKmp
Hilmi MertBURSA OSKmp
Nihat KöksalYENİMAHALLE TEKNİK GSKdisq
 
 
 
K55 (3/3)2,3 km 13 m
PlNameClubTime
1Hülya YücebaşAKUT SK43:07
 
Sıdıka ÖzdemiroğluİZMİR GSMmp
Serpil HacimusalarALAŞ GSKdns
 
 
 
EYB Yetişkin (17/17)1,6 km 10 m
PlNameClubTime
1Muhammet İkbal AydınKONYA GSM17:04
2Doğuş ÇetınMUĞLA GSK20:42
3Alaaddin AydınKONYA GSM23:04
4Ahmet AydınKONYA GSM26:35
 
Taha Kadir ArıkanZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKot
Abdullah ArıkanZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKot
Yunus Emre OralFERDİmp
Kemal ŞahinFERDİmp
Batıkan DemirciBERGAMA FERDİdisq
Ayşenaz EmirBERGAMA FERDİdisq
Hakan KoparalFERDİdisq
Tugay YağcıFERDİdns
Hasan ÖzgürBURSA OSKdns
Kadir EymurFERDİdns
Hüseyin AlpZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdns
Bahtiyar YılmazFERDİdns
Barış Sertaç İpekFERDİdns
 
 
 
KYB Yetişkin (17/17)1,6 km 10 m
PlNameClubTime
1Meltem FettahTÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK21:31
2Fulyagül OralFERDİ25:07
3Nuriye UzuncanDORUK DAĞCILIK VE DSK35:52
4Ece SinopluBOSTANLISPOR GSK43:51
5Sevgi SuralULUDAĞOSK54:43
6Duygu ArıkanZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSK58:38
7Gül KurtDEĞİRMENDERE DSK59:19
 
Rüzgar BadalıoğluBOSTANLISPOR GSKot
Meryem YıldırımZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKot
Nigar BozDORUK DAĞCILIK VE DSKot
Özden VarolİSTANBUL ORIENTEERING SK-İOGmp
Sevim ŞahinFERDİdisq
Demay AlpZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR MTAL GSKdns
Tuğçe KalkanADANA DOĞA VE SU SPORLARI SKdns
Elif YağcıFERDİdns
Filiz EğiFERDİdns
Nehir AksanFERDİdns